Opinie o Kamex II Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kamex II Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kamex II Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamex II Sp. z o.o. w Częstochowa

Jaki jest wkład kierownictwa Kamex II Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Anonim Nowy wpis

Niestety o firmie nie mogę powiedzieć niczego dobrego. Kadry nie ogarniają jak komunikować się w firmie tak aby pracownicy wiedzieli co się dzieje, częsta dezinformacja prowadziła do błędów lub wymagała częstych telefonów aby dowiedzieć się czegokolwiek co i tak czasami było błędne i ktoś inny dzwonił do nas aby to sprostować. Kiedy już załatwisz sprawy związane z aktualną promocją lub towarem to przechodzisz do sprzedaży, wymagają abyś robił jak najwięcej i najlepiej zwłaszcza kiedy w dobie inflacji nie ma klientów to najlepiej jakbyśmy ich sami za rękę do sklepu wprowadzili... Nie działa? To postarajcie się bardziej! Ok to staramy się, czasem to wychodzi czasem nie, jak wychodzi to "premia" (biorę w cudzysłów bo to nie jest tak naprawdę premia i niestety nawet kierownik sklepu dowiedział się o tym po latach) nie jest za duża. Jeśli nie wychodzi to kilka osób nagle się zaczyna interesować co może być powodem... No jedyne co przychodzi do głowy to pracownicy nie pracują więc trzeba ich zmotywować konkursem! Konkurs okazuje się nierealny do wyrobienia a jak już go wyrobisz (niestety nikt tego nie zrobił) to dostaniesz opodatkowane 100zł, no nic tylko się starać. Jeśli już mowa o wypłatach to niestety tutaj też jest o czym mówić. Nowi pracownicy często mają taką samą stawkę lub większą od osób które już tam pracują jakiś czas, w każdym sklepie jest inna stawka dla sprzedawcy więc powinienem się cieszyć, że nie miałem najgorzej! No to pora coś z tym zrobić, skoro pracowałem jakiś czas to może jakiś awans na starszego sprzedawcę? Swoją drogą powstała ta funkcja tylko w jednym punkcie i tylko jedna osoba na to zasłużyła. Więc pytam kierownika, co powinienem zrobić aby dostać starszego sprzedawcę i podwyżkę, może nauczę się kilku rzeczy które musi robić zastępca kierownika? A może coś kompletnie innego? NIE Nic nie możesz zrobić bo ta funkcja jest tylko dla wybrańców, czyli jak się znasz z innymi osobami wyżej to dostaniesz, jak nie to nie. Reasumując zaczynasz pracę w tym miejscu i w tym miejscu prawdopodobnie zostaniesz, nie starasz się to masz problem a jak starasz się to nie masz z tego nic. Bardzo, bardzo zawiodłem się na firmie, jest przedstawicielem typowo skąpej franczyzy w której panuje chaos.

Kotek12

Kadra zarządzająca to dno. Nie przeszkoleni kierownicy, dobrze, że jak zaczynałam pracę w tej firmie to pracowałam już kiedyś w branży odzieżowej, bo nie można liczyć tutaj na jakiekolwiej szkolenia. Przychodzisz do pracy i masz sprzedać, a jak źle doradzisz i ktoś czegoś nie kupi to podchodzi do Ciebie kierownik i mówi że to, to i to zrobiłaś nie tak. Niby ok, bo wyciągasz z tego wnioski, ale po dwóch, czy trzech razach myślisz sobie, że chyba jesteś słabym pracownikiem skoro tak często zwraca Ci uwagę. Kładą nacisk na kurtki, które trzeba sprzedać, ale ciężko jest zaproponować komuś kurtkę w przecenie za 500zł jak ktoś przychodzi po dużo tańszą koszulę, czy sweter. Firma nie oferuje żadnych benefitów poza premią miesięczną i kwartalną, którą wyrabia maksymalnie jeden/dwa sklepy w Polsce i to przy dobrych(handlowo) miesiącach np. Grudzień co do samej sprzedawanej odzieży jakość nie powala mimo, że jest wykonana w dużej mierze z bawełny - często rzeczy przychodziły uszkodzone. Tu dziurka, tam dziurka tu jakiś szew puścił, a po konsultacji z kierownikiem i kierownikiem regionalnym takie rzeczy jeśli nie były zbyt widoczne szły na sklep z tekstem „ktoś pomyśli, że tak ma być”, „może nie zauważy”. Na dodatek grafik zmienia się co kilka dni, i jesteś w zasadzie na zawołanie. Tworzone są plany urlopowe i AKCEPTOWANE, po czym dowiadujemy się z tygodniowym wyprzedzeniem, że w ten i w ten dzień firma nie udziela urlopów, bo może być wzmożony ruch. Nie polecam pracy w tej firmie, szkoda psychiki.

Teresa Nowy wpis
@Kotek12

Ej serio tak bagatelizują te wady w ubraniach? Bo jak tak to chamsko. :/ Często ktoś reklamował później za takie coś? Taki misz masz Ci powiem tu panuje z tego co czytam. A wiesz może czy aktualnie są tam jakieś rotacje? Bo ciekawa jestem czy natrafili już na kogoś kto jakimś cudem to wszystko ogarnie.

Kotek12 Nowy wpis
@Teresa

Kilka razy się zdarzyło, że ktoś przyszedł i powiedział, że przy zakupie nie zauważył. My jako pracownicy wtedy musieliśmy zgrywać głupa, że też nie widzieliśmy. Co do rotacji to nie wiem, natomiast przez jakiś miesiąc był nowy regionalny, a potem się zmył z firmy więc jak mniemam, chyba musi coś być na rzeczy.

Teresa

Na forum wylało się dość dużo krytycznych komentarzy od byłych pracowników sprzed kilku lat. Czy teraz jednak kultura organizacyjna i zarządzanie uległy zmianie? Jak z atmosferą w zespołach? Warto aplikować?

Firma Kamex II Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko SZLIFIERZ. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Czy ktoś miał na rozmowie testy psychologiczne ?

Nie polecam pracy w tej firmie, pracownicy są niedoceniani traktowani przedmiotowo. Brak kwalifikacji na wyższych stanowiskach. Regionalny który boi się rozmowy z własnym szefem, a co za tym idzie nieszczerość wobec pracowników. Plany bardzo wysokie - brak premii . Zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie.

bez kija nie podchodź

Niestety wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Obecnie jest wiele ofert pracy w firmach odzieżowych. nie warto wchodzić w to g....

Nie polecam !! Zero szacunku dla pracownika, liczy sie tylko kasa kasa kasa ....winę zawsze pokładają w pracownikach. Można stawać na rzęsach a i tak ciągle mało i mało .

Ytu

Zdecydowanie odradzam. Brak szacunku dla pracowników na każdym szczeblu.

nie polecam.. marne szkolenia, nie sympatyczna atmosfera, utargi wg wyrobionego planu, pensja licha.

Rotacja kierowników - tragedia. Co 3 miesiące nowy. Szukają winy w sprzedawcach kiedy utargu nie ma, a nie w położeniu sklepu czy w nich samych. Sam stres, cały czas w pracy, tłumaczyć sie z byle czego. Nie wiesz kiedy Cie zwolnią, najpierw dodają ogłoszenie np. na pracuj.pl a Tobie mówią, że to pomyłka. Oszuści i nic więcej. Jeden kierownik przyjeżdza i wszystko zmienia, później jeden z właścicieli i opieprza z góry na dół za te zmiany. Ogólnie nie polecam.

Nic dodać, nic ująć. Idealne odzwierciedlenie tej firmy. Nie polecam i radzę się dwa razy zastanowić przed podjęciem tam pracy

Firma godna polecenia.

pranie mózgu

każdy każdemu wilkiem-nie polecam.

Okropna firma, nie polecam nikomu pracy tam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kamex II Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Kamex II Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kamex II Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kamex II Sp. z o.o.