LeeCooper

Częstochowa

Opinie o LeeCooper

Nie polecam pracy w tej firmie, pracownicy są niedoceniani traktowani przedmiotowo. Brak kwalifikacji na wyższych stanowiskach. Regionalny który boi się rozmowy z własnym szefem, a co za tym idzie nieszczerość wobec pracowników to jakaś kpina. Plany bardzo wysokie - brak premii . Zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie.

LC
@pracownik 09.11.2017 12:45

To fakt, u nas rozpadł się cały zespół a wszystko dlatego że regionalny również bał się (nie potrafi..?) rozmowy z własnym szefem.

Big sis

Dopuki nie zatrudnili niekompetentnej osoby na stanowisko kierownika to naprawdę nie było tragedii. A tak to nawet jedna prośba grafikowe była "koncertem życzeń", Twoj urlop nie jest Twoj - zapomnij o tym! Pójdziesz jak kierownik będzie miał widzi mi się. Mimo bycia prawie przyklejonym do klienta próbując mu doradzić, pomoc, wybrać coś usłyszysz, że nie potrafisz sprzedawać i to od osoby cały dzień nie oddalającej się od komputera w dodatku udającej, że robi coś ważnego. A o szacunku ogólnie od tej firmy można zapomnieć... Pracownik jak robot ma być, a nie jest to istota, która ma prawo głosu i zasługuje na cokolwiek... Tak ,więc jak ktoś ma ochotę harować za marne pieniądze, dzień w dzień się denerwować i lubi słuchać jaki jest beznadziejny to zapraszam....

Ala

Rozmowa na kierownika była nijaka. W połowie spotkania juz przebierałam nogami zeby wyjsc. Pan regionalny urwany z choinki, siedzi i zastanawia sie o co zapytać, a pyta o to samo innymi słowami. Gdy powiedziałam o oczekiwaniach finansowych (300 zł mniej niż średnia regionu) to oczy mało nie wypadły. Niestety za 2tys. net nie warto sobie głowy zawracac.

DzPr

Rada dla prezesa :) Ania z Działu Produktu na szefa PR. To niewiarygodne jak ta dziewczyna próbuje zniwelować wszelkie zło "klepaniem po plechach" i udawaniem jak to jest cudownie tam pracować.. Kiedy w końcu zrozumiecie, ze strzelacie sobie w kolano..wszyscy którzy tu pracują, wiedzą jak jest naprawdę. Zacznijcie najpierw od siebie.

przygoda horror story

LEE COOPER, KAMEX II antonimem słowa szacunek. w tej firmie nie ma mowy o jakiejkolejek kulturze pracy. jeśli chcesz zobaczyć: -jak nie powinno traktować się pracowników, - jak wygląda zarządzanie przez osoby bez wykształcenia i kompetencji, - co zrobić żeby zniechęcić klientów, - jak wybrać kolekcję żeby klient patrzył na produkt z obrzydzeniem, jeżeli masz ochotę poczuć się przez chwilę jak w najgorszym horrorze, wśród nieprofesjonalistów -aplikuj, przyjdź do lee cooper Polska, kamex II. bawcie się :) emocje niezapomniane

Nie polecam i ja

Potwierdzam powyższe opinie. Zawyżane plany żeby sprzedać tyle samo co rok temu ale nie dostać premii. Premie zabierane według widzi mi sie, nie płatne nadgodziny. Cała kadra menadżerska odeszła. Zastąpili ich nowi ambitni niestety bez doświadczenia. Towar coraz gorszej jakości, źle skrojony, jeansy przecierają sie nagminnie po miesiącu, ceny z kosmosu, a wszystko wina sprzedawców i kierowników. Regio na outlety bez pojęcia o pracy, laska na detal nadaje sie najwyżej do odebrania telefonu. Szef krzyczy przez tel na pracowników, niecenzuralne słowa i obelgi. Zastraszanie to styl zarządzania jk i regionalnych. Zero szacunku do ludzi. Mądrzejsze osoby zwalniają się, reszta znosi takie traktowanie.

p.sz

Regionalny w outletach pan P. nie jest lepszy. Niedoświadczony i wredny!

jk.president

Nowa regionalna jest niekompetenetna!!!! Nie długo zwalniam się stąd! Plany sprzedażowe są z kosmosu. Wszyscy fajni i madrzy ludzie odeszli! :(

Ja

nie polecam
@Ja 22.08.2016 23:41
Nie polecam pracy w żadnym z salonów Lee Cooper. Co druga osoba jest już na L4, co samo mówi za siebie....

ludzie nie wytrzymują tej pracy psychicznie! Ja się zwolniłam i to była najlepsza decyzja w moim życiu! Teraz wiem co to praca w normalnych warunkach z normalnymi ludźmi.

Sklepowo

Pracownicy w sklepach nie maja najgorzej. Płaca też ok. Trzymajcie się z daleka od biura. Istny koszmar.

Zostaw opinię o LeeCooper - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LeeCooper