Opinie o Sanit Lublin (Polska) w Lublin Rybnicka 175

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sanit Lublin (Polska). Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sanit Lublin (Polska) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanit Lublin (Polska) w Lublin Rybnicka 175

Jaki dress code obowiązuje w Sanit Lublin (Polska)?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Sanit Lublin (Polska)? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

czy firma jeszcze istnieje

Aleksander Nowy wpis

A dlaczego ma nie istnieć? Skąd w ogóle takie podejście, że firma ta mogłaby nie istnieć? Nie bardzo teraz wiem skąd w ogóle taki Twój wpis w tym zakresie, dlatego może go sprecyzujesz? Będę wdzięczny.

były Nowy wpis
@Aleksander

Jeżeli jest to Sanit z tym logiem to wiedz że jej prezes pan M.G. (usunięte przez administratora) pracowników na kilkadziesiąt tyś euro tylko w moim wypadku jest to 4 tyś euro + odsetki pomimo wyroku sądowego cały czas uchyla się od zapłaty osobiście znam co minimum 15 moje zaległości to tylko 2 miesięczne wynagrodzenie ale są osoby z 3 lub 4 miesięcznymi zaległościami

Norbert

Skąd takie rewelacje posiadacie? Mam zamiar starać się o pracę ale teraz zastanawiam się.

Firmy (jeśli można to tak nazwać) dawno już nie ma. Z lokalu gdzie miał biuro wyrzucili za nieplatnosci. Wszystko co bylo w biurze zostało na poczet długu za dzierżawę. Sanit istnieje tylko w urzędach , sądach i firmach windykacyjnych.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sanit Lublin (Polska)? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Wiktoria

@anonymous Twoja opinia jest bardzo krótka i niewiele wnosi do dyskusji na temat tej firmy. Jaka jest Twoja opinia o firmie Sanit Lublin? Co najbardziej Ci się podoba w tej pracy i co jest dla Ciebie jej największym plusem? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej.

Podpowiedzcie czy w firmie jest wszystsko ok? Dlaczego nikt nie pisze?

@Zainteresowany

ok, ok nie ma co sie martwic

Wiktoria

@Zainteresowany Sanit Construction obecnie nie ma żadnych ofert pracy. Z informacji znalezionych w sieci wynika, że firma nadal działa, ale trudno znaleźć więcej na temat jej działalności. Jeżeli pracowałeś dla firmy Sanit napisz proszę więcej na jej temat.

Recht

Jeżeli możesz, to daj znać jaka jest obecnie sytuacja. Jest kilka ogłoszeń od Firmy Sanit do pracy w Niemczech a zasiałeś wątpliwość czy aplikować czy dać sobie spokój. Proszę o odpowiedź.

Recht

Dziękuję Kolego za informację. Firma prowadzi właśnie nabór na budowę do Hanoveru, miał być wyjazd około 15 lutego ale jest cały czas przekładany przez Firmę, dlatego zacząłem "kopać" w internecie, aby zasięgnąć informacji. Szkoda, z rozmów telefonicznych z Nimi wynikało fajnie a wychodzi jak wychodzi. Jak znajdziesz czas, to informuj co i jak u Was. Być może dla wielu starających się tam o pracę, będą to cenne informacje. Jeszcze raz dziękuję.

Ktos
@Recht

Mozesz mi cos powiedziec o firmie sanit bo mialem jechac do hanower 15lutego teraz mowia ze za miesiac ale moge narazie pracowac 50 km. Od lublina zanim wyjda miemcy tylko ze tu jest na pracy na 3miesiace i nie wiem o co tu chodzi.mam odpowiedziec do jutra.

@Ktos

Nie wiem co jest grane. Wyjazd miał być 15 lutego i jest jak jest, czyli czekamy. O Firmie Sanit wiem tyle co z internetu. Ja pracuje cały czas w innej firmie i czekam na sygnał z Sanitu do wyjazdu. Jak jest naprawdę, to tylko możemy dowiedzieć się gdy tam przepracujemy kilka miesięcy. W Niemczech bywa bardzo różnie, mam kilka kontraktów za sobą to i wiem o czym pisze. Bywa, że zawala sprawę firma ale często jest wina po stronie pracownika. Na chwilę obecną "plama" ze strony Sanitu to przesuwany termin a to już jest źle, bo każdy ma jakieś plany i nie będzie czekał w nieskończoność.

Reks

Moze ktos mi powiedziec o tej firmie wiecej bo mam jechac za ok 2 tygodnie do niemiec.

bu

Ja to bym się chętnie załapał, bo pewnie jest szansa u nich na dwuskładnikowe wynagrodzenie, zwłaszcza, że wypłata jest terminowa, co znacznie urozmaica zatrudnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanit Lublin (Polska) - Lublin

Sanit Lublin (Polska)