Opinie o Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o. w Tarnów Opolski

Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o.
counter
4 5 107 5 1

Popularne opinie

A co sie dzieje w gorazdzu firma ze slaska ktora podlegla mechanikowi z gorazdzy pokrywa mu dach prywatnej posesji blacha dzialaja przez tydzien blacha chyba zakladowa dzieci tegoz pana maja sie dobrze bo sa odwozone i przywozone do szkoly a samochod wykorzystywany do celow prywatnych na mechanicznym parkuja samochodami w kotlowni i biora wegiel do domow plytki ktore zostaly po kladzeniu chodnika troche tego bylo jeden z mechanikow wziol sobie do domu bo mu wolno elektrycy robia fuchy podczas godzin pracy w nowo powstalych domach w gorazdzu jednym slowem straszny brak nadzoru przez ludzi do tego powolanych przydaly by sie duze zmiany bo rozkradna zaklad

Tak23Nie

szczery

Witam barbóreczka juz tuż tuż czy dalej do pochwał i po koperty typowani jedne i te same osoby z grona tych co mają wzgledy u kierownictwa ? A szeregowi dalej traktowani jak to było w zwyczaju i cicho sza nikt nic nie wie a może nuż jakis uczciwie pracujący sie załapał na liste która i tak zostanie okrojona z paru osób przez szacowne grono grzejące stołeczki w pieknie wyremontowanym biurowcu i tradycja nie zaniknie kolesiostwo dalej kwitnie ?

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o.?

Iza Nowy wpis

Witam, Czy mógłby ktoś mi powiedzieć jak wyglądają warunki pracy w kontroli jakości ( w tym płace)?

Pracownik Nowy wpis
@Iza

Witam masz na myśli w laboratorium jak jest? Warunki są w porządku wszystko tak jak powinno pozdrawiam

Pracownik Nowy wpis
@Iza

A płacę to nie wiem ile zarabiają laborantki ale myślę że mają gdzieś koło 3 tyś

Grzegorz

Jest to prawda że szykują się zwolnienia grupowe?

@Grzegorz

Ja słyszałem z pewnego zrudła że tak że jest to nieuniknione dlatego na wszelki wypadek już rozglądam sie za inną pracą

@Grzegorz

Witam kto wam takie (usunięte przez administratora) mówi jakie zwolnienia

@Grzegorz

W lhoist nie ma kogo zwalniać bo i tak pracuje mało ludzi

Tak2Nie

Hej, czy w firmie Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Szczery
@Pytanie

Nie pracujesz w Lhoist że zadałes takie pytanie ?

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Gdzie Pan mądry co się podpisuje jako szczery

TakNie

Bardzo za Tobą tęsknię już nie mogę się doczekać kiedy coś głupiego napiszesz bo przecież Ty jesteś taki mądry bystry i W ogóle taki tche beściak wszystko wiesz najlepiej i taki pokrzywdzony przez to życie jesteś

@88

Widze nastepny niedopieszczony szukający wrazen poliglota (usunięte przez administratora) albo podpisujesz sie pod kims ty niedorozwoju i sam nie wiesz czego chces

@szczery

Ty niedorozwój dobrze że Ty się podpisujesz pod tym jakie frajerskie (usunięte przez administratora) piszesz robię z Ciebie sobie jaja i mam taką radoche jak się irytujesz całą tą sytuacją i podniecasz

@88

ten nik 88 to data urodzenia a może twój iloraz inteligencji ?

@szczery

Jesteś za (usunięte przez administratora)i żeby to zrozumieć idź pukni sobie w jajko

Krzysztof
@88

Panowie wróćmy, proszę do informacji związanych z zatrudnieniem w firmie Lhoist. Chciałbym dowiedzieć się, jak aktualnie wygląda sytuacja kadrowa w tej firmie? Liczę na rzetelne informacje z informacją o ewentualnie wolnych stanowiskach.

@Krzysztof

Panie Krzysztofie pan Adrianek co sie podpisuje jako @88 udzieli panu na pewno wyczerpującej odpowiedzi on wszystko wie

TakNie1

Jak długo trwa proces awansu w Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o.?

@Pytanie

Jakiego awansu człowieku o czym Ty piszesz możesz zapomnieć

@Pracownik

a gdzie obecnie pracujesz jaki wydział?

@Pytanie

Witam co cię to na jakim wydziale pracuje

@Pracownik

bo to wazne któremu fajfusowi bedzie musiał pod stołem puknąćw jajko zeby awansowac

@szczery

Nie trzeba nic pukać żeby kiedyś awansować!!!!!!!!! Tylko trzeba mieć wykształcenie i mieć jaja a tobie widocznie ich brakuje bo to co piszesz to mówi i świadczy samo za siebie jaki jest prymitywny człowiek Ty myślisz że wszyscy co kiedyś awansowali to użyje teraz Twojego prymitywnego języka musieli puknąć jajko żeby awansować powiem Ci szczerze że żal mi takich ludzi jak Ty taki typowy hejter wszystkich dookoła obiwnia za to że ci się życie nie udało

alvarao
@88

Dokładnie, idealnie w punkt. Podpisuje się pod tym co kolega napisał

nocka
@Pytanie

chłopaki ja się zakończyła sprawa z podwyżkami u was w 2019 bo my w bukowie nic nie wiemy ,,,podobno że nie podpisaliście

Pracownik lhoist Tarnów opolsk
@nocka

Witam u nas narazie cisza z podwyszkami ale ogólnie źle się dzieje w firmie mały zbyt na wszystko wcześniej to było dziennie wahadło wagonów do załadunku a teraz jeden w tygodniu albo wcale i aut co odbierały kamień też bardzo słabo nie wiem co się dzieje ale nie wygląda to najlepiej pozdrawiam kolegów z Bukowej

Tak1Nie

Witam gdzie jest Pan Szczery co taki mądry coś zaginął w akcji

@szczery

Witam powiem Ci tak mnie też to wkurza ale tak jest wszędzie w każdym dużym zakładzie kolesiostwo było i będzie nie wygrasz z tym ja pracowałem w wielu dużych firmach i zawsze się tacy znajdą takie życie trzeba brać to na miękko

Agata
@szczery

A jak wygląda to typowanie pracowników? Prowadzone są jakieś oceny komu należy się wyróżnienie? Czy każdy ma szanse na pochwały i koperty- jak to napisałeś?

@Agata

Witam Pan co się podpisuje jako szczery to straszne głupoty pisze jeszcze nie było w zakładzie żeby ktoś kto był na barbórce wyróżniony był za rok ponownie typowany kto już był to więcej nie może być. A Ty Panie Szczery to się zastanów nad sobą!!!!!!! To tyle na temat pozdrawiam wszystkich

@Pracownik

dobrze piszesz kolego tylko czytaj ze zrozumieniem widocznie juz sie załapałes i zgarnołes swoje bo byłes w gronie tych przydupasów tyle na temat

@szczery

(usunięte przez administratora) to sam jesteś ja Cię nie obrażam ale Ty widocznie jesteś zwykłym (usunięte przez administratora) i ci brak kultury widocznie cię rodzice nie nauczyli

Adam
@szczery

Przemawia od Ciebie zwykła zazdrość nie życzysz nikomu!!!!! Zwykły wieśniak z Ciebie i tyle na ten temat

@Pracownik

Witam pana pracownika napisze jeszcze raz i bardziej ze zrozumieniem zeby takie głąby jak ty pojeły o co kaman ,ale mysle ze ty dobrze jestes zorientowany w tym wszystkim tylko prawda cie zabolała i emocje wzieły góre a wiec wygląda to tak ze rok w rok kierownicy typują tylko swoich pupilków załapie sie jeden ok to na drugi rok trzeba drugiego wpisac na liste tylko ta lista jest okrajana do paru osób przez szanowne grono z biurowca no i taki pan Władzio czy Stasio który ma wzgledy u swojego kierownika wydziałowego dalej bedzie typowany za rok znowu i o to w tym wszystkim chodzi ze nie wazne ze inny bedzie sie starał zyły wyprówał pracował uczciwie jak i tak typowani beda ci co spoufalają sie z kierownictwem .Tak ze koło jest zamknięte dziekuje za uwage i łapka w góre

@Adam

Panie Adamie ja życze wszystkim jak naj bardziej tylko dlaczego to wygląda jak wygląda, tak nie uczciwie i perfidnie

@Adam

A i jeszcze jedno czy jestem zwykły wiesniak czy nie ale też człowiek który chce byc traktowany na równi z wszystkimi i sprawiedliwie

@szczery

Witam Cię Panie Szczery powiem Ci tak nigdy nie byłem typowany do nagrody i nigdy nie będę a troche już pracuje w lhoist to nie wiem po co ta gadka że ja niby byłem głab to Ty chyba jesteś bo bardzo się podniecasz całą tą sytuacją jak masz z Tym problem to idź do Pana Dyr Staroszczyka lub do Dyr Leszyńskiego i im to powiedz że jesteś taki dobry pracownik a nie chcą cię nominować do nagrody i tyle

niezrzeszony

Czy w zakładowym regulaminie płac jest coś na temat wypłaty z tytułu wysługi lat-staż pracy?? i gdzie to jest na odcinku?

@niezrzeszony

Witam nie ma nic wyszczególnione na odcinku

Tak1Nie

Czy w Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

@Pytanie

Witam oczywiście że są szkolenia

Dariusz
@Pracownik

Wszyscy pracownicy są szkoleni, czy tylko Ci którzy się wyróżniają i mają dobre wyniki?

@Dariusz

Witam nie ma reguły czy mają dobre wyniki czy gorsze wszyscy pracownicy mają szkolenia i są wysyłani na różne kursy czy szkolenia

Szczery

Takie pytanko czy barbórke jeszcze placą ? Bo za mojej kadencji to już były spekulacje czy nie zlikwidować a to już za niedługo

@Szczery

Witam jak narazie płacą barbórke i nic nie słychać żeby mieli zabrać pozdrawiam

Tak1Nie

Witam co taka cisza nikt nic nie pisze

Dariusz
@Pracownik

Rzeczywiście od dłuższego czasu nikt się nie dowiedział. Twoja nazwa użytkownika może sugerować, że jesteś aktualnie pracownikiem tej firmy. Czy to by się zgadzało?

PRZYSTOJNY PIOTR

Może ty coś napiszesz ?

@PRZYSTOJNY PIOTR

Witam a co chcesz wiedzieć w lhoist wszystko gra i buczy pozdrawiam pracujących na nocce

@Dariusz

Witam zgadza się jestem pracownikiem lhoist

Marcin

firma fajna z perspektywy pięknego biurowca, ale na tym się kończy. dominuje tam jeszcze PRL, % i buractwo, pseudo ekologia. Dyrekcja, która uważa że firma jest prężnie rozwijającą się korporacją, ale na ich pięknych samochodach się kończy ich piękno. Duża rotacja pracowników. Kierowca - Klienta traktowany jak intruz, mało jest już takich firm.

Tak3Nie
@Marcin

Rotacja pracowników może mieć różne podłoże, więc nie należy generalizować. Jeśli nie jesteś zadowolony z pewnych zachowań, o których piszesz powinieneś poruszyć tę kwestię w rozmowie z przełożonym. Wszelkie problemy należy rozwiązywać na bieżąco, żeby pracować w bardzie przyjaznym otoczeniu. Co mógłbyś dodać o wynagrodzeniu. Jesteś z niego zadowolony i jest to pozytywna strona zatrudnienia?

@Marcin

Marcin głupoty piszesz jaka rotacja pracowników w lhoist to ludzie latami pracują i nikt się nie zwalnia. Jedź na kopalnie węgla to wtedy zobaczysz jak jest traktowany kierowca obym zapomniał na cementownie jedź co paliwo alternatywne dostarczają to kierowcy stoją po 24 godziny w kolejce

Lidia
@Pracownik

Opinie często różnią się od siebie. Widzę, że Ty jesteś zadowolony z pracy w Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o.? Jeśli tak, to napisz trochę więcej szczegółów, z góry dziękuję.

TakNie

Pracuje już pare lat w tym zakładzie i nie narzekam robota spoko jak idzie wszystko dobrze to sie nie narobisz w niedziele czy swieta jak przewaznie produkcja stoi bo pełne silosy to porobisz godzinke czy dwie jakies sprzątanko i luz mozna pospac reszte czasu jak wypadnie nocka kierownik przyjdzie na początku zmiany a pózniej to go nie widac całą zmiane tak ze luzik nocki najlepsze według mnie ja tam po zmianie nie czuje zmeczenia jak wszystko dobrze hula to i oko pocwiczysz

@pracownik

Witam dobrze kolega pisze ja też pracuje już pare lat i nie ma źle nie ma gonitwy jak u prywaciarza co stoi za tobą i cię pilnuje

Olga
@Pracownik

Rozumiem, że atmosferę w Zakłady Wapiennicze Lhoist oceniacie pozytywnie. A jakie posiadacie zdanie na temat doceniania pracownika przez kadrę zarządzają i czy ma to miejsce w firmie? Może odbywać się to na przykład poprzez podwyżki czy pozapłacowe profity.

Znajomy

Nie polecam - sprzęt ciężki czyli 40 letnie Biełazy, które dniówki nie wytrzymują, czasem zmienia się 2x auto w jednym dniu. Żadnych norm to nie spełnia, hałas straszny, wibracje również a operatorzy w raporty piszą że jeżdżą 3,5h dziennie. Oczywiście nie wiadomo co robią przez pozostały czas pracy xD

Pracowik
@Znajomy

Co cię to opchodzi co robią resztę czasu Ty widocznie też nie masz co robić

TakNie

Ty spostrzegawczy nie bądź taki mądry bo gamon to sam jesteś widocznie cię rodzice kultury nie nauczyli ja nikogo nie obrażam Ty widocznie masz jakiś problem z sobą skączyłeś nie pełne podstawowe i jaki to nie mądry gamon i tyle

spostrzegawczy
@Pracownik

Pracujesz w tym zakładzie (usunięte przez administratora) to sam jestes po nie pełnym podstawowym tam swego czasu to przyjmowali jak leci aby człowiek był i pewnie ty sie zaliczasz do tej grupy

@spostrzegawczy

Wiesz co żal mi Ciebie typowy zawistny Polaczek!!!!!!!! A jak nie jesteś pracownikiem lhoist to po co w ogóle się wypowiadasz na temat firmy (usunięte przez administratora)

@Znajomy

Zgłaszałeś przełożonemu niedogodności związane z pojazdami? Obowiązują przecież jakieś normy, które powinny być przestrzegane. Niewiele osób wypowiadało się o wynagrodzeniu i przysługujących dodatkach. Czy jest atrakcyjne, a firma zapewnia pracownikom szkolenia, które dają nowe uprawnienia i umiejętności? Zachęcam Was do dyskusji.

Kris
@Robert

Słyszałem dużo dobrego o firmie, piszcie czy dobrze płacą?

Pracowik
@Kris

Witam powiem Ci tak ja pracuje w lhoist już 6 lat a pracowałem w wielu firmach i bywało gorzej z zarobkami to aż tak szału nie ma ale i też nie ma najgorzej barbórke i wczasy pod gruszą płacą wszystko dają od po ubrania po mydła jak chcesz mieć w pracy spokój to polecam bo tu nikt nikogo nie goni tak niespokojne to tyle

@Pracowik

Sześc lat to długi okres czasu i można powiedzieć, że jesteś doświadczonym pracownikiem. Dodałeś wzmiankę o benefitach. Mógłbyś wyszczególnić co zawierają prócz dofinansowania do wypoczynku letniego. Pracodawca oferuje premie i czy są one indywidualne, czy raczej pracuje na nie cały zespół? Czekam na Twoją wypowiedź.

@Robert

(usunięte przez administratora)premia jest co miesiąc do 20% wynagrodzenia na premie pracuje cały zespół

TakNie

Witam widać że Ty jesteś prostak i nikt cię kultury nie nauczył nie wiem dlaczego ubliżasz ja napisałem do 20%premi każdego miesiąca to nie oznacza że jest 20% czytaj z zrozumieniem

Edward

Witam war, Pracowałem na śląskich 4 lata do 1987r. Mam prośbę jak miał na nazwissko ówczesny naczelny,miał na imię (usunięte przez administratora). Zapomniałem na całego jak ma na nazwissko. Pozdrawiam

Lysek
@Edward

Lysek

Anty

No to Pan Marcin musi się wziąść za tych operatorów był w Bukowie super gościu .U nas w Bukowie to całymi rodzinami pracują już ...kierownik zmiany żonie załatwił pracę na wadze teraz awansowała do spedycji ...A ten ze spedycji przyjął na wagę swoją żonę fryzjerke córka też po biurowcu biega i chyba siostra żony ,i parę koleżanek .....ot tak to wygląda

Tak5Nie1

Anty-Anty
@Anty

Bukowa mała wieś, czy tylko w Bukowie rodzinami pracują?

Anonimowy
@Anty

Jak się komuś nudzi to wszystko mu przeszkadza,zapraszamy na wagę,po jednym dniu byś zrezygnował,bo nie jest lekko ,nie płacą za leżenia,każdy robi swoją robotę nawet fruzjerka!

TakNie

Lhoist to bardzo dobra firma ja pracuje dwa lata i jestem zadowolony i pracuje jako operator sprzętu ciężkiego i naprawde super robota wypłata zawsze na czas barbórke też płacą i grusze kierownictwo też ok polecam

Tak19Nie1
@pracownik

piszesz tak bo mamusia albo tatuś grzeje stołek na stanowisku i cie wepchali do pracy na samochoduwke to sie chwali

Nick
@pracownik

Nie trzeba mieć żadnych znajomości żeby się dostać do Lhoista. Wysłałem CV, potem rozmowa i 2 tyg. później propozycja pracy. Nikt z rodziny/znajomych tam nie pracuje

TakNie

do pracownik wpis 31 03 2019 a czego miał by sciskas mojej d...y tego ze jestes nie do uczonym gamonien bez szkoły prosze cie daj na luz

Tak1Nie

Witam tak jest wszędzie w każdej dużej firmie że tylko znajomości się liczą a nie doświadczenie czy szkoła

kasia

do izydor kompetencje żart jakiś ludzie po studiach z praktyką na różnych stanowiskach i nie dostali się do firmy ,,,,na układy nie ma rady ...

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o. - Tarnów Opolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o.