Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o.

Tarnów Opolski

Opinie o Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o.

elektryk

pracownik 2016-03-11 09:19 Odnośnie wypłat się zgadza się . Wszystko zależy od stanowiska i przełożonego . Utrzymanie ruchu rodem z prl , licho ze częściami na magazynie , narzędzia w większości ręczne (prośba o zakup klucza udarowego akumulatorowego odrzucona ), wyeksploatowane pojazdy na dziale utrzymania ruchu - zepsuje się , stoi 2 tyg i może dopiero zostanie doholowywany do mechanika a ty chodzisz pieszo jeśli się nie będziesz upominać . Pracuję jako elektryk wiec dokładnie znam cały zakład w Tarnowie , inwestycje są przeprowadzane nie dbale , co powoduję duże problemy w eksploatacji i naprawach , remonty wykonywane połowicznie, brak przeglądów urządzeń co generuje poważne awarie . Brak polityki kadrowej - stoisz w miejscu , jeśli już dostaniesz się na szkolenie podpisujesz umowy lojalnościowe . Rotacja ludzi - głownie młodych. Odnośnie BHP - kask lekarstwem na wszystko wedle kierownictwa , ogólnie fikcja . Najpierw produkcja a gdzieś na końcu wygoda i bezpieczeństwo - brak obuwia zimowego , instrukcji bezpiecznej wymiany urządzeń i rokowań aby było lepiej póki nie zmieni się kierownictwo .

Lhoist to bardzo dobra firma ja pracuje dwa lata i jestem zadowolony i pracuje jako operator sprzętu ciężkiego i naprawde super robota wypłata zawsze na czas barbórke też płacą i grusze kierownictwo też ok polecam

Znasz dobrze firmę Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Zostaw opinię o Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o. - Tarnów Opolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o.