Opinie o Lhoist Bukowa Sp. z o.o. w Bukowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lhoist Bukowa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lhoist Bukowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - sprzedaż gipsów, tynków i gładzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lhoist Bukowa Sp. z o.o. w Bukowa

Halina Nowy wpis

Project engineer poszukiwany, dobrze widzę? Chciałabym się dowiedzieć czegoś o samej rekrutacji, bo na stronie nie znalazłam wystarczających informacji. Ile zajęło wam przyjęcie do firmy?

Zbyszko Nowy wpis

Wszedłem na stronę firmy bo myślałem że mają jakieś oferty pracy ale znalazłem tylko link do spontanicznej aplikacji. Ktoś tego próbował i się dostał? Czy zostawiają CV w bazie i odzywają się wtedy jak kogoś będą potrzebować?

Ali Nowy wpis
@Zbyszko

Nie ma sensu składania CV. Tu każde przyjęcie dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Ogłoszenia jeszcze nie ma a już wiedzą kto zostanie przyjęty. Biuro jest tęgo idealnym przykladem

Cześć, zastanawiam się nad aplikacją do nich na Lidera Utrzymania Ruchu, wrzucili ofertę, ktoś powie czy warto aplikować? Obowiązki są mi znane dość dobrze, a ich wymagania spełniam. Mam tu tylko pytania dotyczące tego co oferują, jesteście w stanie mi napisać, czy 7000 netto u nich wyciągnę? I tak z dodatkowych kwestii, bo oferują dofinansowanie do urlopu, ile trzeba minimalnie dni wolnych wziąć by dostać od nich te dofinansowanie i w jakiej kwocie ono przysługuje?

Kandydat Nowy wpis

No i jak? Zaaplikowałeś? Zaprosili Cię na rozmowę? Napisz coś na ten temat.

Wyzysk

Wuzysk ludzi z tz firmy karol Mistrzowie kierowniki wiedzą 12 h na stanowisku pracy.... Instekcja pracy i urzad gorniczy nie ten slorumpowany kielecki tylko katowice

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lhoist Bukowa Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Justyna

Nie jestem wtajemniczona więc ciężko mi zrozumieć szczegóły, ale czy to ma jakiś wpływ na zarobki teraz w firmie? I ogólnie sytuacje pracowników? Pytam w tym sensie, czy warto aplikować czy darować sobie jednak i szukać gdzieś indziej.

Zaklad typu komuno wroc ... Zero nowoczesnosci...

Dorota

A w czym nie ma tej nowoczesności? Starodawny system pracy czy narzędzia?

Doroto
@Dorota

Wychodzenie z pracy wcześniej... I jeszcze inne

Ewelina

No i taki przeładowany przez to wszystko jechałeś czy jakoś inaczej ten przejazd zorganizowałeś? Wszystko było w porządku?

@Ewelina

Musiałem wysypać i znowu ładować.. Szkoda gadac Ewelina... Brak porządku i dyscypliny .... Takiej kopalni jeszcse nie widziałem

@Kierowca

I ile dodatkowego czasu Ci to wysypywanie i ładowanie zajęło? Czyli tylko roboty więcej miałeś to się często zdarza?

Kierowca który Cię wyzwie.
@Ewelina

Często się zdarza. Operatorzy czasem prseladowuja albo nie doładowują specialnie, wyżej nazwisko jednego będzie który robi to notorycznie.

TOMEK K
@Kierowca który Cię wyzwie.

Nie narzekajcjie na WOJTKA S bo on musi w pracy polezec by pole obrobic.O tym ze nierobi wiedza wszyscy kierownicy zmianowt i glowny sztygar PAN D.. Taka to fucha byc [ miec plecy

Kancelaria Kielce
@TOMEK K

Szanowny Panie Tomaszu. Działając na wniosek naszego Klienta Pana Wojciecha S, zwracamy się z prośbą o niezwłoczne usunięcie Pańskiego wpisu, ponieważ dotyczy on bezpodstawnego pomówienia. Jednocześnie informujemy, że w przypadku nie wykonania przez Pana powyższego zalecenia w terminie 7 dni, zostaną podjęte czynności wyjaśniające, prowadzące do złożenia w Prokuraturze Rejonowej doniesienia o popełnieniu przestępstwa z art. 212 k.k. Pana dane zostaną ustalone przez serwer właściciela witryny obsługującej stronę gowork.pl na wniosek Nas, jako reprezentanta Pokrzywdzonego. Usunięcie Pana wpisu łącznie ze sprostowaniem, a więc przyznaniem się do bezpodstawnego pomówienia, będzie skutkowało wstrzymaniem powyższej procedury. Kancelaria Kielce.

Kancelaria
@Kancelaria Kielce

Podejmuj czynności .... Jeszcze wolnosc slowa jest w tym kraju i nie strasz ludzi .... kancelario hihi

Iza

To może zgłoś to gdzieś jak widzisz takie rzeczy?

Witam Panów co u was słychać na zakładzie w Bukowej? Jest u was zbyt? Bo u nas na Tarnowie Op i Górażdżach jest od dwóch miesięcy totalna cisza wszystko padło nikt po nic nie przyjeżdża jak tak dalej będzie to będą zamykać oddział i zwalniać ludzi

Zajmni się robota no chyba że jesteś statysta po chodzisz w konta w kont i masz czas na takie brednie. No ale swoi siedzą, a firmy tyrają na takich jak ty.

Informacja o zwolnieniach to Twoje domysły czy zarząd faktycznie ogłosił taką możliwość? Czy zastój dało się odczuć również po wynagrodzeniu? Mój mąż szuka pracy, ale sądząc po Twoim wpisie nie jest to najlepszy moment...

@Anna

Niech twój mąż da sobie spokój szukanie pracy w lhoist jest coraz gorzej dobrze to było 10 lat temu teraz to z roku na rok gorzej

Katarzyna

To co takiego się dzieje ?

wILK
@Anna

Na jakim stanowisku są przyjęcia od LHOIT Bukowa

Bukowa

Jak to jest mozliwe ze dyspozytorem na samochodowce zostal gosciu co jest glab i nie ma wogole pojecia mistrzowianiu..

sprawiedliwy
@Bukowa

W kopalni zawsze był (usunięte przez administratora)jak się potwierdza poprzez zamieszczone opinie nadal jest. Ludzie WILCY jeden drugiemu łeb urwie. Sztygarzy pijani na nockach, KRZG po zarządzaniu marketingiem. Nie umie zapanować nad bhp, nad kierowaniem kopalnią, dozór strzałowy tak projektuje siatkę strzałową, że ściana po robotach strzałowych stoi i ładowarką jest rozbierana, no ale jeśli strzela się na podpartą ścianę- oszczędności w MW, żeby konkurencyjna firma strzałowa nie weszła na rynek bo ,,Maleńczuka" wypier. Samochodówką dyspozytoruje były operator z ładowarki -pożal się sierota-nieudacznik. Tak wygląda właśnie zakładu górniczego. Kiedy wreszcie LHOIST przyjrzy się temu wszystkiemu od kuchni.

@sprawiedliwy

Zgadza sie urzad powinien to strzelanie sprawdzić... Bo ściany ladowarka lub koparka rozbierają.... Ciekawe jak stanie sie wypadek... Mroz zero pojęcia ma.. ale papiery i szkoła go trzyma tu. S

Lecz kompleksy nie tu tutaj
@sprawiedliwy

negatywna

TOMASZ K

JAK SKASOWAC MOJA OPINIE ZLE SIE WYRAZILEM

Kancelaria Kielce
@TOMASZ K

Szanowny Panie Tomaszu. Pana wpis ma charakter jednoznaczny i nie jest kwestią przypadku lub też „ złego wyrażenia się” jak Pan to ujął. Natomiast jest jednoznaczną próbą zaszkodzenia, zniszczenia dobrego imienia naszego Klienta Pana Wojciecha S.. Po konsultacji z Panem Wojciechem informujemy, iż po Pana sprostowaniu, a więc przyznaniu, że podał Pan informacje nieprawdziwe, procedura postawienia Pana w stan oskarżenia zostaje tymczasowo wstrzymana. Informujemy jednak, że każde działanie zmierzające do dalszej próby zaszkodzenia dobremu imieniu Pana Wojciecha S., będzie wiązało się ze skierowaniem sprawy na drogę sądową , postawienie Pana w stan oskarżenia oraz doprowadzenie do przykładnego ukarania Pana za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji o naszym Kliencie. Kancelaria Kielce.

Justyna
@TOMASZ K

Nie wiem może napisać gdzieś do nich, sprawdź regulamin dla pewności. A co jest nie tak?

Prawnik
@Kancelaria Kielce

Każdy pracownik jest zobowiązany do wykonywania pracy na stanowisku na które został przyjęty. Każdy ma te same prawa nie ma podziału lepszy gorszy. Może znajomość nepotyzm pozwala na to? Prosze zapoznać się też z kodeksem pracy pod tym względem pozdrawiam.

@Prawnik

mam takie wrazenie ze tu mozna robic co sie chce jak praca w polu to sa tacy co tylko na nocki chodza a w polu od switu do nocy pracuja kiedy spia niewiadomo a niby nepotyzmu nie ma i kolesiostwa tak jak pijanstwa i zlodziejstwa w tym zakladzie.Jak ktos opisze prawde to ukrzyzowac go jak JEZUSA

Prawnik
@Monika

Mądre słowa gowork.pl jest po to aby wyrazić swoje opinie. Jedno czesnie pamiętając aby nie łamać prawa. Zwyłky człowiek zapomina o tym nie dziwi mnie to nie każdy zna kodeks pracy. Pamiętajmy zawsze aby stanąć w obronie słabszych i bez radnych bez względu jakie będą konsekwencje. Pani Moniko prosze nie mieszac w to wiary i poglądu. Widze jednocześnie że jest Pani pełna optymizmu i wiary na lepsze jutro to dobrze swiadczy o Pani postawie. Gdy by więcej ludzi było takich jak Pani życie pewie było by lepsze.

@Prawnik

Niech Pan zamiast kodeksu pracy zapozna się z zasadami pisowni bo widzę, że strasznie kiepsko z tym u Pana. Wstyd, żeby dorosły człowiek, który innych nakłania do zasięgania wiedzy reprezentował tak niski poziom wiedzy.

Uczciwość

W Bukowie też macie firme budowlaną do pomocy na ruchu czy sprzątaniu? Może też macie nawał pracy jak w Górażdżu firma remontowała bez efektów pracy a lhoist płacił? Albo też budujecie sobie dobre relacje z innymi na koszt firmy, nie moje to co mi zależy.

Tak
@Uczciwość

Niwa firmq

@Tak

Ile lat działa ta firma? Bo w górażdżu latami tak remontowali że nikt nie widział efektu a lhoist płacił i płaci nadal. Od zeszłego roku coś się ruszyło a lata wstecz? Dojna Belgia

Paliwo kradna z koparek i maszyn i wszyscy wiedza kto z firmy... I cisza. Wódkę piją na potęgę ochrona swoja krzywdy nie zrobi nikomu.... Później pod stodołą tylko puszki piwa wyskakują :D

Co ty za bzdury piszesz co Cię to interesuje czy (usunięte przez administratora)czy nie po co kogoś oskarżać sam pewnie byś robił to samo!!!!!

Ewelina

Jak w ogóle mieliby podbierać to paliwo tak, żeby nikt nie zauważył? Chyba byłoby widać ludzi chodzących z rurami i baniakami. Chyba, że mają tu taką swobodę, że nikt nikogo w sumie nie nadzoruje?

@Ewelina

Ewelina kobieto mało wieSZ :)

Belgia

Dajcie spokój co biskupa obchodzi pare kilo złomu

Anonim12

Jak przez lhoist jesteś przyjęty to jesteś swój a jak z innej firmy to jak śmieć przykład wydział samochodowy

Hzw
@Anonim12

Picie wódki na początku dziennym.. (usunięte przez administratora)

@Hzw

W tym wydziale samochodowym, tak? Co tam dalej było, bo urwało Ci trochę treści

Ochrona

Tu nie ma ochrony cały zakład rozkradają.....

@Ochrona

Jak maja nie krasc skoro siostra Darka jest na bramie a spawacz ze skorkowa Marian samsiad wynosi co sie da.O tym z ciesiel Wypychu i jego bracie Janie nie ma co gadac ile wyniesli na moich zmianach.Taka z nas ochrona

@Monika

O czym Ty w ogóle piszesz.xd I kim jest Darek?

Tomasz

Dlaczego w zakładzie BHP nie zwraca uwagi na pijaństwo pracowników z utrzymania ruchu? Czemu pozwala się na pijaństwo nie ma alkomatów na bramie?

@Tomasz

Zgadzam się z tym co piszesz nas kara za brak gogli a Ci fachowcy snują się po zakładzie pijani gdzie y ten Pan od BHP?

Młyny
@Tomasz

Jak mają nie pić skoro Bogdan S pije z nimi!A jeszcze (usunięte przez administratora)razem z tokarzem że Skorkowa szkoda słów

Przestańcie bzdury pisać

Tomasz

Pracowałem na utrzymaniu ruchu wiem co piszę! Teraz pracuje na produkcji i czuję jacy chodzą pijani (usunięte przez administratora)

Mati Lipa
@Tomasz

Bo mój dziadek jest gościem i robi co chce w zakładzie nikt nam nie podskoczy nawet ochrona i (usunięte przez administratora) z BHP

Jaka atmosfera jest między działami w Lhoist Bukowa Sp. z o.o.?

pracownik13

nie zawsze musi być wielka przyjaźń czy zaufanie ale szacunek należy się każdemu

Belgia

Syn dyrektora zakładu przyjęty ... Synusie i pociotki tu pracują ... Komuno wróć ...

@Belgia

Przyjęty na jakie stanowisko?

@Belgia

Jak w każdym takim zakładzie myślisz że w Tarnowie opolskim i Górażdżach jest lepiej też całe klany rodzinne pracuje i na niczym się nie znają

Belgia

Trzeba napisać do Belgii jak Lhoist jest rządzony ... Pracownicy podwykonawcy robią to co pracownicy Lhoist i są gorsi .... 3OO godzin miesięcznie świątek piątek zero nadzoru gdzie jest BHP tej firmy i czas pracy ... Jedyny taki zakład w świętokrzyskim co jest taki (usunięte przez administratora)...... Brak dyscypliny i ładu !!! Dyrektor już dawno powinien być zmieniony ...... I cały zarząd tej firmy ....

Zostaw merytoryczną opinię o Lhoist Bukowa Sp. z o.o. - Bukowa

• Jak się pracuje w Lhoist Bukowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lhoist Bukowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lhoist Bukowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lhoist Bukowa Sp. z o.o.
  • Osiedlowa 10