Blachere Polska Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Blachere Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Miło nam Cię widzieć !
Dziękujemy, że odwiedzasz nasz profil i chcesz nas lepiej poznać.
Cieszymy się z każdej pozostawionej tutaj opinii i dyskusji. Dzięki nim możemy wyciągać wnioski i stawać się jeszcze lepszym miejscem do pracy.
Staramy się odpowiadać na Wasze komentarze, dbamy o to aby żaden poruszony wątek nie pozostał bez naszej odpowiedzi i wyjaśnienia.
Zapraszamy Was do zapoznania się z naszym podejściem do świata i wartościami.
Wysoko cenimy wzajemny szacunek, nie zgadzamy się na hejt. Każda opinia – pozytywna czy negatywna jest przez nas analizowana ale chcemy abyś wiedział, że opinie obraźliwe są weryfikowane przez nas i przez zespół administratora Gowork. W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu portalu.
Tworzymy niesamowite miejsce pracy i bardzo zgrany Zespół.
Jeśli chciałbyś do nas dołączyć lub zadać dodatkowe pytanie, zachęcamy Cię do bezpośredniego kontaktu: info@blachere-polska.pl
Pozdrawiamy Team Blachere Polska
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Jaka atmosfera panuje w firmie Blachere Polska Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 21 grudnia. Czy jest rotacja?

Janusz Nowy wpis
 Rekomendacja

Witam zespół nie wiedziałem że w Polsce znowu uruchomiono oddział Blachere z Apt pracowałem w Apt od 94 do pandemii i bardzo miło wspominam.

Iza Nowy wpis

Cześć, widzę, że wystawili ogłoszenie na Koordynatora Pracowników. Chciałabym poznać aktualną stawkę, którą proponują. Może ktoś już pracował na takim stanowisku i jest poinformowany po prostu?

Pytanie Nowy wpis

Czy Blachere Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Blachere Polska Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI (NR 0728)
Kasia
Kandydat

Witam. Czy firma dalej zatrudnia na umowę zlecenie? Nie ma możliwości aby dostać umowę o pracę np ja okres próbny? Czemu jest z tym problem? Jestem zainteresowana pracą ale nie na śmieciowej umowie. Może odpowie ktoś kompetentny

@Kasia

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Panią Aleksandrą 790 785 896 uzyska Pani odpowiedz na każde pytanie.

Patrycja

O firmie, nie da się powiedzieć złego słowa. Szefostwo jest naprawdę wyrozumiałe oraz służy pomocą, to samo można powiedzieć o osobach nadzorujących pracę na hali produkcyjnej. Przydzielone zadania zawsze zostają wcześniej dokładnie wyjaśnione, oraz podczas pracy można pytać i prosić o pomoc w razie nie jasności. Warto zwrócić także uwagę na atmosferę panującą pomiędzy pracownikami - jest to naprawdę zgarny i komunikatywny zespół. Wypowiadając się z perspektywy studenta, mogę powiedzieć iż jest to naprawdę fajna opcja na dodatkowy zarobek podczas studiowania (praca nietrudna, w miłej atmosferze, a przede wszystkim w zgranym zespole), warto także podkreślić ilość stałych pracowników, którzy chwalą sobie pracę w zakładzie, dlatego jest to także dobre rozwiązanie na stałe zatrudnienie. Myślę, że każdy kto zawita do zakładu tylko potwierdzi moje słowa. Pozdrawiam i do zobaczenia :]

Iza
@Patrycja

Brzmi faktycznie nie najgorzej a dasz znać co w takim razie do Twoich zadań tutaj należy w trakcie pracy?

Paula
@Iza

Wszystko uzależnione jest od tego na co w danej chwili jest zapotrzebowanie. Praca jest zróżnicowana. Począwszy od girland, po rożnego rodzaju ornamenty, bądź postacie np.(usunięte przez administratora), gwiazdy i kule, na które zakładane są lampki przy pomocy trytytek. Polecam wejść na stronę Blachere Polska na Facebooku i zobaczyć galerię zdjęć, bądź też po prostu przyjść, zobaczyć i spróbować samemu. :)

Iza
@Paula

Dzięki za odp. ;) Brzmi faktycznie spoko, trudno się chyba nudzić? ;p A jest może szansa na to, żeby ewentualnie samemu dla siebie coś popróbować czy raczej czasu na to nie ma?

Paulina

Niestety nie ma premi co jest dużym minusem , stawka najniższa krajowa ,plus taki ze praca od 7 do 15 . Dostęp do kawy w czasie przerw .

Ptyś88

Proszę zwrócić uwagę że pozytywne komentarze są wystawione jednego dnia . Po upływie około 30 min, czyli co za tym idzie pewnie wystawia to jedna osoba , zapewne szefostwo którego bolą negatywne prawdziwe opinie . Niestety Ja nie polecam pracy , popieram inne negatywne opinie , prace można stracić z dnia na dzień bo zleceniówka. Nie muszą mieć większego powodu Szefowa jest dość impulsywną osobą dlatego są zwolnienia z dnia na dzień.

@Ptyś88

Czy jeśli pozytywne opinie są wystawione w przeciągu 30 minut to musi od razu znaczyć, że wypisuje je jedna osoba ? My jako pracownicy mieliśmy ochotę wystawić pozytywne opinie, więc mamy prawo to zrobić w przeciągu chociażby 5 minut. To nie jest żaden wyznacznik ;) . Podsumowując najlepiej na forum nie sugerować się niczyją opinią i przyjść samemu spróbować i dowiedzieć się jak jest faktycznie, a na koniec wyciągnąć wnioski. PS. Szkoda, że pod negatywami nikt nie ma odwagi się podpisać. Pozdrawiam :*

Ilona
@Pracownik

Czyli opinie pozytywne sa prawdziwe i polecasz aplikować? :D Nie wiem czy mi umknęło, ale chyba nikt nie wspominał o zarobkach. Są adewaktne do wykonywanej pracy ?:)

@Ilona

Polecam przyjść i przekonać się samemu jak jest. Poza tym zapamiętaj na przyszłość, że żaden pracodawca nie trzyma pracownika na siłę. Jeżeli nie odpowiadała ci stawka w tej firmie to po co pracowałaś ? Nie podejmuj się takiej pracy i szukaj dalej. Szkoda blokować miejsce osobom, które chcą pracować i nie narzekają. Powodzenia. :)

Ptyś88
@Ilona

Zarobki ? Najniższa krajowa dodatkowo nie ma premi .

Pracuję w Blachere Polska i zachęcam do aplikowania na stanowisko pracownik produkcji każdą uczciwą i pracowitą osobę. Idealne godziny pracy (7-15) w szczególności dla mam :) Jestem pracującą mamą i naprawdę rzadko w dzisiejszych czasach zdarza się żeby szefostwo było tak przychylnie nastawione do pracownika,który ma maluśkie dzieci. Komunikatywne i wyrozumiałe szefostwo to mega plus. Jeśli chodzi o brygadzistke to cóż tu rzec... jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu - cierpliwa , wyrozumiała, mega pracowita i przemiła. Podchodzi indywidualnie do każdego pracownika, daje z siebie 100%. Paulinka , robisz robotę ! :) Praca przy girlandach ,elementach stalowych ,lampkach led jest do ogarnięcia. Wystarczą chęci do pracy. Generalnie luźna atmosfera, bez tak zwanego ą i ę ale robota musi iść :D Do zobaczenia ! :)

Dominika

Pracuję w tej firmie ponad rok, mimo tak krótkiego okresu pracy uważam, że lepiej nie mogłam trafić. W pracy panuje wesoła atmosfera, co dodatkowo zachęca do codziennego wstawania do niej. Szefostwo pomaga na każdym kroku, bez problemu można się dogadać w każdej sprawie, co nie zdarza się w każdej pracy ;) Nowe osoby, które przychodzą do pracy zostają zawsze dobrze przyjęte i tym samym wprowadzone w nasz "świat". Nasza praca jest nadzorowana przez wspaniałe i WYSZKOLONE kierownictwo, które zawsze z dokładnością wytłumaczy jak daną rzecz mamy wykonać. Jeżeli czegoś nie wiemy, wystarczy zapytać a wszystko dokładnie zostaje nam wytłumaczone. Jednym słowem jesteśmy tam jak jedna wielka rodzinka, która sobie pomaga ;)

Strażnik

Ciekawe, kto wystawia tak negatywne opinie na temat firmy! Jestem pracownikiem i w 100% wystawie pozytywną opinię i na temat szefostwa pracowników. Ponieważ że wszystkimi idzie się dogadać i porozmawiać. Ktoś pisze, że czego firma oczekuje.. To wam powiem - - - sumiennej, dokladnej pracy i przede wszystkim chęci do PRACY.Jak w każdej firmie. Ktoś dalej pisze, że zwajniają z dnia na dzień - KOMPLETNA BZDURA!!! I tak podsumowując tych negatywnych to powiem tak jak się nie chciało pracować to pretensje do siebie mieć a nie do firmy. A chętnych do pracy w (usunięte przez administratora) zespole zapraszamy. I nie słuchać negatywów. Pozdrawiam współpracowników i szefostwo.

Paula

Pracuję w tej firmie cztery lata. Z szefostwem nigdy nie było i nie ma problemu żeby dogadać się w każdej kwestii. Podczas 8 godzin pracy przysługują nam 2 przerwy, mamy udostępniony express do kawy, herbaty, szefostwo zakupuje często ciasta, napoje. Atmosfera na hali jest przyjazna dla każdego. Podczas przyjścia do pracy każda nowa osoba ma objaśniane, co konkretnie będzie robić na swoim stanowisku, nikt nie jest pozostawiony sam sobie. Warto przyjść na dzień próbny, aby zapoznać się z firmą i tym co wykonujemy. Nigdy żadna osoba nie została zwolniona bezpodstawnie. Zwalniane są jedynie osoby, które ściemniają, kręcą się i nie wykonują czynności, które należą do ich obowiązków w pracy. Odnośnie premii- nie zapominajmy o premiach i paczkach świątecznych dla pracowników, warto to docenić, bo nie w każdej firmie jest tak dobrze jak tu. Zachęcam do przyjścia i przekonania się samemu jak to wygląda, a nie czytając negatywne opinie na portalu od jednej i tej samej osoby, która powinna pierw sama ocenić siebie i swoją postawę jako pracownika. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)

Uważam że opinie ktore zostały wystawione negatywne, to poprostu nic innego jak nienawiść osób, które zostały zwolnione, bądź na własne życzenie pożegnali się z firmą. Jak w każdej firmie pracują osoby, które są w stanie poradzić sobie z pracami, które zostają im zlecone. Osoby, które dokładnie, sumiennie i rzetelnie wykonują przydzielone im prace. Osoby które chcą pracować i są pracowite, wiążą przyszłość z tą firmą, natomiast ktoś komu się nie chce pracować i zostanie zwolniony, postanawia się odegrac ;) Firma Blachere to firma, w której pracują ludzie, którzy nie boją się pracy, ludzie którzy nie mają ,,delikatnych rączek", ludzie którzy nie boją się wyzwań i nowych doświadczeń. Współpracownicy dogadują się ze sobą świetnie. Każda nowa osoba zostaję przyjęta i wprowadzona w swoje obowiązki przez naszą ŚWIETNIE WYSZKOLONĄ KIEROWNICZKE :) Co do szefostwa, nie mam nic do zarzucenia W każdej kwestii można się z nimi dogadać. Są świetnymi pracodawcami a co najważniejsze, w każdej sytuacji potrafią okazać to jak wielkie i dobre mają serca. Chociażby tym, że potrafią zrozumiec pewne sprawy i postarać się pomóc, doradzic. Serdecznie polecam tą firmę bo sama tam pracuje i nie zamierzam zmieniać pracy na inną. A negatywne komentarze które wyżej widnieją, poprostu są napisane z mściwości ludzkiej. Ktoś kto nie potrafi sobie poradzić w firmie, w której poprostu nie daje rady, to może to nie ta praca? Ja ze swojej strony serdecznie zapraszam do odwiedzenia firmy i osobiście zobaczyc i przekonać się na własnej skórze jak to jest w Blachere Polska :)

zadowolony pracownik

Nie rozumiem opinii ktore sa tu pisane, pracuje tu nie całe trzy miesiace. Szefostwo jest super bez zarzutow , mozna isc do nich porozmawiac na kazdy temat. Mloda dziewczyna brygadzistka pomaga we wszystkim , uczy sie ciagle przez to ze to jej 1 rok na takim stanowisku ale ma duza wiedze . Nikt w tej firmie nie jest zwalniany bez powodu , tu i wszedzie nowi pracownicy sa obserwowani i zapada decyzja. Jak ktos nie nadaje sie i nie wyraza checi do pracy to z tego powodu zostaje zwolniony , nikt bedac pracodawca nie trzyma takich osob w firmie. Atmosfera luzna , wszyscy sa pomocni dla siebie . Latwo domyslec sie kto pisze te glupie opinie bo osob ktore nie nadaly sie do pracy byla garstka i byly bardzo toksyczne i konfliktowe . Zachecam do przyjscia i przekonania sie na wlasnej skorze . Polecam prace !!

ByłyPracownik2

Nie polecam firmy , najniższa krajowa, nie ma premi , umowa zlecenie obiecują umowę o pracę i jej nie widać. Ciężka rozmowa z szefostwem, nie wiadomo na co patrzą przy zatrudnieniu , dużo osób się obija ,garstka pracuje tak jak należy, słabo wyszkolony brygadzista

Nick

Również ostrzegam przed tą firmą i Nie Polecam!!!

@Nick

@Nick

Mogę zapytać dlaczego? Chciałam tam złożyć cv ale teraz się zastanawiam bo szukam pracy stałej a nie na sezon

@Kate

W Naszej firmie jest możliwość pracy na dłuższy okres pod warunkiem ze pracownik wykazuje chęć pracy, jest sumienny i wykonuje swoja prace dokładnie i rzetelnie .Jeśli jesteś taka osobą zapraszamy:)

Kandydat
@Blachere Polska Sp. z o.o.

Tak, jestem.. Czy otrzymam umowę o pracę czy zlecenie? Nie ukrywam że zlecenie nie jest to umowa której szukam.

Dają umowę na pół roku i po miesiącu nagle zwalniają z dnia na dzień. (usunięte przez administratora) Nie polecam

@Pracownik

Czyli zatrudnienie tylko jak mają duże zamówienia a potem baj?

@Kate

W tym okresie żadna osoba nie została zwolniona ze względu na ilość pracy, tylko z innych przyczyn zależnych od pracownika.

Aktualność
Miło nam Cię widzieć !
Dziękujemy, że odwiedzasz nasz profil i chcesz nas lepiej poznać.
Zapraszamy Was do zapoznania się z naszym podejściem do świata i wartościami.
Tworzymy niesamowite miejsce pracy i bardzo zgrany Zespół.
Pozdrawiamy Team Blachere Polska
Klient

Również ostrzegam, nie polecam.

@Były pracownik

proszę o wyjaśnienie dlaczego pojawia się taka opinia z Pana/i strony?

Od czego uzależniona jest premia w firmie Blachere Polska Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 21 czerwca na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Grafik.

Zostaw merytoryczną opinię o Blachere Polska Sp. z o.o. - Czemlewo

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Blachere Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Blachere Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blachere Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Blachere Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii