Hydrapres SA

Solec Kujawski

Opinie o Hydrapres SA

Tolek Banan

Ale mnie bawi ta dyskusja. Myślicie, że prezes to przeczyta i zaraz podwyżki się posypią? Dla niego jest ważny zysk i palec prosto u właścicieli. Jak go wywalą to gdzie pójdzie? W każdej firmie się poznają, że się nie nadaje na takie stanowisko. A co do jakości i produkcji. Weź kolego z narzędziowni postój osiem godzin przy prasie i zobaczymy jaki będziesz uważny. Wystarczy chwila i odgniot gotowy. To samo w drugą stronę. Walka z narzędziami to nie jest prosta sprawa. Każda blacha zachowuje się inaczej a Ty szukaj wymiarów. Składaj narzędzia na "już" bo produkcję trzeba robić. A tu części nie ma.

Adi

Już tak nie pozdrawiaj, bo Ci palce odpadną od tego stukania. Mnie do pracy przyjmował jeden z tych dobrych czasów, prawdziwy i godny tego stanowiska prezes. Ten sam co tak dobrze zarządzał ostatnio Kożuchowem. Ach te piękne czasy, na pewno pracownicy Hydrapresu MOTO będą go wspominać z takim samym rozrzewnieniem jak ja jego skuteczne rządy w Solcu. Piękne czasy.

Przyjaciel
@Adi tydzień temu

Drogi kolego Adi. Pomyśl po której stronie jesteś nim zarzucisz komuś oszustwo! Strona uczciwa to tak która w zgodzie z własnym sumieniem pisze tu, prawdę i tylko prawdę. Bez względu na konsekwencje złego samopoczucia prezesa Ciarki i dyrektora Olszówki. To ta która nie kasuje wpisów ( o wykorzystywaniu Innych). A drugą jak sądzę wspierasz Ty osobiście więc jak wcześniej pisałem. Twoje zdanie znaczy tyle co nic. No chyba że dla wyżej wymienionych panów. Co do moich pozdrowień kieruje je w stronę tych co czytają i uczciwie zostawiają łapkę w górze. Temat uważam za zakończony. Pozdrawiam serdecznie Przyjaciel

miniu

A jak sie ma brat bliźniak HSA czyli HMT słyszałem ze za dobrze im sie nie wiedzie, wie moze co tam jest grane, chciałem iść tam zapytać sie o prace bo podobno konkretna firma( na stronie piszą ze potrzebuja frezera CNC, ze konkretna hala i sprzęt), ale od znajomych z hsa dowiedzielm sie ze tam jest konkretna lipa, wie mozze ktoś coś na ten temat ?

hbb
@miniu 2 tygodnie temu

hmt szuka frezera czy hydrapress biale blota? jak cos piszesz, to weryfikuj, co piszesz, a nie glupoty opowiadasz

emsi
@miniu 2 tygodnie temu

HMT? ta dyskusja dotyczy HSA, HMT zaraz bedzie mialo nowego wlasciciela wiec po to o tym tutaj? raz u nich bylo lepiej raz gorzej... czyzby KTOŚ na polecenie KOGOŚ odwraca uwage od problemow panujacych w spolce? mamy dosyc? ogolnie cala ta dyskusja... produkcyjni posuwaja sie do coraz bardzie wyrafinowanych metod na wykrzyczenie z siebie frustracji, ale chyba nie do konca kumaja, ze docelowi odbiorcy tego nie czytaja, lub maja to gdzies... co chca tym osiagnac? poza strata czasu? znalazl sie choc jeden, co powiedzial wprost co na sercu lezy? czy same internetowe cwaniaki?

Młoda krew.

Apropo ataków na prezesa przez aktualnie pracujących tam ludzi. Tylko psujecie atmosferę. Tylko gadać potrafisz i nic wiecej.Masz odwagę to powiedz w twarz to temu człowiekowi co Ci na sercu leży. A jak się nie podoba,to się zwolnij. Nie gryzie się ręki ,która Cie karmi !!! Jedziemy wszyscy na jednym wózku... A te patologie ,które miały miejsce mam nadziejię się skonczą,a winni poniosą surowe kary za swoje występki. Kwestia czasu.

Młoda krew.
@CNC tydzień temu
Masowy exodus się kończy/a może i skończył... Kierownicy mogą być spokojni... Najlepsci (szczególnie z narzędziowni) przetransf...

CNC detale paprają głównie operatorzy przez swoją nie uwagę. Zdarza się ,że narzędzie po przeglądzie nie nadaje się do produkcji poprzez błędy ślusarzy,konstrukcje narzędzia ,lub uszkodzenia które miały miejsce wcześniej ,ale ktoś się do tego nie przyznał i jak gdyby nigdy nic ... KONIEC PRODUKCJI... Przyznaje Tobie racje ,,młoda krew" jeszcze musi się dużo nauczyć. Jednak dla chcącego nic trudnego. Mam pytanie ... cytując Twoją wypowiedź ,,U nas zostali tacy którzy na rynku pracy nie są na razie atrakcyjni...(poza kilkoma wyjątkami) " Ilu według Ciebie jest tych wyjątków ? Masz na myśli starą gwardię ,czy też młodzież ? Exodus ... to dobre :)

CNC
@Młoda krew. tydzień temu

Jeśli chodzi o operatorów pras... jedyne co mi się nasuwa to brak uwagi... ale to nie jest brak umiejętności tylko brak odpowiedzialności. Co za tym idzie nie powinni tacy być dobrze wynagradzani.. co do błedów ślusarzy.. hmm. Wydaje mi się, że gdyby detale były perfekcyjnie pofrezowane, wydrutowane, poszlifowane to nie trzebaby było nad nimi tyle główkować aby wykorzystać je do narzędzia. W firmie za mało jest pracowników doświadczonych. To doświadczenie buduje wartość firmy. Zobacz co dzieje się w narzędziowni... nie szukać długo - na drucie odszedł kolejny który może nie był jakiś super doświadczony, ale potrafił już coś zrobić. I co? Odszedł. Kto przyszedł na jego miejsce? Kolejny zielony! Bład! Zamiast poszukać kogoś z innej firmy człowieka który stanie i zacznie robić... może byłaby to ciut droższa opcja... ale dzięki temu możnaby było zobaczyć jak gdzie indziej drutuje się, podpatrzyć od niego nowe sztuczki jednym słowem wynieść się na wyższy poziom... a tak? Jest jeden który mogł oglądać jak pracowało dwóch fachowców zanim ich nie zwolnił prezes... zobacz jak oni sobie teraz sami radzą, zobacz kogo mają do pomocy... drugi już wie tyle ile przekazał im ten pierwszy... a trzeci który nic nie potrafi? Bedzie umiał jeszcze mniej. I Jacek tu niewiele pomoże bo ma swoje obowiązki... Dlatego tak ważne jest utrzymywanie ludzi doświadczonych którzy nie jedno widzieli... sam sobie odpowiedz ilu u nas takich zostało... nawet największy talent jak nie będzie miał wzorca to nie rozwinie się... a na koniec... jak młody u nas się nauczy i nie dostanie dobrej pensji to pójdzie tam, gdzie będą chcieli go docenić finansowo. To naturalne. Tak więc niska płaca jak widać wyjdzie na końcu bokiem.

Tolek Banan

I po co tu pisać skoro każdy interesujący post jest kasowany. My wiemy swoje i nic tego nie zmieni.

szef

Panowie i Panie, Proszę o dowody.... Odwagi!

Obiektywny

Przyjacielu, tak oczerniasz pracodawce i tak ostro ciśniesz, że współczuję innym, którzy w tej firmie pracują. Jedno jest pewnie, Twoje wpisy, Przyjacielu psują opinię o pracodawcy i powodują niechęć do podejmowania współpracy w tej firmie. Jeżeli na tym Ci zależało to gratuluję. Co jest prawdą to fakt, że opisujesz prawdę.....

Przyjaciel
@Obiektywny 3 tygodnie temu

Drogi Obiektywny/Obiektywna. Wszystko co napisałem było prawdą, więc nie oszczerstwem. Nie ma komu i czego współczuć. Tylko mówienie o problemach może nieść za sobą konsekwencje zmian, na lepsze a przecież o to w tym wszystkim chodzi. Każdy chce spokojnie robić swoje, wiedząc doskonale jak. Każdy chce być równo traktowany. Nie ma lepszych i gorszych. Liczy się zaangażowanie w prace a nie poziom lubienia/ skala koleżeństwa z przełożonym. Każdy z nas powinien być jakiś. Magazynier obrotny. Operator przewidujący, rozważny. Narzędziowiec konsekwentny, dociekliwy. Tacy staramy się być. Prezes powinien być sprawiedliwy, rozważny, konsekwentny, najważniejszy a jaki jest wszyscy wiemy. Tyle i chyba aż tyle. Pozdrawiam serdecznie Przyjaciel

Tolek Banan

No proszę. Jednak niektórzy umieją czytać ze zrozumieniem. Brawo Panie Piotrze. Czekamy na kolejne męskie decyzje. Może w końcu załoga zacznie Pana ciut szanować.

Trzeba przyznać, że zarząd wczoraj wykonał połowę roboty aby atmosfera w pracy się poprawiła... została jeszcze druga połowa do wykonania...

Do Wszystkich

Już niedługo jak tak dalej pójdzie to pracownicy sami zaczną sie zwalniać za te wynagrodzenie nikt nie będzie pracował.... podejście brygadzistów do pracowników jest masakryczne. Szczególnie na tłoczni. Magazyn to czysty dramat jedna osoba na każdej zmianie , wieczne oczekiwanie na magazyniera , który jest wiecznie zajęty innymi ważnymi robotami. bez Komentarza.

Jezus

I tak ze starych pracowników na produkcji mało kto robi sami młodzi a oni pójdą gdzie indziej jak tylko coś lepszego znajdą

........

Zarobki w tym zakładzie to poniżej zera

nikt wielki

To nie jest ta firma z Solca- pomyłka. Proszę administratora o usuniecie opinii która dotyczy firmy podobnej .

Piotr C.

Szanowny Panie, Nie będę się Panu tłumaczył z tego co robię bo zawsze ludziom się wydaje, że na innym stanowisku wszyscy leżą i nic nie robią :-) Szanujmy na wzajem swoją pracę i wkład w firmę. Niemniej: zarząd odpowiada za całą firmę i to całym swoim majątkiem, odpowiada na przykład za to żeby co miesiąc miał Pan wypłatę na czas. Rada Nadzorcza to przedstawiciele właścicieli czyli w naszym przypadku ludzi, którzy wyłożyli kilkanaście milionów aby ta firma mogła istnieć. pozdrawiam, Piotr Ciarka

Operatorka

Chyba masz małe pojęcie o pracy kobiet w tym zakładzie. Żeby nie pracujące przy prasach kobiety to produkcja niejednego dnia byłaby zerowa. Niektórzy pracownicy jakby mieli płaconą kilometrówkę to zgarnęliby niezłą kasę. No ale nie wszystkim wolno sobie pohasać z telefonem w ręku, bo operatorce, która rozmawiała przez telefon wzięli 50 zł. Zatem są równi i równiejsi. Jeżeli oceniasz tak nisko pracę kobiet na prasach to może masz rację bo nie potrafimy obsługiwać maszyn z toalety, a wiem, że jest jeden mężczyzna, który to potrafi. Nie pisz głupot i przyglądaj się lepiej tym Twoim pracowitym kolegom. Życzę miłej pracy.

www

Znowu zrobili ankietę z której wyniknie że wszyscy są zadowoleni z pracy w tym zakładzie.

nowy

Witam mam pytanie co do waszej firmy jakie są tam zarobki tzn produkcja bądź magazyn i czy potrzebują wogole mężczyzn ? I jaka atmosfera z góry dzieki

gringo

Na szczęście już tam nie pracuję. Pracownicy w porządku, niestety kierownictwo jak i ponad połowa biurowca do bani. Mam tam znajomych pracujących do dzisiaj. Podobno były jakieś podwyżki. Atmosfera między pracownikami OK, reszta do bani. Praca również. Kierownictwo bardzo wulgarne.

walu

kolega wróci, mówię Wam, gdzie mu będzie tak dobrze?

nowa

O co ci chodzi ? Ja pracuję dość krótko ale jestem zadowolona jak do tej pory. W innych firmach są opóźnienia z wypłatami i nie proszą aby dłużej zostać w pracy jak jest potrzeba tylko jest to oczywiste że zostajesz albo wylatujesz !

Misia

Każdy pracownik pogarsza atmosferę ? Skąd się wzięłaś-wzięłaś ? Chyba pracujesz na sortowaniu albo w budowie maszyn. Ja nie narzekam bo u nas jest fajnie, wesoło a pracować trzeba wszędzie. Tylko jedna zmiana miała problem z brygadzistą ale już się zmieniło.

Misia

Specjalistą od "Crashy" był ten co podobno już nie wróci do firmy. Przynajmniej atmosfera się poprawia.

@Papranina 15.02.2016, 18:55
Przepraszam, w którą stronę poprawia się atmosfera. Bo moim zdaniem każdy jeden pracownik pogarsza tam atmosferę swoim zachowa...

To prawda, a dziewczyny moim zdaniem nie powinny się udzielać bo to one psują atmosferę swoim "ja", zresztą jaką pracę wykonujecie zgrzewanie, nitowanie, tulejeczki i ciągłe marudzenie.

@Kosiarz 28.02.2016, 20:44

Kosiarz jesteś taki mądry to wykaż się na zgrzewaniu czy nitowaniu ! Wiem zaraz powiesz, że dziewczyny mają lepiej bo nie muszą przezbrajać maszyn itd. A tak w ogóle to co masz do dziewczyn ? Atmosfera zależy od każdego pracownika. Wyraziłam swoją opinię która nie podoba ci się pewnie przez stratę kolegi o którym była mowa.

"crash"

Jedyna rzecz dla której warto pracować na tłoczni to "crash" im więcej tym bardziej cię doceniają.

nowa

to jest fantastyczna firma, zatrudniłam się tam niedawno i nigdzie nie dostałam tak dobrych warunków, szczerze polecem

karierowicz

jaki awans? chyba z dyrektora na prezesunia

Gruby

SORTOWNIA JEST OK (3-BRYGADZISTKI--PRZYPADEK REDAKTORA SA) RESZA DO BANI... POZDARWIAM MIŁO I SERDECZNIE WASZ WIELBICIEL RAMP-PAPAM ZAPRASZAM CHĘTNYCH DO PRACY HO FIRMY PŁACĄ 500 STÓW NA RĘKE HHII

do Midas

zadzwoń, zapytaj, ja tak zrobiłem i mam teraz świetną pracę, sortuję detale z innymi dziewczynami, atmosfera super, kasa też się zgadza, POLECAM

xyz

kilka negatywnych opinii i zaraz tyle pytań o pracę i słodzenia, czyżby jakieś premie za słodzenie były? jeżeli tak to dajcie znać ja się na tym świetnie znam :)

użytkownik zarejestrowany

Nie pytaj o coś czego niema :-)

Prei$

Na tym stanowisku na start 1700 chyba że masz płynny angielski i jakiekolwiek pojęcie o automotive albo o handlu, wtedy możesz negocjować więcej.

ola

ciekawe czy coś na święta sypną

PC
@ola 08.12.2015, 14:39
ciekawe czy coś na święta sypną

Chyba piachem w oczy.

ble ble

Oj chyba ktoś jest zazdrosny, że tak opisuje sortownie ;) DZIECINADA.. Zapraszamy na sortownie na cały tydzień po 12h to wtedy możemy sobie pogadać kto ma luzy a kto nie..nie rozumiem ludzi którzy tak opisują sortownie a tak naprawdę nic o tym nie wiedzą..Gdyby na prasach nie robili takich bubli to by nie było sortowni ;) Przychodzą reklamacje? Szkoda tylko, że na zebraniach jest mowa o prasach a o sortowni raz na ruski rok ;) proszę się zająć swoją pracą a nie tym co kto robi i wypisywaniem bzdur na internecie ;) POZDRAWIAM SERDECZNIE ;)

HPS

kiedyś było dużo fajniej

@HPS 16.11.2015, 21:18
kiedyś było dużo fajniej

Ja tak jak Alojzy nie obawiam się norm, uważam że pracuję solidnie to krzywda mi się nie stanie. Zgadzam się co do brygadzistów na jednej zmianie tłoczni. Atmosfera tam jest nieciekawa przez łysego ! Kiedyś byłam świadkiem jak dostał niezły opieprz od kierownika i przez pewien czas poprawiło mu się zachowanie. Temat działu sortowania chyba się wyczerpał i nie ma sensu go ciągnąć - ŻENADA !

Alojzy

Jak wprowadzą normy to skończy się "niby praca" koleżankom na sortowaniu. Ten dział w firmie to wielka fikcja i żenada. Wystarczy popatrzeć przez chwilę co one tam robią to można nieźle się ubawić. Ciekawe dlaczego nikt nie reaguje. Na prasach nas ciągle gonią ale dzięki normom wyeliminują tych co się opieprzają i uważają się za dobrych pracowników.

@Alojzy 13.11.2015, 22:34

Daj sobie spokój sortowanie, magazyn i narzędziownia jak znam ten zakład norm pewnie nie będą mieli, tam ludzie są zgrani i dobrze kombinują (mają dobrą gatkę). Normy będą tylko na tłoczni bo tam jest za duży "syf", każdy gra do własnej bramki kopiąc doły pod resztą (do celu po trupach), ośmieszanie jeden drugiego oraz siebie na wzajem. Są trzy ekipy w dwóch są porządni brygadziści i tam praca idzie bez problemu, za to na trzeciej jest dwóch takich co robią właśnie najgorszy syf (o jednym już mowa na forum była), a kierownictwo tego nie dostrzega. Normy uderzą tylko w tych co naprawdę pracują, tylko że oni prędzej czy później pójdą do innych firm pracować, a HYDRAPRES pójdzie na dno.

do bezrobotny

atmosfera rzeczywiście jest bardzo przyjemna, wszyscy sobie wzajemnie pomagają, pracowałam w wielu firmach ale jeszcze nigdzie nie było mi tak dobrze

@do bezrobotny 04.11.2015, 21:10

Na jakim stanowisku pracujesz ???

do sd

u nas sami wysoko wykwalifikowani ustawiacze, nie stać Cię na nich

sd

Poszukuję ustawiaczy pras na b.dobrych warunkach. Jeżeli ktoś preferuje ustawiaczprasy@o2.pl

do Megi

My na prasach mamy o wiele więcej obowiązków niż na sortowaniu ! Co wy macie do roboty ? przepakowanie i oglądanie detali które i tak wysyłacie z wadami ? Macie dużo luzu, nikt nad wami nie stoi, u nas cały czas K nas goni do pracy a do tego walczymy z kontrolą która w ogóle się nie zna i zmienia zdanie raz dobre za chwilę niedobre !

tłocznik

Megi, co Yy za głupoty piszesz? Według Ciebie my na tłoczni nie pracujemy? A jak oceniasz Waszą pracę? Skoro prawie każdy detal przechodzi przez Wasze "dobrze" pracujące ręce to skąd się biorą reklamacje?

Megi

Pracowałam na różnych stanowiskach, również na prasach i było nieźle. Nie wiem skąd Twoja (tłocznik) zła opinia ? Pracować trzeba wszędzie a nie tylko narzekać.

Teraz kolesiostwo to się dopiero zacznie, teraz ci co naprawdę pracują dostaną po plecach a najlepsi będą ci co tylko w gębach mocni.

michał

no w końcu porządny prezes, wreszcie skończy się kolesiostwo, nowy prezes zna się na robocie

tłocznik

no to jak Megi? zaryzykujesz karierę na tłoczni?

Zapraszam cie na tłocznie, zobaczysz jakie tam są zarobki, a jakie wspaniałe podejście brygadzistów, a "miła atmosfera" tam czegoś takiego nie ma.

Megi

Na sortowaniu? Może tak, może nie. Przychylność brygadzistów na tym dziale rzeczywiście jest wielka ! Trzeba solidnie pracować i będzie git !

tłocznik

raport za drugi kwartał, strata ponad pół miliona

Megi

Jestem pracownikiem tej firmy od jakiegoś czasu i szczerze mówiąc jest całkiem fajnie. Wynagrodzenie na czas, atmosfera ok. Jak zawsze znajdzie się coś na co można ponarzekać ale ogólnie polecam.

@Megi 04.09.2015, 22:39

Widać że pracujesz na sortowaniu, a tak ogółem kobiety w tym zakładzie mają mały zakres obowiązków, także mają luz (papieroski, kawka na luzie, pogaduszki) i przychylność brygadzistów.

użytkownik zarejestrowany

tłocznik

A widziałeś ostatni raport? to się nazywa obniżanie lotów

Krzychu

trochę piter przegiął

Kosiarz

Absolutny brak sprawiedliwości w tym zakładzie.

przemek
@Kosiarz 25.03.2015, 02:04
Absolutny brak sprawiedliwości w tym zakładzie.

co masz na myśli?

Cyryl

Zakład dno..

jupi

K zna się tak samo na pracy jak P!!!! ale wiadomo, nie trzeba się znać na robocie, trza należeć do odpowiedniej partii

Pajacyk

Zapraszamy, zapraszamy szczególnie piękne i młode.

Zostaw opinię o Hydrapres SA - Solec Kujawski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydrapres SA