Opinie o Polwax S.A. w Jasło

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polwax S.A., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polwax S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polwax S.A. w Jasło

Kojot

Podwyżek zero premi zero po prostu zero motywacji do pracy

Nic się nie zmieniło

Nic się nie zmieniło w tym Polwaxie. Jak był lotos, tak i teraz polityka poniżania ludzi i mieszania ich z błotem jest tak głęboko zakorzeniona, że wiele wody musi upłynąć, zanim to się zmieni. Koledzy pracownicy, jak to jest, że plują Wam w twarz, a Wy mówicie że deszcz pada. Jak możecie sobie pozwolić na to, by Wam mówiono "ty jesteś za stary, nie nadajesz się do pracy w zespole", kto inny zaś się dowiedział że po latach pracy "nie nadaje się do pracy na samodzielnym stanowisku" inny zaś "nie potrafi samodzielnie podejmować decyzji"... Panowie, to się nadaje do sądu i na wysokie odszkodowania. A Wy, panowie menadżerowie wyższego szczebla, powinniście zweryfikować kompetencje osoby wystawiającej takie opinie pracownicze. Wiem że największy motłoch jaki tam pracował, już odszedł (M. O.) ale takie opiniowanie ludzi może narazić i tak już ciężko wiążącą koniec z końcem spółkę na poważne wydatki, związane z odszkodowaniami dla poniżonych pracowników. Takie dane powinniście zweryfikować, ponieważ tak prawdę mówiąc to niewiele znaczycie na rynku pracy. Nie oferujecie swoim pracownikom zbyt wiele. Zarobki na poziomie głodowym, socjal niemal zerowy....

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Czy w Polwax S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Kojot

Podwyżek zero premi zero po prostu zero motywacji do pracy

Gość Nowy wpis
@Kojot

Dokładnie, nowe rządy i największe (usunięte przez administratora) w historii tego zakładu. Poziom poniżania pracowników produkcji sięgnął dna.

Zmień prace Nowy wpis
@Kojot

Poprostu. Zmień pracę. Ja zmieniłem i to było najlepsze co mogłem zrobić. A tkwiłem w tej ciemnocie przez lata

Ja Nowy wpis

Zmień robotę zamiast narzekać

Zmora

Pracy coraz więcej 2300 na rękę podwyżek zero a po 14 samochów dziennie wyjeżdża z towarem dobra praca jak ktoś chce dorobić do emerytury

Czy pracownicy Polwax S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Gość
@Pytanie

O jakich integracjach mowa? Zakład pracy takowych nie organizuje, a jak masz na myśli prywatne spotkania to rzadko kto z mało kim.

Inżynier ds. exportu
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa w miłej atmosferze, z trzema osobami. Krótka przepytka ze znajomości języków. Bez dziwnych czy głupich pytań - bardzo pozytywnie. Całość ok. 40 minut. Jedyny zgrzyt - mieli się kontaktować nawet przy niewybraniu kandydatury, a wiadomości zwrotnej brak.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bruno
Kandydat

Witam, mam pytanie czy warto jest się zatrudnić w tej firmie, jakie są zarobki,

Produkcja
@Bruno

2850 zł. Nie warto się zatrudniać.

Produkcja
@Produkcja

Brutto 2850

Nic się nie zmieniło

pyta
@Nic się nie zmieniło

Jak wygląda sytuacja w Czechowice Dziedzice? Płace? Atmosfera? CZY JEST W OGÓLE SENS BRAĆ ICH POD UWAGĘ? Czy to strata czasu?

Monika
@pyta

To co prawda wątek dotyczący oddziału firmy Polwax w Jaśle, a nie w Czechowicach dziedzicach, ale mam nadzieję, że @Nic się nie zmieniło Ci odpowie. Mnie udało się dowiedzieć, iż oferują tam chociażby: szkolenia, nagrody, prywatną opiekę medyczną, kursy językowe czy też premie. A tak w ogóle, to jak kto chciałbyś tam pracować?

Nic a nic
@pyta

Szukaj poważnego pracodawcy, a nie czegoś takiego.

Monika
@Nic a nic

Odradzasz pracę w firmie Polwax, ale nie podajesz żadnych powodów, dla których masz taki stosunek do tego pracodawcy. Mógłbyś wyjaśnić, dlaczego uważasz, że nie jest to dobra firma? Chętnie poczytam Twoją opinię na temat tego, co powinno się zmienić, żeby było lepiej, taki komentarz może być bardzo cenny.

Xxx

Możecie coś powiedzieć w temacie utrzymania ruchu w zakładzie na terenie Czechowic? Warto składać CV?

Zając

Mam pytanie do pracowników, co myślicie o kierowniku zakładu Cz-Dz, o tym co odszedł i przyszedł z powrotem. Teczka mu została co otrzymał na odchodne????jeśli jesteście za tym Panem do dajcie buźkę z uśmiechem kto przeciw z uśmiechem w dół.

Królik
@Zając

Ten pan musiał tam wrócić. Czy wyobrażasz sobie, by ktoś normalny tam wytrzymał? Każdy inżynier przy zdrowych zmysłach widząc to co tam jest zwolnił by się szybciej niż tam przyszedł. Poza tym, tylko motłoch nadaje się do rządzenia motłochem.

Ja
@Zając

Nie zwolnił się, ani nie zwolnili. To była cicha umowa, gość znika na parę dni, na jego miejsce przychodzi ktoś kto wywala jego kolesiostwo, a on wraca za parę dni i jest wielbiony za powrót.

Zając

Pracowałem w tej firmie bardzo długo, masakra. Pan (usunięte przez administratora). O nie mający zielonego pojęcia o niczym. Zwolnił się za 3 miesiące przyszedł ponownie, nie złą szopkę odstawił. Długo by pisać, nowy Pan dyrektor, wiadomo kto pozbył się jednych z najlepszych pracowników(z drobnymi wyjątkami) bo nie pasowali(nie donosili na kolegów) Nikomu nie polecam tej firmy bo uczciwą pracą się tam nie dorobisz.

Szukam pracy

Na pracuj.pl "wisi" oferta pracy na stanowisku specjalisty ds. logistyki i mam pytanie, czy na tym stanowisku faktycznie wykorzystywany jest język angielski czy raczej niekoniecznie? Z góry dziękuje za odpowiedź.

emotka
@Szukam pracy

Zdecydowanie wykorzystywany.

szukam pracy
@emotka

Dziękuję za informację. A czy Szanowna Emotka orientuje się, czy będą rekrutacje na inne stanowiska biurowe?

Magdalena

Nadal jest tak duża rotacja pracowników czy już lepiej?

J.C.

Jak mawiał Lejzorek Rojsztwanec, "skoro zwalniają, to będą przyjmować" - czy fala redukcji już się zakończyła i firma będzie wkraczać w okres odbudowy?

Ja robot
@J.C.

(usunięte przez administratora) Niechcący zamieściłem Ci odpowiedź przy pierwszym zamieszczonym na tej stronie wpisie. Komentarze pracowników tak mnie rozbawiły, że przez łzy nacisnąłem nie tam gdzie trzeba. A tak wogóle, to kim jest ten (usunięte przez administratora)?

Połowa czechowice

Wydział Czechowice. Pracowałem tam dość długo by poznać te firmę od podszewki. Pieniędzy uczciwie się tam jeszcze nikt nie dorobił. Zdecydowanie nie polecam nikomu kto ma choć odrobinę ambicji i jakiś cel w życiu. Znicze: praca sezonowa w smrodzie parafina, wysoka temperatura, pary olejów unoszące się w powietrzu. ZPD (JBŚ) porąbana kadra kierownicza i oczywiście samozwańcza pani majster "Mat..a" I najpiękniejsze wydział czyli "RAFINACJA" Zwani jaskiniowcami. Dopuszczalne stężenie alkoholu w wydychanym 0.2 już mówi samo za siebie. Banda nierobów i parę osób które muszą trać na resztę. Praca w biegu w syfie, smrodzie. W powietrzu węgiel aktywny, ziemia okrzemkowa, pary parafiny i olei a to w temperaturze w zimie 30 w lecie 50 stopni. Prośby o zrobienie odpowiedniej wentylacji odbijają się od Pana Mumina niczym od pustego dzwonu. Jak już mowa o kierowniku. Człowiek absolutnie nie na swoim miejscu. Niemajacy zielonego pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi. Jedyne co go interesuje poza czubkiem własnego nosa to plotki. Oczywiście otoczony bandą konfidentów odnoszących nawet najdrobniejsze plotki. Można by godzinami opowiadać o pracy i wypadkach w pracy, oraz zastraszaniu ludzi którzy wypadkom ulegli.

@Połowa czechowice

Racja

Ja robot
@Połowa czechowice

Czytam właśnie forum "bankier.pl" problemy z umowami z Orlen, niewywiazywanie się z umów, nie banalne opóźnienia w inwestycjach spadek akcji o 0.75%, wydaje się być dość znaczącym sygnałem, że spółka ta obrała już chyba tylko jeden kierunek. Równie pochyłą mam na myśli. Obserwuje ich niemal od momentu powstania i widzę że po średnio dobrym starcie coś im się nogi powinnęły... Teraz jeśli ceny akcji zejdą już poniżej 5.5 to nie spodziewał bym sia przyjęć, a raczej zwolnień grupowych. Nawiasem mówiąc, dziwie pracownikom że za tak marne zarobki poświęcają swój cenny czas dla tej spółki

Szukam prace

Witam wszystkich forumowiczów. Chodzi mi o Czechowice. Czytam tu opinie i jestem naprawdę pod wrażeniem. Te 0.2 promila dopuszczalne mówi mi że jest to praca dla mnie. Proszę o informację jak wygląda praca? Że po robocie morzna wyjść z kumplami na piwko to widzę. Ale czy są siły jeszcze na siłkę wyjść, albo pokopać w piłkę? I jak zarobki? Czy na początek jest chociaż te trzy tysie na rękę? Proszę o odpowiedź

Xxx

Zlodzieje i tyle wyzysk praciwnikowv

Ja
@Xxx

Zgadzam się w 100% Praca w (usunięte przez administratora) i smrodzie za drobne. A kierownictwo wydaje się, że przyjęło nie tylko system ochrony alkoholików, ale też dodatkowo premiowania ich, w czasie gdy ludzie ciężko pracujący na nich są tylko gnębieni. Dziwie się że jeszcze wogóle ktoś tu pracuje.

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Polwax S.A. w mieście Jasło? Jak dotąd nie ma opinii związanych z zatrudnieniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Polwax S.A. - Jasło

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polwax S.A.
1.9/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 3-Go Maja 101