GPBP Gliwice

Gliwice

Opinie o GPBP Gliwice

Leko

No widać po nim to prawda, to dziwne, że tak widać

dami

Firma moim zdaniem nie mająca nic wspólnego ze współczesnym budowaniem . Osobiście znam tych ludzi bo tam pracowałem . Wynagrodzenia mierne nieadekwatne do dzisiejszych czasów . Sprzęt z ery kamienia łupanego .Baza sprzętowa ,która niegdyś miała być chlubą tej firmy jest tak naprawdę złomowiskiem sprzętu budowlanego.

andziej

Z tego co widzę to obecna GPBP nie ma nic wspólnego z ówczesną budowlanką. A szkoda.

silver

w żadnym wypadku nie polecam tej firmy traktują ludzi jak psa a poza tym majstrowie wykorzystują pracowników do swoich prywatnych celów takich wałków jak oni robią to jeszcze nie widziałem połowa budowy musi robić na prywate kierownika lub majstra a później zawalają terminy

mariusz

Miałem okazję współpracować z GPBP w Gliwicach i uważam, że ktoś kto posiada ISO mógłby bardziej szanować swoich pracowników i podwykonawców w sumienny sposób bo tak naprawdę to dzięki nim ta firma funkcjonuje. Osobiście odradzam współpracy z nimi i jak masz fach w ręku to zakładaj firmę i bądź sam sobie szefem.

Kurzy

Firma tkwi jeszcze w 19 wieku, brak szacunku dla pracowników fizycznych, (usunięte przez moderatora) Firma rodzinna - rządzi tata, synów zrobił kierownikami, szwagrów i pociotków za majstra - (usunięte przez moderatora) Jak najdalej od rej firmy!!!

Zostaw opinię o GPBP Gliwice - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GPBP Gliwice