Jubitom

Częstochowa

Opinie o Jubitom

Paulina

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Taka cisza a ja miałam nadzieję na info o firmie.

ola
@Paulina 10.12.2017 15:00

Przecież wszystkie negatywne opisy są usuwane prawdy się tu nikt nie dowie porażka Przymoze Gdańsk maskara pracodawca zdziera koszmar

Marta

@bbb a ty jesteś pracownikiem Jubitom? Możesz napisać, jakie Ty odnajdujesz plusy i minusy zatrudnienia w tym miejscu? Każda opinia jest równie ważna i wnosi na forum nowe, cenne informacje.

bbb

ofert pracy jest całe mnóstwo i zawsze można zmienić na korzystniejszą; także proszę się zastanowić nad zmianą pracy zamiast narzekać;

xbc

nie rozumiem dodawania wpisów obraźliwych w stosunku do firmy jak i pracowników tejże firmy; analizując takie wpisy od razu można się zorientować o niskim poziomie inteligencji osób dodających takowe informacje i mających problemy prawdopodobnie z samymi sobą; nikt reprezentujący godny poziom nie będzie bawił się w dodawanie czegoś takiego jak powyżej; pracuję w firmie od kilku lat i nie mam żadnych powodów do narzekań na współpracowników, pensję, szefostwo, regionalnych; w ostatnim czasie pensje poszły mocno do góry i jak ktoś tutaj dodał można wynegocjować stawki indywidualne adekwatne do poziomu wiedzy oraz doświadczenia zawodowego; jeżeli ktoś narzeka to tylko ten kto reprezentuje samym sobą poziom poniżej wymaganego i nie tylko u tego pracodawcy ale również potencjalnych innych ; wszystkim którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie Jubitom -po prostu polecam

Marta

Szukają teraz doradcy klienta do placówki w Krakowie. W ofercie pracy można wyczytać, że dostępna jest ścieżka awansu. Czy zatem ktoś z aktualnych pracowników ze stanowiska sprzedawcy stał się np. managerem? To w tego rodzaju pracy bardzo motywujące warunki, tylko warto żeby potwierdził je ktoś z doświadczonych osób.

janek

Dobrze ze premia wogole jest poza tym 500zl już netto w miesiącu to raczej mało nie jest wiec trzeba sie cieszyć a nie doszukiwać sie wszystkiego negatywnego.

ja

obserwatorka pewnie nigdy nie pracowała stojąc 12 h na nogach czekajac z usmiechem na klientow. polecam chociaz pare miesiecy takie pracy, to sie pani odmieni zdanie o obsludze w sklepach:) to sa tylko ludzie, nie maszyny.

joker

cd. obecnych - jest po prostu zła.

tola

Wujek jesli masz jakies pomysly jak dzialac daj znac pozdrawiam

ktoś

Uważajcie Zdenek to jakaś ściema, ktoś się pod niego podszywa. Pewnie piszę z jakiegoś lewego IP. Jakby tak było faktycznie, dawno by o tym było głośno.

Onaaa

Dodam jeszcze, że pracowałam jakiś czas temu w jednym z salonów Jubitomu i dużo ciekawych rzeczy dowiedziałam się od pracownika z długim stażem w tej firmie. Nie wszystko mogę napisać, ale jeżeli się tam nic nie zmieniło, to szkoda Waszego czasu na taką pracę. Naprawdę nie warto. Zresztą z tego co się zorientowałam u konkurencji jest podobnie. Pewnie zaraz ktoś z biura będzie prostował moje wpisy, ale nie dajcie się nabrać na głupoty typu, że można tam awansować albo zarobić dobrą kaskę, albo się rozwijać zawodowo. Moim zdaniem nie można.

x

no nie zgadzam się że tam jest fajnie....a z tą premią to już absolutnie się nie będę wypowiadać....

Aktualny pracownik

Czytam te stare opinie i średnio chce mi się wierzyć, że było jakieś zastraszanie czy 5 K na rękę. Prawdą jest, że podstawa to średnia krajowa, nie ważne w jakim salonie, zawsze jest tak samo. Różni się już premia - faktycznie jest zależna od utargu sklepu, ale 2K miesięcznie ze spokojem się dostanie. Poza tym są fajne konkursy zegarkowe dla pracowników - im więcej salon sprzeda zegarków konkretnej marki tym większa pula pieniędzy (do podziału na pracowników), za którą sprzedawcy kupują sobie zegarki tej marki.

xxx

nie polecam, kasa słaba, zero perspektyw na awans, chyba że w rodzinie :)fatalna atmosfera....

pytanie zainteresowana pracą

Jak to możliwe że zastraszją pracowników niby czym? W gdańsku potrzebują w Eklerku cv złoży osobiście jaka atmosfera jest w pracy ? Najnisza krajowa ? premia jest od utargów? czy uznaniowa ? Regionalny jest w porządku ?

Grzegorz

do "onaaa" a chciałabyś za leżenie na leżaku dostawać pieniążki??Kasa jest taka jaką sobie wynegocjujesz-każdy jest na swojej rozmowie kwalifikacyjnej,jeżeli chodzi o przełożonych to nie spotkałem się z żadną sytuacją w której ktokolwiek był w jakikolwiek sposób niemiły-przy podejściu"ciągle użeraj się z klientami" nie nadajesz się w ogóle do pracy w handlu albo nawet śmiem twierdzić z ludźmi-pracuję w salonie-nie narzekam

ll

nie polecam, praca bez możliwości awansu, kasa dobra w stolicy bo wszystko zależy od centrum w jakim się pracuje, ale poza tym nie ma innych zalet

były klient

juz nigdy nie kupię nic w sklepach jubitom,niestety towar bardzo słabej jakości

majka

Potwierdzam w Warszawie w JUBITOMIE zarabia się 4- 5 tys.

nie

nie polecam,

mokikoki

Haha Tyle lat pracuje i takich bredni nie słyszałam. Zawsze wypła na czas i premia. Nigdy żadnego zegarka mi nikt nie proponował :D

anonim xx

juz na szczescie nie pracuje

piszac to podejrzewam ze jestes jednym z pracownikow,,, jak ci tak zle i nie dobrze to zamiast narzekac zwolnij sie z pracy......

Zostaw opinię o Jubitom - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jubitom