Opinie o Magnes Media sp. z o. o.

Mumia
użytkownik zarejestrowany

Jak ktoś chce dokopać firmie to zawsze znajdzie powód żeby to zrobić. Pracuję tu i nie narzekam na wypłaty ani na rozliczenia. Jak ktoś ma nierozliczone transakcje to trudno żeby dostał za to kasę!!!

użytkownik zarejestrowany

Maruderów zawsze jest wielu natomiast pozytywnie myślących mniej bo jak sądzę nie chce im się pisać!

Jacenty
użytkownik zarejestrowany

Jesteście pewni, że o firmie nie można napisać cos pozytywnego? Szukając pracy słyszałem dużo dobrego o firmie Magnes Media. A może to złośliwe wpisy?

użytkownik zarejestrowany

@była pracownica ale jak tłumaczy to Magnes Media? To jest w jakimś sensie niedopatrzenie (brak podpisanej umowy) ale mimo wszystko zapłata powinna być uiszczona. Czy Twoi kierownicy komentowali jakoś tę sytuacje?

użytkownik zarejestrowany

@Bartek a próbowałeś kontaktować się z firmą? Czasami rekrutacje ogłaszane są wewnętrznie i wtedy zbiera się cv od osób polecanych przez osoby już zatrudnione w firmie? To aktualnie coraz częstsza praktyka.

Bartek
użytkownik zarejestrowany

Czy firma nie ma aktualnie potrzeb kadrowych, nic nie mogę znaleźć?

Teresa
użytkownik zarejestrowany

Dla chcącego nie ma nic trudnego. Tak jest w przypadku Magnes Media, wszystko wam nie odpowiada. Zawsze można zmienić firmę i będzie po kłopocie. Nie chce mi się wierzyć w te bzdury o których piszecie. Żadna firma nie będzie ryzykowała błędnych umów.

Analityk
użytkownik zarejestrowany

Czy osoby które w tak jawny sposób oskarżają firmę są przekonane o tym co piszą? Czy informacje które piszecie są sprawdzone? Oskarżać jest łatwo, czasami nie przemyślane wypowiedzi mogą zrobić wiele złego. Czy Magnes Media z całą pewnością zasługuje na to?

ktoś
@Analityk 14.07.2017 10:25

użytkownik zarejestrowany

Cały czas wałkujecie jeden temat. Umowę może podpisywać osoba dorosła i powinna czytać co podpisuje. Firma nie narazi się na problemy i umowa musi być ok. Często osoby które już podpiszą umowę dochodzą do wniosku że im coś nie odpowiada i robią problemy.

użytkownik zarejestrowany

Najgorzej jak niektórzy nie pilnują swoich spraw a później konsekwencjami chcą obciążyć firmę. Pracuję i widzę jak niektórzy traktują obowiązki, które do nich należą

użytkownik zarejestrowany

Nie rozumiem niektórych osób , jeśli ktoś podpisuje umowę to chyba czyta co podpisuje. Po co piszecie takie brednie, że oszukują. Zanim ktoś podpisze to powinien to przeanalizować ale jak ktoś chce dokopać firmie to tak robi.

Ewa

Pracowalam tam kilka miesiecy, nie polecam. Ludzie stamtad szybko odchodza.

Taki

Typowe call center, namawianie klienta,zeby wykupił reklamę. Pracuje tylko kilka osob,reszta po kilku dniach rezygnuje. Ze swojej strony nie polecam.

użytkownik zarejestrowany

Myślę, że Magnes zupełnie nie zasługuje na takie opinie. To przyzwoita firma , niestety ma wielu mało życzliwych ludzi.

Gregor
użytkownik zarejestrowany

Magnes Media to niezbyt duża ale fajna firma, dla fajnych ludzi.

Olek
użytkownik zarejestrowany

Każdy rodzaj sprzedaży polega na polecaniu i namawianiu klientów do zakupu lub skorzystania z oferty. Jak ktoś słabo sprzedaje niestety nie jest dobrym pracownikiem. Firma oczekuje wyników i to jest akurat normalne!

użytkownik zarejestrowany

Zastanawiasz się nad praktykami w Magnes Media sp. z o. o.? Koniecznie sprawdź zakładkę "Praktyki" i daj znać czy znalazłeś przydatne informacje. ;)

Kupczyk
użytkownik zarejestrowany

Bardzo fajna firma , pracuję tu w sprzedaży. Nie narzekam na warunki ani na zarobki ale osoby, którym nie chce się pracować maja problemy.

Ludzik
użytkownik zarejestrowany

Magnes Media znam jako dobra firmę i nikogo nie zmuszają do pracy. Generalnie sprzedaż polega na przekonywaniu klienta aby zakupił daną rzecz lub usługę. Ja to robię i nie uważam, żebym robiła coś złego.

ciekawy

a czy ktoś może napisać jak przebiega rozmowa rekrutacyjna na stanowisko sprzedawcy powierzchni reklamowej? czy sprawdzają jakoś umiejętności handlowe jeśli ktoś nie ma doświadczenia? jest jakaś scenka żeby coś sprzedać albo coś w tym stylu? z góry dzięki!! :)

magnes media opinie

Magnes Media to temat rzeka. Ot, chociażby tu taj kilka ciekawych opinii na ich temat: http://www.goldenline.pl/grupy/Pozostale/wasze-opinie-o/magnes-media-potrzebne-opinie,3754523/ , albo tu wpis na blogu jednego blogera: http://magnes-media.blogspot.com/2016/11/magnes-media.html ale to nie wszystko, bo w sieci na różnych portalach internetowych, forach, facebooku i tak dalej, znajdziecie też inne tego typu wpisy.

detektyw

Proszę o kontakt byłych pracowników

MAREK

BARDZO MOCNO NIE POLECAM...

miki
użytkownik zarejestrowany

Konkurencja jest duż pewnie, we wrocławiu jeszcze tym bardziej, wiec moim zdaniem to trzeba ludzi zachecic jakos by korzystali z ich usług a nie podwyższać ceny

Spoko

Pracując jako handlowiec w oddziale możesz zarobić łącznie(podstawa+prowizje+premie) jak jesteś dobry 3000-4000 netto. Nie ma korpododatków jak enelmedy, czy multisporty. Umowę o pracę można dostać, ale się nie opłaca, bo na zleceniu zarobisz więcej. Atmosfera i ludzie bardzo spoko.

Kasia

Mogę śmiało polecić te firmę innym pracownikom. Byłam handlowcem i choć niekiedy trzeba było walczyć o wyniki to firma była w porządku, a premie wynagradzały wysiłki. Po dwóch latach współpracy kończę pracować dla Magnes Media, ponieważ wyjeżdżam za granicę. Pozdrowienia dla wszystkich , trzymacie się :)

richard

A ile płacą grafikowi?

były pracownik

szukajacy
@były pracownik 10.02.2016 13:39
nie polecam

dz.dobry czy możesz rozwinąć wypowiedź? czy możesz sie ze mna skontaktować?chodzi o sposób pozyskiwania reklam?

zainteresowany
@były pracownik 10.02.2016 13:39
nie polecam

a co konkretnie było nie tak?

erergtfrgt
użytkownik zarejestrowany

hej hej moze ktos z was byłby zainteresowany praca w firmie Magnes Media Sp. z o.o. bo teraz poszukuja stacjonarnego specjalsty do spraw sprzedazy...

obecna

Pracuję w jednym z oddziałów...... bardzo dobrze mi się pracuje POLECAM!!!!

alpha

Podajcie proszę jakieś konkrety. Jak jest z ta podstawa, ile faktycznie wynosi. Jakie są premie netto? Jak to wygląda realnie, czy co miesiąc jest szansa na premie?

Rzeczywista

To praca dla handlowców, jak sprzedajesz to zarabiasz więcej, jak nie sprzedajesz to zarabiasz mniej. Taka jest rzeczywistość

alpha

jakie zarobki są w magnes media? Dziś pojawiło się ogłoszenie, że oferują wynagrodzenie od 3000zł brutto + podstawa. jak to wygląda w rzeczywistości?

Pracujący

Ktoś nieżyczliwy, chyba na bieżąco śledzi i dorzuca jakieś głodne kawałki... We Wrocławiu nie było żadnej rekrutacji na handlowców od mniej więcej pół roku. Teraz będzie we Wrocławiu nowy oddział to jest rekrutacja. Ja pracuję i nie planuję się zwalniać, a jak ktoś szuka pracy i chce pracować to mogę polecić.

Ania

Nie zastanawia was to, że magnes media co chwilę poszukuje nowych pracowników mimo, że pracuje tam zaledwie kilka osób? Skąd ta rotacja? Dlaczego ludzie szybko stamtąd odchodzą i wciąż poszukiwania są nowi na ich miejsce?

bo to krętacze
@Ania 30.06.2015 14:43

to jakaś dziwna firma

szczęśliwa

Ja również po ciężkiej pracy wykonam w tym miesiącu terget i dostanę premię :-) na wczasy jak znalazł.

Młoda

W drugim mc udało mi się zrobić target i dostałam 3000 wypłaty. Ludzie i atmosfera super. Praca od pn do pt, mi pasuje.

Jadzia

Ja mam w środę rozmowę na stanowisko Pracownik biurowy z obsługą wierzytelności w tej firmie - czy ktoś był już może u nich na rozmowie lub pracował na tym lub podobnym stanowisku, aby coś doradzic?

hary

a jaka wypłata dla pracownika biurowego, ktoś się orientuje? bo mam niedługo rozmowę.

Pracuję

Pracuję w jednym z oddziałów firmy. Jestem zadowolona, atmosfera jest fajna, pensja w terminie, sprzedaż jak wszędzie, a do tego zbliża się Lato :-)

Tak

Nie chcę cię urazić, ale naprawdę piszesz dziwne rzeczy, Słowo Wrocławian to nie jedyna Gazeta jaką wydają, wystarczy wejść w internet i sobie sprawdzić. Jacy przedstawiciele handlowi w autach? Jaki byłby cel jeździć autem i szukać reklamodawców :-) ale pracowałaś w Słowie to wiesz :-) Pewnie też jeździliście autem po Wrocławiu i szukaliście reklam. Przepraszam cię, nie chciałam Cię urazić tak sobie wyobraziłam te auta.

Tak

Zupełnie jest inaczej, niż piszesz pokojów jest 7 w samym Wrocławiu, a są oddziały w innych miastach. Więc chyba bardzo dawno tu pracowałaś.... nie sugeruję, że kłamiesz, ale jesteś kompletnie nie w temacie.

blinki

komuna paryska nawet

widzę od niedawna

Od niedawna pracuję w Gazecie Słowo i śledzę forum, ogólnie nie widzę potwierdzenia w negatywnych postach. Naprawdę wiem, że posty są pewnie pisane w dobrej wierze, ale trudno im przyznać rację. W żadnej firmie nie ma miodu, a tu pracuje mi się dobrze. Pisanie takich rzeczy jak 5-10 osób to kompletne nieaktualne dane, albo zmyślone.. w samym moim pokoju jest 7 osób, już nie mówię o innych pokojach lub oddziałach.

tuitam

witam jak mozesz napisz cos wiecej na temat tej firmy mam druga rozmowe

Widzący

Zapytaj również o błędy, które robi ta sama osoba od paru postów :-)

Jajacek

Co to znaczy starszy specjalista? Starszy wiekiem czy starszy stażem? Informacji o wynagrodzeniu udziela dział HR. Zapytaj o podstawę i premię, zapytaj o czas wypłaty - po miesiącu czy po wydaniu, zapytaj o minimalny prób sprzedaży, zapytaj o staż ludzi tam pracujących i rotację, zapytaj kioskarza o Słowo. Powodzenia!

aaaaa

Witam, proszę o informację ile można zarobic na stanowisku starszy specjalista ds sprzedaży pow. reklamowych. Jaka jest podstawa, oraz jak wyglądaja premie/prowizje?

Rybka

W gazetach tego wydawnictwa liczy się tylko kasa ze sprzedaży reklam, bez względu na dobro czytelników i reklamodawców! (usunięte przez administratora)

Smile

Pracuję w Słowie od pół roku, ekipa jest bardzo fajna, najlepszy zespół w jakim miałem okazję być. Kasa zawsze mogłaby być większa, ale przynajmniej zawsze terminowo no i umowa o pracę. To, że trzeba robić wyniki, to jak wszędzie w sprzedaży. Gazety są już w pięciu miastach, są nowe projekty, generalnie dużo się dzieje na plus. Nie jest to korporacja, czy firma marzeń, ale ja mogę polecić innym.

Ja

Ja też miałam przyjemność być na praktykach, ogólnie byłam zadowolona. Zdobyłam doświadczenie i nie uważam, że był to stracony czas.

Zostaw opinię o Magnes Media sp. z o. o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magnes Media sp. z o. o.