Jubitom

Opinie o Jubitom

Filtruj opinie po kryteriach:

Icone
Nazwa działu: Handlowy

Napiszę tak: firma Jubitom nie przedłużając mi umowy zrobiła dla mnie najlepszą rzecz jaką tylko mogła. Konkurencyjna firma przyjęła mnie z otwartymi rękoma, a za wiedzę i umiejętności dostałem odpowiednie wynagrodzenie. Swego czasu na południu Polski była słynna pani Regionalna (usunięte przez administratora)która kłamała w żywe oczy.Przy personelu w salonie opowiadała jaki okrutny jest pan Dyrektor a odbierając od niego telefon wszystkie popełnione błędy zwalała na pracowników.(usunięte przez administratora)

Iwona
@Icone

Rozumiem, że akurat Ty masz niezbyt dobre wspomnienia, jeśli chodzi o pracę w Jubitomie. Jednak i tak chciałabym Cię zapytać o jedną rzecz, związaną z tamtejszymi warunkami zatrudnienia. Jak to jest z wynagrodzeniem: składa się ono z samej podstawy, czy dochodzi do niego prowizja od sprzedaży?

Igor
@Iwona

3msc okres próbny z podstawa, później dostajesz umowę na czas określony i dochodzi już prowizja od sprzedaży

Szkoda.

"Szanowny" Panie Dyrektorze, niech się Pan na litość boską opamięta z tą pazernością i zacznie traktować firmę z szacunkiem, a pracowników jak ludzi... W ostatnim czasie, firma poszukuje nowych doradców klienta niemal w każdym salonie w Polsce. Zastanówcie się, przyszli kandydaci, czy Was to nie dziwi? Oczywiście, warunki pracy obiecane Wam podczas rozmowy będą zapewne kuszące, ale to tylko pozory. Pracownicy pracujący na tej samej stawce od kilku lat, brak obiecanych podwyżek, umów, aneksów, awansów... To jest cała prawda na temat firmy Jubitom. Za czasów panowania (usunięte przez administratora) i dyktatora ludzie nie wytrzymują i ustępują miejsca młodszym i bardziej naiwnym następcom. Wcześniejsze komentarze jak najbardziej trafne i zgodne z prawdą. I niestety w dalszym ciągu aktualne.

Tak50Nie1
@Szkoda.

Cóż... jak widzę te ogłoszenia to chce mi się śmiać. Dobrze ,że mnie tam już nie ma! Pozdrawiam ciepło !

Tak22Nie
Marcin
@Były pracownik

Mógłbyś wytłumaczyć dlaczego masz takie podejście do firmy? Rozumiem z Twojej wypowiedzi, że byłeś zatrudniony w Jubitom i zrezygnowałeś z zatrudnienia. Napisz jak wyglądały warunki pracy i co spowodowało, że podjąłeś taką decyzję. Zachęcam Cię do wypowiedzi.

Tak3Nie11
@Marcin

Wystarczy poczytać poprzednie opinie. Sam fakt, że o nieprzedłużeniu umowy wieloletniemu pracownikowi informują pół godziny przed końcem pracy i trwania umowy- przed telefon. Pomijam fakt, że w takiej sytuacji nie obywa się inwentaryzacja, bo to już w ogóle się w głowie nie mieści. Dla "rządzących" liczą się głównie salony warszawskie, które przynoszą najwięcej zysku- tam może pracownicy traktowani są inaczej i inaczej zarabiają. Jak pracujesz w mniejszym mieście albo w gorszym punkcie, to masz pecha. Właśnie czytam ogłoszenia, w którym szczycą się konkursami i programami motywacyjnymi. Już zapomnieli jak dyrektor zakazał konkursu jeden z tańszych marek zegarkowych, bo plebs może wygrać zegarek za 3 stówki a pan dyrektor nie?! Dodam, że jubitom z tego tytułu nie miał ponosić żadnych kosztów. Żenada, hipokryzja, brak szacunku, i walenie ściemy gdzie się da- tak bym określiła firmę, w której na szczęście już nie pracuję. Rozpisałabym się jeszcze o nadgodzinach, z tym też zawsze były jaja, ale już mi się nie chce. Nie pozdrawiam dyrektora i regionalnej z centrum :)

Tak20Nie
Szkoda gadac
@No

W Warszawie jest jeszcze gorszy s..f!!! Wszystko co napisałeś to szczera prawda o dyrektorze,regionalnej, traktowaniu pracowników, zwolnieniach osób które pracowały tam latami i dbali o dobre imię firmy i klientów. Zastanawiam się czy Właścicielowi firmy nie zależy już na dobrych pracownikach, których i tak brakuje w tej branży....no ale cóż... Tobie życzę super pracy w konkurencyjnej firmie :-)

Tak17Nie
Nie polecam tym bardziej wWie
@Szkoda gadac

Zgadzam się w Warszawie to dopiero jest (usunięte przez administratora)Ludzie pracujący w innych miastach nie wiedzą co się dzieje w centrum i myślą, że tu pracownicy są pod kloszem. A prawda jest taka, że kierownicy i pracownicy z długim stażem albo są wywalani albo boją się , że zostaną zwolnieni jak nie daj Boże coś nie spodoba się Panu dyrektorowi lub Pani regionalnej która to udaje, że pracuje przy laptopie, biega z telefonem w szpileczkach i krótkich spódniczkach, a tak naprawdę szuka sobie osobistych rozrywek i wrażeń w firmie ( każdy w Warszawie wie jakich i z kim). A jak zwykły pracownik przychodzi z problemem to udaje głupa lub zbywa człowieka, kierownicy wolą się nie odzywać. Prawda jest taka, że pracownicy są już wymęczeni psychicznie. Uczciwie i z zaangażowaniem pracują, a teraz wolą się nie odzywać robić swoje to co należy do obowiązków, a w kuluarach salonów zastanawiać się i rozmawiać między sobą kiedy zareaguje właściciel, bo takich cyrków nie było do puki nie pojawił się dyrektor, regionalna z centrum i jej ...bo wiadomo skąd wzięło się takie podejście do " starych" pracowników jak i bardzo ambitnych i inteligentnych kierowników. Serdecznie nie polecam.

Tak18Nie
Dobrze ,że już mnie tu nie ma!
@Nie polecam tym bardziej wWie

Cóż szkoda, bo jako osoba z Trójmiasta miałam styczność z Właścicielem i rodzina i złego słowa raczej nie powiem. Dyrektor nie zdarzył dać całego popisu bo byłam tylko na początku jego kariery. Ale słyszałam o np.robieniu zdjęć z ukrycia pracownikom bo nie mają plakietki z imieniem , a po zwróceniu uwagi głupia odpowiedz „ Ja nie wiem jak Ci tajemniczy klienci Wam robią te zdjęcia z ukrycia” no proszę Was... dno dna, a to były zaledwie złego początki . Za to na tamten moment prym wiodła sławna regionalna z Północy , której już nie ma bo za głupie postępowanie i bycie złym człowiekiem kiedyś w końcu trzeba odpowiedzieć . Wiec to na +. W każdym salonie ogłoszenia , bo niestety nikt tam pracować nie chce . Może nie trzeba było zwalniać starych pracowników bo Ci pewnie zasiedziali , siedzieli by tam nadal jak frajerzy. Dlatego też DZIĘKUJĘ bo mam to szczęście ,że już z ta firma mnie nic nie łączy. Dzięki Bogu!

@Nie polecam tym bardziej wWie

Ale się ciekawie robi tutaj ???????? zawsze myślałam,tak jak piszesz, że Warszawka rządzi się własnymi prawami,lepsze zarobki i takie tam,co do regionalnej,to aż taka zła jest?

Jaro fan club

W firmie dużo L4, ludzie uciekają na potęgę XD

@Jaro fan club

Cieszy mnie to, że w ostatnim czasie tak aktywnie uczestniczycie w dyskusji o Jubitom. Korzystając z tej okazji chciałabym Was zapytać o jedną, bardzo ważną, rzecz. Przeglądając oficjalną stronę firmy natknęłam się na informację o rekrutacji - poszukują głównie Doradców Klienta. Wiecie może, czy zatrudniają tam osoby, które byłby zainteresowane jedynie tymczasową pracą, czy jednak szukają pracowników na stałe?

TakNie4

Stefania
@Jaro fan club

Jaro będzie mógł się wykazać swoimi ultra profesjonalnymi zdolnościami menagersko sprzedażowymi tuż zza lady;)

Tak9Nie
Xxx

Na stałe

@Marta

Nie o to chodzi że regionalna zła tylko nie kompetentna z Warszawy ktoś trafnie opisał jej bieganie po salonie wprowadzanie nerwowej sytuacji na sklepie jakby ADHD miała tylko w laptopiku siedzi ,odbiera telefon i 40 min intymnej rozmowy poza salonem i w pąsach wraca żenada awanse pracowników nie wedle kompetencji tylko sympatii działa na szkodę firmy jakby to jej firma była właściciel powinien przyjrzeć się bo dobrych pracowników pozbywa się nie przedłuża umów itd.

Łukasz
@AGNES

Zgadzam się niestety z przedmówcami.Regionalna jest żenująca ogólnie.Zerowe kompetencje i umiejętności menagerskie. Aż przykro z kimś takim pracować...

Gość
@Łukasz

Pracuję kilka lat w tej firmie i wiem, że w Wawie tylko jedna osoba tak naprawdę odeszła sama. Reszta została zwolniona, więc "wy" sfrustrowani zwolnieniem, wylewający żółć na forum jak zwykłe trolle na pewno zpstaliscie zwolnieni bo byliście bardziej kompetentni niż Pani regionalna.

TakNie9
A
@Gość

Bredzisz, ludzie sami kładą na stół wypowiedzenia...

Zibi
@Gość

A "wy" pracujący kilka lat w firmie, robiących z ludzi mówiących prawdę - niekompetentnych, sfrustrowanych itp. możecie spojrzeć rano w lustro? Żeby wiedzieć jak traktuje się ludzi w tej firmie to nie trzeba czytać negatywnych komentarzy. Wystarczy przeczytać pozytywne i widać ton, słownictwo jakim się na forum posługujecie i jak odnosicie się do byłych pracowników. Pracując w jubitom jest to samo. Brak szacunku do drugiego człowieka!!!

@Gość

z tego co wiem a coś wiem bo pracuje w firmie to ludzie nie są zwalniani tylko nie przedłużają umów nowy Pan dyrektor i jego nowe niekoniecznie dobre zmiany bo jeżeli Pani Regionalna z Centrum zatrudnia każdego kto w ogółle przyjdzie na rozmowę o pracę bo brakuje personelu w salonach warszawskich pensje jak wiadomo marne nie piszę o Galerii Mokotów czy Arkadii które mają wysokie premie i są zadowoleni reszta zarabia marnie każdy pracuje z jakiegoś powodu liczy na to że może zmieni się coś na lepsze dla dobrych sprzedawców nie ma mowy o zatrudnieniu sprzedawców z branży wykwalifikowanych bo tacy nie przyjdą pracować za małe pieniądze a pracujących latami znających branże pozbywa się i zatrudnia 20 -latki nie mające pojęcia ani o branży ani o sprzedaży i będą całymi miesiącami jak nie latami uczyć się konkurencja chętnie zatrudni dobrych sprzedawców i podziękuje jeżeli tak cenisz p. M to gratuluję bo ja znam ją z innej strony zazdrosna zawistna złośliwa kobieta brak jej empatii do drugiego człowieka .Pozdrwaiam.

Rafał
@AGNES

Tylko w dużych galeriach handlowych sklepy mogą wyrobić premie? Jeżeli uważasz, że sprzedawcy są młodzi niedoświadczeni to decyduje o tym tylko usytuowanie punktu? Z tego co udało mi się dowiedzieć nowo przyjęte osoby mogą liczyć na szkolenia wdrażające do stanowiska tak, żeby mogły prowadzić aktywną sprzedaż, więc sklepy w innych lokalizacjach także powinny przynosić zyski. Co o tym myślisz?

@Rafał

jakie szkolenia bzdury opowiadasz nie ma żadnych szkoleń z branży jubilerskiej jeżeli szkoleniem jest wręczenie sprzedawcy Księgi Wiedzy to gratuluję firmie nauka na pamięć bo tak najtaniej wszyscy uczą się od osób które pracują w branży dłużej szkolenie czasami z zegarków są robione przez firmy zegarmistrzowskie na ich koszt bo chcą zwiększyć sprzedaż swojej marki na salonach a dojazd sprzedawcy muszą pokryć sami mam gdzieś takie szkolenia bo czy sprzedaję dużo czy mało na podwyżkę nie mam szans należy poczytać wcześniejsze wpisy premia liczona od netto śmieszne a sprzedaż jest po cenach brutto (usunięte przez administratora).Pozdrawiam

Tak3Nie
Mała Mi
@Rafał

Marta i Rafał to ta sama osoba ,która ewidentne próbuje zmienić temat dyskusji i stara się stonować wszystkie negatywne opinie na temat jubitom.Niestety mleko zostało rozlane już dawno temu a suma wszystkich krzywd jest zatrważająca.Takie sztuczne gaszenie pożaru i tuszowanie prawdy nic nie da. Miłego dnia

AGNES

Wszystko co piszecie to prawda, potwierdzawm zarobki marne tylko Warszawa zarobia dobrze jest w stanie wygenerować dobrą premię warszawskie salony pensja 2000-2300 podstawa netto premia na pewno dużo wyższa niż( podwarszawą +- 200-300 premii) nie ma szans na podwyżkę nawet jeżeli jesteś dobrym sprzedawcą o awansie decydują osobiste sympatie Pani Regionalnej, piszę o regionie mazowieckim nie ma znaczenia kompetencje ,staż pracy,doświadczenie zawodowe czy super sprzedaż na salonie a co powiecie o przepytywaniu z Księgi Wiedzy w Warszawie to standart pracy Reginalnej jak w szkole tylko ocen brak ,w każdej firmie najważniejsze są wyniki sprzedaży sprzedawcy Pani Regionalnej praca pomyliła się ze szkołą.Wykute regułki nie przekładają się na pracę z klientem wiem bo mam duże doświadczenie zawodowe i jestem super sprzedawcą ale to bez znaczenia . Pan Dyrektor niedawno przyszedł do Jubitomu i wprowadza swoje porządki nie jest to dla mnie zaskoczeniem ma swoją wizję na firmę powinien jednak pamiętać o najniższym szczeblu czyli sprzedawcach którzy są może najniżej w firmie jednak to oni generują obrót salonu i przyczyniają się do jej rozwoju ekonomicznego nie powinni odchodzić czy być zwalniani doświadczeni sprzedawcy i to jeszcze w sposób godny pożałowania bo proszę wierzyć Panie Dyrektorze nie jest łatwo o dobrego sprzedawcę i warto docenić go . Kierownicy i z-ca tylko portkami trzęsą aby nie stracić tego co mają czasmi sami nie wiedzą jak mają zachować się aby nie narazić się przełożonemu a sprzedawców mają i tu ..........wykropkuję domyślcie się.Potwierdzam ostatnio odchodzą z Jubitomu dobrzy sprzedawcy pracujący w firmie wiele lat znający się na branży nie tylko jubilerskiej ale i zegarmistrzowskiej to powinno dać do myślenia wszystkim którzy chcą zatrudnić się obiecanki cacanki jak mówi przysłowie Wszystkim byłym pracownikom życzę powodzenia bo lepszą finansowo pracę znajdą w niejednej sieci konkurencyjnej a pracującym wytrwałości .Szef fajny facet ale trochę zagubiony między swoimi Dyrektorami a Regionalnymi.

Tak17Nie
Racja
@AGNES

(usunięte przez administratora)Na stronie i przy rozmowie o pracę- szkolenia w firmie i inne cuda , a co do czego jak przychodzą nowe osoby to są w szoku. Paranoja. Nie polecam i cieszę się, że tam już nie pracuje. Właściciel ok.ale sam się pogubił i nie wie co się dzieje w Warszawie.

Wojtek
@Racja

Kto jest teraz regionalnym ?

Gybson
@Wojtek

O który region pytasz? Centrum Pani M. Niezmiennie

Odradzam
@AGNES

Wszystko się zgadza. Zdecydowanie awansują tylko i wyłącznie "sympatie" Panii Regionalnej, a jej zachowanie nie jest normalne tym bardziej na tym stanowisku. Prosty przykład i każdy kto zauważył- Wpada do salonu roztrzęsiona jakaś poddenerwowana wprowadza zamęt i niepokój. Mówi coś o kartonach, foliach i biega po salonie. Każdy pracuje normalnie w spokoju, a tu raptem dziwna atmosfera. W salonie coś do siebie mówi nie wiadomo czy do kogoś czy do siebie, czy do laptopa, a jak się człowiek kulturalnie zapyta to odpowiada " nic, nic" Więc pracownicy szybko głowy w tablety z biżuterią i oczami tylko przewracają. Po chwili wybiega z salonu odbiera telefon wychodzi przed witrynę macha nóżką uśmiechnięta i zadowolona po 40 min wraca z uśmiechem na twarzy i z wypiekami. To nie jest normalne zachowanie! W salonie jak jest wszystko w porządku to trzeba się do czegoś na siłę przyczepić więc pada standardowy tekst " siwo na witrynie" czyli kurz którego nie ma, bo dzień wcześniej dziewczyny " wylizały" całą witryne łącznie z zegarkami i biżuterią. No, ale trzeba ogarnąć no bo co zrobić jak w oczach Pani Regionalnej jest " siwo". Słynna Księga Jubilerska nieodłączny element pracy Pani Regionalnej. Nie polecam pracy w tej firmie, a już na pewno w regionie centrum.

Tak13Nie
@Odradzam

Cześć nieznajomo już dawno tak nie uśmiałam się dzięki za odzew na moją wypowiedz ale Twoja równie trafna na temat Pani Regionalnej z Centrum jak ktoś dobrze zaobserwował teraz chodzi samotna po salonach i nawet tego sztucznego uśmiechu brak bo pupilek odszedł do konkurencji ale pewnie za chwilę będzie następny zobaczymy ja jeszcze trochę poobserwuję ten cyrk zachęcam pracujących w Jubitomie do wypowiedzi na temat pracy itd........pozdrawiam wszystkich sobie życzę wytrwałości i cierpliwości do Pani REGIONALNEJ

Tak9Nie
Marcin
@AGNES

Fajnie, że odzywasz się w tym wątku. Wnioskuję, że jesteś pracownikiem firmy. Może mogłabyś napisać jak wygląda zatrudnienie i jakie umowy są proponowane pracownikom. Długoterminowe, na czas określony, czy zlecenie? Często rodzaj kontraktu wpływa na podjecie decyzji o zatrudnieniu, więc napisz o tym proszę.

Kamil
@Marcin

Na początek okres próbny 3msc co jest normalne. Później dostajesz umowę na 2 lata. A później? Zależy od tego jak pracujesz, albo przedłużają albo nie.

Tak1Nie5
Ktos

Zastanawia mnie jeden fakt dlatego wszyscy tyle piszą zamiast zebrać się i napisać pozer zbiorowy o (usunięte przez administratora) Wszyscy mają odwagę na wyrażenie opinii tu na stronie a gdzie odwaga żeby pójść dalej? Dowodów na stosowanie (usunięte przez administratora) przez obecnego dyrektora jest cale mnóstwo

Tak6Nie1
Super
@Ktos

Wydaje mi się, że tu może pomóc tylko centrala,nikt pracownikom z salonów nie uwierzy,poza tym był by to strzał w kolano, jakby się zebrała kadra centrali to co innego

Ex pracownik
@Ktos

A mnie zastanawia fakt czy tak ciężko jest wywnioskować z wypowiedzi ze 95% osób piszących na tym forum już w tym bałaganie nie pracuje?Kto będzie chciał babrać się w ....?Każdy z byłych pracowników oddzielił już gruba linią ten okres w życiu.Nie pozdrawiam slawomira i jego przydupasow min.Pączusia ,Pieczary i całej reszty tej śmiesznej ekipy.

Tak15Nie
Jubitomka

A w centrali w Rumi jest tak: (usunięte przez administratora) niestosowne "żarty" dyrektora, obiecanki cacanki, o tym czy przedłużą umowę ludzie dowiadują się w ostatni dzień na zakończenie pracy, zmiana obowiązków/stanowiska pracy z dnia na dzień bez pytania czy się chce, mówienie pracownikom czego innego, a robienie zupełnie czego innego tak aby być dumnym, że z pracownika robi się głupka, nieprzestrzeganie przepisów bhp, krytyka, zakazy , dodawanie obowiązków bez dodatkowego wynagrodzenia, trzeba chodzić,prosić i upominać się o zapłatę za nadgodziny, ciągły stres, obgadywanie i wyzywanie pracowików, kadra kierownicza bez jakichkolwiek szkoleń kierowniczych, więc nie mających zielonego pojęcia o kierowaniu ludźmi, brak świadczeń socjalnych, prywatne ubezpieczenie jest, ale jak zapłacisz, brak premii, brak pracowników, więc trzeba robić za trzech a pensja nie rośnie, z góry traktowanie pracowników, o tym w jakim nastroju minie dzień zależy od humoru zarządu, kierownictwa... Sporo tego. Można by książkę napisać. Ludzie którzy tworzyli filar tej firmy, wieloletni pracownicy odeszli to o czymś świadczy. Po analizie stwierdzam, że widocznie ktoś ma kompleksy i żeby podbudować swoje ego wyrzywa się na innych. Są też tacy, którym słoma z butów wystajE. Szkoda, że szefostwo ma klapki na oczach, myślą, że mają zaufanych ludzi wokół, śmieją się z nimi, a za drzwiami są przez nich obgadywani. Za to(usunięte przez administratora) jest doceniane. Nie ważne czy mówią prawdę, ważne, że przyszli(usunięte przez administratora)

Nie w tej firmie
@Jubitomka

Rumia to centrala w firmie i tam też kiepsko. Cały Śląsk Warszawa i Trójmiasto słyszało o słynnych lunchach i tam też grubo. Dyrektor to szkoda mówić porażka na miarę istnienia tej firmy....a Pani Regionalna z Centrum brak słów zgodzę się z opiniami- myśli nie głową tylko d.....ale pomoc zwolnił się jej pupilek i teraz chodzi smutna. Nie polecam

Tak15Nie
NOVIT

Odradzam zakupy w tej firmie.Kupiłem zegarek pozłacany "ATLANTIC" po kilku miesiącach złoto się zaczęło wycierać. W ramach rękojmii zwrócono mi pieniadze. Kupiłem złoty zegarek "ATLANTIC" po kilku miesiącach pierwsza naprawa /zaparowanie/, po nastepnych miesiacach regulacja zegarka , po następnych miesiacach odpadła koronka.W ramach rękojmi naprawa bedzie trwała 2 miesiące, to tak żeby poskromić klienta ,który za często reklamuje/części do mojej hondy przysłali z Japonii w ciągu 1 miesiąca/ dlatego wysyłka części ze Szwajcarii i naprawa musi trwać az 2 miesiące. Na przyszłość będę żądał zwrotu gotówki.

Tak8Nie7
Ami
 Rekomendacja
@NOVIT

W takim razie Twoj zegarek nie był złoty a pozłacany a to różnica Heh. Nie tylko Jubitom sprzedaje Atlantic, sa autoryzowanym sprzedawca a nie producentem. Z tego co wiem jesli nie odpowiada czas na przesyłkę części to mozesz sie z nia nie zgodzić i zegarek zwracają nienaprawiony. A jesli masz pojęcie to wiesz, ze Tewoja gwarancja wydłuża sie o czas pobytu w serwisie. ALE O CZYM TU MÓWIĆ JAK UDZIELASZ OPINI O PRODUKCIE, USŁUDZE A TO FORUM O PRACY W JUBITOM.

Tak12Nie
Esmeralda

:) Bardzo serdecznie NIE polecam pracy w firmie JUBITOM. Absolutnie nie liczą się z pracownikami , na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują kokosy a w rzeczywistosci premia wystarcza na jedne małe zakupy w Biedronce(w szczycie formy premia ok 200 zł ). Firma upada , zamykają sie kolejne salony - ostatnio w Sosnowcu, teraz dwa w Poznaniu , z dnia na dzień zwalniają pracowników ktorzy budowali tę firmę , dyrektor totalnie nie potrafi zarządzać (jednym słowem słoma z butow i wysoko wykwalifikowane buractwo) , a szef mily starszy Pan nie ogarnia rzeczywistości.Ogólnie zarzad Jubitom jest wybitnie nieprofesjonalny i traktuje pracowników w niestosowny sposób. Kiepskie wypłaty , zero perspektyw , dyrektor nie liczący się z pracownikami - wszystko na temat Jubitomu :)

Tak58Nie1
Ja
@Esmeralda

Które salony w Poznaniu mają zostać zamknięte?

Dobrzezejuzmnietuniema
@Esmeralda

Prawda. Pozbywają się starych pracowników i to się tyczy się sprzedawców jak i siedziby. Pieniądze ? Po 12 latach może dostaniesz 100 zł podwyżki. Premia? Jeśli masz dobry salon , a np. w Trójmieście są tylko takie dwa, to premie mogą jeszcze być sadysfakcjonujace reszta coś tam sobie ciuła. W zestawieniu do tego co trzeba tam znosić to szkoda gadać , naprawdę nie polecam.

Tak28Nie
Marta

Od pewnego czasu na wątku panuje cisza. A może ktoś z Was wie, jak obecnie przedstawia się sytuacja w Jubitomie? Jakie panują tam konkretnie warunki zatrudnienia? Szukają teraz nowych ludzi do pracy? A może któryś z użytkowników forum był tam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej? Śmiało dzielcie się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi tego pracodawcy, bo może to pomóc innym osobom, które zastanawiają się nad aplikowaniem do nich.

Iwo
@Marta

Nie polecam pracy w tej firmie . Pieniądze marne a i tak obcinają wszystkie dodatki jak tylko się da.Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują podwyżkę po okresie próbnym ale nikt nie dostaje.Nastawieni na zyski i tylko zyski pracownik się dla nich nie liczy.Praca tylko dla desperatów.

Tak23Nie
Klaudyna
@Iwo

Jaka w tej chwili jest podstawa w firmie Jubitom ?

Ola
@Klaudyna

Najniższa krajowa:)

Tak13Nie1

@Marta

???? Bardzo serdecznie NIE polecam pracy w firmie JUBITOM. Absolutnie nie liczą się z pracownikami , na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują kokosy a w rzeczywistosci premia wystarcza na jedne małe zakupy w Biedronce(w szczycie formy premia ok 200 zł ). Firma upada , zamykają sie kolejne salony - ostatnio w Sosnowcu, teraz dwa w Poznaniu , z dnia na dzień zwalniają pracowników ktorzy budowali tę firmę , dyrektor totalnie nie potrafi zarządzać (jednym słowem słoma z butow i wysoko wykwalifikowane buractwo) , a szef mily starszy Pan nie ogarnia rzeczywistości.Ogólnie zarzad Jubitom jest wybitnie nieprofesjonalny i traktuje pracowników w niestosowny sposób. Kiepskie wypłaty , zero perspektyw , dyrektor nie liczący się z pracownikami - wszystko na temat Jubitomu ????

Tak8Nie

Tak4Nie

Tolek

Witam chodzi mi ogolnie o firmę Jubitom posiadają w sprzedaży duża gamę zegarków jest ok ale jeżeli chodzi o gwaran je to masakra odradzam robienia zakopow w tej się i sklepów ponieważ oddałem zegarek 5tyg temu na gwarancji i nadal na niego czekam masakra ponoć z Chin maja dojść części. Jednym słowem masakra i z mojej strony nie polecam

Tak3Nie1

@Tolek

To jest serwis dotyczący pracy, nie produktów firm. A jeśli chodzi o gwarancje, to Jubitom jest tylko pośrednikiem i nie ma wpływu na czas naprawy gwarancyjnej czy pogwarancyjnej.

Bezrobotny

Niestety nie tylko najniższego szczebla, bo firma traci również fachowców najlepszych w Polsce. Ostatnio z firmy odszedł doskonały specjalista mający niebywałą wiedzę. To chyba o czymś świadczy. Ostatnio dla "zarządu" liczą się wyłącznie pieniądze, nic więcej. Przykre, bo właściciel, bardzo sympatyczny człowiek chyba się pogubił bardzo.

Tak56Nie

Jaro
@Bezrobotny

Potwierdzam. Nie informowanie pracownika do ostatniego dnia umowy ,widać 21.11 wyglądał dla niektórych tak samo. Wieloletni pracownicy nie mogący doprosić się o podwyżkę . Ludzie nie wiedzący jak powinni się zachowywać na swoich „wysokich” stanowiskach. Co im wypada ,a co nie. Innymi słowy straszna wiocha. I tak jak ktoś napisał wcześniej , przykre bo Szef bardzo miły człowiek ,ale przestał kontrolować co się dzieje w jego firmie.

Tak57Nie

Icon

Zgadzam się z Bezrobotnym, firma ma pracowników najniższego szczebla za nic.Od czasu panowania nowego dyrektora w firmie tak źle jeszcze nie było.Firma pozbywa się wykwalifikowanych pracowników z łatwością jakby te osoby nic nie znaczyły.Należy pamiętać że Ci ludzie kiedyś w firmie pracowali na tych co siedzą na górze i zwolnienie kogoś przez telefon kilka godzin przed końcem umowy jest szalenie nietaktowne panie Dyrektorze.Niestety szef zapomniał jak zaczynał i zapomniał o ludziach którzy byli mu wierni i oddani, którzy budowali markę i ciężko pracowali w imię ogólnego dobra.

Tak58Nie

majka

Potwierdzam w Warszawie w JUBITOMIE zarabia się 4- 5 tys.

Tak7Nie1

@majka

W poznaniu 2200 z premią. Z tą odpowiedzialnością to nawet tego komentować nie będę.

Tak24Nie

Bezrobotny

Od czasu zatrudnienia dyrektora generalnego firma się sypie, ludzie się zwalniają, nie są traktowani tak jak powinni. Informowanie kilkuletniego pracownika, w dniu końca terminowej umowy, że nie zostaje przedłużona, proszę bardzo! Dodam, że informowanie telefoniczne. Pracodawca ma do tego prawo, ale przyzwoity pracodawca nie zostawia swojego wieloletniego pracownika bez pracy z dnia na dzień. Ktos mówi głośno to co myślą inni to się go pozbywają. Jeśli macie ochotę pracować kilka lat bez podwyżek, bez prawa głosu to polecam pracę w tej firmie.

Tak55Nie

Kary

W końcu ktoś przejrzał na oczy i pozbywa się tak zwanej ekipy ze Szczecina, szkoda ????

You
@Kary

O co chodzi z tą ekipą ze Szczecina?

Mario
@You

Najsłynniejsza para jubitomu ????

Tak3Nie

Stefan

Czy tak dobrze się pracuje, że rzadko tu zaglądacie? Szkoda bo szukam pracy i oceny pracowników są pomocne a tu nic nie ma

Jarek

Każda firma pracuje żeby osiągać zysk.!

wiadomo kto

Pani kierownik w Jubitomie w Sosnowcu to jakieś nieporozumienie. Życie prywatne, swoje niepowodzenia osobiste przynosi do pracy. Foch w pracy przez 12 godzin. Masakra. Atmosfera grobowa z nią na zmianie to dniówka "wyzwanie". Cała ekipa ma jej dość. Tylko regionalna pani Agata tego nie chce zobaczyć. Wystarczy zrobić zebranie z personelem porozmawiać indywidualnie z każdym pracownikiem i prawda wyjdzie na jaw. Bony bony grudniowe do sprawdzenia niesamowite co robi .

Tak18Nie

xyz
@wiadomo kto

Nic dodać, nic ująć. Nie tylko jeśli chodzi o Sosnowiec.

Feliks

Czy firma potrzebuje pracowników?

Marta

Szukają teraz doradcy klienta do placówki w Krakowie. W ofercie pracy można wyczytać, że dostępna jest ścieżka awansu. Czy zatem ktoś z aktualnych pracowników ze stanowiska sprzedawcy stał się np. managerem? To w tego rodzaju pracy bardzo motywujące warunki, tylko warto żeby potwierdził je ktoś z doświadczonych osób.

tomi

Nie ma szans

Niki

Jakieś nowiny z firmy byłyby mile widziane.

Tak11Nie

Jak wyglądają aktualności firmy Jubitom? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Paulina

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Taka cisza a ja miałam nadzieję na info o firmie.

ola
@Paulina

Przecież wszystkie negatywne opisy są usuwane prawdy się tu nikt nie dowie porażka Przymoze Gdańsk maskara pracodawca zdziera koszmar

Tak23Nie

Marta

@bbb a ty jesteś pracownikiem Jubitom? Możesz napisać, jakie Ty odnajdujesz plusy i minusy zatrudnienia w tym miejscu? Każda opinia jest równie ważna i wnosi na forum nowe, cenne informacje.

bbb

ofert pracy jest całe mnóstwo i zawsze można zmienić na korzystniejszą; także proszę się zastanowić nad zmianą pracy zamiast narzekać;

xbc

nie rozumiem dodawania wpisów obraźliwych w stosunku do firmy jak i pracowników tejże firmy; analizując takie wpisy od razu można się zorientować o niskim poziomie inteligencji osób dodających takowe informacje i mających problemy prawdopodobnie z samymi sobą; nikt reprezentujący godny poziom nie będzie bawił się w dodawanie czegoś takiego jak powyżej; pracuję w firmie od kilku lat i nie mam żadnych powodów do narzekań na współpracowników, pensję, szefostwo, regionalnych; w ostatnim czasie pensje poszły mocno do góry i jak ktoś tutaj dodał można wynegocjować stawki indywidualne adekwatne do poziomu wiedzy oraz doświadczenia zawodowego; jeżeli ktoś narzeka to tylko ten kto reprezentuje samym sobą poziom poniżej wymaganego i nie tylko u tego pracodawcy ale również potencjalnych innych ; wszystkim którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie Jubitom -po prostu polecam

Tak1Nie3
janek

Dobrze ze premia wogole jest poza tym 500zl już netto w miesiącu to raczej mało nie jest wiec trzeba sie cieszyć a nie doszukiwać sie wszystkiego negatywnego.

Tak6Nie1

ja

obserwatorka pewnie nigdy nie pracowała stojąc 12 h na nogach czekajac z usmiechem na klientow. polecam chociaz pare miesiecy takie pracy, to sie pani odmieni zdanie o obsludze w sklepach:) to sa tylko ludzie, nie maszyny.

Tak13Nie

joker

cd. obecnych - jest po prostu zła.

tola

Wujek jesli masz jakies pomysly jak dzialac daj znac pozdrawiam

ktoś

Uważajcie Zdenek to jakaś ściema, ktoś się pod niego podszywa. Pewnie piszę z jakiegoś lewego IP. Jakby tak było faktycznie, dawno by o tym było głośno.

Zostaw opinię o Jubitom - Częstochowa

Chcę opublikować: