Jubitom
counter
2 86 430 5 1
Szkoda.

(usunięte przez administratora) W ostatnim czasie, firma poszukuje nowych doradców klienta niemal w każdym salonie w Polsce. Zastanówcie się, przyszli kandydaci, czy Was to nie dziwi? Oczywiście, warunki pracy obiecane Wam podczas rozmowy będą zapewne kuszące, ale to tylko pozory. Pracownicy pracujący na tej samej stawce od kilku lat, brak obiecanych podwyżek, umów, aneksów, awansów... (usunięte przez administratora)Wcześniejsze komentarze jak najbardziej trafne i zgodne z prawdą. I niestety w dalszym ciągu aktualne.

Tak69Nie2
Esmeralda

:) Bardzo serdecznie NIE polecam pracy w firmie JUBITOM. Absolutnie nie liczą się z pracownikami , na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują kokosy a w rzeczywistosci premia wystarcza na jedne małe zakupy w Biedronce(w szczycie formy premia ok 200 zł ). Firma upada , zamykają sie kolejne salony - ostatnio w Sosnowcu, teraz dwa w Poznaniu , z dnia na dzień zwalniają pracowników ktorzy budowali tę firmę , dyrektor totalnie nie potrafi zarządzać (jednym słowem słoma z butow i wysoko wykwalifikowane buractwo) , a szef mily starszy Pan nie ogarnia rzeczywistości.Ogólnie zarzad Jubitom jest wybitnie nieprofesjonalny i traktuje pracowników w niestosowny sposób. Kiepskie wypłaty , zero perspektyw , dyrektor nie liczący się z pracownikami - wszystko na temat Jubitomu :)

Tak68Nie1
Olq

Witam czy ktoś jeszcze jest na 0.8 etatu i bez premi ?

Tak5Nie

Mogę powiedzieć że nie jest źle. Dużo starszych stażem, ale nie wszyscy narzekają. Są przestrzegane premie, prawo pracy, ogólnie pod tym względem się poprawiło. Może zarzutem jest premia świąteczną, ale są zapewnienia że zostanie uregulowana. Co do zarobków, nie są rewelacyjne, ale nie są gorsze od tych co było dawniej. Widać jakiś profesjonalizm. Myślę że na pandemia Jubitom ugra, bo padnie dużo firm, zwłaszcza w galeriach sieciowe, jak i mniejsi sprzedawcy. Ogólnie pracę polecam, jeśli nie masz za dużego ego .

Tak2Nie43
Ula

Ciekawe jako konkurs w tym roku wymyśli szefostwo , żeby zmotywować pracowników do dużej sprzedaży za która nie wypłaci

Tak11Nie
@Ula

Mysle że nikt już nie będzie brał na poważnie cokolwiek co zostanie ogłoszone.

Zbulwersowany
@Zorro

Akurat firma Jubitom to wzór uczciwości i solidności. Każdy z firmy ponosi wyrzeczenia A takie nachalne dopominanie o premie, która już była omawiana, że będzie zapłacona w późniejszym terminie, jest nie na miejscu.

TakNie15
@Zbulwersowany

Nie na miejscu jest żeby pracownik musial dopominac się o swoje prawie przez 8 miesięcy. Nic nie bylo z nikim omawiane. A zdawkowe odpowiedzi na pytanie kiedy bedzie wypłacona premia są jednym wielkim kłamstwem

Tak12Nie1
Tralala
@Zbulwersowany

@zbulwersowany to będzie zapłacona zaległa premia, za przynajmniej dwa miesiące? WOW! Kiedy??? Było by extra, wszak wakacje były pracowite, klienci jak ruszyli to czasu na herbatę w pracy nie było, co zresztą i obroty wskazują

Zbulwersowany
@Tralala

Premia jest uznaniowa jak sama nazwa mówi i zależy od uznania pracodawcy. Teraz firma zaciska pasa i co więcej to najwięcej traci tzw. góra a nie pracownicy zatrudnieni w Salonach. Wszystko co jest czynione jest dla dobra pracowników. Żeby mogli pracować, proszę doceńcie to. Nie ma chyba firmy bardziej transparentne i uczciwej niż Jubitom.

TakNie18
@Zbulwersowany

Nie wciskają kitu premia świąteczna to nie premia uznaniowa firma przyłączyła się do tarczy i uwierz że nie zbiedniala wręcz przeciwnie....A nowy samochód szefa to niby za co? Nie zwolnił nikogo bo nie może przez rok skoro dostał kasę z tarczy no chyba że znajdzie nowego pracownika ale nie znajdzie nie za takie marne pieniądze ....A za co mamy być wdzięczni za te nie wyplacane nasze ciężko zarobione pieniadze? Za te klamstwa managerów. I gdzie ta uczciwość firmy? Co za bzdury....Zbulwersowany pozdrawiam bo wiem kim jesteś

Tak18Nie1
Marek
@Zorro

Nic dodać nic ująć sama prawda.

Tak8Nie1
Tralala Nowy wpis
@Zbulwersowany

Za 2000 złoty to naprawdę pracownicy są bardzo zadowoleni. Niech góra sobie wypłaci 2000 złoty i dalej pisze takie posty, że to gora ma źle a pracownicy dobrze. Głodowe pensje. Wstyd. Sprzedawca dóbr luksusowych by zarabiał takie pieniądze....od stycznia pensja minimalna 2800. Szanowny Panie dyrektorze , rozumiem że wzrost pensji przynajmniej o 200 złoty jest przewidziany u pracowników?

Kura Nowy wpis
 Problem
@Zbulwersowany

To chyba jakiś żart ! Pracowałam kilka lat temu było tak samo jak teraz nic się nie zmienia , produkt fajny ale ludzie którzy zarządzają to porażka ! A w każdej firmie pracownik najważniejszy bo to na kim spoczywa ciężar zarabiania na wszyskich wyżej

Kinia Nowy wpis
@Tralala

I do tego odpowiedzialność materialna przy takim dochodzie to absurd , aż się boje inwentaryzacji rocznej ze więcej zapłacimy niż zarobimy , gdzie na salon wchodzi góra Kiedy i gdzie chce Panie z centrali czy regionalni również maja dostęp do produktów w salonie jak przyjeżdzają

Ola Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
 Problem

Nie polecam pracy w tej firmie . Brak lojalności , kompetencji i szacunku dla pracownika . Wymagania rosną , a pensje nie do tego brak możliwości rozwoju i niejasność co do premi czy nagród

Tak14Nie
Hela

@Ula na czym polegają te konkursy ?

Nina

Czy ktoś dostał może obiecaną premię za grudzień?

Tak2Nie6
zadowolony
@Nina

Tak. U nas w końcu wypłacili :)

@zadowolony

Zadowolony nie klam.....ksiegowe nie otrzymaly żadnej dyspozycji o przelewach źródło pewne

@zadowolony

A czy pracownicy którzy pracowali na premie a odeszli tez dostali ?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Olq

Witam czy ktoś jeszcze jest na 0.8 etatu i bez premi ?

@Olq

Wszyscy są na cały etat i wróciły premie choć trochę zmodyfikowanej formie.

@Pracownik

Czyli marne szanse na premię;(

Zarobiona
@Emi

Ja wiem? W sierpniu dostaliśmy, we wrześniu też się staramy i pewnie wyrobimy. I taka sytuacja w wielu salonach. Zamiast narzekac pracujemy. I tak jest lepiej niż w innych sieciach, gdzie trzeba robić wzrosty.

TakNie15
@Zarobiona

Wypłacił premie za sierpień? Przy wzroście sprzedaży?

Rita
@Nina

Tak oczywiście bez problemu.

@Rita

Wszystkim pracownikom? Czy już zastosowano nowy regulamin i tylko poszczególnym jednostkom Bo kiedy i w który salonie to tajemnica

@Nina

Dokładnie nie wiadomo czy każdy ma tak samo

@Ola

Czy tylko część załogi dostanie bo mieli najlepszy utarg bo nic innego ( zyse ,przyjęcia i wysyłki) nie robili

Marek
@Nina

Jak to czyli jedni dostali premie-nagrody za sierpień a inni nie mimo wzrostu?O co tu chodzi.

Tak2Nie
@Marek

Zamiast współpracy zrobi się jedna wielka walka o klienta porażka ..... firma spada na (usunięte przez administratora) skoro premie płaca to niech świąteczne oddadzą co nasze

Irek
@Marek

I wtrescie jakas sprawiedliwość. Dostanie ten co sprzedaje i sie stara, ten co sie obija nic nie dostanie. Brawo i tak powinno byc zawsze.

Tak3Nie9
Mala
@Irek

A ten co zsmawia, przyjmuje wykłada towar, sprząta niech tyra za grosze.

TakNie3
@Mala

Chyba tak to jak to ma wyglądać kto wyznaczy osobę która ma sprzątać i nic nie dostać a kto ma obsługiwać i dostawać kasę

@Nina

Ktoś tu się podszywa pod moją osobę. Brak odwagi czy chęć zasilania fragmentu.? A może osoba która jest przykładem lizustwa i bycia tylko od sprzedazy a inne prace tzw. Brudne sprzątanie, wysyłki itp. są obce.

@Nina

Teraz będzie wiadomo kogo się obija A kto pracuje. Kiedyś bez sensu było iż każdy dostawał tyle samo premii. Pokrzywdzeni byli dobrzy pracownicy. Salon powinien mieć plan jak i jednostki. To należałoby sprzedaż

Tak3Nie7
Jola
@Zadowolony

A kto będzie robił zyse dostawy , klienci tez przychodzą z reklamacjami które trochę zajmuje to nie uczciwe ktoś będzie robił utarg i premie ktoś tylko spisywał reklamacje czy sprzątał

Tak5Nie2
@Jola

Wszyscy będą zabijali się o klienta z kasą zegarki, złoto drogie A reszta klientów będzie zbywana

@Nina

A skąd bedziesz wiedziała czy klient przychodzi po złoto czy srebro, drogi czy tani zegarek.

Iwo
@Zadowolony

Widzę Zadowolony że chcesz mieć cały sklep przeciwko sobie ciekawe który salon ma takiego ''pajaca'' na salonie odludka i egoistę pewnie koleżanki masz w głębokim poważaniu stój już przy wejściu na bogatego klienta i miej wszystkich przeciwko sobie ciekawe jak długo dasz radę-powodzenia.

Tak8Nie4
@Iwo

Tak było jak pracowało się w Kruku i Swissie i nie było zawiści.

Tak3Nie4
Kola
@Nina

Będzie chora rywalizacja zamiast współpracy

Tak4Nie2
Obiektywna
@Kola

Będzie wzrost kilkudziesiecioprocentowy zamiast kilkunastoprocentowego. Ja tam rozumiem szefostwo.

Tak2Nie8
Pele
@Obiektywna

Jedyna sprawiedliwa dla wszystkich forma wynagradzania została skasowana.brawo wy!!!

Tak8Nie3
@Zadowolony

Jak tam byli tak super to dlaczego zmieniłeś?

Tak2Nie1
@Nina

Do Jubitomu przyciaglo mnie profesjonalne i przemyślane działanie szefostwo. Ufam bo wiem że z tą firmą będę się ciągle rozwijał. Teraz jest wiele profesjonalnych osób na swoim miejscu, z roku na rok widać to na każdym kroku.

Tak2Nie10
@Zadowolony

Kto tam niby jest profesjonalny?Wymień chociaż jedna osobę z nowego zaciągu albo zmniejsz natężenie substancji które zażywasz.

Tak9Nie2
kiki
@Zadowolony

Jak nie chwalą to samemu trzeba się pochwalić czuć dyrekcję w tym wpisie.

Tak5Nie1
@Sprawdzam

Oj widzę że prawda boli i zaczynają się wyzwiska. A rzeczywistość jest taka są wzrosty w prawie wszystkich Salonach, chyba nie ma Tylko w tych gdzie jest stara gwardia. Nowi pracownicy nie sa roszczeniowi, którzy tylko mówią o premii grudniowej ktora byla premia uznaniowa i mozna jej nie wypłacić. Nie wyzywajmy ale dyskutujmy na argumenty.

Tak2Nie11
Mirek
@Sprawdzam

pokaż mi salon gdzie jest stara gwardia wszyscy odeszli a nowi nie mają tz. roszczeń bo są na okresie próbnym -pewnie po nim kiedy zobaczą ile roboty jest na salonie będą roszczeniowi i za harówkę będą chcieli kasę a nie najniższą krajową i premio-nagroda plus minus 200-300zł ich nie zadowoli.

Tak3Nie2
@Mirek

Nie mogę tutaj operować personaliami (kwestia regulaminu) ale zobacz i powiedz szczerze ile jest pracowników z długim stażem. Są zadowoleni skoro tak długo pracują. A z nowych pracowników wszyscy są zadowoleni. Obecnie chyba nikt nie pracuje za najniższą krajową.Przestancie już podsycać tymi premiami grudniowym, to pracodawca uznaje czy zapłacić czy nie.

Tak2Nie7
Sprawdzam(ten pierwszy)
@Sprawdzam

Odpowiedz mi na pytanie kto twoim zdaniem jest taki profesjonalny?Bo kluczysz, kręcisz a na pytanie nie odpowiadasz.Po drugie jeśli w ten sposób traktujesz sprawę nie wypłaconych premii grudniowych to nie jesteś żadnym partnerem do rozmowy dla obecnych pracowników ,którzy do tej pory ślepo wierzą ze się nad nimi ulitujecie i wypłacicie co im obiecaliście.Celowo uogólniam bo wiem ze jesteś oszuście jednym z nich.Zastanow się lepiej nad tym co piszesz.

Tak4Nie2
@Sprawdzam(ten pierwszy)

Profesjonalna kadra zarządzająca w centrali np. popatrz na wyniki finansowe, na usprawnienia w firmie, na zatrudnieniu nowych ciekawych osób, otwarcia salonów czy potwierdzenie pozycji firmy w biznesie. Proszę o nie rzucanie inwektyw, skoro uważasz że oszukano Ciebie to proszę bardzo skieruj sprawę do sądu. A nie bezpodstawnie oskarżasz.

Tak2Nie10
Sprawdzam(ten pierwszy)
@Sprawdzam

Ja mam wrażenie ze w ogóle nie czytasz ze zrozumieniem, tego co w dość prosty sposób chce przekazać.Nie twierdze ze mnie oszukano to po pierwsze.Moja refleksja tyczy się jak to ująłem „obecnych pracowników”Po drugie nie oskarżam nikogo tylko twierdzę ze jeśli pokrzywdzonych pracowników chcesz ciągać po sądach żeby tam dochodzili swojego to jakim jesteś dla nich partnerem do rozmów?Piszesz o wzrostach , wynikach finansowych ,usprawnieniach a nie jesteś w stanie wywiązać się z podstawowych zobowiązań.Kpina.Nie wdaje się z Tobą w polemikę ,ponieważ piszesz bzdury i puste frazesy skierowane tylko na czasowe uratowanie twarzy na tym forum.Dobranoc

Tak16Nie2
@Sprawdzam

Chyba ktoś z góry zabrał się za naprawę wizerunku firmy

Tak8Nie
Regulamin

Wiele punktów regulaminu do zweryfikowania pod kątem zgodności z prawem.

Zaintetesowany

Hej. Wiecie może czy dostaniemy premie za grudzień 2019 roku ?Jakiś nowy regulamin przyszedł i nie wiem co z nim?

TakNie5
Ryba
@Zaintetesowany

Nie dostaniemy, a regulamin po prostu już jasno zaznacza ze nie będziemy otrzymywać premii za sprzedaż. Przepraszam- nagrody

TakNie3
@Ryba

Czyli będzie tylko podstawą?

Alfred Nobel

Tak :)

@Emi

To chyba jakiś żart, obroty wysokie A my nic nie dostaniemy to po co się starać

@Emi

Wszystko co było obiecane zostanie pochowane, no może nie teraz, nie za miesiąc, może za rok, dwa lub trzy, ale zostanie wypłacone.

TakNie4
@Jako

Było mówione że do końca lutego mamy wrzesień, czy nasz pracodawca aż tak jest mało uczciwy i sumienny. Wstyd taka firma A traktuje ludzi jak śmieci. Naobiecywali a słowa nie dotrzymali

Tak2Nie5
@Emi

Premia będzie tylko dla najlepszego donosiciela który robi utargi kosztem ciężkiej pracy reszty zespołu ,ale na talent do podlizywania się i donoszenia.

@Emi

Powiedzieli do końca lutego, ale nie dodali do którego roku i którego wieku????

Jula
@Jako

Racja:( bardzo słabe to ze strony szefostwa dorabiać się na naiwności ludzi

Tak2Nie
Jula
@Nina

To będą te premie czy dalej goła podstawa?

@Jula

Znaleźli naiwnych, ale zawsze można iść do sądów albo to nagłośnić.

Marta
@Nina

zgadzam się czyli podlizywacze do dzieła R z Centrum takich lubi.Dobrze że mnie już tam nie ma wiedziałam że premii nie będzie a o świątecznej można zapomnieć jak w przysłowiu ''pracuj ,pracuj a garb Ci sam wyrośnie''.

Pita
@Marta

Może jednak choć trochę przyzwoitości będzie miała firma i wypłaci to co nam się słusznie należy. Chodziliśmy i staraliśmy się by dostać ta premie grudniowe. Mam pytanie jak nazwać kogoś kto tworzy regulamin obiecuje i się nie wywiązuje

Ala
@Pita

Jaki regulamin? Ktoś coś dostał na piśmie do przeczytanie przed planem świątecznym?

Pita
@Ala

Tak regulamin przyszedł na mail z planem i regulaminem.

Tak1Nie1
Ala
@Pita

Do nas nic takiego nie przyszło. Regionalny ustnie przekazał informacje kierownikowi....

@Pita

Nam nic nie przyszło A co tam jest napisane?

Jola

Szefie oddaj co nasze ! To my ciężko pracowaliśmy na niby premie świąteczne

Ula
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy naprawde będziemy na gołej podstawie? Co z premią świąteczną tak nie może być ciężko na nią pracowaliśmy

Tak1Nie1
Asia

Hej czy komuś wypłacili premie świąteczną?

TakNie30
@Asia

Myśle ze mozemy o niej zapomnieć. Również czekam, ale się nie doczekam. Najwyższa pora zwolnić się, bo jest coraz gorzej. Ze strony góry tylko obiecanki, a jak przychodzi co do czego to NIE MA NIC!!!!

Tak13Nie

Za grudzień?

TakNie6
Ela
@Ola

Nic nie dostaniecie, nagrody za ten miesiąc to tez ściemy

Luna
@Asia

Nie wypłacili i nie ma się już co łudzić bo nie wyplacą

Tak13Nie1
Ela
@Luna

Co z premiami?

Milena
@Ela

Na szczęście będą tak jak teraz. Jest to dość sprawiedliwe, zrobimy wykażemy się to dostaniemy. Ja jestem zadowolona. Teraz czekam na premie śeiąteczną

Tak2Nie13
koko
@Ela

nie ma premii dlatego większość ludzi odeszła nie będą pracować za grosze tak jak ja ale są nowi i można im obiecywać aż zobaczą NIC.

Obiektywny
@koko

Odeszli przeciętni pracownicy, to normalne że są zmiany. Ci najlepsi zostali. Nikt wybijający nie odszedł.

Tak3Nie7
Felek
@Obiektywny

To chyba z twojego zespołu. Nawet nie wiesz ile wartościowych i przede wszystkim kompetentnych osób zrezygnowało.

Tak5Nie4
Weteran
@Obiektywny

No to chyba masz niepełne informacje... Odeszli też eksperci brylantowi i zegarkowi, kierownicy, wieloletni i doświadczeni pracownicy firmy, szanowani i lubiani przez klientów, będzie ich brakować w wielu zespołach... Pytanie tylko kto jeszcze i jak szybko... No, ale fakt idzie nowa jakość. Ktoś ma jakiś plan... Zostawię tu jeden cytat, który ktoś z firmy ma na profilu.. " za każdym zespołem stoi lider, ale nie za każdym liderem stoi zespół" smutne...

Tak20Nie2
Irek
@Weteran

prawdę piszesz odeszli ci którzy coś potrafią i byli lubiani przez klientów ale firmie nie zależy przyszli nowi co z tego że nic nie potrafią szkoda im kasy na fachowców to mają ''stojaki ''.

@Obiektywny

Ty obiektywny ''normalne że są zmiany'' odchodzą całe zespoły a te zmiany podyktowane są czymś.Pisz prawdę o przyczynach tych zmian Klakierom dziękujemy.

Tak8Nie1
Biegunka

A jaka pierwsza litera imienia „Menagera”?Bo mam dwa typy

Tak3Nie1
Hubert
Klient
@Biegunka

A jest jakiś inny menager w Trójmieście? Przepraszam pseudo

Tak9Nie5
była

zdajecie sobie sprawę że istnieją inne firmy, gdzie co prawda też nie jest kolorowo, ale zarobicie 20-30% więcej za taką samą pracę, będą regularnie i terminowo wypłacane premie i prowizje ze sprzedaży ? wystarczy tylko zmienić pracę ? tak z czystej ciekawości, co was trzyma w tej firmie ? jak można pracować dla kogoś, kto nie wypłaca pracownikom uczciwie, zgodnie z umową, wypracowanych pieniędzy ?

Tak15Nie
Kasia
@była

Dokładnie , dobrze że już mnie tam nie ma. Współczuję tym co walczą za te grosze