Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

Przemyślanin z Podkarpacia

Witam, Dawno nie byłem w Polsce i sam jestem ciekawy co tutaj się dzieje. Ja wtedy pracowałem w Dziale Wierceń w Jaśle i później wyjechałem, ale nie da się zapomnieć jak K.(Klęskunio), P.Jesion, oraz Siołunio pisali wyroki na ludzi (ten pierwszy to inż, drugi to zwykły technik pizduś, a Siołunio dziw, że jeszcze go nie dopadli). Szkoda ludzi dobrych, wiertaczy i załogi, która chciała pracować. Klęskunia, Jesiona i Siołunia powinni zlikwidować - tak jak oni likwidowali . - Klęskunio nadal jesteś takim obrzydliwym (usunięte przez administratora).Gościu lepiej uważaj bo świat jest mały - A zastanowiłeś się czy zwalniając wiertacza, który pracował na Bentecu jak poradzi sobie z utrzymaniem dzieci? NIE Klęskunio nie zastanowił się . Dziś jest zwykłym specjalistą, (usunięte przez administratora) wartym. Karma przychodzi i przyjdzie. Ogólnie przykra sprawa, ja 9 lat za granicą, odchodziłem z Jasła w roku 2010 ( w dobrym czasie) aż nie do uwierzenia, ze poźniej takie manewry działy się w tej firmie. Przykre.

@Przemyślanin z Podkarpacia

W 2010 w Dziale Wierceń Jasło? 9 lat za granicą ( trochę rachunki nie pasują mamy 2018?). Ja też pracowałem w Jaśle i na kontraktach. Piotruś to nie Ty chyba ,ani Antoni ,tych od płuczek nie biorę pod uwagę:)

były były miś
@Przemyślanin z Podkarpacia

Na pewno z Jasła? Za dobrze opisałeś byle szefostwo (BYLE). Oni mogliby być katami gdyby w Bieczu była nadal szkoła.

@Przemyślanin z Podkarpacia

Nie pracowałeś w Jaśle w Dziale Wierceń .W tym czasie kierownikiem Działu był JG.Jest wiele nazwisk co mi się kojarzy .Ponieważ mnie nie zostało wile lat moje nazwisko na B

@Przemyślanin z Podkarpacia

w 2010 raku z Jasła odeszło paru gości do Halliburtona ale żaden z Dyrekcji.Może ktoś był taki ,że na urlopie bezpłatnym zdecydował się zerwać umowę.

Budowlaniec

Kcem dostać prace w nafcie bo dobrze się zarabia, gdzie mam aplikować?

Paniusia z Gangu Olsena z Piły wysłała do chłopaków z serwisu płuczkowego wypowiedzenia definitywne. Związki ruszcie doopy. Czas na kontrolę NIK

?
@987654321

Przyczyna wypowiedzenia podana w piśmie?

Bezstronny
@?

Od miecza wojujesz od miecza giniesz i tyle w tym temacie Garstka łepków myślała że wygra z władzą.

łepek cepek
@Bezstronny

"kto mieczem wojuje od miecza ginie" jak już, , a poza tym trzeba im przyznać, że przynajmniej walczyli, nie tak jak niektórzy co maja mentalność niewolniczą czy chłopa pańszczyźnianego i boją się wzrok podnieść na pana - dlatego jest w exalo jak jest.

@987654321

Witam A co im przeszkadza tak samo jak to zrobił serwis Datawell z Wołomina założyć własną firmę startować w przetargach dla PGNiG. MI-Swaco reaktywacja pokazał co potrafi .Panowie macie wiedzę ,doświadczenie jeśli dalej Was to wszystko interesuje i czujecie się na siłach wystarczy chcieć.Sami wiecie gdzie można kupić materiały .Dźwigałem kliny .machałem łopatą ,stałem za lejcami , i pisałem godziny w dziennikach.Nie zrobiłem dziecka żadnej kucharce bo bardziej pilnowałem roboty jak stołówki.Mam wiele lat i ani jednego siwego włosa.Ostatni prawdziwy Nafciarz jakiego znałem to był Śp Andrzej O.z Gorlic

@55555

Siedzisz na klozecie i dmuchasz w trąbę swojej propagandy sukcesu?Podróżujesz niczym Guliwer w Krainie Liliputów,

ehhh
@55555

To nie tak do końca. To nie chłopaki z Datawela założyli te firmę. Tylko laboratoria sa wypożyczane od exalo przez jakąś firmę. kilku chłopaków tam robi z dawnego datawella, ale też podobno na śmieciówkach są. Niestety już są czynione starania aby kolejne serwisy w Exalo były na kontraktach, a w tedy zero urlopu, socjalu, chorobowego, jubileuszy, brak ochrony związków i kodeksu pracy, itp , tylko orka i niewolnictwo. A z serwisem płuczkowym to jest robota pewnych dyrektorów z ZG którzy sprytnie manipulują panem prezesem aby zostawić tylko serwisantów z dawnej ZG i swoich z rodziny . Następny w kolejności do kontraktów jest podobno cementacyjny a później następne....

@obserwator

Jeśli coś dmucha to tylko Twoją Starą :)

@ehhh

Laboratoria tak ale przez chłopaków co pracowali kiedyś w nich .Jakie by te umowy nie były mają pracę.Panem Prezesem nikt nie musi manipulować.Pogodę jaką mamy każdy widzi:)

Słuchaj F... masz szczęście ,że wyprzedziłem tego psa na schodach do bur... bo byś szczekał.

Llll
@5555

Tylko ze te prace odebrał im sam prezes bo nie potrafił zaradzić serwisem

@5555

Napisał synek dziwki i alfonsa.

@obserwator

Zawsze to lepiej jak mieć poj...dziecko:)

@5555

Ktoś powiedział *haratnij się w gałę*.Bez odbioru.

Wpis żałosny i głupi.

Bezstronny celebryta

wkkw
@987654321

Kontrola NIKu bo ktoś dostał wypowiedzenie?????; - bez przesadyzmu. Proszę składać pozwy do sądu i tam dowieść że zmiany w Serwisie płuczkowym były pozorne i wypowiedzenie bezpodstawne. Pilnujcie terminów.!!!!!!!

zenonrozrabiaka

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: powiesić się

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
MontyPython

Jak ćwierkają wiewiórki w Exalo Drilling- Prezes postanowił zwolnić specjalistów w Serwisie Płynów Wiertniczych zatrudnionych na umowie o pracę ,co drugi przed emeryturą z „gorszego sortu” z byłego Wołomina i Krakowa.. Pretekst to” rozwiązanie działu” i po sprawie. Ich pracę będą wykonywać znajomki Dyrektora ds. Operacji zatrudnieni na kontrakty. To nic że w latach 2013-2017 niektórzy z kontraktowców zarabiali przy długim miesiącu nawet biedne 14 tyś. brutto/17 dni. Prawdopodobnie specjalnie zostawiali otwarte strony do wydruków pensji na komputerach w pracy by wqu.wić gości z Krakowa czy Wołomina. Serwisanci na umowach o pracę zarabiający w niektórych okresach nawet 3 razy mniej , to co najwyżej „mogli pisać na Berdyczów ”.Piękną kasę w legalny sposób wyprowadzili z Exalo w tym czasie „wybrani”. W 2018r Zarząd robi research i znaleziono winnego –to „gorsz sort”1* z Wołomina i Krakowa. Czyli typowe -”Kowal zawinił a Cygana powiesili”. Pozostawiam to bez komentarza, bo życie dopisze komentarz. „gorszy sort”1*-karkołomny wywód Dyrektora serwisów z Krosna podczas spotkania z serwisantami płuczkowymi byłego Krakowa i Wołomina-Dyrektor serwisów stwierdził iż serwisanci płuczkowi z Zielonej Góry to wysokiej klasy specjaliści a pozostali to mniejszej klasy specjaliści. Wywód ten odbił się szerokim negatywnym echem wśród serwisantów. Zwłaszcza iż przedstawia go pracownik Centrum Krosno które przed połączeniem w Exalo korzystało z usług tylko Polskiego Serwisu Płynów Wiertniczych z Krosna

łoś
@MontyPython

Zakład Robot Górniczych robił dawniej tylko rekonstrukcje otworów, jak wzięli się za wiercenie to była tragedia

@MontyPython

Ta sprawa nadaję się do telewizji albo Niku

brak słów
@MontyPython

Zachowanie prezesa przypomina zachowanie cesarza Nerona, którym kierowali jego doradcy niczym pacynką na sznureczkach. Aż w końcu aby postawić na swoim spalił swój kochany Rzym...

!23457
@Ją

Wszystkie "likwidacje stanowisk" czy "likwidacje działów" są zgodne z prawem... zatem w białych rękawiczkach dokonuje się to.

@!23457

Zabrali się za wiceprezesa PGNiG Stanisława J prezesa gaztechu to i się zabiorą za Stanisława N prezesa stalu-gazu.To tylko kwestia czasu

@Ją

już tylko NIK może nas uratować

apud
@MontyPython

Już niedługo prezes będzie mógł się wypowiedzieć w TV w tej sprawie...

?!

Kiedy i w której?

@MontyPython

Ostatni z Krosna co miał klasę to był Pan Andrzej G.którego koledzy załatwili na tzw."cacy"Krosno jako Zakład zawsze się rządził swoimi prawami i tak mówiąc szczerze fachowością nie grzeszył.Pewnie się tym zdekonspiruję ale znajdzie się pała na ...Zanim ludzie z Krosna doszli do władzy parę dnie wcześniej namierzali ich z alkomatami:).Pamiętajcie Panowie co teraz rządzicie ,że kiedyś Wasz czas się skończy( emerytura ,zmiana opcji politycznej ) a chodzić po mieście nawet kupić chleb trzeba będzie.Ktoś Was ś... kiedyś spotka (usunięte przez administratora)( i oby tylko na tym się skończyło)

@4321

Nie zdążą. Niedługo emeryt (4 latka)

kunta

dyrektory z Zielonej wydumali że jak wypie..dolą gości na umowach to wyprowadzą serwis płuczkowy z Exalo do Diamentu, a później stworzą prywatny serwis. Ci im w tym przeszkadzają. Dopóki tam są nie można tego zrobić. A kontraktowcy-to niewolnicy ,bez żadnych praw. Mogą co najwyżej upiec sobie kiełbasy w laboratoriach. Wypier..olić ich z roboty można migiem. Zawsze będą siedzieć cicho. Ich istnienie jako serwisantów zależy od widzimisie jakiegoś „janusza czy grażyny” z Zielonej. O to tu tylko chodzi.

@kunta

Już za rok wybory, a po nich karuzela zmian kadrowych w spółkach skarbu państwa - czyż nie warto sobie prywatny biznesik rozkręcić przezornie?

@kunta

prywata była i będzie

fryzjer

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymienić zarząd i związki zawodowe

Mam pytanie jaki najgłębszy otwór odwiercili Ci którzy teraz rządzą Exalo?.Wiadomo ,że fachowcy z Krosna pewno i Kuźmine -1 by łopatami zlikwidowali tylko pod warunkiem żeby weekend był przedłużony( OUG z Krosna miałby wolne :).Jak pisał Tuwim ...Całujcie mnie....

@5555

Autobusem miejskim jedzie blondynka.Ktoś z pasażerów pyta czy dojedzie do następnej dzielnicy.Niestety nie -odpowiada kierowca.A czy ja dojadę ? - pyta rezolutnie blondynka.

obserwator

Makoszczak jako dyktator personalny. Był tej marny jakich wielu można było spotkać w Nacie.Cechowała go w stosunkach międzyludzkich mściwość i perfidia.Niepokornym elektrykom często zmieniał miejsce pracy(z wiertni na wiertnię).Zbyt samodzielni w działaniu nie mogli liczyć na jego wsparcie, karcił ich bezwzględnie. Dzisiaj to starszy pan, *zasłużony* emeryt.W przyszłości niech(usunięte przez administratora)

@obserwator

Poprawiam . W przyszłości niech pieski podlewają kwiatki w miejscu jego wiecznego spoczynku.

obserwator

Makoszczak jako racjonalizator. Na MASSie powstala potrzeba odwrotnego kierunku obrotem stolu w celu szybszego demontazu przewodu wiertniczego.Makoszczak wydumal projekt, cos tam pokombinowal(jak sie okazalo przekombinowal).Nie wykonano zadnych prob.Majster Nielaska( wyrozniajacy sie sposrod matolkow) przystapil do wiercenia. W pewnej chwili stol niespodziewanie dostal max obrotow, na przewodzie wirowal capek(!!!!) niczym latajaca brzytwa.Szczesliwie otworowy przezyl lub nie zostal ciezko ranny.Oficjalnie sprawe zatuszowano. Potem wykonano zabezpieczenie ze stalowej linki.Opowiadal o tym zdarzeniu- po czasie - sam majster . na ktorego twarzy podczas opowiesci malowala sie trwoga. A Makoszczak jak zwykle - UMYL RECE.

tom
@obserwator

A ten dale j swoje wspominki uskutecznia. Zastanawia mnie jedno - musiał sobie to wszystko zapisywać, bo po wiedzy elektrycznej było widać, że pamięci nie miał dobrej i za wiele ze szkoły nie wyniósł.

abcdef
@tom

Tylko na tyle go stac i tylko to potrafi,szkalować innych i użalac sie nad soba jaki z nie go elektryk taki i człowiek.Miejmy nadzieje że ktoś kiedyś zrobi z nim porzadek tak jak go usuneli z firmy,szybko i skutecznie.

Ferux
@obserwator

potrzeba odwrotnego kierunku obrotem stolu w celu szybszego demontazu przewodu :) Juras masz u mnie lajka i gratulacje ...... z powodu bycia najglupszym elektrykiem w historii nafty pila.

@tom

Nie zwracamy się do kogoś w trzeciej osobie.Błąd językowy

@abcdef

Wyj trzy razy dziennie o tym.Może ktoś zlituje się nad tobą i wysłucha.

@Ferux

Entuzjastą ulepszenia pracy na stole był również kier.tom.Jako, że pretendujesz zakuta pało do roli*eksperta* naftowego nie powinieneś mieć kłopotów ze zrozumieniem.

Ferux
@obserwator

ty nie rozumiesz o czym p.......sz

@tom

Napisz tom o tym jak niszczyłeś Szallę.Zakłamańcu.

Tom
@obserwator

Piotrek to akurat mój dobry kumpel ;) ma z Ciebie taki sam ubaw jak ja i paru innych ele

@Tom

Myślisz, że Ciebie lubią?Tylko przezornie udawają!Cha, cha....

Śmierćfrajerą
@obserwator

Czytam czytam forum... ( jestem pracownikiem Exalo ZG ) Koleś ty jesteś (usunięte przez administratora) nie miłosiernie czytasz czasami co piszesz kur.. człowieku ty tu nazwiskami sypiesz , wiesz że za takie coś cie mogą przecwelić !!!

@Śmierćfrajerą

Posługujesz się żargonem z kryminału,nie masz szacunku do ojczystego języka.Wieprz.

@obserwator

A już tęskniłem za tym Makoszczakiem .To jak w kawałach o Stirlitzu.Szedł nocką Stirlitz po ulicach Berlina. Nagle z lewej... z prawej... z tyłu... z przodu rozległy się ogłuszające wybuchy. "Dolby surround" - pomyslał Stirlitz.

@5555

Piszesz o filmowej postaci czy o kierowniku z Massarenti?

@obserwator

O tym co cały czas truje tym Makoszczakiem.To może coś o Burney'u?Zrobił sobie dziecko a mu nie wyszło:)

SAP- nr 109,,)

Tak sobie myślę,,, Z zatrudnionych na umowę o pracę(Kraków, Wołomin) w ostatnich latach : zwolniono przy grupowych/odeszli na emeryturę/zmienili firmę /przeszli na inne stanowiska w Exalo -ponad 20 osób. Zostało obecnie 19 osób. U kontraktowców z Zielonej Góry -odszedł 1 a przyjęto 3,plus 5 doszło z Krakowa. Jest ich około 30. Rozwiązanie : Zostawiam 19 zatrudnionych na umowach o pracę. Skoro i tak zostali przetrzebieni niczym bażanty na zimowych polach. Wypowiadam kontrakt 7-8 pracownikom z Zielonej Góry,( maja z kogo ,tylu tam "samych swoich "czy "desantowców") reszcie zatrudnionych na kontraktach przedstawiam przejście na umowę o pracę. Przyzwyczajeni do wysokich zarobków na kontraktach pewnie paru by sami zrezygnowało. Zostałoby-ok.20-21. 19 + ok.21 = 40 osób. Tyle ile potrzeba do funkcjonowania Serwisu na cywilizowanych umowach o pracę, nie śmieciówkach zwanych kontraktami. Trzeba tylko wykazać odrobinę dobrej woli. Chyba że się chce w 2019r wyprowadzić serwis z Exalo do Diamentu, a później z Diamentu w prywatna firmę. Prywatyzacja menadżerska, Ot i co,,, Qu.wa ! Chyba za szybko myślę. Zarząd ,głowi sie nad tym już ponad rok.

I left my own will

Koledzy Nafciarze czy i jak funkcjonuje Największy 150 KG z najmniejszym IQ< 30 kierowniczek Z NAJNOWSZEGO Massa 6000 no,no,no ha,ha,ha buuuu

miś uszatek
@I left my own will

jakieś zmiany na nowiutkim massie?

mauy
@miś uszatek

plynie jak plynelo :) :) :)

miś uszatek
@mauy

eeh to dobrze, że płynie. Zawsze to serce prawdziwych nafciarzy się raduje. Gorzej jak podpinają po kablu wysokie napięcie to wtedy humory już tak nie dopisują i trzeba studzić gorące głowy zimną wodą z myjek wysokociśnieniowych.....

No cóż tak bywa
@I left my own will

Kolego wszystko na + straszne zmiany.+35 kg,IQ+ 5.Bardzo specyficzna postać.Totalny Ignorant,pozbawiony jakichkolwiek wartości i zasad w życiu codziennym.Bardzo konfliktowa osobowość, wszystko na NIE.Żal ze zwolniono wykształconych,inteligentnych i pełnych zapału do pracy ,a pozostawiono takie jednostki.

x

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: ZLIKWIDOWAĆ NEPOTYZM i inne układy.....

@x

Nie możemy sorry taki mamy klimat:)

Łukasz Mastalerek

Prawda jest taka ,że w tej firmie zarabia się dużo,a kierownicy i majstrowie to odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu,każdy tylko narzeka jednak nikt z narzekających jak dotąd nie chce się zwolnić aby pracować gdzie indziej,lamentują raczej Ci,którzy już tu nie pracują,oczywiście nie oceniam czy dzieje się to słusznie lub nie,z ludźmi wszędzie trzeba umieć współpracować i najlepiej jak nikt nikomu bezinteresownie się nie naprzykrza,od oceny pracy są przełożeni,pozostali pracownicy jeżeli są zatroskani mogą pomogać tym,którzy tego potrzebują,zawiść,zazdrość i złe intencje wobec współpracowników nie mogą być tolerowane dla dobra firmy i panującej w niej dobrej atmosfery,wszyscy lubimy kiedy nam się powodzi i dużo zarabiamy,nie znam nikogo kto odmówiłby wzięcia dużej wypłaty niezależnie od tego czy na to zasługuje czy też nie,ludzie potrzebują pieniędzy aby funkcjonować i żyć bez obaw o dzień jutrzejszy,bezzasadna krytyka i niepotrzebna rywalizacja i napięcia do niczego nas nie zaprowadzą,bądźmy wobec siebie koleżeńscy,pomagajmy sobie nawzajem ,wykazujmy się wyrozumiałością i serdecznością niezależnie od tego jakie pełnimy funkcje w firmie,nie ma człowieka doskonałego każdy popełnia błędy jedni mniej drudzy więcej tak było jest i będzie i tylko od nas zależy czy nasze uwagi będą miały charakter konstruktywny czy destruktywny,pomagajmy jedni drugim i nie czepiajmy się a każdy pracownik będzie zadowolony.

podkarpatian
@Łukasz Mastalerek

Gdy byłem asystentem u kier. wiertni Stanisława N. było miło i prawie rodzinna atmosfera. Już nie?

@podkarpatian

Skończyło się jak pewna zezowata kucharka w ciąże zaszła a potem cza było jeździć na wieś n poczt alimenty przesyłać na chłopaka:0

Śmierćfrajerą
@1234

No (usunięte przez administratora) masz info , z tego co wiem a wiem to dziewczynka wyszła z tego spotkania !

@Śmierćfrajerą

Ja mam info ,że chłopak ale zastanawiam się jak z tym zezem i po alko się nie minęli i cała para nie poszła w ...gwizdek

Noe

A teraz poważnie.. PGNiG załupiło urządzenie wiertnicze Bentec 2000. '" Podobno "' ma je obsługiwać w dzierżawie tzw Exalo. Co na te temat sądzicie?

@Noe

Na tego benteca są już asy wyznaczone część już odbywa przeszkolenie

TRUBADUR

A te Asy to?

działalność
@TRUBADUR

Syny, bratanki, siostrzeńce czy "ujki"

@Ynabejop

Ci co Kraków ich wyznaczył poza tym PGNiG wyznaczyło nadzorców ,nieudaczników co odeszli z OUS

Neo
@2222

to co PGNiG sie obawia o urządzenie? ze exalo coś spieprzy lub podpieprzy :)

@Neo

No nie ma zaufania do spółki córki.Pan (usunięte przez administratora) jak trafił do Pakistanu to(usunięte przez administratora) tak go wypunktował ,że zleciał tydzień wcześniej a Zbyszek nie wiem czy się odnajdzie bez (usunięte przez administratora).Będą robić zamówienia na oleje ,filtry i inne rzeczy za grubą kasę.Panowie macie kohones to znajdzcie sobie robotę wartą prawdziwego nafciarza

zezowatę szczęście

Wiecie co może mnie ktoś namierzać ,h.j mnie to obchodzi.Analiza techniczna .Urządzenie Drillmec 2000 HP własność PNiG Jasło. Rig 305 za Exalo .Zrobił w kraju 5 otworów . W Pakistanie orły z Krakowa po dwóch otworach go załatwili.

Zezowate sczęście
@zezowatę szczęście

Oczywiście chodzi o Topka

@Zezowate sczęście

To sam Wielki Elektryk był i dopiero wiertacz musiał zadzwonić ,że łożyska ...piszczą?

@zezowatę szczęście

Słynne powiedzenie ...Nie no (usunięte przez administratora) świder musi się znaleść:)

apud

Podobno pracodawca planuje wprowadzić w firmie umowy śmieciowe (jakieś formy kontraktu cywilno prawnego), aby mieć spokój z prawem pracy i związkami zawodowymi. wtedy będzie robił z pracownikiem co będzie chciał. Już się podobno zaczyna twarde wprowadzanie w jednym z serwisów, zamiast pracowników będą niewolnicy...

@apud

Walka trwa już ponad rok

spokój
@apud

Dobry wieczór Jest dzień i noc, jawa i sen - nie zgub się :) Opowiem WAM o Wojtusiu, związkach i krawcowej - no bo takich "spodni" można pozazdrościć:) Pozdrawiam Panią ze związków Pozdrawiam Panią krawcową Pozdrawiam Wojtusia - widziałam Cię i TEGO - mieszkam 5 minut stąd - tylko KTÓRY? Jest ich DWÓCH Na pewno to Ci sami co podsłuchują mój telefon, albo mnie śledzą.........to jakiś koszmar. Totalnie temu komuś odbił na moim punkcie. Wojtuś - kto Cię w to zaangażował? Może jutro opiszę szczegóły.............

@apud

kilka lat wstecz chwiejące się stołki - dyrektorzy, prezesi w natarciu............ Panowie - WAM ktoś zrobił pranie mózgu i to nie byłam ja

N/n
@spokój

Dobrze się czujesz?

N/n
@apud

Będzie miał nadzieję, czasy wizjonerów i pseudo managerów przeszły do niesławnej przeszłości. Braki personalne są tak duże ze wszędzie znajdzie się zatrudnienie. Mogą mieć przechlapane ludzie blisko emerytalnym

spokój
@N/n

Tak, dobrze.

@spokój

Ale komu?

BYŁY MONSZ
@apud

Tak. Niedbałość przechodzi wszelkie granice! ZA DUŻO WARSZAWKI, A ZA MAŁO ROZUMU!!!

Ale kogo
@BYŁY MONSZ

Może Pani z gołąbkiem i rudym kotem Może krawcowej z bajką o matrioszce Może Pana z pieskiem Może Wojtusia O Wojtusiu opowiem później

@apud

Tak planuje bo 1618 pracowników a 9 urządzeń nie ma kim obsadzić umowa na czas kontraktu i tyle w temacie pozostanie 1100 pracownikow ktorych nie bedzie interesowalo kompletnie NIC

Ty to KTO?
@Ynabejop

nickuś, skibuś, laurka, dyszka, piesek , kotek............... żyjemy po to aby jeść? czy jemy aby żyć ? Wojtuś żyje , aby jeść...:)A Ty?

My też
@Ty to KTO?

Żyjemy po to żeby jeść. Więcej i więcej...

Więcej i więcej żyć
@My też

Witam stado świnek. Człowiek nie żyje po to żeby jeść, ale je po to żeby żyć.

@Ty to KTO?

Mnie to wali 61 na emeryturze a wy gryzcie się dalej

gryzie
@Ynabejop

Walnięty emeryt.......... Jakiś głodny, a może spragniony?

TR
@apud

Umów o pracę nie można zastępować umowami cywilnoprawnymi - przypomina Rada Ochrony Pracy.

działalność
@TR

Nie zastąpią. Dadzą wypowiedzenie, a dodadzą info, że możesz pracować, ale....

Baretki gdyby ktoś potrzebował polecam -profesjonaliści. https : // www . baretki . eu / contac t . php

Cynik

A teren w Wołominie nadal nie sprzedany...

Wołomin
@Cynik

A ludzi zwolniono własne dlatego że go sprzedawali od maja 2015 i się kierownicy zdziwili jak wszyscy wypowiedzenia złożyli

Dyrdymal

Zarząd Exalo, który pochodzi z Zielonej Góry ma głęboko w nosie pracowników, ich kwalifikacje, strategię zatrudnienia. Stworzone schematy postępowania nie służą budowaniu siły tej firmy - a już na pewno nie w Pile. Przykłady osób zatrudnionych na płace z sufitu, BEZ KWALIFIKACJI istotnych dla firmy budzą niesmak, szczególnie wtedy , gdy zwalniało się wzorowych pracowników z 3 dzieci. Nie do zapomnienia. Praktyki niegodne rzetelnego pracodawcy. Nie do zapomnienia. I zniweczenie poczucia dumy z bycia pracownikiem dawnej Nafty. Nie do zapomnienia.

Luka
@Dyrdymal

A coś Pan/Pani słyszał o pracy w audycie w Pile?

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.