GPRD SA (SKANSKA)

Gdanskie przedsiebiorstwo robut drogowych

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o GPRD SA (SKANSKA)

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GPRD SA (SKANSKA)

gosia

nie ma na co narzekać, prestiż jest. to lider budownictwa ogólnego i przemysłowego, drogowego, mostowego, hydrotechnicznego oraz kolejowego, to się czuje i widzi

darek

skanska pomorze. zwolnili mnie, więc...nie bedę obiektywny może ale firma mnie rozczarowywała i tak ...przez 8 miesięcy, które tam spędziłem, jako majster - 4500 netto (latem z dodatkami). cieżka praca (plus konieczność używania swojego auta) za kiepskie pieniądze, gówniarze kierownicy napakowani korporacyjnymi pierdołami, dupowłazenie wzajemne wśród PMów i kadry, zadowoleni to chyba tylko idioci lub młodzież po studiach, którzy niewiele widzieli, generalnie harówa w zamian za możliwość noszenia kasku z napisem skanska, nudne szkolenia na nieważne tematy w zastępstwie merytorycznego rozwoju inżyniera. uff... z uprawnieniami, z kilkuletnim doświadczeniem od ręki znalazłem pracę w mniejszej firmie za większe pieniądze. ps. znam realia (na zachodzie) w skandynawii i uk- tam to skanska znaczy Skanska, ta polska to jakaś podróbka.

admin

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy GPRD SA (SKANSKA)? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zostaw opinię o GPRD SA (SKANSKA) - Gdanskie przedsiebiorstwo robut drogowych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GPRD SA (SKANSKA)