Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Częstochowa Dąbrowskiego

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Częstochowa Dąbrowskiego

Mateusz

pracuje w Telbridge juz 8 miesiac i jest w porzadku..Luzna , lekka praca.

oooonnnnnaaa

Nie mam pojęcia czego wymagają niektórzy ale to praca jak każda inna. Dobrze się czuje idąc tam..przede wszystkim zespół jest świetny , zawsze uśmiechnięci , mega pozytywni ludzie.

iza_kuleszaa89

Czytam i nie dowierzam. Ja pracowałam tam 4 lata i byłam bardzo zadowolona ! Szczerze to nawet nie wiedziałam, że będzie mi szło tak dobrze. Mile wspominam i każdemu polecam, bo poznałam tam mnóstwo przesympatycznych osób, z którymi do tej pory się przyjaźnię :-) a każdy kto hejtuje najwyraźniej liczył na to, że pieniądze będą spadać z niebo za darmo :]

paweo

praca jak każda inna, do każdej trzeba przychodzić i w każdej są jakieś obowiązki i wymagania. Ogólnie polecam, spoko atmosfera, kasa na czas, duży plus za elastyczny grafik.

Firma Telbridge sp. z o.o. sp.k. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Paulina

W jakich godzinach odbywa się praca? Ile jest zmian? Czy ewentualnie można liczyć na jakieś dodatkowe benefity od Telbridge? Wasze opinie na pewno będą cenne dla osób aktualnie szukających zatrudnienia.

@Paulina

na pewno mają ubezpieczenie grupowe dla pracownika

Agnes

Czytam te opinie i mam wrażenie że niektórzy piszą o zupełnie innej firmie niż ta w której pracuję. Niestety niektórym nigdy się nie dogodzi i zawsze będą niezadowoleni. Nigdy w żadnej pracy nie spotkałam tak otwartych i pomocnych osób i zarówno wśród Konsultantów jak również wśród szefów. Przychodzę do pracy z chęcią bo wiem że zawsze mogę liczyć na pomoc. Przynajmniej nikt za uszami nie puszcza mi jakieś muzyki nie krzyczy. Mam nadzieję że niektórych to zastanowi i przekona. Wiadomo że to nie jest praca marzeń ale warto spróbować, chociażby do znalezienia czegoś naprawdę fajnego. Z wszystkich cc w czewie polecam to.

ula
@Agnes

Prosze napisac co sie tam sprzedaje ?

abcdeee26
@ula

za moich czasów było kilka projektów, ja pracowalem na ubezpieczeniach, a moja dziewczyna na dziale telekomunikacji

stachura

Bardzo polecam, jestem zadowolonym pracownikiem od ponad 2 lat w pełnym wymiarze pracy. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie jest zawsze minimalnie więcej niż sam sobie obliczałem. Co do przerw, to owszem zdarza się że są 5 minutowe, zgodnie z kodeksem pracy, ale tylko w sytuacji nie wywiązania się z obowiązków ze strony Konsultanta. Co do Szefa i Lidera to bardzo polecam, szczególnie Kampanię PLAY, gdzie rządzą dwie cudowne dziewczyny, miłe i zawsze można liczyć na pomoc z ich strony! :)

Bydlak69

Polecam tą firmę , miła atmosfera , elastyczny grafik , fajne pieniądze :) Teamleaderzy i szefowie zespołu zawsze pomogą . w Telbridge można poznać dużo nowych ludzi , więć nie ma mowu tu o nudzie !

daxxxxbaxxx

ja tam pracowałem 6 lat gdy jeszcze mieszkałem w Czewie i miesiąc w miesiąc miałem premie po 1000 - 1800 zł... nie gadaj głupot, że premie to ściema bo nawet Ci smarkacze, co studiowali i prawie wcale nie chodzili do pracy też zawsze mieli te 200-300 zl na przysłowiowe waciki

Stefan
@daxxxxbaxxx

To ciekawe , bo ja chodziłem i miałem dostać dość spora premie, ale mnie oszukali . Stwierdzili , że zbyt mało godzin.

Paulina

@Agnes, a na jaką umowę może liczyć nowy pracownik? Czy również są zmiany w weekendy? Kto z Was jeszcze wypowie się odnośnie Telebridge? Pracodawca zapewnia dodatkowe benefity? Czy można korzystać z prywatnej opieki lekarskiej? @Ula, dowiedziałaś się co sprzedaje się w firmie?

Agnes
@Paulina

Bardzo różne projekty. Każdy znajdzie coś dla siebie.

aniaplo

hmmm... no ja akurat lubię wszystko zapisywac i godziny pracy + wszystkie premie z poszczególnych dni notowałam, żeby mieć pewność że dostanę swój hajs i jakoś wszystko się zawsze zgadzało co do grosza, raz nawet dostałam 65 zł więcej nawet nie wiem za co ;-)

zniechecona

elastyczne godziny pracy to jedna wielka bujda, nie chcesz siedzieć od 9-18? I tak Cie tak wpiszemy bo mamy za mało osób na tą godzinę! Pomoc dla nowych pracowników żadna, po niecałym dniu szkolenia posadzono mnie samą do pracy z klientem, a na następnych zebraniach zbierałam nagany za to co zrobilam zle, a teamleader zdziwiony pytał JAK TO NIKT CIE NIE POINFORMOWAŁ, NIE PRZESZKOLIŁ. TO MUSI BYĆ PRZEOCZENIE. Przeoczenie i po premii. No cóż- najgorszy czas w życiu. Zmęczenie psychiczne po pracy w tym miejscu było ogromne.

Konsultantka
@zniechecona

Dla mnie praca jest ok. Przełożeni zawsze idą na rękę. Pracuje juz ponad 2 lata i nigdy nie slyszałam o takich przypadkach.

Ada9696
@zniechecona

Pracowałam w Telbie w zeszłe wakacje, w sumie do połowy października , teraz planuję wrócić na stałe, bo kończę szkołę. Z tego co pamiętam już na wstępie była info ile trwa szkolenie (moje trwało 3 dni zgodnie z planem) więc sorry... ale nie sądzę, że ktoś Cię posadził do pracy po 1 dniu :-) jeśli chodzi o grafik, no to też się nie zgodzę akurat ! Bo ja pracowałam po 15 ok. 3-4 h i jakoś nikt mnie nigdy nie wpisywał w grafik samodzielnie. Jak ktoś lubi ponarzekać to zawsze powód się znajdzie :]

barber

Mam porównanie, bo pracowałem w różnych CC, w sumie prawie wszystkich w czewie ale mnie w telbie praca pasowała najlepiej. Co prawda od niedawna działam w innej branży ale miło wspominam i na premie nigdy nie mogłem narzekać

Ag

a dla mnie super. Szef pomocny zawsze mozna sie dogadac. Wiadomo trzeba robic swoje :)

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 74 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Telbridge sp. z o.o. sp.k.