Drukarnia „Samindruk”

Brodnica

Drukarnia „Samindruk”
2 56

Opinie o Drukarnia „Samindruk”

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Julita

@Piotr, na jakie stanowisko? Widocznie nie zamieściła firma ogłoszenia na żadnych serwisie pracy, jak znalazłeś pracę? Jakie stanowisko? wiesz już na jakich warunkach będziesz pracował?

Piotr

no właśnie dostałem ofertę pracy ... ile tu można na miech wyciągnąć ??? ;)

transport

Witam, a jak tam wygląda z rozładunkami papieru?

lucek

no nie do końca to jest prawdą, bo jednak roboty nie zastąpią w 100% człowieka wydaje mi sie, a do tego moża sobie zarobić jeśli chodzi o premie, bo one są już bezpośrednio powiązane z tym ile uda nam się zarobić wydaje mi się, ze na penwo warto jest próbować.

ht

Nie rozwalaj mnie,w takim ,,archeo" roboty???!!!

Moim zdaniem firma powinna dawać regularne podwyżki pracownikom, zmniejszyłoby to nakłady związane z wykwalifikowaniem nowej kadry robotniczej, firma nie ponosiłaby z tego tytułu większych strat, zalety to przede wszystkim lepiej wykwalifikowani pracownicy i co za tym idzie lepszy produkt i zadowoleni klienci. Zamiast skupiać się na obiegu człowieka w zakładzie administracja powinna się zastanowić jak zachęcić pracowników do zostania, bo obserwuje że większość traktuje to jako przejściową pracę, a szkoda bo praca jest na prawdę w porządku.

Le kin

Nie jest tak źle w samindruku, można nawet powiedzieć że lubię swoją pracę.

mgd

Miles? To pochwal sie ile zarabiasz.

abc

tu też trafiła ta zaraza co dzieje się z tą branżą?

drukarz

zastanawiamy się nad kilkoma wariantami bo u nas w tych laskowicach robi się kupawto jesteśmy dobrze wykwalifikowanymi drukarzami mamy duzą wiedze... ma dość niepewności i oszukiwania nas przez ludzi trzymających się kurczowo stołków drukowania na zarzniętych maszynach, jeśli tak to ma dalej wyglądać

Walo

Drukarnia Samindruk ma naprawdę bogatą ofertę sprzedażową - formularze, rolki, koperty PIN, broszury, bilety lotnicze... wygląda to okazale. Oczywiście konkurencja na rynku warszawskim jest spora, ale zatrudniając odpowiednich ludzi myślę, że firma może liczyć na spory sukces. O ile oczywiście wykwalifikowani pracownicy zechcą dołączyć.

Vincent R

Praca nie jest ciężka, kierownictwo w porządku (chociaż widać że wszystko idzie po znajomościach) lecz niektóre osoby sprawiają że praca jest żmudna i nieprzyjemna, co z tego że jeden cwaniak wyrabia normę i świeci oczkami do administracji jak w ogóle nie szanuje swoich pomocników a sam przeważnie siedzi. Zarobki, nie powiem kiepskie, bo przeciętne - żyjemy w kraju mataczy i jako pracownicy produkcji wszędzie jesteśmy skazani na jedno. Jednakże firma, praca i obowiązki, to całe zorganizowanie zasługuje na pochwałę. Pracuje tam od ponad dwóch lat i jestem zadowolony, z wyjątkami..

niki

A jak jest na Mitsubishi?

BURACZEK

wyleciałem bo tak się chciało panom zmianowym i panom z ochrony cudakom z kierownictwa ale nie żałuje mam nadzieje że sobie coś znajde.POZDRAWIAM ICH PRZEZ KUPE KAMIENI

koko

(usunięte przez administratora)płace smieszne podwyżki jak są to tylko dla rodziny lub pokrewieństwa z panami kierownikami a ty robolu rób za grosze i się ciesz

do pytajacego

tak jak wyzej :),przyjmuja co prawda nowe osoby ale nie liczyłbym na kokosy ... wiecej na wejście daja w innych firmach w b-cy zależy jakie kto ma wymagania co do wynagrodzenia,tu napewno nie zrobi sie kariery i nie dorobi sie pieniedzy,chyba ze jest jakies pokrewieństwo krwi z kierownictwem

pytający

witam. jak ma się sytuacja w firmie na dzień dzisiejszy?

andrew

Do Anonim. Proszę o kontakt [usuniete przez moderatora].

Jacek

miles - 2012-10-15 19:56:34 A mnie sie tam podoba w druku - pracuje juz xxx lat, kasa jest dobra, robota smieszna, nikt nad glowa nie stoi, kawke mozna wypic i papieroski palic, nikt cie nie pogania, zmianowi to kumple, a kierownikow nie widac, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ista robota. czego chciec wiecej ???Tak a pewnie za Ciebie pomocnik zasuwa i wszystko robi !! Majster bez pomocnika jest niczym i tego nie potrafią co niektórzy uszanować, w życiu sam by nie wyrobił normy

pol

to dużo ja dwa lata temu dostałem 3gr i na tym koniec!

ktos

jest wrecz \"idealnie\",płace mizerne,podwyżki bez znajomości i włażenia w ... jeszcze bardziej,a obowiązków i odpowiedzialności dużo bo po co ma ktoś odpowiadać wystawiając zlecenie skoro pracownik ma premie i jemu mozna zabrać jeśli jest pomyłka w opisie zlecenia?! a jeśli nie tak można zabrać premię to można np za otwarty pojemnik ze środkiem zmywającym dostać bonus lub za ubranie które akurat nie wróciło z pralni i założysz prywatny ciuch tu bhp mandatami sypie pracownik nie może się mylic jeśli chce miec premie,a panie z biur które wystawiają zlecenia owszem moga i jeszcze pada komentarz\"tyle czasu pracujesz i nie wiesz?\" a skąd niby pracownik ma wiedziec co chciał klient ?! nadgodziny... jest lista dla chętnych oczywiście to jest robione w ukryciu przed inspektorem pracy masz dostać pieniadze w premii,a na drugi dzień dowiadujesz się że nie dostaniesz pieniedzy tylko mozesz sobie wziąc wolny dzień który tez nie zawsze pasuje kierownikowi,a spróbuj nie przyjśc do masz już mniejsza premie bo przeciez już jesteś chcetny i produkcja jest zaplanowana a ty robisz przestój... jak najdalej od tej firmy podwyżki 20-30 gr to sukces bywały i takie po 11 gr żeby nie było nie domówień brutto na godz

mario

nie przesadzajcie, nie jest tak zle w druku;-)

anonim - 2011-05-27 11:55:48 Zakład idący w stronę mobbingu za sprawa szui i człowieka bez wykształcenia pana [usuniete przez moderatora].[usuniete przez moderatora]. z dalekich mazur jeszcze tam pracuje? no tak jeszcze w saminexie dał sie poznać jako po...lacz na dziale extruderów, no ta.... za coś trzeba samin, niskiebrodno finansować.... czytam w pomorskiej o 550 pracownikach - ilu to figuranci pobierający tylko kasę z kasy firmy?

miles

maras

ano - 2012-04-24 19:40:13 dziadostwo, kierownictwo za nic nie bierze odpowiedzialności, oraz ma powarzny problem z podejmowaniem decyzjizgadzam sie w 100 procentach

Byly pracownik ktory odszedl

Nie polecam firmy bo jest bez perspektyw i nawet przy tym jak czlowiek odchodzi to kierownik produkcji nie potrafi sie zachowac zwykly bu...

neo

A co z dzialem Mitsubishi?

yyy

Brawo pan [usuniete przez moderatora].. nie da zarobić doświadczonym pracownikom a zatrudnia ,, zielonego niby drukarza z [usuniete przez moderatora]. za ..... zł\". NIE POLECAM WYZYSK i UŁADY DLA ZNAJOMYCH !!!!

dawny pracownik

spokojna praca, to niestety jedyny plus pracy w tej firmie. szkoda mi ludzi tam pracujących, którzy na prawdę znają się na tym co robią a mimo to nie są doceniani za swoją pracę przez kierownictwo.

ano

Zostaw opinię o Drukarnia „Samindruk” - Brodnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia „Samindruk”