Opinie o Mostostal Zabrze S.A. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mostostal Zabrze S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mostostal Zabrze S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostostal Zabrze S.A. w Zabrze

Sara Nowy wpis

Interesuje mnie staż w pionie finansowym dla maturzysty lub absolwenta studiów pierwszego stopnia o ukierunkowaniu ekonomiczno - finansowym. Ktoś był na nim? Został w firmie ma stałe? Od kiedy można zaczynać, okrągły rok czy jest jakiś miesiąc preferowany? No i zarobki, mam nadzieję, że nie stażowe jak z urzędu pracy :/

Katarzyna K. Nowy wpis

Rekrutacja na wysokim poziomie. Dziś otrzymałam maila z podziękowaniem za udział w rekrutacji + feedback. Pomimo faktu, że nie przeszłam dalej jestem pełna podziwu dla profesjonalizmu w dziale HR. ;)

Kandydata kontroler

Cześć wszystkim jest na olx ogłoszenie o pracę na stanowisko kontroler ,czy może ktoś powiedzieć ile się zarabia i jak wyglądaja warunki pracy z góry dzięki

Expracownik
@Kandydata kontroler

Jeszcze pare miesięcy temu w kontroli był niezły (usunięte przez administratora) i nowi wytrzymywali max 3 miesiące zarobki poniżek 4k

Kamila Nowy wpis
@Expracownik

A co tam takiego się działo, że nowi tak krótko wytrzymywali? ;p Te 4 tys. to brutto czy netto?

Ładowarka teleskopowa Nowy wpis

Cześć, widzę że szukają operatora ładowarki teleskopowej. Ktoś wie jak wygląda praca na tym stanowisku u nich?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mostostal Zabrze S.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Rafał

Trudno powiedzieć czy firma posiada środki zabezpieczone za wykonane roboty budowlane. Termin płatności dla wykonawców bardzo odległy bo aż 30 dni. Nie każdy jest w chętny zaakceptować taki odległy termin płatności.

Pytanie?

Jak wygląda sytuacja firmy?

aaa
@Pytanie?

dziś to dominująca spółka branżowa, grupa samowystarczalna w zakresie realizacji i projektu.

Ojojoj

Prezes konstrukcji robi wszystko by wykazac zyski... wynajmuje hale, przerzuca ludzi, zamiast podwyzek woli sciagac magiczne firmy podwykonawcze, zamiast dbac o kadre woli sciagac bengali. Bhp nie istnieje, it kuleje, infrastruktura dogorywa. Kto moze ucieka...

gg
@Ojojoj

adam81

Apodaktryczna Pani rekruterka, staram sie na stanowisko " specjalista ds rekrutacji" Pani zapytała w mailu czy mam objawy covidowe, jeśli tk mam ją powiadomoc, wiec zapytałem się czy mieli sczepienia skort sie boja, lub spotkanie na zoom, powedziłąm, że nie udzielki mi odpwoedzi, bo nie ma uprawnien takich, ale moge na spotkaniu siedziec wmaseczce, na drugi dzień zlośliwie odwołala spotkanie, twierdząc, że rekrutacja zamknieta, za dwa dni ponowiła rekrutacjje, inteligencja ponizej krytyki

bonielkok
@adam81

Szkoda ze kierowniczkę z tego działu nie poznałeś, to jest dopiero znawczyni od wszystkiego. Zażartuje: jestem polakiem, znam się na wszystkim - to do niej idealnie pasuje, jej konik to IT xD

Zabrzanin

Tragedia. Nie płacą składek. Traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) Starszych zwalniają. Firma do likwidacji. Nie rętowna, nie nowoczesna i nie dla -Zabrza! Strat pryk!

@Zabrzanin

z tymi składkami to od kiedy taka informacja? I czy przypadkiem już dawno nikt by tego nie zgłosił? chyba, że już doszło do zgłoszenia?

Gabriela

I naprawdę jakieś przejawy złego traktowania nazwałbyś "porządkiem"? Chociaż i tak ciekawa jestem co konkretnie masz na myśli pisząc to. Chyba, że chcesz po prostu ich oczernić?

Laberon

Pracowałem tam 10 lat . Świetny uniwersytet psychologii. Można wiele negatywnych zjawisk zobaczyć w praktyce i co ważne, doświadczyć ich na sobie. Brak szacunku do pracownika, brak elementarnej kultury, jak nie włazisz kierownictwu w (usunięte przez administratora)to nikt Cię tu nie doceni. Pracowałem z takim Panem o stażu w tym zakładzie ok. 30- letnim /był majstrem/. Naprawdę wybitny fachowiec. Nie wchodził nikomu w (usunięte przez administratora) i mówił to co myślał ,wiec go zdjęli i dalej już pracuje jako zwykły pracownik.Pozdrawiam Krzyśka M. Przykład idzie naprawdę z góry. Nie każdy człowiek /nawet z wykształceniem wyższym/ nadaje się do zarządzania kadrą pracowniczą. Mostostal jest negatywnym tego przykładem. Jeżeli nie ma przejrzystych zasad i procedur / awanse ,płace i inne / stosowanych w praktyce to zawsze skutkiem takiego stanu będzie zła atmosfera i powolny rozkład firmy.

Ralf
@Laberon

W Częstochowie jaka jest atmosfera

Lila

Jak ktos chce pracowac za stawke prawie minimalna to moze sie tam zatridnic,ale na tej samej stawce bedzie za 10lat.brak szacunku dla czlowieka tylko dyrektorzy i kierownicy sie liczą. Ktorzy stołki nie powoem za co dostali. Ludzie do roboty a kadra kierownicza do spotykania sie w patio na klachy i wspolne obiadki.brak awansów wewntrznych tylko ci co liżą (usunięte przez administratora) Moze gdzies wskovza wyzej allbo dostana podwyzke 300zl brutto ra na 5 lat.zdecydowanie nie polecamq

bull
@Lila

Mam przyjaciół tam...narzekają

caryca
@Lila

aż tak ???? - znajomy Dyrektor jest mega zadowolony

@bull

Ale to samo mówili o warunkach? To co napisała się zgadza?

Emilia

Jaka jest atmosfera w zespole w Mostostal w Zabrzu? Na pewno pierwsza rzecz, o jaką pytają osoby zainteresowane tym, jak się pracuje, to często wynagrodzenie, ale ja bym chciała zapytać o tym, czy miło się pracuje czy raczej jest stres. Powiedzcie, jakie jest wasze doświadczenie z tym pracodawcą. I czy warto ogółem aplikować według was.

Petecki
@Emilia

Trzeba mieć mocne nerwy, żeby tam wytrzymać. Widząc w ogłoszeniu 'praca w miłej atmosferze', proszę się jej nie spodziewać. Kto chce się przekonać co to dyktatura i carat niech aplikuje.

bull
@Petecki

Potwierdzam. Mam kilku znajomych, ktrórzy pracują w mostostalu na ul. Mikulczycjiej. Kazdy jeden mowi ze tam tragedia! Zarzad chamski, bezlitosny a przy tym durny!

Karina
@Petecki

Oj tak! Doświadczyłam na własnej skórze i psychice! Układy i układziki tam mają największą moc i ludzie z „zewnątrz” jeśli się nie dostosują to wylatują!!!

Kazimierz
@Karina

A co się stało? Zwolnili Cię? Czy poszło o warunki pracy? Wspominano o najniższej krajowej, braku dodatków, premii. Napisano również o ciągłym poganianiu przez brygadzistów. Co to za miejsce pracy?

caryca

trzeba być silnym, mieść ukończone podstawy z matematyki i problemy z prawidłowym odczytaniem czasu na zegarku

Kazimierz
@caryca

Żarty sobie robisz a przydałoby się solidne informacje o warunkach zatrudnienia. Chce się przyjąć i zależy mi na info o zarobkach. Ile płacą na początek? Lepiej niż u konkurencji?

ika
@Kazimierz

i co zostałeś przyjęty, zadowolony z zarobków i atmosfery. Musisz być miły dla jednej z Pani to nawet dostaniesz samochód na wakacje

@ika

Tylko mężczyznom ten przywilej przysługuje?

Zatrudniony

Pracuje w Mostostal Zabrze juz kilka miesiecy zarobki to najniższa krajowa zero dodatkow czy premi brygadzisci nie robia nic po za poganianiem pracownikow do ciezkiej pracy ktora wykonuja tylko skazani z zakladu karnego nie polecam tej firmy nikomu

Paulina
@Zatrudniony

nie ma możliwości podniesienia płacy? jakaś rozmowa z kierownikiem? wszyscy są zatrudnieni na tych samych zasadach?

Żartujesz?
@Paulina

W biurach /Dyrektorzy/kierownicy myslisz ze zarabiaja najnizsza krajową? Nawet z dawnej EB ludzie tam poszli i nie mysl ze dostali napiwek aby tam być.

Witam jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu opłaca się robił ktoś jak z zarobkami

Henry

Dzień dobry. Jak wyglądają zarobki operatora koparki jednonaczyniowej w delegacji? Czy jest jakiś socjal, dodatki, premie? Jak wypłacane są nadgodziny? Jaki jest charakter pracy? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Student

Chciałbym odbyć staż w Mostostal Zabrze mam możliwość wyboru pomiędzy działem technologicznym, programistów, utrzymania ruchu ( energetyka). Czy ktoś może doradzić, który dział oferuje większą możliwość rozwoju i gdzie są lepsze zarobki?

Kamila

Witam Proszę o opinie o pracy w centrali w Gliwicach na dubois. Czy to prawda ze dużo osób robi tu po znajomosci ? Jak z wynagrodzeniem ? Czy faktycznie dofinansowują studia ?

Pk

Zwróćcie uwagę na strukturę firmy MZ. Nie można wystawić opinii dla MZ SA ponieważ składa się ona z zależnych spółek. W biprohucie, gpbp, RP czy KP, wszędzie są inne warunki często zależne od specyfiki. Pracuje w gpbp i uważam że zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy. Firma jest bardzo stabilna o czym świadczy okres jej istnienia. Zasady są jasne. Dodatki za wysluge największa w grupie, premie bardzo często. Oczywiście fachowcy mają więcej więc trzeba się szkolić, firma to docenia. Dużo też zależy od nadzoru budowy, w większości wypadków można się dogadać.

Księżniczka jodła
@Pk

A ta pani to czym się zajmuje? Chodzeniem?

Zostaw merytoryczną opinię o Mostostal Zabrze S.A. - Zabrze

• Jak się pracuje w Mostostal Zabrze S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mostostal Zabrze S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mostostal Zabrze S.A.?

Mostostal Zabrze S.A.