Proxima Sp.j. Agencja Handlowo-Usługowa

Gliwice

Opinie o Proxima Sp.j. Agencja Handlowo-Usługowa

Adam

Nie znam kolegi Michała nie pracowaliśmy razem ale wszystko co napisał o tej firmie te negatywy to prawda , wykorzystują naiwność ludzi ,pracowników i właścicieli firm

Michał

Byłem pracownikiem tej firmy , ludzie to naciągacze godzin 300 zrobiłem , obiecywali 8 zł, a skończyło się na 4,20 zł i to po wielu kłótniach inni dostali po 3 zł ,bez jakiekolwiek umowy o prace ,czy nawet o dzieło ,czy w tym kraju nikt nie kontroluje takich firm ,

Zostaw opinię o Proxima Sp.j. Agencja Handlowo-Usługowa - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proxima Sp.j. Agencja Handlowo-Usługowa