Magnes Media sp. z o. o.
counter
3 422 157 5 1
Aneta

Kiepska firma, kiepskie warunki, kiepskie zarobki.

Tak14Nie1

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy Magnes Media sp. z o. o. zapewnia kartę multisportu?

Aneta

Kiepska firma, kiepskie warunki, kiepskie zarobki.

Tak14Nie1

Patrycja
@Aneta

Przedstawiasz Nam jedynie "suche" fakty na temat tego pracodawcy. Żadnego ze wspomnianych przez siebie aspektów nie rozwijasz, a szkoda, bo wiele osób szuka bardziej szczegółowych informacji o Magnes Media jako o pracodawcy. Długo byłaś pracownikiem w tej firmie?

Tak2Nie
Ktoś N
@Aneta

Zgadzam się z Tobą w 100%

Patrycja
@Ktoś N

Skoro podzielasz zdanie użytkownika @Aneta, to jeszcze wypadałoby, żebyś odpowiednio uargumentował swoje stanowisko. Nie ulega wątpliwości, że jesteś obecnym albo byłym pracownikiem firmy Magnes Media. Czym się w niej zajmujesz/zajmowałeś? Czy tamtejsi pracownicy mają dostęp do jakichś dodatków pozapłacowych?

@Patrycja

Tak, pracowałam w magnes media, a dokładnie we Słowie Wrocławian kilka miesięcy po czym odeszłam bo miałam dość niejasnych zasad, niskich standardów pacy i zarobków i nieuczciwego traktowania mnie jak i klientów, których sama pozyskiwałam. Co do detali to kilka osób opisało tutaj dokładnie co się działo i te komentarze zostały usunięte jako niezgodne z regulaminem.

Tak8Nie1

@Patrycja

Aneta opisała swoją historię z magnes media ale jej komentarz zaraz został usunięty bo pewnie magnes media sobie tego nie życzy. Żenada gowork...

Tak3Nie1
Aaaa Nowy wpis
@Patrycja

@Patrycja może odnieś się do tego, że nie wypłacacie należytego wynagrodzenia, nie odbieracie telefonów i nie odpowiadacie na pisma. Jest podstawa na umowie to musi być wypłacona!!!

Jznsjs Nowy wpis

(usunięte przez administratora) nie wypłacają pracownikom należytego wynagrodzenia za pracę. Skoro jest podstawa na umowie to musi być wypłacone!!!!!!!!! Nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na pisma. Oby ktoś się tym porządnie zajął!!!!!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 360 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Magnes Media sp. z o. o.?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Anetka

Nic z nimi nie podpisujcie to jakas fatamorgana

Tak1Nie

Jak wygląda podstawa w Magnes Media sp. z o. o.?

Loli
@Pytanie

wypłacana tylko jeśli znajdzie się chętnych do kupna - o co w zasadzie wcale nie łatwo.

poszkodowany

(usunięte przez administratora) po podpisaniu umowy brak jakiegokolwiek kontaktu. Dobrze, że sąd zajął się wami. Wszyscy powinniście gnić w więzieniu !

Tak6Nie
xxx

???

Były

Jak ktoś lubi sprzedawać, to fajna praca. Pracowałem tam 8 mc. Wiadomo, trzeba robić wyniki, wtedy też można zarobić. Atmosfera ok, trochę za dużo raportów, mało szkoleń. Szef wymagający, czasem upierdliwy, ale dotrzymuje słowa.

di
@Były

obecnie tu pracuje i chyba faktycznie konkurencja się odzywa, wszystko jest w jak najlepszym porządku jeśli oczywiście robisz swoje no ale to jak wszędzie...

Tak1Nie1
hmm
@di

nazywasz pracą wychodzenie co chwila na 20 minut na papierosa?

MACIEJ
 Rekomendacja

Tania i skuteczna reklama, tyle że trzeba zamówić odpowiednio dużo emisji. Kontakt bardzo miły i można zmieniać bezpłatnie grafikę co miesiąc . Podsumowując " -niezwykła firma , która jako jedyna podczas całej kampanii reklamowej zrobiła wszystko jak miało być . Polecam :)!!!!!!!!!!!!!

Tak1Nie19
Hahaha
@MACIEJ

Panie Prezes, pan da juz spokój...

Tak17Nie
Maciej-Baran
@MACIEJ

To nie jest opinia pracownika ale reklama napisana przez szefa, który pod rożnymi nickami wystawia tutaj pozytywne opinie o swojej firmie. Fakt jest jednak taki, że kto z nim i jego firmą chwilę współpracował nie ma o nim i jego firmie dobrego zdania.

Tak15Nie
Ndjs

Powiem tak rozmowa rekrutacyjna w tej firmie odbyła się na korytarzu XD... Reszty nie muszę chyba opowiadać. Straszna żenada. Zero odzewu w terminie, w którym zarzekali się odezwać

Tak8Nie
Analityk

Czy osoby które w tak jawny sposób oskarżają firmę są przekonane o tym co piszą? Czy informacje które piszecie są sprawdzone? Oskarżać jest łatwo, czasami nie przemyślane wypowiedzi mogą zrobić wiele złego. Czy Magnes Media z całą pewnością zasługuje na to?

Tak3Nie2
ktoś

Tak

Tak12Nie
Odradzam
@Analityk

(usunięte przez administratora) Nigdzie chyba nie ma takiej rotacji pracowników jak tam, ludzie wystrzymują kilka miesięcy i uciekają.

Tak14Nie

Nieznajoma
@Odradzam

W BPO menegement jest o wiele większą rotacja :) Ludzie uciekają po kilku dniach.

@Analityk

Tak, zasługuje na krytyke i niską ocenę! Potwierdzą to byli pracownicy jak i klienci.

As

Hmmm nie mam dobrej opinii. To tak najkrócej i kulturalnie.

Tak10Nie

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Magnes Media sp. z o. o. mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Tak9Nie

Kasia
@Administrator

Sądze , że te opinie ktore czytałam poniżej sa przesadzone. Ktoś bardzo złośliwie podgrzewa temat i mści się na pracodawcy. Praca spoko, pieniądze też spoko. Tu trzeba pracować a nie obijać się. Widziałam takich leniów którzy ze mną pracowały. Jak ich pogoniono to piszą takie bzdury.

Tak1Nie6
@Kasia

To nie żadna zemsta itp ale opinie osób, które miały nieprzyjemność pracować dla tej firmy. Masz inne zdanie? Ok, ale nie dyskredytuj opinii innych pracowników. Ja ze swojej strony także odradzam.

Tak24Nie

anonymous

Jest tu ktoś z firmy z Leszna lub pracował tam? Bo na ich stronie nie ma żadnych opinii??

Ochotnik

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Bardzo dobry pracodawca, tak słyszałem, ciężko się dostać?

Tak4Nie

Gregory
@Ochotnik

Nie wiem czy prowadzi sie rekrutacje teraz ale z mojego doświadczenia wiem, że to co się usłyszy na temat warunków pracy, współpracy, zarobków itp. podczas rozmowy kwalifikacyjnej w tej firmie mija się z rzeczywistością.

Tak11Nie

Jula
@Ochotnik

Bardzo dobry pracodawca??? To chyba jakis żart bo jest wręcz odwrotnie! Odeszłam stamtąd po 2 miesiącach bo miałam dość, w tym czasie odeszły stamtąd trzy inne osoby. Nigdy więcej.

Tak6Nie

Nick
@Ochotnik

prowadzi na spec. ds. sprzedaży, łatwo się dostać bo warunki trudne do zaakceptowania przez większość kandydatów np. umowa zlecenie za śmieszną kwotę

Tak5Nie

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Magnes Media sp. z o. o.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

ELWIRA

Czy faktycznie jest tak żle , jak piszą w gazetach i na forum o tej firmie (usunięte przez administratora),nie chcę pracować akordowo (usunięte przez administratora)Szukam dobrego pracodawcy z zasadami .

Tak9Nie1

@ELWIRA

Tak, jest kiepsko. Przed podjęciem pracy u nich czytałem negatywne opinie o magnes media ale myślałem, że są przesadzone i naciągane. Teraz sam, jak u nich trochę popracowałem i odszedłem, odradzam prace u nich jak ktoś mnie o nich pyta.

Tak9Nie

tom

Terenowy Wawa

Pytanie do pracowników terenowych Magnes Media z Wrocławia. Otóż jakiś czas temu, kierownictwo zapowiedziało u nas (oddziała Warszawa), wprowadzenie tzw. "optymalizacji tras" dojazdu do klienta. Z tego co się zorientowałem, ma to wyglądać w taki sposób, że jakiś tam system będzie dobierał, "optymalne" trasy dojazdu do kolejnych punktów na mapie, po to żeby ograniczyć czasy dojazdów oraz koszty paliwa. Nie ukrywam, że w Warszawie trochę się boimy tego rozwiązania, bo nigdy nie wiadomo, co wynikanie z tej całej baranowej, technologicznej rewolucji. Podobno są problemy przy niespodziewanych objazdach, albo dużym natężeniu korków, czego oczywiście system nie bierze pod uwagę, a później trzeba się grubo tłumaczyć. Podobno u was we Wrocławiu, to już od jakiegoś czasu funkcjonuje, więc chciałbym poznać waszą opinię na ten temat. Jak taka "optymalizacja" trasy wynika w praktyce, i jak jesteście rozliczani w przypadku objazdów, zboczeń z trasy, i tak dalej. Czekam na informacje.

roko
@Terenowy Wawa

Z tego co mi wiadomo, we wrocławiu nie było tragedii, z tą optymalizacją tras. Bo przecież wprowadzili to, żeby pomóc ludziom nie znającym topografii miasta, a nie im zaszkodzić. Przynajmniej ja nie słyszałem, a też robię w sprzedażowym, żeby terenowi żalili się na to rozwiązanie jakoś szczególnie. To prawda, że kierowcy dostali sugerowane trasy dojazdu do klienta, ale z tego co mi wiadomo, nikt ich jakoś szczególnie nie rozlicza, w przypadku zmiany trasy wymuszonej przez czynniki zewnętrzne. Każdy robi swoje, tak jak robił wcześniej, nie ma się za bardzo czym przejmować.

@roko

Dzięki za informację Roko. Czyli nie ma się za bardzo czym przejmować, tą całą "optymalizacją" tras. Dobra wiadomość, bo u nas co po niektórzy terenowi w stresie od tygodnia chodzą, jak tylko usłyszeli o tych zmianach. Jutro im przekażę co i jak, i będzie spokój.

winietkaa
@Terenowy Wawa

Szumnie zapowiadana optymalizacja tras, niewiele zmieniła właściwie w naszej codziennej pracy. Co po niektórym zmieniła się trochę rejonizacja, i musieli się uczyć nowych dojazdów, ale to właściwie jedyne utrudnienie o jakim mi wiadomo. Możesz spać spokojnie ;)

@winietkaa

Wprowadzili już także w Wawie. Nic się właściwie nie zmieniło dla sprzedawców. Wiele hałasu o nic.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Magnes Media sp. z o. o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Magnes Media sp. z o. o.