Opinie o Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o. w Tarnów Opolski

Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o.
4 5 67 5 1
niezrzeszony Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Czy w zakładowym regulaminie płac jest coś na temat wypłaty z tytułu wysługi lat-staż pracy?? i gdzie to jest na odcinku?

TakNie

Czy w Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

@Pytanie

Witam oczywiście że są szkolenia

Dariusz Nowy wpis
@Pracownik

Wszyscy pracownicy są szkoleni, czy tylko Ci którzy się wyróżniają i mają dobre wyniki?

Pracownik Nowy wpis
@Dariusz

Witam nie ma reguły czy mają dobre wyniki czy gorsze wszyscy pracownicy mają szkolenia i są wysyłani na różne kursy czy szkolenia

Szczery

Takie pytanko czy barbórke jeszcze placą ? Bo za mojej kadencji to już były spekulacje czy nie zlikwidować a to już za niedługo

Pracownik Nowy wpis
@Szczery

Witam jak narazie płacą barbórke i nic nie słychać żeby mieli zabrać pozdrawiam

Nazwa działu: Produkcja

Witam co taka cisza nikt nic nie pisze

Dariusz
@Pracownik

Rzeczywiście od dłuższego czasu nikt się nie dowiedział. Twoja nazwa użytkownika może sugerować, że jesteś aktualnie pracownikiem tej firmy. Czy to by się zgadzało?

PRZYSTOJNY PIOTR

Może ty coś napiszesz ?

@PRZYSTOJNY PIOTR

Witam a co chcesz wiedzieć w lhoist wszystko gra i buczy pozdrawiam pracujących na nocce

@Dariusz

Witam zgadza się jestem pracownikiem lhoist

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Marcin

firma fajna z perspektywy pięknego biurowca, ale na tym się kończy. dominuje tam jeszcze PRL, % i buractwo, pseudo ekologia. Dyrekcja, która uważa że firma jest prężnie rozwijającą się korporacją, ale na ich pięknych samochodach się kończy ich piękno. Duża rotacja pracowników. Kierowca - Klienta traktowany jak intruz, mało jest już takich firm.

Tak2Nie
@Marcin

Rotacja pracowników może mieć różne podłoże, więc nie należy generalizować. Jeśli nie jesteś zadowolony z pewnych zachowań, o których piszesz powinieneś poruszyć tę kwestię w rozmowie z przełożonym. Wszelkie problemy należy rozwiązywać na bieżąco, żeby pracować w bardzie przyjaznym otoczeniu. Co mógłbyś dodać o wynagrodzeniu. Jesteś z niego zadowolony i jest to pozytywna strona zatrudnienia?

@Marcin

Marcin głupoty piszesz jaka rotacja pracowników w lhoist to ludzie latami pracują i nikt się nie zwalnia. Jedź na kopalnie węgla to wtedy zobaczysz jak jest traktowany kierowca obym zapomniał na cementownie jedź co paliwo alternatywne dostarczają to kierowcy stoją po 24 godziny w kolejce

Lidia
@Pracownik

Opinie często różnią się od siebie. Widzę, że Ty jesteś zadowolony z pracy w Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o.? Jeśli tak, to napisz trochę więcej szczegółów, z góry dziękuję.

TakNie

Pracuje już pare lat w tym zakładzie i nie narzekam robota spoko jak idzie wszystko dobrze to sie nie narobisz w niedziele czy swieta jak przewaznie produkcja stoi bo pełne silosy to porobisz godzinke czy dwie jakies sprzątanko i luz mozna pospac reszte czasu jak wypadnie nocka kierownik przyjdzie na początku zmiany a pózniej to go nie widac całą zmiane tak ze luzik nocki najlepsze według mnie ja tam po zmianie nie czuje zmeczenia jak wszystko dobrze hula to i oko pocwiczysz

@pracownik

Witam dobrze kolega pisze ja też pracuje już pare lat i nie ma źle nie ma gonitwy jak u prywaciarza co stoi za tobą i cię pilnuje

Olga
@Pracownik

Rozumiem, że atmosferę w Zakłady Wapiennicze Lhoist oceniacie pozytywnie. A jakie posiadacie zdanie na temat doceniania pracownika przez kadrę zarządzają i czy ma to miejsce w firmie? Może odbywać się to na przykład poprzez podwyżki czy pozapłacowe profity.

Znajomy
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam - sprzęt ciężki czyli 40 letnie Biełazy, które dniówki nie wytrzymują, czasem zmienia się 2x auto w jednym dniu. Żadnych norm to nie spełnia, hałas straszny, wibracje również a operatorzy w raporty piszą że jeżdżą 3,5h dziennie. Oczywiście nie wiadomo co robią przez pozostały czas pracy xD

Pracowik
@Znajomy

Co cię to opchodzi co robią resztę czasu Ty widocznie też nie masz co robić

TakNie

Ty spostrzegawczy nie bądź taki mądry bo gamon to sam jesteś widocznie cię rodzice kultury nie nauczyli ja nikogo nie obrażam Ty widocznie masz jakiś problem z sobą skączyłeś nie pełne podstawowe i jaki to nie mądry gamon i tyle

spostrzegawczy
@Pracownik

Pracujesz w tym zakładzie (usunięte przez administratora) to sam jestes po nie pełnym podstawowym tam swego czasu to przyjmowali jak leci aby człowiek był i pewnie ty sie zaliczasz do tej grupy

@spostrzegawczy

Wiesz co żal mi Ciebie typowy zawistny Polaczek!!!!!!!! A jak nie jesteś pracownikiem lhoist to po co w ogóle się wypowiadasz na temat firmy (usunięte przez administratora)

TakNie1
@Znajomy

Zgłaszałeś przełożonemu niedogodności związane z pojazdami? Obowiązują przecież jakieś normy, które powinny być przestrzegane. Niewiele osób wypowiadało się o wynagrodzeniu i przysługujących dodatkach. Czy jest atrakcyjne, a firma zapewnia pracownikom szkolenia, które dają nowe uprawnienia i umiejętności? Zachęcam Was do dyskusji.

Kris
@Robert

Słyszałem dużo dobrego o firmie, piszcie czy dobrze płacą?

Pracowik
@Kris

Witam powiem Ci tak ja pracuje w lhoist już 6 lat a pracowałem w wielu firmach i bywało gorzej z zarobkami to aż tak szału nie ma ale i też nie ma najgorzej barbórke i wczasy pod gruszą płacą wszystko dają od po ubrania po mydła jak chcesz mieć w pracy spokój to polecam bo tu nikt nikogo nie goni tak niespokojne to tyle

@Pracowik

Sześc lat to długi okres czasu i można powiedzieć, że jesteś doświadczonym pracownikiem. Dodałeś wzmiankę o benefitach. Mógłbyś wyszczególnić co zawierają prócz dofinansowania do wypoczynku letniego. Pracodawca oferuje premie i czy są one indywidualne, czy raczej pracuje na nie cały zespół? Czekam na Twoją wypowiedź.

@Robert

(usunięte przez administratora)premia jest co miesiąc do 20% wynagrodzenia na premie pracuje cały zespół

TakNie

Witam widać że Ty jesteś prostak i nikt cię kultury nie nauczył nie wiem dlaczego ubliżasz ja napisałem do 20%premi każdego miesiąca to nie oznacza że jest 20% czytaj z zrozumieniem

Edward

Witam war, Pracowałem na śląskich 4 lata do 1987r. Mam prośbę jak miał na nazwissko ówczesny naczelny,miał na imię (usunięte przez administratora). Zapomniałem na całego jak ma na nazwissko. Pozdrawiam

Lysek
@Edward

Lysek

Anty

No to Pan Marcin musi się wziąść za tych operatorów był w Bukowie super gościu .U nas w Bukowie to całymi rodzinami pracują już ...kierownik zmiany żonie załatwił pracę na wadze teraz awansowała do spedycji ...A ten ze spedycji przyjął na wagę swoją żonę fryzjerke córka też po biurowcu biega i chyba siostra żony ,i parę koleżanek .....ot tak to wygląda

Tak2Nie1

Anty-Anty
@Anty

Bukowa mała wieś, czy tylko w Bukowie rodzinami pracują?

Anonimowy
@Anty

Jak się komuś nudzi to wszystko mu przeszkadza,zapraszamy na wagę,po jednym dniu byś zrezygnował,bo nie jest lekko ,nie płacą za leżenia,każdy robi swoją robotę nawet fruzjerka!

TakNie

Lhoist to bardzo dobra firma ja pracuje dwa lata i jestem zadowolony i pracuje jako operator sprzętu ciężkiego i naprawde super robota wypłata zawsze na czas barbórke też płacą i grusze kierownictwo też ok polecam

Tak18Nie1
@pracownik

piszesz tak bo mamusia albo tatuś grzeje stołek na stanowisku i cie wepchali do pracy na samochoduwke to sie chwali

Nick
@pracownik

Nie trzeba mieć żadnych znajomości żeby się dostać do Lhoista. Wysłałem CV, potem rozmowa i 2 tyg. później propozycja pracy. Nikt z rodziny/znajomych tam nie pracuje

Nazwa działu: Produkcja

do pracownik wpis 31 03 2019 a czego miał by sciskas mojej d...y tego ze jestes nie do uczonym gamonien bez szkoły prosze cie daj na luz

Nazwa działu: Produkcja

Witam tak jest wszędzie w każdej dużej firmie że tylko znajomości się liczą a nie doświadczenie czy szkoła

kasia

do izydor kompetencje żart jakiś ludzie po studiach z praktyką na różnych stanowiskach i nie dostali się do firmy ,,,,na układy nie ma rady ...

Izydor

Jeśli ktoś potrafi i ma kompetencje pracować na takim czy innym stanowisku to o co chodzi? Każdy może starać się.

Marta

@bluszcz, napisałeś długą opinię, ale zupełnie pozbawioną konkretów. Czy możesz wyjaśnić co dokładnie miałeś na myśli? Dla wielu osób twoja opinia może być zupełnie niezrozumiała. Proszę Cię o konkretny komentarz poparty odpowiednimi argumentami. Jakie aspekty w firmie Lhoist oceniasz negatywnie, a jakie pozytywnie?

bluszcz

napisze krótko ktos podłapał ze mozna sobie zwałe zrobic z wiesniaków którzy pracują w tym zakładzie i zaczął sobie zlewe robic a wiesniaki podłapali i wystarczył jeden wpis zeby zaognic temat ale facet dobrze pisze wiecej takich pozytywnych gosci

Tak2Nie

Kolega z wpisu 24.07 dobrze napisał piszą ludzi swoje żale którzy się nie dostali do zakładu bo lhoist S A jest całkiem ok firmą ja pracuje już 6 lat i niema tragedii pracowałem w wielu firmach i bywało o wiele gorzej pamiętajcie wszędzie dobrze gdzie nas niema ale ja oceniam Lhoist jako dobrą firmę są o wiele gorsze zakłady

Marta

@x, rozumiem, że Twoja opinia o firmie Zakłady Wapiennicze Lhoist jest pozytywna. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co najbardziej doceniasz w pracy dla tej firmy? Czy jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia? Bieżący opis sytuacji w firmie, może być pomocny dla przyszłych i obecnych pracowników tej firmy.

x

Ja myślę ze te złe opinie to są od tych którzy tam się nie dostali bo zakład jest ok

Marta

Przywołuje Was do porządku i odsyłam do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum jest miejscem publicznym i posty wulgarne oraz obrażające inne osoby nie będą tolerowane. Forum to nie odpowiednie miejsce na sprzeczki. Proszę Was o konstruktywną dyskusję i wymianę argumentów. Każdy ma prawo wyrazić dowolną opinię, ważne, żeby była zgodna z prawdą i poparta przykładami. Jak Wam się pracuje w firmie Zakłady Wapiennicze Lhoist? Czy w ostatnim czasie zaszły w firmie jakieś zmiany?

QLETA@ wp.pl

Do @ pracownik wpis z dnia 21.02.2018-Masz za długą przerwę śniadaniową- i nie wiesz co z nią zrobić?za miast pisać głupoty to poproś mamę aby dała ci o jedną kanapkę więcej będziesz miał wtedy zajęte ręce i głupot nie będziesz miał czasu pisać i siły więcej do pracy będzie.Następnym razem zastanów się czy aby komuś przez durne wpisy krzywdy nie robisz???ANDRZEJ QLET.

anonymous
@QLETA@ wp.pl

konkretnie te Zale to do kogo mozesz bardziej sie okreslic

Lhoist
@QLETA@ wp.pl

Bardzo dobrze piszesz ale to to jest jak ktoś ma kompleksy i nie tak w głowie

zuberek

Szczera prawda co pisze Leny kolesiostwo i kumoterstwo Ja może napisze jak wygląda praca w tym zakładzie na produkcji .Centralna sterownia to co tam sie dzieje to smiech na sali to co tam sie wyprawia to aż prosi o rozgonienie tego towarzystwa ,z kierownikami zmianowymi na czele ,tam rączka rączke myje, operatorów sterowni którzy znają tak naprawde o co w tym wszystkim chodzi to moze ze czterech no pieciu a reszta to gamonie niedouki byli kierownicy degradowani którzy powinni pracowac na innych stanowiskach albo synusie kierowników wystarczy tylko zajrzec tam od czasu do czasu tak na drugiej zmianie albo na nocce bo wiadomo rano to za dużo biurokratów sie kręci to mają sie na bacznosci .Kawki ciasteczka to na początku dziennym wszystkim sie interesują tylko pracą najmniej ,nic tylko siedzies i (usunięte przez administratora) w fotele ,no ale czy sie siedzi czy sie lezy przeszło 4000 tys sie nalezy

Tak14Nie

Jan Niezbędny
@zuberek

Wreszcie ktos prawde opisał tylko sie dziwie dlaczego tak pózno ale lepiej pózniej niz wcale tylko mam wrazenie ze na to wszystko jest przyzwolenie i nic sie tam nie zmieni dopóki dalej kolesiostwo bedzie brało góre nad zdrowym rozsądkiem

Tak4Nie

PRL
@zuberek

Zuberek a kim Ty jesteś żeby oceniać ludzi na forum miej jaja i przedstaw się jak się nazywasz na forum to każdy taki mądry i cwany a tak to chodzą wszyscy posrani ze strachu pozdrawiam

anonymous
@PRL

PRL ale ty masz za to jaja przedstawiłes sie (usunięte przez administratora) nie pozdrawiam

PRL
@PRL

Ty anonymaus jesteś zwykłym frajerem i nie kozakuj bo nie podskoczysz

Andrzej

W lhoist to pracują same wieśniaki i ślązoki co to nadal się uważają że oni to są niby Niemcy a prawda jest taka że oni ani to Niemcy ani to Polaki . Pracowałem w wielu firmach ale takich debilów jeszcze nigdzie nie widziałem

Marta

@Pracownik, @PRL, @Adam, zwróćcie uwagę, że wypowiadacie się na forum publicznym, które powinno dotyczyć pracodawców. Nie jest to miejsce na prywatne dyskusje. Czy możecie powiedzieć coś o pracy w firmie Zakłady Wapiennicze Lhoist? Jakie dostrzegacie wady i zalety zatrudnienia w tym miejscu?

Adam

Do Pana zuberek a ty co byś robił jak.byś pracował na sterowni tak byś ciężko pracował tak????? Robił byś to samo co wszyscy powiem ci jedno żal Ci d..e ściska i tyle żałosne to jest co piszesz i Ty też taki jesteś pozdrawiam cię zazdrośniku i zawistny czlowieczku

Marta

@zawiedziony, Twój komentarz jest dość lakoniczny, możesz napisać nieco więcej na temat pracy w firmie Zakłady Wapiennicze Lhoist? Na jakim stanowisku pracowałeś? Dlaczego nie polecasz tego pracodawcy? Czy nie odpowiadała Ci atmosfera? Twoja opinia może być pomocna dla innych.

gosc

Próbowałem pare razy o przyjęcie do pracy i wiem że byly przyjęcia ale najmniejszych szans a pech mój polegał na tym że nie mialem żadnych znajomosci .Kolega który pracuje w tym zakladzie już pare lat dał mi do zrozumienia żebym dał sobie spokój ,jak nie masz nikogo z rodziny na stanowisku to zapomnij .Dowiedziałem sie że przyjmują do pracy na załadunek ale to pod firma ,ale mówie co mi szkodzi pójdę zapytam ,i o dziwo przyjmują ,tylko warunki jakie tam proponują to jest nie do zaakceptowania ,tak jak i warunki jakie tam panują ,facet zaprasza na rozmowe o prace w jakiejs szatni która służy za biuro gdzie siedzi przy stole paru pracowników w tym połowa to odniosłem wrażenie pijana bo alkochol to bylo czuć na odległość i odechcialo mi sie już pracy w tym zakładzie ,odniosłem wrazenie ze tam nie ma zadnego nadzoru

zawiedziony
@gosc

pracowałem tam przez tydzien człowieku ze tam jeszcze nikt tego towarzystwa nie rozgonił to az dziwi (usunięte przez administratora) na kółkach nic wiecej w tym temacie nie polecam

TakNie

A co sie dzieje w gorazdzu firma ze slaska ktora podlegla mechanikowi z gorazdzy pokrywa mu dach prywatnej posesji blacha dzialaja przez tydzien blacha chyba zakladowa dzieci tegoz pana maja sie dobrze bo sa odwozone i przywozone do szkoly a samochod wykorzystywany do celow prywatnych na mechanicznym parkuja samochodami w kotlowni i biora wegiel do domow plytki ktore zostaly po kladzeniu chodnika troche tego bylo jeden z mechanikow wziol sobie do domu bo mu wolno elektrycy robia fuchy podczas godzin pracy w nowo powstalych domach w gorazdzu jednym slowem straszny brak nadzoru przez ludzi do tego powolanych przydaly by sie duze zmiany bo rozkradna zaklad

Tak23Nie

Jan Niezbędny
@pracownik

A co sie dzieje w Tarnowie to dopiero cyrk na kółkach rozkradają co tylko można a w szczególności mechanicy wyjeżdzają za brame samochodami zakładowymi i wywożą ile sie da i co sie da

Leny

Jednym słowem kolesiostwo. Kumoterstwo na porządku dziennym. Zakład nie jest zły choć na lepsze stanowisko trzeba mieć plecy albo być prawdziwym asem. Zaklad Utrzymuje charakter komunistycznego ale w Polsce to norma. Myślę że właściciel za rzadko ich kontroluje to sobie robią co chcą

Tak6Nie

elektryk

pracownik 2016-03-11 09:19 Odnośnie wypłat się zgadza się . Wszystko zależy od stanowiska i przełożonego . Utrzymanie ruchu rodem z prl , licho ze częściami na magazynie , narzędzia w większości ręczne (prośba o zakup klucza udarowego akumulatorowego odrzucona ), wyeksploatowane pojazdy na dziale utrzymania ruchu - zepsuje się , stoi 2 tyg i może dopiero zostanie doholowywany do mechanika a ty chodzisz pieszo jeśli się nie będziesz upominać . Pracuję jako elektryk wiec dokładnie znam cały zakład w Tarnowie , inwestycje są przeprowadzane nie dbale , co powoduję duże problemy w eksploatacji i naprawach , remonty wykonywane połowicznie, brak przeglądów urządzeń co generuje poważne awarie . Brak polityki kadrowej - stoisz w miejscu , jeśli już dostaniesz się na szkolenie podpisujesz umowy lojalnościowe . Rotacja ludzi - głownie młodych. Odnośnie BHP - kask lekarstwem na wszystko wedle kierownictwa , ogólnie fikcja . Najpierw produkcja a gdzieś na końcu wygoda i bezpieczeństwo - brak obuwia zimowego , instrukcji bezpiecznej wymiany urządzeń i rokowań aby było lepiej póki nie zmieni się kierownictwo .

Tak9Nie

Znasz dobrze firmę Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Tak19Nie

Zostaw opinię o Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o. - Tarnów Opolski

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o.