Polwax S.A.

Jasło

Polwax S.A.

Opinie o Polwax S.A.

Połowa czechowice

Wydział Czechowice. Pracowałem tam dość długo by poznać te firmę od podszewki. Pieniędzy uczciwie się tam jeszcze nikt nie dorobił. Zdecydowanie nie polecam nikomu kto ma choć odrobinę ambicji i jakiś cel w życiu. Znicze: praca sezonowa w smrodzie parafina, wysoka temperatura, pary olejów unoszące się w powietrzu. ZPD (JBŚ) porąbana kadra kierownicza i oczywiście samozwańcza pani majster "Mat..a" I najpiękniejsze wydział czyli "RAFINACJA" Zwani jaskiniowcami. Dopuszczalne stężenie alkoholu w wydychanym 0.2 już mówi samo za siebie. Banda nierobów i parę osób które muszą trać na resztę. Praca w biegu w syfie, smrodzie. W powietrzu węgiel aktywny, ziemia okrzemkowa, pary parafiny i olei a to w temperaturze w zimie 30 w lecie 50 stopni. Prośby o zrobienie odpowiedniej wentylacji odbijają się od Pana Mumina niczym od pustego dzwonu. Jak już mowa o kierowniku. Człowiek absolutnie nie na swoim miejscu. Niemajacy zielonego pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi. Jedyne co go interesuje poza czubkiem własnego nosa to plotki. Oczywiście otoczony bandą konfidentów odnoszących nawet najdrobniejsze plotki. Można by godzinami opowiadać o pracy i wypadkach w pracy, oraz zastraszaniu ludzi którzy wypadkom ulegli.

Zostaw opinię o Polwax S.A. - Jasło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polwax S.A.