Opinie o Polwax S.A. w Jasło

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polwax S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polwax S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polwax S.A. w Jasło

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
XQ Nowy wpis
Inne

Czy faktycznie będzie tak jak piszecie, że osoby z kilkunastoletnim stażem będą zarabiały tyle samo co nowe? Na każdym stanowisku tak jest? zastanawiam się przy tym jeszcze czy mimo wszystko identyczna praca jest wykonywana? Ja myślę o aplikowaniu na dział zakupów, młodszy specjalista jest teraz poszukiwany. czy tez będzie na start minimalna?

Istnychaos Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.
Inne
 Pytanie

Drodzy Państwo. Kolejny raz firma polwax (celowo nazwa firmy z malej litery) udowodniła gdzie ma swoich pracowników. Zrównanie stawek do najniższej krajowej od brygadzisty w dół, żenada, rozpacz. Jak można dac stałym pracownikom po kilkunastu latach pracy najniższą stawkę???!!! Jest to totalny brak szacunku do ludzi jak i pięknie pokazuje kim jest sam prezes tego (usunięte przez administratora)

RF
Inne

A mnie właśnie interesowała kiedyś tamta oferta dla specjalisty ds. technologii, myślałem, że to komentarz odnośnie właśnie tej oferty się pojawił. Czy ktoś kto pracuje na tym stanowisku opisałby warunki związane z rozwojem? Przed chwila padło stwierdzenie, że go brakuje a w opisie zakładano dużą samodzielność w realizacji zadań… i tak poza tym tak ostatecznie na tym stanowisku się zarabia?

Noname%%% Nowy wpis
Pracownik
@RF

Ujmę to krótko. Rozwoju nie ma po prostu. Warunki finansowe nawet na takim stanowisku specjalisty są śmieszne, bo niewiele większe od najniższej krajowej. Radzę naprawdę unikać tej firmy bo nie zrobisz się ani nie zarobisz

U Nowy wpis
Inne
@Noname%%%

Kompletnie nie ma rozwoju? jak go rozumiecie w tym wątku od strony tego stanowiska? co się na bieżąco wykonuje w trakcie pracy? jak taki tydzień z niej może wyglądać?

Noname%%%
Inne

Firma polwax to istna porażka, szczególnie jeśli chodzi o zarobki pracowników na stanowiskach poniżej kierownika. Ludzie tam pracujący od powstania zakładu ( 2006 ) dostają najniższą krajową, nie są motywowani żadnymi premiami (bo 100zl brutto "premii" za niechorowanie to jakaś (usunięte przez administratora) i poniżenie pracownika) roczne "premie" na poziomie wstydu o ile zostanie przyznana jak jakaś (usunięte przez administratora). Wstyd sie przyznac ile sie tam zarabia. Oczywiscie prezesi i cala śmietanka zgarnia potężne wypłaty i premię podczas gdy, niby sytuacja firmy jest bardzo trudna - standardowa gadka gdy ludzie chcą podwyżki. Możliwości rozwoju zerowe. Totalny dramat, omijanie tą "firme" z daleka.

logo firmy Projektant / Projektantka - Automatyk
Wrocław
Przedsiębiorstwo Projektowo - Wdrożeniowe Energoster Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Gdynia
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
(53 opinii)
Wyślij CV
logo firmy DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY
Gdańsk
Domex Sp. z o.o.
(108 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Eliza
Inne

Tu osoby piszą, że jest problem z informacją zwrotną po rekrutacji, no a w ogóle wiadomo, że ta na młodszego specjalistę ds. personalnych się już skończyła? Ogłoszenie wygasło 3 mies temu, ale chcę się upewnić. A o co w ogóle pytają na rozmowie? Co ich interesuje?

Kandydat
Kandydat

Nie polecam, podczas rekrutacji ponformowano, że kandydat dostanie informacje zwrotną czy został przyjęty czy też nie, takowa informacja się nie pojawiła. Brak szacunku dla drugiego człowieka i poświęconego czasu.

Administrator

Aplikowaliście na stanowisko Laborant w Polwax S.A. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Wiktoria
Inne

Witam, zauważyłam, że ktoś pytał o stanowisko pracy dla kobiet. Odnośnie praktyk studenckich raczej większość jest dostępna? Zbliża się sezon letni a na stronie jest opis z nimi związany. Czy ktoś był ostatnio i może wystawić ocenę oraz opisać ich przebieg?

Kandydatka
Kandydat
 Pytanie

Witam chcialam zapytac czy jest ciezko w Polwax w Czechowicach Dziedzicach? Co nalezy do obowiazkow? I jakie tam sa stanowiska dla kobiet? Prosze o opisanie stanowisk pracy w Polwax w Czechowicach Dziedzicach

Ewelina
Inne

Cześć! Wyczytałam na stronie firmy, że firma motywuje jakoś pracowników oraz ze są jakieś możliwości rozwoju. Mógłby ktoś rozwinąć ten temat? Jaka to motywacja? Jakieś systemy premiowe czy coś? I czy szkolenia itp często się zdarzają?

Nicky
Były pracownik

Ludzie może dużo nie zarabiają ale też nie pracują ciężko...papieros i przerwa kiedy chcą... powinni kierownika doceniać, no inny nie pozwoliłby na takie luzy... narzekają narzekają, ale po 40 lat pracują....bardzo wysoka grusza..wg mnie jest dobrze..

Ciekawski
Były pracownik
 Pytanie
@Nicky

A ile to ta wysoka grusza? Kierownik to powinien ich tam (usunięte przez administratora) za to że tracą swój cenny czas na siedzenie w tym (usunięte przez administratora).

Wiktoria
Inne

Podobno tutaj luzy jakieś w pracy mają skoro na papierosa można sobie iść kiedy się chce... Ale czy to nie wpływa negatywne na jakąś efektywność lub wyniki? Jakiekolwiek zasługi nie są tu lepiej wynagradzane?

Jolanty
Pracownik

Szkoda gadać nie polecam pluje na nią

1
Bruno
Kandydat

Witam, mam pytanie czy warto jest się zatrudnić w tej firmie, jakie są zarobki,

Produkcja
Pracownik
@Bruno

2850 zł. Nie warto się zatrudniać.

Produkcja
Kandydat
@Produkcja

Brutto 2850

Cel
Inne
@Bruno

Super warunki, zmiany duże na lepsze. Kadra już naprawdę się zmieniła jest to grono fachowców.

Wiktoria
Inne
@Cel

Piszesz, że w każde grono fachowców to super ale co z tym samym wynagrodzeniem co pisali rok temu? Czy już więcej dają niż te 2850 brutto?

Kojot
Pracownik

Podwyżek zero premi zero po prostu zero motywacji do pracy

Gość
Pracownik
@Kojot

Dokładnie, nowe rządy i największe (usunięte przez administratora) w historii tego zakładu. Poziom poniżania pracowników produkcji sięgnął dna.

Zmień prace
Były pracownik
@Kojot

Poprostu. Zmień pracę. Ja zmieniłem i to było najlepsze co mogłem zrobić. A tkwiłem w tej ciemnocie przez lata

Ja
Były pracownik
@Kojot

Zmień robotę zamiast narzekać

1
Zmora
Pracownik

Pracy coraz więcej 2300 na rękę podwyżek zero a po 14 samochów dziennie wyjeżdża z towarem dobra praca jak ktoś chce dorobić do emerytury

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy Polwax S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Gość
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

O jakich integracjach mowa? Zakład pracy takowych nie organizuje, a jak masz na myśli prywatne spotkania to rzadko kto z mało kim.

Nic się nie zmieniło

Nic się nie zmieniło w tym Polwaxie. Jak był lotos, tak i teraz polityka poniżania ludzi i mieszania ich z błotem jest tak głęboko zakorzeniona, że wiele wody musi upłynąć, zanim to się zmieni. Koledzy pracownicy, jak to jest, że plują Wam w twarz, a Wy mówicie że deszcz pada. Jak możecie sobie pozwolić na to, by Wam mówiono "ty jesteś za stary, nie nadajesz się do pracy w zespole", kto inny zaś się dowiedział że po latach pracy "nie nadaje się do pracy na samodzielnym stanowisku" inny zaś "nie potrafi samodzielnie podejmować decyzji"... Panowie, to się nadaje do sądu i na wysokie odszkodowania. A Wy, panowie menadżerowie wyższego szczebla, powinniście zweryfikować kompetencje osoby wystawiającej takie opinie pracownicze. Wiem że największy motłoch jaki tam pracował, już odszedł (M. O.) ale takie opiniowanie ludzi może narazić i tak już ciężko wiążącą koniec z końcem spółkę na poważne wydatki, związane z odszkodowaniami dla poniżonych pracowników. Takie dane powinniście zweryfikować, ponieważ tak prawdę mówiąc to niewiele znaczycie na rynku pracy. Nie oferujecie swoim pracownikom zbyt wiele. Zarobki na poziomie głodowym, socjal niemal zerowy....

pyta
@Nic się nie zmieniło

Jak wygląda sytuacja w Czechowice Dziedzice? Płace? Atmosfera? CZY JEST W OGÓLE SENS BRAĆ ICH POD UWAGĘ? Czy to strata czasu?

Monika
Inne
@pyta

To co prawda wątek dotyczący oddziału firmy Polwax w Jaśle, a nie w Czechowicach dziedzicach, ale mam nadzieję, że @Nic się nie zmieniło Ci odpowie. Mnie udało się dowiedzieć, iż oferują tam chociażby: szkolenia, nagrody, prywatną opiekę medyczną, kursy językowe czy też premie. A tak w ogóle, to jak kto chciałbyś tam pracować?

Nic a nic
Kandydat
@pyta

Szukaj poważnego pracodawcy, a nie czegoś takiego.

Monika
Inne
@Nic a nic

Odradzasz pracę w firmie Polwax, ale nie podajesz żadnych powodów, dla których masz taki stosunek do tego pracodawcy. Mógłbyś wyjaśnić, dlaczego uważasz, że nie jest to dobra firma? Chętnie poczytam Twoją opinię na temat tego, co powinno się zmienić, żeby było lepiej, taki komentarz może być bardzo cenny.

Xxx
 Pytanie

Możecie coś powiedzieć w temacie utrzymania ruchu w zakładzie na terenie Czechowic? Warto składać CV?

Zając

Mam pytanie do pracowników, co myślicie o kierowniku zakładu Cz-Dz, o tym co odszedł i przyszedł z powrotem. Teczka mu została co otrzymał na odchodne????jeśli jesteście za tym Panem do dajcie buźkę z uśmiechem kto przeciw z uśmiechem w dół.

Królik
@Zając

Ten pan musiał tam wrócić. Czy wyobrażasz sobie, by ktoś normalny tam wytrzymał? Każdy inżynier przy zdrowych zmysłach widząc to co tam jest zwolnił by się szybciej niż tam przyszedł. Poza tym, tylko motłoch nadaje się do rządzenia motłochem.

Ja
@Zając

Nie zwolnił się, ani nie zwolnili. To była cicha umowa, gość znika na parę dni, na jego miejsce przychodzi ktoś kto wywala jego kolesiostwo, a on wraca za parę dni i jest wielbiony za powrót.

Zostaw merytoryczną opinię o Polwax S.A. - Jasło

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Polwax S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Polwax S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Polwax S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Polwax S.A.?

  Kandydaci do pracy w Polwax S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polwax S.A.
1.9/5 Na podstawie 33 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • 3-Go Maja 101
  38-200 Jasło
 • NIP: 6852014881 KRS: 0000421781
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Polwax S.A.
Przejdź do nowych opinii