Opinie o Mostostal Zabrze S.A. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mostostal Zabrze S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mostostal Zabrze S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostostal Zabrze S.A. w Zabrze

witam, jakie zarobki na mostostalu na towarowej?

Pawelecz
@ja

Najlepsze są w biurze. Fajne premie.

Ponton

(usunięte przez administratora) Ludzie w Mostostalu nie maja JAJ się takiemu (usunięte przez administratora) postawić . Dziw się ze ludzie nad nim to tolerują

Kierownicy
@Ponton

Przyjmowanie nowych kierowników, którzy jedynie mówią róbcie szybciej. Dramat. Przychodzą i odchodză. Zamiast nominować swoich ludzi.

O
@Ponton

Spokojnie, jeden taki wojuje z nim w sądzie, jest grubo :D a PIP robi swoje :)

Oles
@Kierownicy

Dobra taktyka. Stażyści i ludziki po szkole A doświadczonych ludzi out. Też by się pojezdzilo po szkołach za dyche.

Opinia 2.0 jest nadwyrost. Zarobki w granicach 2500zł netto za 160 godzin (na prawdę ciężkiej pracy) brak premii od 3/4 lat . brak dodatków , brak podnoszenia klasyfikacji pracownikow. Każdy robić co chce, majtrowie nie zwracają uwagi na to że ludzie pracuja bez uprawnień. Warto zapytać przy zatrudnianiu o rotacje pracownikow , w ciągu około 2. Lat zwolnilo się około 20 dobrych fachowców pracujących od dobrych paru lat. Sposobem firmy na większe zarobki są NADGODZINY , soboty i niedziele ! Możliwość pracy na okretkę. Pracownikom z Ukrainy to odpowiada... Ogólnie rzecz ujmując nie warto robić w takich warunkach za te pieniądze . nie polecam.

Beata
@Paweł

Jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia - to jest to kwestia raczej indywidualna. Martwi mnie natomiast brak wszelkich dodatków. A czy w Mostostalu pracownicy mają dostęp do bezpłatnej opieki medycznej? Powiedz mi proszę, jak przedstawia się ta kwestia.

byly

nie ma prywatnej opieki

Toszek
@Paweł

Czemu usunęli opinie o mzrp?

Aguš
@Paweł

No co Ty. Premie to akurat są i to ogromne. Późne. Mobilizacyjne lub zadaniowe. Zależy kto na co zasłużył.

Koko

Czy warto iść na płatny staż oferowany w tej firmie (asystent projektanta)? Pozdrawiam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mostostal Zabrze S.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dawid

A jakie są inne oddziały ?

Pawczyk
@Dawid

Oddział rozwoju procesów . Bardzo dochodowy.

ktoś

ta firma jeszcze istnieje ?

Rob
@ktoś

Tak bardzo silna struktura. Specjalisci na kilku etatach od naprawy procesow.

Kamiko

Robie na tokarce i 6500 z aobota wycoagam wiec ludzie nie klamcie.

Ciekawy pracownik

Czy to prawda że koronawirus zaatakował mostostal? Słyszałem że cała jedna zmiana jest na kwarantannie

On
@Ciekawy pracownik

Cały zakład powinien iść na kwarantannę, ludzie pracują I czekają na testy.Powinni zgodzić się na postój. Ludzie się boja pracować.

Ciekawy pracownik
@On

Już się dowiedziałem dokładniej - 9 osób ma korona+ i wszyscy mieli kontakt z innymi zmianami, nawet elektryk (ma + ) co latał po całym zakładzie. A tylko paru ludzi poszło na kwarantanne

Thomas
@On

Zgodzić?a kto im to proponował?wszyscy by na to przystali,zdrowia nie kupisz.ten chłopczyk zwany prezesem, wyśmiewa to zagrozenie,a sam siedzi zabunkrowany i nosa nie wystawi.wprowadzil,chyba tylko na pokaz pomiar temp przed wejściem na zakład.dziala to jak cala filia za jego kadencji,byle jak ....aż żal się patrzy na to co oni zrobili z taka firmą.

Ziom
@Ciekawy pracownik

Tak było byłem jednym z tych na kwarantannie

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Mostostal Zabrze Holding S.A.?

bull

zależy o jakie stanowisko się ubiegasz

kaskader

Jeżeli uważasz ,że twoje życie pozbawione jest sensu, a każdy dzień przepełnia pustka i monotonia to najwyższy czas to zmienić….aplikuj do nas już dziś!! Gdzie od 3 lat kręcony jest w wielkiej tajemnicy przed radą nadzorczą wielki filmowy hit ,kto wie może i na skalę Hollywood. Reżyserem jest prawdopodobnie zaginione na Śląsku dziecko Bärei. Zwrot akcji, nieprzewidywalna fabuła, olbrzymia rotacja aktorska, scenografia za którą nie nadążają najwybitniejsi logistycy, scenarzyści z najwyższych półek stale dbający o pełny automat z kawą ,gdzie rodzą się w ciężkich bólach epizody zderzające świat „soli ziemi czarnej” i „jasia fasoli”.. Obsada gwiazdorska świeci niczym gwiazdozbiór oriona w jasny dzień ,jednak czymże jest to z popularnością znudzonego ,rzadko pojawiającego się na pierwszym planie reżysera. Niestety są i gorsze chwile, gdy naszego reżysera dopada niemoc twórcza.Cały zespół żyje w wielkim napięciu w oczekiwaniu na piątkowe pożegnania poprawiające Bärei humor całotygodniowych nieudanych ujęć . Sukces filmu jest gwarantowany , a z pewnością w jednej kategorii „charytatywna gra aktorska”. Jeszcze raz zapraszam do udziału w tej historycznej produkcji, mając na uwadze, że to film a nie serial ( i tu mam WIELKĄ NADZIEJĘ )

NN
@kaskader

Piękne, poetyckie i jakże trafne ujęcie orwellowskiej rzeczywistości Mostostalu.

ooooo

zapewne teraz nie ma problemu z pracownikami budowy i kolejka chętnych stoi przed bramą firmy..

Zibi

Jakie zarobki na działalności ??

Zbigniew

Niby dobrze ale bardzo wiele pozostaje jeszcze do życzenia i zmian.

Xavier Naidooo

MZ HOLDING S.A. już nie istnieje!

Beata
@Xavier Naidooo

Aż z ciekawości zaczęłam szukać w sieci informacji na temat Mostostal Zabrze Holding i wygląda na to, że firma nadal normalnie funkcjonuje. Nawet w tej chwili prowadzą rekrutację: https://mostostal.zabrze.pl/pl/oferty-pracy Możesz mi wobec tego powiedzieć, o co chodzi? Firma naprawdę już przestała istnieć?

barn
@Beata

Firma istnieje, tylko jakiś czas temu zmieniła się nazwa (wypadło Holding i zostało samo MZ S.A.)

Xavier Naido
@Beata

Istnieje tylko na papierku, jako obsługa molochu, ale wszyscy zacni pracownicy zostali pozwalniani, albo przymuszono ich do zwolnienia, albo sami odeszli. Restrukturyzacja zrobiła to - że MZ S.A. działa tylko jako administracja całego biura kapitałowego.

donaldTUSKoszewicz

Firma Mostostal to (usunięte przez administratora) biorą łapówki i kantują ludzi.

Xxx

Na jakie zarobki można liczyć na kontrakcie za granicą?

kolega szefa

mini liderzy działów to niestety znajomi albo dobre koleżanki.

pierzyn

Tam potrzeba kogos kto ogarnie cały personel i odtworzy kadre a nie ktoś kto maile rozdziela po działach.

Podwykonawca

Na poczatku współpracy fajnie się pracowało z wielką chęcią i zapałem. Jednak później jak i kierownicy tak i brygadzista z Gliwic walą w bambuko. Na początku obiecują gruszki na niebie a potem wystawiają do wiatru. Nie odbieraja telefonu, nie umieją udzielić konkretnych informacji. Strikte cwaniackie podejście do sprawy. Nie wiem co sie dzieje w tej firmie ale jest bardzo źle. Fatalnie wręcz.

martin

wieloletnie zasługi dla firmy są niczym wobec jednej drobnej wpadki. Niesłychana mściwość nowego personelu. Nie do pomyślenia w dużych firmach.

Xavier Naido
@martin

To jest niestety prawda.....i to jest straszne, ze ktoś patrzy nas woje osobiste sprawy, a nie na dobro firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Mostostal Zabrze S.A. - Zabrze

• Jak się pracuje w Mostostal Zabrze S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mostostal Zabrze S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mostostal Zabrze S.A.?

Mostostal Zabrze S.A.