Opinie o KMW Engineering Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KMW Engineering Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KMW Engineering Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KMW Engineering Sp. z o.o. w Solec Kujawski

INSPEKCJA PRACY!

Prosimy o prawidłowe naliczanie ekwiwalentu za pranie odzieży oraz zwrot zaległej kwoty z lat poprzednich INSPEKCJA PRACY POZDRAWIA!

M. M

(usunięte przez administratora) To się nadaje by gdzieś zgłosić! Pracownicy, którzy pracowali w Danii w 2022r dostali pisma o tym, ze podatek, który obowiązuje w Danii nie był w pełni opłacany! Pracownicy dowiedzieli się o tym dopiero we wrześniu co skutkowało tym, że mieli do oddania od 15 do nawet 30 tys! W zależności ile msc tam pracowali. Od tego czasu pracownicy dostawali po 6 tys zł! Za pracę w delegacji! Wszystko dlatego, że później podatek był dobrze odliczany (tak twierdzą) i pracownikom obcięli z wypłaty kwoty by pokryć podatek. Firma oczywiście co zrobiła? Wyszła z inicjatywą, że 'pomoże' opłacając ten zaległy podatek, ale tylko po tym jak podpisało sie pismo sporządzone przez nich, gdzie pracownik miał się godzić na to by firma opłaciła podatek, ale nie może się pracownik zwolnić przez okres 3 lat! Parodia!

Nikt
@M. M

To najgorsze firma w jakiej można było się znaleźć. Nic dziwnego że pracownicy uciekają. (usunięte przez administratora) ludzi na każdym kroku. Praca w Danii tragedia . A porozumienie podpisały osoby które piją i nie znają się na niczym . Nikt mądry tam nie oracuje

Jak wygląda ścieżka kariery w KMW Engineering Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

@P. T

A co w przypadku tych wytrwałych? Jaka w praktyce jest struktura organizacyjna? Gdy patrzyłam teraz na ogłoszenia w zakładce z karierą to są dostępne stanowiska takie jak Monter wentylacji, Konstruktor, Technolog. jakie jeszcze inne są opcjonalne?

Czy możesz szerzej wyjaśnić ten wskazany schemat? Nie widzę do jakiej treści jest to odniesienie a w związku z tym wspomnianym odzyskiwaniem nie widzę teraz żadnych aktualnych ofert. czy będą jeszcze udostępniane? możliwe, że zaproponowane warunki pracy będą jeszcze lepsze?

Myślicie, że można dostać umowę na stale już na samym początku, że nikt poprzednikowi nie udziela odpowiedzi? Szukam stabilnego zatrudnienia, o pracę jako monter mi chodzi, nie wiem tylko czy tu teraz kontraktów jakichś nie wymagają? Jesteście na bieżąco?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w KMW Engineering Sp. z o.o.?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w KMW Engineering Sp. z o.o.?

Rudnik

Umiejętnośći? ???? w tej firmie nie trzeba żadnych pierwszy lepszy znaleziony przy sklepie może tam pracować, a jak nie ma roboty to i nawet kostkę każą czyścić

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie KMW Engineering Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Te opinie co się tu pojawiały odnośnie ucieczek to dotyczą także biura może? po prostu widziałam w Internecie wygasła parę tygodni temu ofertę dla oferenta, posiadam doświadczenie z tego typu funkcji, dlatego się zainteresowałam. Tu niby niczego na bieżąco już nikt nie pisał… czy warunki uległy poprawie? i jak zarabia taki oferent?

Rozliczenia oraz naliczanie wypłaty to katastrofa zarobiłem 37 tys. Zł wdł. Firmy gdzie na konto wpłynęło 13 a jeszcze 5 mam oddać nic się tam nie zgadza przez miesiąc pracy przy stawce minimalnej w Danii śmiech sprawa nie będzie zamknięta im więcej takich osób tym lepiej grupowo damy radę

M. M

@M. M

3 lata? I ile osób miałoby na to tak naprawdę przystać? Ile osób pracuje tu ponad te 3 lata? zostają już potem na stałe?

Nikt

INSPEKCJA PRACY!

Tu każdy jest szmacony na każdym kroku pracownicy są nikim odpuść sobie.

Gabriela

Tak? :/ To akurat przykre. A jaka jest struktura organizacyjna tutaj? Bo zaraz wyjdzie, że i tak nie ma gdzie awansować

P. T

Awans? Jak tylko zobaczysz pensję jak i atmosferę jaka tam panuje to zapomnisz o awansie a zaczniesz szukać innej pracy

@P. T

Bażant

Dno dno i jeszcze raz dno, książkę by można było napisać o tej ala firmie

Gabriela

Ktoś tu kiedyś pytał o 13 pensję... i w zasadzie nikt nie odpowiedział, więc nie można się jej spodziewać? ja przyszłam się zapytać o pracę dla technologa, obecnie jest info na stronie że szukają. fajnie że wprost podali stawkę podobno później można spokojnie ponad 4000 zarabiać, zgadza się? a maksymalna perspektywa jaka by była? oceni ktoś jakość warunków pracy? jak aktualnie się przedstawiają i ilu technologów pracuje?

@Gabriela

Chyba 4000 brutto

@Gabriela

Nie daj się (usunięte przez administratora)! Pracowałem w KMW jako technolog i już nigdy tam nie wrócę! 4 tys? Zapomnij o takich zarobkach! Technolodzy , którzy pracują tam po 3-4 lata wciąż pracują za najmniejszą! Raz na jakiś czas dostaną 'premię' w wysokości 200-300 zł i masz być zadowolony. W dodatku pośpiech, presja itp jest ogromna i bardzo szybko odbija się to na zdrowiu. Mega toksyczna atmosfera. Zmieniłem pracę i czuję się jakbym uciekł z 'klatki'

Gabriela

To czekaj. Doprecyzuj w takim razie te zarobki, bo ta czwórka chociaż sumarycznie byłą ujęta a ja lubię konkret. Jak to możliwe, że "najmniejsza"...? Czyli 3 tys na rękę to według Ciebie max? I na każdym ze stanowisk takie premie są, że więcej ni3 stówki nie zgarniesz?

KMW

PRACOWNICY ZATRUDNIANI Z ŁAPANKI NYGUSY BEZ DOŚWIADCZENIA SZOK LICZY SIĘ TYLKO SZTUKA I TANIA SIŁA ROBOCZA

Patryk

Firma szuka konstruktora za 4000 BRUTTO.................to jest jakiś żart ?

HE HE

TU CAŁA FIRMA JEST JEDNYM WIELKIM ŻARTEM SZYKUJĄ SIĘ MASOWE ZWOLNIENIA

@Patryk

A gdzie masz ogłoszenie z tym?

Wiechu
@Patryk

Udało się znaleźć już jakiegoś specjalistę ? Może ktoś z biedronki zdecydował się przejść bo stawka podobna tylko nie trzeba przewalać zgrzewek z wodą

MŁODA KREW
@Wiechu

W BIEDRONCE ZARABIAJĄ WIĘCEJ

Magdalena
@MŁODA KREW

A skąd wiesz? Pracowałeś i tu, i tu?

Ernest
@MŁODA KREW

Biedronka wypłaca pracownikom 13 pensję. A tu jak to wygląda

Mag

Witam ile zarabia spawacz w tej firmie ??

@Mag

W tej firmie spawacz zarabia tyle co sprzątaczka tu każdy tyra za najniższą krakową plus niewielkie dodatki. Spawacze uciekają drzwiami i oknami do innych firm.

Gabriela

A masz jakiś dowód, że naprawdę na tych dwóch stanowiskach idzie tutaj dostać dosłownie tyle samo?

KMW Krzysztof Maria Wojtkowiak

KMW Krzysztof Maria Wojtkowiak Taki Maryjny maRYJny a pracownikow (usunięte przez administratora) ? Czy to prawda ?

Ciekawy

Witam, ostatnio znalazłem ofertę pracy firmy KMW dot. doborów central wentylacyjnych. Oferta zainteresowała mnie głównie z powodu wysokiego wynagrodzenia, które proponują oraz dość korzystnych warunków. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda praca na tego typu stanowisku? Czy rzeczywiście są +/- 3 dni pracy zdalnej w tyg, jak wygląda atmosfera w firmie?

@Ciekawy

Minęło trochę czasu od Twojej wypowiedzi. Ciekawi mnie, czy uzyskałeś odpowiedzi na swoje pytania, złożyłeś CV i zdecydowałeś się na zatrudnienie? W szczególności interesuje mnie możliwość pracy zdalnej, więc jeśli możesz podziel się informacjami.

Arek

@Pracownik Zawsze można zmienić pracę jeśli komuś nie odpowiada ale po co obrażać innych?

Firma to totalne dno. Przyjmują coraz gorszych ludzi, pieniądze kiepskie. Po(usunięte przez administratora) Odradzam pracy w tej firmie omijać szerokim łukiem. Jeśli nie chcecie tracić czasu, niszczyć sobie psychiki i uszkadzać kręgosłupa to radze się tam nie zatrudniać. (Nie na każdej budowie jest tak źle.)(usunięte przez administratora)

andrzej

kolego poczytaj, jak jesteś dobry to masz dobra prace i tyle, Widac po wpisach wprawdzie sprzed roku, że to ok firma, niech ktos coś napisze jak jest teraz

robson

witam chialbym wiecej dowiedziec sie o tej firme czy firma jest warta zagladniecia czy to tylko wielka sciema

Zostaw merytoryczną opinię o KMW Engineering Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w KMW Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KMW Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KMW Engineering Sp. z o.o.?

KMW Engineering Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Powstańców 8A
    86-050 Solec Kujawski

KMW Engineering Sp. z o.o.