PI BIPROHUT Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o PI BIPROHUT Sp. z o.o.

Michał

Mi się wydaje, że generalnie jest raczej dość dobrze, dość spokojnie i nie ma się o co przyczepiać, a wy jak uwazacie?

Wac

Potwierdzam niestety powyzsze opinie. Mam 5 lat doswiadczenia w branzy, pelne uprawnienia projektowe i proponowali 1800zt netto. Teraz pracuje za 15000zt netto w Norwegii, wiec chyba faktycznie wladze Biprohutu troche przesadzaja z zanizaniem zarobkow.

ccd
@Wac 13.10.2014 22:10

Po 5 latach doświadczenia uważasz się za wielkiego projektanta? W Norwegii pracuję jako projektant dziesięć lat. Jak znasz realia tutaj to wiesz, ze liczy się głównie doświadczenie. Zarabiając takie grosze w Norwegii to chyba wozisz kabanosy w bagażu. Takich jak ty najechało tutaj sporo a później się chwalą ile ja to zarabiam.

projektant po interview'ie

Z ciekawości tu zajrzałem i proszę... chyba ktoś z zarządu pisze :D Ludzie o takich kwalifikacjach jakich "szukacie" przez N-miesiący w UK pracę dostają OD RĘKI. Dla zaspokojenia waszej "troski" o mój statut zawodowy informuję że pracuję tu już od lutego i dziękuję bogu, że dla Was moje oczekiwania finansowe okazały się "zbyt wygórowane".

projektant po interview'ie

niby poważna firma z tradycją... a nie potrafią znaleźć pracowników pomimo ogłoszeń wiszących od wielu miesięcy. Nic dziwnego jak przy podaniu stawki, która jest standardem na rynku prowadzący rekrutację zrobił oczy jak u żaby... i ciągle rekrutacja "trwa". Panowie z BIPROHUTU - projektantów offshore'u czy przemysłówki szukają na całym świecie. W UK na starcie oferują 30-35 tys FUNTÓW rocznie + różnego rodzaju benefity, może dlatego macie "problem" z pozyskaniem specjalistów.

Zostaw opinię o PI BIPROHUT Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PI BIPROHUT Sp. z o.o.