Opinie o Drukarnia „Samindruk” w Brodnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drukarnia „Samindruk”. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drukarnia „Samindruk” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia „Samindruk” w Brodnica

Jakie są mocne strony pracodawcy Drukarnia „Samindruk”?

Maliniak

Podobno zlecenie jest na 50 milionów pakietów, tak żeby Maliniak miał 170% i nikt nie podważył jego większości.

Gato

Pomoc rządowi w łamaniu praw.

@Maliniak

Podobno? Wiesz czy zgadujesz? Czy w ogóle te karty drukują albo drukowali? Wszędzie tylko "nie udzielamy informacji", czyli solidni, można powierzyć poufne przedsięwzięcie.

@Gato

Trzeba brać każde zlecenie w dobie kryzysu aby ochronić ludzi i ich stanowiska pracy. O ile cokolwiek dla rządu drukowali, bo nic nie potwierdzili a media tylko snują domysły.

Stefan

Żadna.... obłuda, kumoterstwo itp. Gruby z jakości jest mentorem tych dwóch chłopców na stanowiskach

LS

Nie ma żadnych, chyba że jesteś ze stron „księdza” Benedykta. Ludzie z produkcji traktowani są jak plebs, który w tej chwili pracuje za obniżoną pensje. A dlaczego? Żeby te gwiazdy z biur co nic nie robią przez osiem godzin mogły dostać swoją gażę co miesiąc w 100%. Ktoś musi na to robić, nowe samochody w dobie kryzysu? Brawo Panowie Dyrektorzy!

Ivo

No i dobrze! Niech Ci (usunięte przez administratora)dyrektorzy odpowiedzą za swoje ciemne interesy. Prokuratura będzie miała co robić

Raoh Ken-oh

Teraz firma będzie współodpowiedzialna za defraudację pieniędzy ze skarbu państwa. Po tej rządowej porażce z wyborami na prezydenta RP.

PAD

Firma drukuje aktualnie karty wyborcze na wybory prezydenta RP.

@PAD

Rzopa
@Krzysztof

Była interwencja poselska w sprawie uzyskania informacji publicznych.

Czy po rozmowie w Drukarnia „Samindruk” rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Konrad

@Pracownik Jeśli młody pracownik robi tak samo jak ten z dużym stażem to dlaczego ma mniej zarabiać?

Pppp
@Konrad

Ok. A jeśli jest sytuacja np. że osoba która pracuje tam 4-6lat i druga osoba pracuje 2lata z tym samym angażem pierwsza osoba ogarnia wszystko, A druga nie ogarnia podstawowych spraw jakimi są np numeracja , cięcie przy gilotynie , jakieś np szycie, nitowanie itd. Tylko wie jak zbierać z kolatora czy falcerki . To czy to jest sprawiedliwe, że ta osoba z większym stażem ma mniej na godzinę i wszystko ogarnia niż ta co pracuje krócej nie ogarnia podstaw i ma duzo większą stawkę ? W SAMINDRUKU pod wzgledem stawek jest ogromna niesprawiedliwosc ... tam liczą się tylko lizusy i Ci co mają krótki staż pracy tam żeby za szybko nie uciekli. Tylko że kierownictwo nie zdaje sobie sprawy że Ci co mają większy staż, doświadczenie i wiedzę A mniejsza stawkę szukają sobie innej pracy. A firma w końcu zostanie z ręką w nocniku .

Gato
@Pppp

W Polsce tak jest obecnie w wielu firmach. Niestety

Bartek

(usunięte przez administratora). Osoby zarządzające firmą są niepoważne i nastawione na zysk za wszelką cenę.

Niki

Słaba firma z kiepskim zarządzaniem, produkty pozostawiają wiele do życzenia

koordynator dupowozik

oj tam ojtam jest super wożą na dups4ko co za fucha nie którzy się tu nabijali a tu awansik jako kierowca

Uwaga

Sami szczekali jak pieski aby pokazać się z dobrej strony!!! Szanuje starych młodzi chcą pokazać kim to oni nie są!!

Aneta

Zastanawia mnie, dlaczego całkowicie przestaliście tu dyskutować - przecież Drukarnia „Samindruk” w dalszym ciągu funkcjonuje w sposób normalny. Jeśli zatem znajdzie się tu jakiś obecny pracownik tej drukarni, to będziemy wdzięczni, jak pozostawi tu opinię o tym pracodawcy. Czy oferowane tam wynagrodzenie jest adekwatne do i stanowiska, i do przepracowanych lat?

@Aneta

Wynagrodzenie nie jest adekwatne do stanowiska a tym bardziej do przepracowanych lat. Nowi ludzie, którzy przychodzą mają tyle samo lub troszkę mniej na godzinę ile człowiek, który już jakiś czas pracuje i wie ogólnie o co biega w robocie. Wśród pracowników są "równi i równiejsi" ale to pewnie jak wszędzie. Ogólnie na super podwyżki nie ma co liczyć (30-50gr). Perspektyw na jakikolwiek rozwój osobisty też brak (chyba, że jesteś lizusem ale to też trzeba być w tym dobrym ;) ), pensja nie zachęca, praca w trybie 3 zmianowym też nie, żadnych premii też nie ma. Praca ogólnie nie jest ciężka więc dla kobiet ok.

Michał T

Najgorszy (usunięte przez administratora) Panie w kadrach nie miłe. A o kierowniku działu biletów nie będę się wypowiadał bo to szkoda słów i czasu

Julita

@Piotr, na jakie stanowisko? Widocznie nie zamieściła firma ogłoszenia na żadnych serwisie pracy, jak znalazłeś pracę? Jakie stanowisko? wiesz już na jakich warunkach będziesz pracował?

no właśnie dostałem ofertę pracy ... ile tu można na miech wyciągnąć ??? ;)

transport

Witam, a jak tam wygląda z rozładunkami papieru?

lucek

no nie do końca to jest prawdą, bo jednak roboty nie zastąpią w 100% człowieka wydaje mi sie, a do tego moża sobie zarobić jeśli chodzi o premie, bo one są już bezpośrednio powiązane z tym ile uda nam się zarobić wydaje mi się, ze na penwo warto jest próbować.

ht

Nie rozwalaj mnie,w takim ,,archeo" roboty???!!!

Moim zdaniem firma powinna dawać regularne podwyżki pracownikom, zmniejszyłoby to nakłady związane z wykwalifikowaniem nowej kadry robotniczej, firma nie ponosiłaby z tego tytułu większych strat, zalety to przede wszystkim lepiej wykwalifikowani pracownicy i co za tym idzie lepszy produkt i zadowoleni klienci. Zamiast skupiać się na obiegu człowieka w zakładzie administracja powinna się zastanowić jak zachęcić pracowników do zostania, bo obserwuje że większość traktuje to jako przejściową pracę, a szkoda bo praca jest na prawdę w porządku.

Le kin

Nie jest tak źle w samindruku, można nawet powiedzieć że lubię swoją pracę.

Becia
@Le kin

Mam pytanie jakie zadania ma operator maszyn??

mgd

Miles? To pochwal sie ile zarabiasz.

abc

tu też trafiła ta zaraza co dzieje się z tą branżą?

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia „Samindruk” - Brodnica

• Jak się pracuje w Drukarnia „Samindruk”?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia „Samindruk” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia „Samindruk”?

Drukarnia „Samindruk”
2.1/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Sikorskiego 37
    87-300 Brodnica