Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Częstochowa Dąbrowskiego

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Częstochowa Dąbrowskiego

anologowy

Po 2 latach pracy na produkcji w systemie 4-brygadowym tutaj od 3 miesięcy odpoczywam :-) i to za o wiele lepsze pieniądze. Praca przynajmniej rozwojowa, a każda fizyczna to regres dla umysłu. Ludzie nie bójcie się pracować mózgiem !

Bogdan
@anologowy

Możesz powiedzieć na czym polega rozwój w tej firmie? Jakie obecnie objąłeś stanowisko?

analogowy
@Bogdan

@Bogdan z tego co mi wiadomo to większość koordynatorów i leaderów zaczynało tam od słuchawki, więc widocznie da się. W każdej firmie żeby awansowac najpierw trzeba dać coś z siebie. Może zamiast narzekać i doszukiwać się negatywów warto było wziąć się w garść i być bardziej efektywnym ??? jest w ogóle jakaś praca, którą Tobie można dogodzić ? Pochwal się czym zajmujesz się teraz ? o ile w ogóle gdzieś pracujesz. Skoro masz nadal czas na obsmarowywanie dawnych pracodawców to śmiem w to wątpić...

Beti89

W firmie Telbridge pracuje już ponad 5 lat. Nie mogę powiedzieć na tą firmę złego słowa, a wręcz z roku na rok jest coraz lepiej. Dużo dodatków, fajne premie, dobre zarobki. Wydaje mi się że osoby wystawiające negatywne opinie nigdy nie pracowały w fabryce gdzie na 8 h przysługuje 15 minut przerwy, pot się leje z czoła bo nie ma klimatyzacji, i robisz za najniższą krajową. Gorąco polecam.

bella1234

Mili ludzie, firma zapewnia szkolenie, zarobki dobre, premie miałam co miesiąc.

party

Myślę , że ktoś ma problem z chęciami do pracy. Wiadomo do jakiej firmy idziemy i co będzie trzeba robić!

aniaplo96
@party

Dokładnie tak :-)

Firma Telbridge sp. z o.o. sp.k. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
aniaplo96

Fajna atmosfera, pomocni i symatyczni pracownicy. Duży plus za elastyczny grafik! można się dogadać żeby pracować miedzy zajęciami na uczelni.

Czesiek

Na początku wszystko wszystko ładnie później ucinanie przerw z 10 minut na 5 nawet jak klient się rozłączy to twierdzą że to twoja wina zarobki marne ogólnie nie jestem w stanie polecić jedyny fajny klimat dają tam ludzie którzy pracują tak to dno

Tymon

Słyszalem, że to fajna agencja. Wiecie może w jakich miejscach mają roboty?

Oskar Cacek

Świetna praca ,same pozytywy ,polecam wszystkim. Moje sugestie dla TELBRIDGE: Zachęcam wszystkich chętnych do współpracy z młodymi fajnymi ludźmi Lubię atmosferę w TELBRIDGE za: Moc życzliwości i pomoc w razie potrzeby

Pracowalam tam przez 3 miesiące i powiem tak praca naprawde lekka bo pracujesz głosem ale straszny nacisk na sprzedaz oraz wciskanie klientowi który tego nie chce. Jeśli nie sprzedasz wyrzuca cie po 4h z pracy i idziesz do domu. A te ich premie to żart bo zaleza od godzin i rozmowy sprzedarzowej jeśli była dobra i klient nie zrezygnuje do prawie 20 dni to dostaniesz a tak nic. Zabieraja ci przerwy z 10 min do 5 min a i tak naprawde niekiedy pojdziesz na 5 min przerwe przez cale godziny pracy bo zapisujesz się na tablicy . Wiec moje zdanie jest takie mila atmosfera ale zero szans na zarobek . Lubię atmosferę w TELBRIDGE za: Ludzie

aga94aga

Polecam, jestem zadowolona z pracy w tej firmie :-)

Rks

Nie polecam. Jest taka konkurencja w Czestochowie jezeli chodzi o call center a telbridge jest firmą chyba jedyną w ktorej -nie placi sie za szkolenia -są bezplatne wylogowania w trakcie pracy -nacisk ogromny -Płace marne Podsumowując- dajcie sobie spokój jak sie tam wybieracie. Pracowałem tam i wiem co mówię.

piotruspan
@Rks

10tego dostalem moja druga wyplate w tlb i zwrot za szkolenie byl tak jak bylo mowione

Jsjsjs
@piotruspan

Wyplacaja za wstepne szkolenie natomiast , w trakcie pracy trzeba sie wylogowac i za darmo wysluchac co maja do powiedzenia , w innych cc notmalnie jest to odznaczane w systemie i wlicza sie do czasu pracy

lucenty
@Rks

tez pracowalem w ich oddziale w Czestochowie i bylo OK..nie pracuje od 7 miesiecy i watpie ze sytuacja zmienila sie tak bardzo. Pamietam ze nigdy nie mialem zadnych zastrzezen odnosnie kasy czy terminow wynagrodzenia

uuuu
@lucenty

@lucenty Za bardzo narzekaja ;) siedze tu do dzisiaj i jest spoko..Jak ktos lubi narzekac to zawsze znajdzie jakikolwiek powod. Jak nie to to tamto :)

aaaa
@Jsjsjs

Akurat z tym się nie do końca się zgodzę ( bo nie wiem jak jest na projektach sprzedażowych) . Na moim projekcie każde szkolenie było płatne. Oczywiście trzeba się było wylogować, ale czas ze szkolenia jest ręcznie dopisywany i normalnie za to płacą

Rose89

Kampanii sprzedażowej w tej firmie nie pelecam nikomu. Praca jak w (usunięte przez administratora), ciągłe pretensje albo brak bazy klientów. Masz wynik źle nie masz jeszcze gorzej. Ciągle retreningi, chodzenie do pracy za darmo, bo jeżeli nie jest sie zalogowanym to nie jest za ten czas płacone. Nie polecam.

Paulina
@Rose89

Nie rozumiem do końca, o co chodzi w Twojej wypowiedzi: „ chodzenie do pracy za darmo, bo jeżeli nie jest się zalogowanym to nie jest za ten czas płacone.” Czy wobec tego pracownicy firmy TELBRIDGE nie mogą się zalogować od razu po przyjściu do pracy, aby godziny były prawidłowo naliczane? Jak to wygląda w praktyce?

alpha
@Paulina

Przychodzisz i się logujesz, proste. Możesz przyjść wcześniej i się przygotować do pracy przed zalogowaniem. Jeżeli popełniasz błędy, nie pracujesz wg. standardu, "odpuszczasz" rozmowy, masz słabe wyniki, itp. możesz zostać wylogowany na warsztaty w grupie lub indywidualne spotkanie z np. Liderem (pzdr). Wtedy nie masz płacone za te 30min/ 1h, jednocześnie możesz poprawić wynik i pracować w spokoju później. Retreningi mogą pomóc także uzyskać wyższą premię jak w moim przypadku $$:D (nie mówię że wyskoką, "wyższą" 150 plus :P) Bajo

Qwerty

Co prawda pracowalam tam krotko, ale sadze ze wystarczajaco aby sie wypowiedziec. Bardzo tam mi sie spodobala atmosfera w pracy. Wyluzowani sa przelozeni i szkoleniowcy. Bym zapewne na dluzej tam zostala, ale z przyczyn osobistych niestety musialam sie zwolnic. Jak najbardziej polecam :)

Paulina
@Qwerty

Atmosfera w pracy jest bardzo ważna masz rację. Dlatego tez Twój komentarz może posłużyć jako dobry znak dla tych osób, które interesują się podjęciem pracy w TELBRIDGE. Czy pamiętasz może przebieg swojej rozmowy rekrutacyjnej do tej firmy? Jeśli tak to będę wdzięczna jeśli ją pokrótce tutaj opiszesz.

naciągacze i wyjątkowo nieuprzejmi telemarketerzy

Adrianna1998

Odeszłam 2 miesiące temu bo dostałam lepszą pracę. Czego by nie mówić o firmie to atmosfera była MEGA..Ludzie sympatyczni, młodzi..Każdy chętny do rozmowy i uśmiechnięty . Wcale nie było tak źle jak piszą niektóre osoby. Powiedziałabym nawet że było całkiem spoko. Grunt to nastawienie

isiisi
@Adrianna1998

Witam. Mam propozycję pracy na stanowisko specjalisty ds. rejestracji szkód, w ogłoszeniu nie napisali wprost, że jest to umowa o pracę. czy praca tam to umowa zlecenie ?

T
@isiisi

Zlecenie

Gabrysia
@Adrianna1998

Ojj tak - Ludzie przede wszystkim. Mega jest..jestem nowa i dopiero się ucze ale atmosfera baaaardzo mi pasuje ! :P

Nie wiem
@Gabrysia

A tam jest jakas szansa na awans np na sekretariat, rekrutera czy na menagera?

hejter

absolutnie nie polecam, jest masa innych lepszych call center do pracy w mieście, w których da się więcej zarobić i traktują Cię jak człowieka

KapitanBomba_Skurwol

Polecam robota dobra , dobre chłopaki , niech sie to wszystko kręcui

wielkie nie polecam. tyle w temacie

Sisi

Nie polecam pojscia do pracy tam teraz, poniewaz na salach nawet nie ma miejsca żeby usiąść, zdarzają się sytuację że godzine za darmo trzeba siedzieć na korytarzu, aby znalazlo sie jakieś stanowisko pracy. Dręczą konsultantow , aby sprzedawali tablet i internet mobilny za 75 zl miesięcznie a baza kontaktow jest bardzo słaba, każdy posiada juz internet i dużo osób ma tablety więc mówią ze nie chcą dodatkowej opaty 75 zl , namówić kogoś na ta ofertę jest niemożliwe, bo w bazie nie ma baranów, tylko ogarniete osoby( przynajmniej ja na takie trafialam). Nie polecam pracy na ten moment tam i na tym projekcie na sali panuje ogromny hałas, ciągle będą was przesłuchiwać i czepiac się rozmów. Ciągle rozkazy wylogowywania się, żeby posłuchać ich narzekania ze nie sprzedajesz i to oczywiście juz za darmo , bo placa za godziny w systemie czyli trzeba byc zalogowanym. Jeszcze jedna uwaga połączenia wpadaja tak szybko, że nawet nie zdążycie napić się wody, a na przerwe mozecie wyjsc tylko wtedy kiedy sa wolne miejsca na tablicy , czyli max 4 osoby na przerwie, jesli nie ma pracujecie dalej a mozna wyjsc na max 10 minut , wiec ten czas przerw wam przepada . Mialam przyjemnosc być ciagle wyganiana za drzwi , bo nie ma miejsca na sali, bo powiedziałam że chcę sie zwolnić, straszne (usunięte przez administratora) Nie polecam, bo premii i tak nie dostaniecie lepsza każda inna praca .

U
@Sisi

Szczerze? To jest opinia na 100pro osoby która przepracowala zaledwie pare dni bo jest napisana w stylu swierzakow ktorzy przyjda i spadają po 2 dniach. Ale z niektórymi rzeczami sie zgadzam. Ale ławe grzeja ci ktorzy przychodza i maja nadzieje na latwy hajs wiec sie nie dziw ze czekales/as

sisi
@U

tak oczywiście, że parę dni , nie jestem niewolnikiem żeby się w takiej pracy upokarzać , mam wyższe aspiracje , jeśli ktoś chce przyjść do pracy zeby mieli go za nic i po 3 godzinach pracy idź do domu bo masz słaby wynik a ktoś przychodzi na 8 h ... nawet na godzinówce nie pozwolą zarobić juz nie mówiąc o premii , maiłam przyjemność pracować w innym CC i byłam bardzo zadowolona musiałam się zwolnić ze względu na naukę .

Y
@sisi

Dziwne bo starzy dobrzy pracownicy zarabiali uczyli sie i do tego mieli niezle premie. Jezeli cie wypuszczali po 3 h to tylko sę cieszyć ze cie nie zwolnili bo w innych firmach by nie przeszlo siedzenie i narzekanie i wypuszczenie z możliwością powrotu. Są firmy gdzie nie liczą się twoje godzinowki ale efektywność i spryt. Co do premii skoro byłaś tam chwile to za co chciałaś ta premie dostac? Skoro masz wyższe aspiracje to aplikuj wyżej i dobra rada to między innymi taka ze jak chcesz kasy to sama musisz od siebie coś włożyć wysiłek i zdeterminowanie bo po przyjsciu i narzekaniu nic nie zdzialasz.

elkaaa

Moja pierwsza praca - wcale nie jest tak zle na sluchawce . Nawet powiedzialabym ze jest dobrze. Spoko kasa, praca lekka - Czego chciec wiecej?

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 74 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Telbridge sp. z o.o. sp.k.