Opinie o Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A., a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A. w Gliwice

Emeryt

Hejt jaki tutaj się uprawia jest niemożliwy. Ktoś wymienia imiona i szkaluje różne osoby, nawet te, które nie podejmują decyzji w sprawach, o które się je posądza. Nienawidzicie tych, którzy są cenionymi pracownikami bo sami jesteście nieudacznikami i wylecieliście z pracy? A ja dostałem na odchodne prezent jako emeryt. Znam ludzi o których piszecie i mam o nich dobrą opinię. O firmie też. Nie muszę wszystkich uwielbiać, ale to nie znaczy, że trzeba ich zrównać z błotem. Weźcie się za robotę, zamiast ciągle narzekać na innych i ich obrażać, i nie piszcie o rzeczach, o których nie macie pojęcia. Proszę administratora o przywrócenie sensu temu portalowi. Ludzie, którzy szukają tu rzetelnych informacji nie mogą znaleźć nic, bo zalewa ich fala trolli.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

samosia

dobór personelu wyśmienity. funckcje kierowników dla ludzi z zewnątrz. bravo !!! bravo !!! ilu z nich sie przyjęło?????

@samosia

A są takie stanowiska jak Pyskaci, co monitoruję i donoszą....a potem na wypowiedzeniu masz napisane "samochód służbowy użytkowany nie zgodnie z regulaminem" - pozdrawiam Was - niech sumienie Was nie nęka - pozdrawiam :)

SKS
@JFK

O!!! Kryterium przydatności pracownika to umiejętność posługiwania się pojazdem. A może by tak konkurs piękności zrobić i wylansować wybitnych fachowców. Współczuje naprawdę.

Czarnastopa Nowy wpis
@SKS

Jest jeden bardzo ciekawy kierowca co wracając z delegacji z angli chciał się zmieniac za kierownicą na środku autostrady albo na eurotunelu wjeżdża busem w przedział dla ciezarówek i ten jego bezmózgi kolega w okularach śmiech

caryca Nowy wpis
@Czarnastopa

najlepsze są kontrole, roboli ścigają a reszta na wczasy jeździ służbowymi samochodami

Pytanie Nowy wpis

Czy w Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Szkrzydłowy

Czy pracuje jeszcze ten stary zamulony poganiacz co na niczym się nie zna smiech

Ha ha

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Sekretarka biura budowy?
logo firmy Doradca klienta
Plus Gotówka S.A.
(6 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca biurowa w Gliwicach od pon. - pt. od 08:30-15:30 !!
Gliwice
Seris Konsalnet Holding S.A.
(4161 opinii)
Zakłady Usługowe EZT S.A
(237 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
JFK

Ta nowa strona internetowa to jakaś porażka, zamydlenie oczu jakimiś filmikami z innych filmików, a ta gęba na (usunięte przez administratora)y/ to już lekka przesada (oczywiście nie chodzi mi tu o gramatykę)

@JFK

Nawet po usunięciu przez administratora i tak wszystko jest jasne hehe

Wasyl

Nie ma pani iwonki owce się rozproszyły.

@Wasyl

Pani Iwonka to akurat .....ręki do pastwienia owiec nie miała - raczej się pastwiła w wielu przypadkach

@Gregor

A kiedy było najwięcej ludzi? Dziś ludzie pracują u konkurencji. Jakieś zapisy po szkołach. Śmiech i jałowe ruchy. Posady dla zabawy. Ludzie to firma. Kto prowadzi projekty? Marketingowcy? Kto projektuje? Stażyści?

Pitekantrop
@Księżniczka jodła

Bardzo dużo ludzikow po marketingu.

Toszek
@Pitekantrop

A jak tam ci dwaj ? Premiowicze,

Agnieszka

Wiesz, tak naprawdę to na tym forum powinniśmy skupiać się bardziej na dyskusji o specyfice i o warunkach pracy w Mostostal Zabrze, a nie o osobach, które tam pracują bądź nie. Sam tam jesteś zatrudniony, czy może dopiero rozważasz aplikowanie? Jestem ciekawa.

Robik
@Agnieszka

Specyfika pracy? Premie zadaniowe, premie mobilizacyjne dla najbliższych. Jakies pól etaty dziwne. Ludzie odchodzą. Nabory w szkołach jak 30.lat temu. Dzis mamy 2021 rok !!!! Dobrze zarzadzane firmy zarabiają dzis majatki ale trzeba docenic wszystkich.

Argus
@Agnieszka

Firma to ludzie. Czasem jednostka może zburzyć harmonię spraw. Taki np świeży kierownik który chce się pokazać. Zniechęci załogę i kolejni odchodzą do konkurencji.

@Argus

Mostostal to Ludzie - w końcu to jest hasło "KONIK" , na którym sporo osób się przewiozło

@Gregor

Ci co zostali będą się kurczowo trzymać. Ciekawe jakby im 50% mniej zaproponować czy by ich to ruszyło w ogóle.

muniek
@Emeryt

i kto tu ludzi obraża? tak na marginesie to tyle podknięć w jednej wypowiedzi.

baba
@Emeryt

opinia ma to do siebie, że może być dobra lub zła. wtedy właśnie taki portal ma sens.

Emeryt

Tak to właśnie jest ... oceniacie ludzi, których nie znacie wcale. Nie masz pojęcia kim jestem i jaki jestem. Jeśli opinia człowieka, który przepracował w tej firmie dziesiątki lat tak niewiele dla Ciebie znaczy, to gratuluję :)

mario
@Emeryt

kozacka gadka jak na emeryta. dobre rozeznanie w młodzieżowych tekstach. podważanie opini innych jak się ktoś sam siebie wstydzi mówi mi wszystko.

ZZ TOP
@Emeryt

Ja też przepracowałem naście lat i wiem co mówię.....takiej chały to tu nigdy nie było. To była normalna solidna firma kiedyś

@mario

Czytając Twoje teksty ludzie chętniej pójdą do tej firmy widząc, że Cię już tam nie ma:)

@Emeryt

Pani Emeryt. Kiedy rusza skandynawia bo chciałabym się pośmiać.

sosa
@Emeryt

nieudacznicy???? a jakby tak zestawić tych co wyproszono z tymi co zostali. Jaki byłby rezultat? chyba oczywisty. Medal z ziemniaka należy się odpowiedzialnym za personel. Oby właściciel otworzył oczy to ludzie wrócą.

premie tylko.na budowie
@Emeryt

Na budowie sie oplaci. Piszesz tylko godziny i zarabiasz wiecej niz prpwadzący heheejehe.

pan februar
@Emeryt

wielkie zdziwienie ze sie nagle błedy wkradaja w kazdym dziale. jak sie mają nie wkradac jak trzon firmy zostal zwolniony a w ich miejsce mlode ptaszki ktore się dopiero chcą doksztalcać. towarzystwo z budów ma tylko żądania. Pensja w tysiacach a 2 zl sie nie zgadza.

Budowlaniec
@pan februar

To jest właśnie podejście tzw. personelu w Gliwicach. Na budowach, zwłaszcza kadra kierownicza pracuje bardzo ciężko, każdy stara się jak może. Pracuje praktycznie przez cały tydzień, bardzo często całymi dniami - praca nie kończy się po 8h. Przez kilkanaście tygodni nie widzi swojej rodziny. Zapraszamy na budowy - zarobicie tyle samo....czy podejmiecie się tego wyzwania.

minimum
@Emeryt

co za wstyd. czlowiekowi 13zl a sobie premie. za co?????

Jozek
@Emeryt

A jak sie mają relacje finansowe kadry, która pracuje na niższych stanowiskach w stosunku do Tych Dyrektorów doskonalących i obserwujących ich działania?

Pawlik
@Emeryt

Najlepiej to sie zalapac za dyrektora od procesow z (usunięte przez administratora)za 20 tysi.

Kierownicy
@Emeryt

Za mało kierowników wg mnie.

Hras
@Emeryt

Moim skromnym zdaniem za dużo dowódców. W firmie 2 prezesów to po co w takich realizacjach kolejny? Ani na wynik się to nie przekłada tylko zniechęca ludzi.

@Emeryt

Więcej zdjęć na stronę firmy. Może by tak na fejsie jeszcze promować (usunięte przez administratora). Szef lubi.

@Emeryt

Można by rzec że, zarządzanie kadrami wyśmienite gdyż spora część kadry pracuje w konkurencji. Płace skomplikowały się jak prom kosmiczny. :) / na satyrę.

Guzas
@Emeryt

A jak nazwac fakt ze odchodzi tylu dobrych fachowcow? Czysta ciekawosc.

@Emeryt

Ty już Emeryt nie.....teguj.....Mostostal to Ludzie!!!! Tak jak słynne hasło brzmi - są ludzie i ludziska!

Sebathian
@Emeryt

Pracują jeszcze ci zakreceni poganiacze gibas i śmiech

Fresz
@Emeryt

Wiecej moze umów po szkołach?

Freak me

Ale są tam tacy jedni.....co durś pracują - wiele wiedzą i sobie trzymają posadkę.......monitorują wszystkich i przyczyniają się do zwolnień - GRATULUJĘ!!!!! Oby was .. pochłonęło nie wiadomo co

Czesik

Jakie postępy robi biuro handlowe?

@Czesik

Żadne

Jak wygląda sprawa grafiku w Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Reka
@Pytanie

Tak. Idzie na rękę dużo premi. Premia mobilizacyjna . Premia na zakoncznie. Duza pensja. Jest tez duzo dyrektorów wiec mozna kiedyś tez zostac dyrektorem. Polecam.

@Reka

Jak masz rodzinkę w firmie to na pewno nim zostaniesz .....szybciej niż myślisz :)))

@Pytanie

Zawsze było krócej.... do 13.00 - 14.00 i do domu. A teraz? Nie mam pojęcia jak było

Olamanola
@Pytanie

A nie lepiej zapytać o premie kto komu podpisuje i jakie kwoty? Jest zabawa na całego. Kto tam rzadzi?

Testowy
@Olamanola

O jakich premiach mówisz ???? Premię otrzymuje jedynie garsta osób wtajemniczonych, pozostali pracownicy dopiero po jakimś czasie się dowiaduje ze było coś.

zbyniop
Klient
@Pytanie

jaka Wigilija??? optymizm wielki. Tak długo na rynku az do konca roku????

krzysioczek
@Testowy

a można tak tajniacko takie kwoty sobie wzajemnie przydzielać?

Bors
@Pytanie

Zależy dla kogo. W biurze będzie wesoło.

Gnommy
@Pytanie

Specjaliści po marketingu i szkołach teatralnych. Nie piszcie tych bredni o wigiliach

Pawel
Kandydat
@Pytanie

A czy wigilia 2022 jest wolna ? Bo mam 2 oferty pracy i nie wiem co wybrać.

Arek

To emeryci dostają prezenty ?

Papa

Nie macie tam jakiegoś pòłetatu za dychulca? Poczuwało by się troche.

Gt
 Problem

Jak na mój gust zatrudnianie kierowników z zewnątrz ma sens jeżeli przynoszą wiedzę a nie przymilają się szeregowym żeby przetrwać. Hasła róbcie szybciej albo jak idzie mocno zastanawiają........ Powinno nominować się tych co zjedli zęby na tych robotach.

Gaal

Jak tam wyniki na Finlandii?

Zbyszek

Gdzie tera są jakieś kontrakty? Dzieje się coś?

donald

Kiedyś Firma ta była potęgą, bo jak to ktoś kiedyś powiedział Firmę tworzą ludzie. Teraz w tej Firmie nie ma już dobrych specjalistów, nie ma już ludzi którzy znają się na swojej robocie i mogliby nauczać nowy narybek fachu .... zostali tylko sami karierowicze, dyrektorzy po zarządzaniu i marektingu oraz kierownicy po wieczorówkach.

@donald

Ja bym to sprzedał jak najszybciej i jeszcze chwilę pociągnął gliw.przemyslowke.

JFK

Wreszcie niektórzy wybrali się na wypoczynek do Uzdrowiska :) Niech im tam dobrze będzie i nie wracają na Górny Ślask już więcej

kiełb

ile projektów ilu naczelników? ilu stwierdzaczy ludzkich błędòw? ilu pracujacych?

Zostaw merytoryczną opinię o Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A. - Gliwice

Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A.
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stanisława Dubois 16
    44-100 Gliwice
  • NIP: 7490003250 REGON: 530538249 KRS: 0000323130

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A.