Kamex II Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Kamex II Sp. z o.o.

Nie polecam pracy w tej firmie, pracownicy są niedoceniani traktowani przedmiotowo. Brak kwalifikacji na wyższych stanowiskach. Regionalny który boi się rozmowy z własnym szefem, a co za tym idzie nieszczerość wobec pracowników. Plany bardzo wysokie - brak premii . Zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie.

bez kija nie podchodź

Niestety wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Obecnie jest wiele ofert pracy w firmach odzieżowych. nie warto wchodzić w to g....

Anonim

Nie polecam !! Zero szacunku dla pracownika, liczy sie tylko kasa kasa kasa ....winę zawsze pokładają w pracownikach. Można stawać na rzęsach a i tak ciągle mało i mało .

Ytu

Zdecydowanie odradzam. Brak szacunku dla pracowników na każdym szczeblu.

nie polecam.. marne szkolenia, nie sympatyczna atmosfera, utargi wg wyrobionego planu, pensja licha.

Rotacja kierowników - tragedia. Co 3 miesiące nowy. Szukają winy w sprzedawcach kiedy utargu nie ma, a nie w położeniu sklepu czy w nich samych. Sam stres, cały czas w pracy, tłumaczyć sie z byle czego. Nie wiesz kiedy Cie zwolnią, najpierw dodają ogłoszenie np. na pracuj.pl a Tobie mówią, że to pomyłka. Oszuści i nic więcej. Jeden kierownik przyjeżdza i wszystko zmienia, później jeden z właścicieli i opieprza z góry na dół za te zmiany. Ogólnie nie polecam.

Ja
@anonim 27.03.2015 18:45

Nic dodać, nic ująć. Idealne odzwierciedlenie tej firmy. Nie polecam i radzę się dwa razy zastanowić przed podjęciem tam pracy

Firma godna polecenia.

pranie mózgu

każdy każdemu wilkiem-nie polecam.

Anonim

Okropna firma, nie polecam nikomu pracy tam.

Zostaw opinię o Kamex II Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamex II Sp. z o.o.