Jubitom
counter
2 70 273 5 1
Nina

Nie równe traktowanie to standard. TAK jak obecnie niektórzy mają cały etat 100% wypłaty inni tylko 0,8 etatu i 0.8 wypłaty

Tak17Nie
@Nina

Śmiech na sali... Jak można tak traktować pracowników. Każdy jest równy, kusi jeść opłacać rachunki... 100% etatu dostały salony gdzie zawsze jest kiepski utarg... Wielka żenada. Oczywiście regionalna nic z tym nie robi. Dziwi się biedactwo o co może chodzić pracownikowi.

Maja
@Nik

Przecież ją to guzik interesuje o czym świadczą wcześniejsze wpisy są równi i równiejsi tylko kłody pod nogi rzuca jak jej coś nie pasuje ja na całe szczęście już gdzie indziej pracuję i Wam też polecam.

Malta

Nie prawda!!To wspaniała kobieta!Zawsze pomoże pracownikom i jest bardzo empatyczna.Każdy chciałby mieć taką menadżerkę!!

TakNie11
@Nina

A wiadomo co z premią? I czy coś wiadomo czy i kiedy wypłaca premie świąteczną

Tak2Nie1
Jarek
@Jola

Tak wiadomo możesz zapomnieć o premii świątecznej nigdy jej nie zobaczymy.

Zmeczony atmosfera
@Nina

Witam. Place nierówne to niestety są w całej Polsce. Nie wszyscy kierownicy i sprzedawcy zarabiają tyle samo (mówię tu o czasach przed pandemia). I nie jest to niestety uzależnione od osiągniec ani utargów ani marzy. Tylko chyba prywatnych sympatii... Tarczy już nie ma a etaty dalej 0,8 i niestety mogą to ciągnąć jeszcze rok. Tylko jak to świadczy o szacunku do pracownika, który generował zyski w poprzednie lata wraz z zespolem? Świadczy to o braku szacunku niestety. I braku znieczulicy. Ludzi nie stać na opłacenie zobowiązań, a inne firmy w galeriach, po sąsiedzku, już wyplacają premie i pełne wynagrodzenia. Firma myśli, że jak się wszyscy pozwalniaja, to zatrudnia byle kogo i sprzedaż się będzie kręcić. Będzie ale słabiej przez pierwsze miesiące. A przede wszystkim tym nowym będzie trzeba więcej zapłacic. I wtedy już znajdą się pieniądze na pełny etat i premie. Czyli musimy się zwolnić i zatrudnic jeszcze raz:) według tej pokręconej logiki naszych rządzących. Jest nam jako pracownikom, wiernym firmie, po prostu przykro. Bo zależy nam na pracy tutaj. Ale chyba nie za wszelką cenę. Chyba nie za takie traktowanie. Za nierówność wynagrodzeń, za jakieś mydlenie oczu o marzach i niewypłacalności salonów, za płacenie za każdą jedna niezgodność w inwenturze (do tej pory w każdej firmie mieliśmy limit dopuszczalny na braki i nikt nic nie placil). I ta atmosfera zastraszania i płacenia za wszystko. Za uszkodzony tablet, za niewyłączoną na noc klimatyzacje, za niewylaczony na noc komputer. No wszystko nasza wina po prostu. Ludziom się juz po prostu trochę ulewa. Pozdrawiam innych wytrwałych (do czasu ) na placu boju. Nastroje są już we wszystkich salonach 'odpowiednie' wiec czekam tylko aż to wszystko wybuchnie i w sklepach zostaną po 2 osoby a firma będzie co miesiąc generować ogromne straty... A ta atmosferę paniki i donosicielstwa w centrali da się wyczuć aż tu u nas w salonach. Wszędzie niekompetencja. W każdym dziale. Niestety

Tak19Nie
@Jola

Pewnie tak będzie, to jest żałosne. Lepiej się nie starać być przecietniakiem, nic nie robić, nie starać. Przecież to bez sensu. Każdy dostaje po równo, najniższą krajową.

Rafa Nowy wpis
@Nik

Ona jest zdziwiona... bu buhaha ona wszystko doskonale wie, a zajmuje się tylko " przygodami" w pracy zamiast pracą. Normalnym pracownikom to nawet prawdy nie powie co dalej jak to wygląda itd

Rebus Nowy wpis
@Jarek

Potwierdzone info, nie macie szans na wypłatę premii za grudzień

Myślę Sobie

Wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma ... przeczytajcie o Aparcie

Tak2Nie8
Mika
@Myślę Sobie

Apart się wybroni, daleko Jubitom do Apartu...

Olas
@Mika

Nam w Aparcie płaca . Pozdrawiam !

Y
@Olas

Drodzy przyszli pracownicy, nie podejmujcie pracy w naszej firmie. Wiem, ze kryzys na rynku pracy się pogłębia, będzie ciężko, ale Jubitom to nie jest miejsce na rozpoczęcie nowej ścieżki zawodowej. Obiecają Wam wiele, dostaniecie „nic”. Nie ma szkoleń, jasnej ścieżki rozwoju, nie ma premii świątecznej, chociaż spełniamy warunki by ją otrzymać. Miejcie do siebie szacunek, nie podejmujcie pracy w tej firmie. A tym, którzy muszą zacisnąć zęby i przychodzić każdego dnia do pracy życzę szczęścia, cierpliwości i tego by udało im się podjąć pracę u pracodawcy mającego do Was szacunek. Pozdrawiam

Tak25Nie
Mix
@Mika

A dlaczego Aparat (czy inna firma konkurencja )szybko nadrobi straty...po 1. super reklama na rynku są bezkonkurencyjni, po 2. cała masa biżuterii w magazynach (tony złota i srebra) Konkretni i szybko działający dostawcy, po 3. prestiżowe marki zegarkowe, po 4 ten sam personel od lat niezmienny fachowcy z mega doświadczeniem no i po 5.ludzie którzy tym zarządzają to podstawa od właściciela po sam personel -wszystko gra i buczy można pracować. A Jubitom no cóż w skali od 1-5 , jedno wielkie 0. ( Oczywiście szacunek do wszystkich szeregowych pracowników, bo Wy nie jesteście niczemu winni)

Tak11Nie1
@Mika

Ja bym chciała pracować w Jubitomie a nie w Aparcie. Nie wiem skąd te legendy o zarobkach w tej firmie. Mówiąc szczerze to akurat chyba w moim mieście albo w Jubitomie jest tak dobrze albo w Aparcie tak żle, że w pierwszym widzę tych samych osób A z Apartu odchodzą

Tak1Nie7
@Mix

2. Tiaaa masa biżuterii w magazynach chyba żart 3. Prestiżowe marki, fakt Alberty i Aztoriny 4.niezmienna załoga była 10 lat temu A nie teraz

TakNie3
Mix
@Marta

Napisałem "prestiżowe marki" co za tym idzie " marki premium" tj Zenith, Cartier, Jaeger, Lang Shone, Panerai i inne z tej grupy. Widać jacy fachowcy z Was skoro ciężko odróżnić nawet podstawowe nazewnictwo Zegarki do zegarki premium i przyporządkować marki , no ale takie właśnie osoby tam u Was " eksperci". Podstawowe marki też mamy, bergsten Aztorin firma masę pieniędzy zarobiła chociażby reklama w trakcie skoków narciarskich i wiele innych. Marto proponuje abyś najpierw nabyła podstawową wiedzę, a później pisała o branży, a jeśli w niej pracujesz to chyba czas na porządne szkolenie o ile cis takiego tam macie.

Tak4Nie1
Mee
@Marta

Gdybyś naprawdę chciała, to byś pracowała! Na stronie są ogłoszenia, prawie do każdego salonu potrzebują i przyjmują każdego jak leci. Pokaz mi gdzie teraz potrzebują do Apartu, oprócz specjalistycznych stanowisk do centrali w Suchym Lesie?! To chyba o czymś świadczy???

Tak6Nie1
@Mee

Przyjmowali jak leciz teraz już nie. Teraz raczej są zwolnienia.

@Mix

Tak Lange, Cartier, Vacheron ma raptem dwa trzy salony w Polsce. Reszta to Alberty, Aztoriny i Bergsterny. Wy macie Omega, która nie trzeba sprzedawać bo sama się sprzedaje. Podobno macie konkursy i dostajecie nagrody. W Aparcie dostaniecie Alberta....Za 10 lat pracy jako nagrodę.

@Mix

A i macie w Jubitomie szkolenia my rzeczywiście z zegarków prawie nic...

TakNie2

80 proc....

kasia
@Marta

Czytałaś wcześniejsze wpisy konkursy i niewypłacone premie świąteczne braki personalne w całej Polsce pensje niskie a teraz to już szkoda gadać ale wymagania mają(usunięte przez administratora)do sprzedawców a pracy po łokcie i pewnie są zdziwieni dlaczego personel ucieka im z tak cudownej firmy mało kadry z doświadczeniem ale małolatów dostatek bez doświadczenia ale co tam liczy się sztuka nie jakość w (usunięte przez administratora)

Tak7Nie1
@kasia

Małe to znaczy jakie? 1900 zł czyli tak jak w Kruki, 2,2-2,5 tyś jak w Aparcie. Gdzie do jakich firm ludzie z Jubitomu się zwalniają i odchodzą. Mówmy o tych co się zwalniają A nie są zwolnieni.

Informacja
@Marta

Skad masz takie informacje o zarobkach?Ja pracowałem w tych firmach(Jubitom i W.Kruk) i wybacz ale nie zarabiałem takich pieniędzy.Zarobki podstawowe bez premii były na poziomie 2600-2800 netto.I nie pisze tu o funkcji kierownika.

Pracownica
@Y

Nie wiem czemu obrażasz pracę w Jubitomie. Zawsze płacą na czas, dostajesz tyle co powinieneś. Nie ma krzyku, nerwowość. Powiem szczerze że poprawiło się jeśli chodzi o szacunek dla pracownika. Pozbyto się niepotrzebnych kierowników na Salonach, którzy traktowali firmę jako swoją posiadłość. Teraz uważam jest lepiej.

Tak2Nie10
Ka
@Informacja

2600-2800 to zarobki kierownika w centrum!! Teraz to najniższa krajowa i żadnej premii.

Ka
@Pracownica

Dostajesz tyle co powinienes? W takim razie zarzad nisko ceni ciezka prace swoich lojalnych pracownikow. Nic sie nie poprawilo jesli chodzi o szacunek dla pracownikow - brak wyplat premii swiatecznej to jeden z wielu przykladow. Nie jest lepiej, panuje chaos, kolesiostwo i rzady ludzi niekompetentnych.

Majka
@Marta

W Jubitom nie popracujesz 10 lat, odejdziesz sama albo będą pod tobą dolki kopać żeby cie wykopać. Nie cenią ludzi. Nie znam nikogo kto by pracował w jubitom 10 lat, chyba tylko w biurze parę osób. Także ciesz się tym Albertem:)

Olas
@Majka

Mam porównanie tych dwóch firm, Jubitom niestety jest na minusie , szczególnie z tym nowym zarządem, jedyny plus taki,że regionalna północ poleciała bo to był koszmar...A i to co zrobili Wam z premią grudniowa cóż wiałabym i to prędko. Wiadomo nie będę tu wypisywać pieśni pochwalnych bo bez przesady,ale tak wole Apart, bo nie ma cyrku na salonie,robisz swoje-wychodzisz i regionalny też jest ok.

kasia
@Olas

A co na forum pracowników J..... robią pracownicy Apartu co Was tknęło do pisania nie macie swojego forum bo tam też ąż wrze jak w kotle macie lepsze pensje i premie zależy od salonu i tak Wam mało jak chcecie spaść z wysokiego konia to zapraszam do Jubitomu wtedy zobaczycie ile można zrobić 3....... nie zobaczycie nigdy jedynie przy pensji grudniowej lekko ponad jak was to interesuje to zapraszamy .

krystian
@Marta

To się zatrudnij bo ostatnio wiele osób z Jubitom przeszła do Apartu i jest bardzo zadowolona z tej zamiany i są to osoby które jakimś cudem P regionalnej nie udało się pozbyć bo z tego co mówią wykopuje sprzedawców którzy jej nie lukrują jedyna droga awansu a A.............. ceni doświadczenie pensje zależą od salonu ale poniżej 3000 mało który salon wyciąga ja pacuję i wiem co piszę z Apartu wcześniej może teraz kiedy jest kryzys i jest zmniejszane zatrudnienie ktoś zdesperowany do was przyjdzie i wtedy doceni co stracił.

@Y

Ścieżka rozwoju jest bardzo jasna wystarczy dobrze donosić do regionalnej

Tak10Nie2
Wafel
@Nik

Czytam, czytam i nie wierzę, że jeszcze ma to miejsce. Pracowałem w Jubitomie w Trójmieście i tu się zgadzam jedyna droga nawet nie awansu tylko trzeba być pracownikiem roku ale u tej Waszej Pani Regionalnej sprawy załatwia się inaczej konsekwentnie trzeba zostać coś w rodzaju " Pana z brodą" z którym to bywała tu i ówdzie na podbojach Trójmiasta robiąc ankietę tajemniczego klienta i inne " dziwne" rzeczy zresztą krzywdzące pod względem oceny pracownika. Ta kobieta jeszcze sprawuje piecze nad salonami Warszawskimi?, współczuję.

Tak20Nie
@Wafel

Nie wiem jak jest w salonach Warszawskich bo nie o nich mowa. Nie będę się rozpisywać bo dalej jestem pracownikiem ale niestety tak jest. Nikt nic nie może zrobić bo osoba "uprzejmie donoszę" Jest Bogiem nie do ruszenia. Kopie dołki tak zwana słodka żmijka która niszczy wszystkich

Tak11Nie6
Ewa
@Y

Boże jak ja Ciebie rozumiem podpisuję się obydwiema rękoma pod tekstem najniższa krajowa nie wywiązywanie się z obietnic płacowych i brak szacunku do sprzedawców wszystkim którzy zaciskają zęby i pracują w J............ dużo zdrowia.

@Ewa

Rozumiem ze pracujemy bez premii skoro nikt z nami nie rozłożenia i nic nie mówi?

Tak6Nie1
Kika

Bez premii Ciesz się że masz pracę. Chcesz do Lidla za 3k na reke

Jagna Nowy wpis
@Kika

A ja chciałam poinformować ze w konkurencji, pensje są już 100% ,natomiast premie ,nie w całości ale już wypłacane za miesiąc czerwiec.

Tak jest Nowy wpis
@Jagna

Potwierdzam wypłacają wcześniej dostaliśmy informację, wszystko gra.

Bojąc się

Hej. Czy dostaniemy premie świąteczną tak obiecaną. Czy będziemy mogli coś z tym zrobić?

Jola

Straszne , nie wiemy na jakich warunkach pracujemy i co z nami dalej czy etaty ucięte są na stały czy chwilowo i co z premią wie ktoś?

Zorientowany
@Jola

Nie dostaniesz, jak każdy. To była tylko ściska dla naiwnych by się starać. Nie bądż dzieckiem. Minęło 7 miesięcy Nie było to nie będzie.

Tak7Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zaintetesowany

Witam. Poproszę o odpowiedż, bo szukam pracy w branży zegarkowej. Czy w Galerii Mokotowie, moge liczyc na dobre zarobki co najmniej 3 tyś. Jest mi blisko tam. Poproszę o szczere odpowiedzi. Czy jest to realne nawet w ciągu 1 roku. Mam doświadczenie w handlu i branży.

Tak1Nie9
Elka
@Zaintetesowany

Najnizsza krajowa, zadnej premii

Tak12Nie

Mogę powiedzieć że nie jest źle. Dużo starszych stażem, ale nie wszyscy narzekają. Są przestrzegane premie, prawo pracy, ogólnie pod tym względem się poprawiło. Może zarzutem jest premia świąteczną, ale są zapewnienia że zostanie uregulowana. Co do zarobków, nie są rewelacyjne, ale nie są gorsze od tych co było dawniej. Widać jakiś profesjonalizm. Myślę że na pandemia Jubitom ugra, bo padnie dużo firm, zwłaszcza w galeriach sieciowe, jak i mniejsi sprzedawcy. Ogólnie pracę polecam, jeśli nie masz za dużego ego .

Tak2Nie24
Anka
@Pracownik

Co za bzdury... Kazdy sprzedawca potwierdzi, ze w tym poscie nie ma ani jednego prawdziwego zdania.

Tak16Nie
@Anka

Jakie nieprawdziwe? Czy z innych firm jubilerskich są zwolnienia a w Jubitomie nie. Która firma płaci lepiej, może Apart albo Kruk, czemu w takim razie coraz więcej pracowników z tych firm pyta o pracę w Jubitomie. To jest typowe maruderstwo Polaka, lepiej narzekać.

Tak2Nie12
@Pracownik

Dlaczego nie zwalniają bo już nie mają kogo:-) Raczej szukaja i to ludzi z łapanki

Tak15Nie
Leszek

Pyta o prace w Jubitomie...buehehehehe

Sonny Crockett
@Anka

Ale oczywiście ze tak;)Tam grama prawdy nie ma.Czysta propaganda.Taka tuba propagandowa obozu władzy;))) Z czymś mi się ta sytuacja kojarzy;))

Tak15Nie1
Mucha
@Pracownik

Skoro pytają to czemu wciąż są przyjęcia do wielu salonów w całej PL. Dla porównania w Kruku i Aparcie brak przyjęć.

Seter
@Pracownik

TAK pan Pracownik ma rację . Ja też nie narzekam. I szczerze w całej Polsce są pełne składy osobowe wszystkich salonów. Nikt nie odchodzi z pracy bo po co miałby to robić , to firma która zawsze docenia i szanuje każdego pracownika.Rotacja jest praktycznie zerowa.To wynik profesjonalnego zarządzania zasobami ludzkimi A te ogłoszenia na stronie www firmy o poszukiwaniu pracowników to pewnie sabotaż innych firm z konkurencji .Obrzydliwe. Pensja i nagrody - zawsze punktualnie rzetelnie zgodnie z umową. To chyba credo firmy :NAJWAŻNIEJSZE JEST DANE SŁOWO.Co do premii świątecznej nic nie wiem ale pewnie wierutna bzdura. Relacje z przełożonymi- IDEALNE , zawsze chętni do pomocy , kulturalni , kompetentni, życzliwi no i słowni (ale to już pisałem o credo).Na odpowiedz mailową sms czy oddzwonienie czeka się góra 5 minut, zawsze można na nich liczyć . Często rozmawiamy o wspólnej scieżce rozwoju firmy i dostrzegamy dużo niebezpieczeństw. Dla mnie i myślę dla nas wszystkich to mentorzy, niedoścignione wzoru pracowitości życzliwości i profesjonalizmu Słowem naprawdę wspaniałe miejsce do pracy i rozwoju . Ps. Pani Regionalna tak może być ????

Tak22Nie1
S
@Seter

Poproszę namiar do dilera, tez chce pisać takie komentarze????

Artur
@Pracownik

Prosze mi napisac gdzie widać profesjonalizm???

Karol
@Pracownik

Cześć, teraz maksymalnie najnizsza krajowa, bez premii.

Szkoda.

A ja pragnę z całego serca podziękować Panu Regionalnemu na pomorzu za pomoc w podjęciu właściwej decyzji pół roku temu. Całe szczęście pracuje w innej branży i teraz widzę, ile mogłabym stracić pracując jeszcze w J.

@Szkoda.

Nie każdy ma szczęście mieć dobrego regionalnego my z centrum na pewno tego szczęścia nie mamy R robi tylko zamieszanie w regionie nie ma co liczyć na pomoc z jej strony.

@elax

Przepraszam, za tą małą niejasność, ale moja wypowiedź miała charakter sarkastyczny ???? Nasz R nie różni się niczym od Waszego przełożonego. Robił tak samo jedynie zamęt i posługiwał się jedynie kłamstwem. Dzięki jego podejściu do pracowników podjęłam decyzję o opuszczeniu firmy. Niestety nie mogę tu opisać wszystkich moich doświadczeń z tym Panem oraz z Panem dyrektorem bo znowu część treści może zostać zablokowana, jak poprzednim razem. Obietnice, które nigdy nie miały mieć pokrycia z premedytacją były nam przekazywane, więc stwierdziłam, że po prostu nie zasługuję na to, żeby być tak traktowana. Tak samo większość osób z mojego salonu. Dodam jeszcze, że na taką opinię u mnie kadra zarządzająca zapracowała sobie przez 3 lata.

Tak12Nie4
@Szkoda.

P.S. Te znaki zapytania, to uśmieszki. Widać w mojej negatywnej opinii nie mogą mieć miejsca, haha.

@Szkoda.

A już miałam nadzieję że ktoś porządny pracuje na stanowisku R trudno nie zgodzić się z Twoją wypowiedzią ja proponuje szefostwu w dobie epidemii pozwalniać sprzedawców i stanąć samemu za ladą i sprzedawać mają niepowtarzalną okazję sprawdzić się wyniki pewnie byłyby mizerne,łatwiej rozliczać niż być rozliczanym z pracy.

Teresa
@elax

Nie możliwe.Przecież to najbardziej PRAWDOMÓWNA uczciwa i kierująca się dobrem wszystkich pracowników kobieta.Naprawde nie wiem skad te ciagle insynuacje.

katrin
@Teresa

Bzdury piszesz'' dobrem pracowników'' '' prawdomówna '' śmieszne których pracowników tych co zwolniła czy może tych którym umowy nie przedłużono(usunięte przez administratora)

Teresa
@katrin

Droga Katrin nie wiem czemu nie wyczułaś ironii w mojej wypowiedzi.

Kam
@katrin

O kim piszecie, o regio z wawy? Aż tak źle?

Axa
@elax

Tak sie sklada ze regionalny z północy sam stoi za ladą jak jest kryzys... i z podziwem patrzę jak sprzedaje. Mam wrazenie ze opinie tutaj to tylko wylewanie frustracji - nikt nie widzi zapału i energii jaką ma część osób. Na forum wypowiadaja sie sami najlepsi doradcy z ogromna wiedza itd, jakbyscie byli tacy super to byscie sie wynikami obronili i nadal zarabiali tam ładne $$$ :) Pozdrawiam hejterow i nierobów!

Tak1Nie8
Gość
@Axa

Regionalna z centrum też łata dziury etatowe stojąc w salonach i obsługując klientów. Najłatwiej hejtować

Tak2Nie4
Marzena
@Gość

dokładnie tak.zafsze morzna na nią liczyć.to wspaniała przełożona

Tak4Nie8
@Marzena

Naprawdę wspaniała! Zawsze pomorze, wysłóha, jest szczera i nie wyniosła jak inne przełożone. Naprawdę słowa nie powie ze sfojej dobroci jak widzi że kierownik i zastępca mają wiekszosc wolnych weekendów, wszystkie dlógie weekendy, urlopy w maju, same pierwsze zmiany... O takim grafiku szeregowy pracownik mugłby tylko pomazyc

Lolo
@Axa

Jakich hejterow i nierobów? Człowieku chyba nie rozumiesz forum gowork " opinie o pracodawcach". Jeśli ktoś pracował lub pracuje w Jubitom to ma prawo do szczerzej opinii, a jeśli ta opinia jest niewygodna to zaraz pracownik jest hejterem i nierobem. Widać poziom inteligencji

Tak23Nie1
K

Czy Wam też nie wypłaclacili premi za marzec oraz świątecznej? Rozumiem ciężki okres dla handlu, ale premia za listopad, grudzień i styczeń miała być wypłacona w lutym a stan pandemia jest od marca:-( . Jestem zawiedziony ponieważ całe 3 miesiące każde z nas pewnie się staralo na dodatkowe pieniądze które firma obiecała

Tak5Nie2
Alina
@K

Nie wypłacili chociaż to jest mega słabe. Były ustalenia i Target, człowiek nie brał wolnego ani urlopów. To byłoby oszustwem że strony firmy

Tak5Nie1
Kierosław
@K

Premia jest uznaniowa.Uznano więc ze jej nie wypłacą.Zreszta zdziwiłbym się gdyby wypłacili...

katrin
@Kierosław

Premia uznaniowa?? były ustalone zasady P. Dyrektor wyznaczył te zasady premia dotyczy listopada grudnia i stycznia nie było łatwo wyrobić progów ja je wyrobiłam i chcę swoje pieniądze wiem że jest stan epidemii i salony nie pracują ale wrócimy do pracy rozumiem że firmie nie jest łatwo teraz ale to BYŁOBY BARDZO SŁABE jeżeli nie wypłaci należnych pieniędzy załodze każdy wypracował ten zysk dla firmy i dla siebie ja mogę poczekać bo rozumiem sytuację ale nie zapomnieć i darować P. Dyrektor chyba nie chciałby wyjść na niewiarygodnego.Wierzę że wypłacą tylko z opóżnieniem.

Tak7Nie5
Gałąska
@Kierosław

Miejmy nadzieje ze wszystko dobrze się skończy

Malwi5
@Gałąska

Ja też mam nadzieję bo to byłoby zwykłe (usunięte przez administratora) pracownika. Ja rozumiem że jest trudno ale to było przed pandemia i takie pieniądze powinny być wypłacone. Czy za straty pracownika jakby byla inwentuea,też nie będzie płacone bo była pandemia?

Zosia
@katrin

Mało prawdopodobne , zważywszy ze miała być wypłacona w lutym a wiec przed wybuchem pandemii...

@K

(usunięte przez administratora) Ja byłam tak zwodzona przez 3 lata. Jeśli ktoś z Was myśli, że wypłacą Wam chociaż grosz z wypracowanej premii to jesteście w wielkim błędzie. (usunięte przez administratora) A jeśli ktoś myśli, że jest inaczej, to musi chyba jeszcze swoje przepracować w Jubitomie, żeby się o tym przekonać

Proste
@Szkoda.

Działa to w dwie strony, motywacja już dawno spadła

Ball
@katrin

Wątpię, do płacenia to oni są ostatni! Raczej powiedzą : ciesz się że masz pracę, firma przechodzi głęboki kryzys!

Tak9Nie1
@Szkoda.

Miałaś rację nie wypłacą obiecanki cacanki niech sami sobie sprzedają.

Oola
@elax

No to pięknie się tam porobiło, pozdrowienia od pracowników , których się pozbyli przy „dobrej zmianie” nie wiemy jak Wam dziękować za to ,że nie siedzimy już w tym bajzlu ,a i prace mamy gdzie nam płacą! Trzymajcie się tam!

NowaAnia
@Oola

To znaczy straciłaś pracę? Nie przedłużyli Ci umowy,?

Oola
@NowaAnia

Był taki czas, zapytaj starszych kolegów co się działo ponad rok temu. Jeśli ktoś tam jeszcze został z takim stażem XD

Długopis
@Oola

Działo się , działo.Firma straciła wówczas masę specjalistów I ludzi z ogromnym doświadczeniem.Część odeszła sama nie mogąc znieść tego szamba a resztę niewygodnych i nie chcących się podporządkować usunięto w obrzydliwy sposób.Traktowano ludzi jak przedmioty kompletnie się z nimi nie licząc.Te kłamstwa ,fatalna atmosfera ,kolesiostwo i szczucie zabijały możliwość normalnej pracy i współpracy między salonami.Wstydźcie się pseudo managerowie bo wiem ze to czytacie.Doprowadziliscie swoimi nieudolnymi decyzjami do sytuacji w której nikt nie chce mieć z Wami nic wspólnego.Pokłosie waszych działań jest widoczne do tej pory.nie pozdrawiam (usunięte przez administratora) z regionu Centrum.

@Długopis

Prawdę piszesz działo się oj działo łatwiej sterować młodymi niedoświadczonymi małolatami niż doświadczonym człowiekiem tylko że brak doświadczenia w branży odbija się w sprzedaży zwłaszcza teraz kiedy wiedza i dar przekonywania jest konieczny młoda nieuczesana zaniedbana panna raczej nie ogarnie konkretnego klienta, cóż z doświadczeniem poszli do konkurencji myślę że nieliczni zostali.

moja złość
@temat

Masz rację to prawda w tej firmie nie da się normalnie pracować, patologia i kłamstwa a z każdym dniem coraz większe, a takie piękne słowa były ( na początku) Dziś żałuję, rok temu miałam propozycje przejścia do konkurencji, ale zostałam bo dobra ekipa i kierowniczka też za nami była. Dziś, kierowniczka z obawy przed stratą pracy jak przyjeżdża regionalna z centrum zmieniła podeście....kawka, herbatka, ciasteczka, czekoladka itp.a jak wychodzi z wizytacji każdy powraca do normalnej pracy, a Ona nam się tłumaczy że z wieloma sprawami się nie zgadza ale chce chronić miejsca pracy. Mam nadzieję, że wszyscy niebawem stąd odejdziemy i niech sobie sami stoją za ladą Ci regionalni mający" osobiste przygody" i inni wyżej.

Saba
@moja złość

Tak, zgadzam się, największym minusem tej firmy jest regionalna z centrum, ciągnie firmę na (usunięte przez administratora) Będą mieli zawsze problemy z pracownikami dopóki ona będzie pracować, winduje na stanowiska osoby bez żadnych kwalifikacji a tylko umiejących wchodzić w tyłek. Prawdziwe problemy zamiata pod dywan chroniąc swoich lizusów a rozdmuchuje sztuczne afery. Kolejne osoby się zwalniają a nigdy ich nie zapyta dlaczego odchodzą, zapewne doskonale wiedząc...

Ktoś
@Saba

Skoro wy jesteście tacy super a firma i jej personel zarządzający taka zła to czemu nie zmienicie pracy? Można pracować wszędzie, stanowisk pracy nawet teraz jest sporo ale łatwiej jest narzekać.

Tak2Nie11
Spostrzegawczy
@Ktoś

Nikt tutaj nie napisał ze firma jest zła.Z tego co można wyczytać z wypowiedzi to wszyscy pracujący i nie pracujący narzekają na fatalne zarządzanie które powoduje wszechobecny chaos.Ta firma była naprawdę świetnym miejscem do pracy.Była...Może pracownicy liczą ze właściciel dokona kilku mądrych zmian?To Ci szeregowi pracownicy stanowią o sile firmy a nie ktoś kto powoduje tylko zamęt i konflikty ,które jak widać ciagle się mnożą...

Ktoś
@Spostrzegawczy

Czytam od jakiegoś czasu te komentarze i wnioskuję, że są pisane stałe przez te same osoby. Skoro od jakiegoś czasu są ci sami ludzie w kadrze zarządzającej a firma jeszcze nie upadła to myślę, że właściciel jest względnie zadowolony z ich pracy. Więc jeżeli cięgle wam nie odpowiada to pytanie ponowne po co pracować w firmie na którą się narzeka?! Jeżeli narzekacie na kadrę powyżej salonów to jest tożsame narzekanie na firmę bo przełożonymi regionalnych są właściciel i jak mniemam zarząd oni są również jako jedyni decydentami.

Tak2Nie16
Ktosiek
@Ktoś

Firma nie jest zła, a może Zarządzający starają się bardzo, aby właściciel nie wiedział, jakie jest zdanie pracowników?

Szukam
@Ktoś

W salonie w którym pracuje obecnie prawie wszyscy szukają nowej pracy. Zostaje jedna osoba ( wiadomo dlaczego ) Jak ktoś dobrze napisał, awans za (usunięte przez administratora) Firma nie jest zła, ale to prawda ludzie szukają nowej pracy przez regionalną i wyżej. A Pan właściciel chyba do końca nie wie co się dzieje.

Tak15Nie
Jarek
@Szukam

Można tylko współczuć Warszawie, trzymajcie się tam

Trójmiasto
@Jarek

W Trójmieście też ciężko. Sytuacja i atmosfera w salonach gęsta od ponad roku. Szef nie reaguje, a ma wiedzę o regionalnych i innych to nie jest tak , że nie wie i nie reaguje, mylicie się. Tak samo wie i pozwala na różne krzywdzące sytuacje które nakręcają regionalni i dyrektor w Rumi w centrali. Myślałem, że w Warszawie ucichło lub coś się zmieniło, a widzę że kiepsko. U Nas ludzie szukają pracy zresztą wystarczy spojrzeć na ogłoszenia kogo i gdzie poszukują. Lokalizacje nie są tajemnicą.

Tak23Nie1
Lu
@Trójmiasto

Ahhh...Trójmiasto. Tam tez zawsze było nieźle!

Kaprys

Jak u Was pierwsze dni pracy po kwarantannie mijają? Macie klientów?

Fik
@Kaprys

Jakie ma to znaczenie skoro nie wypłaca prowizji za sprzedaż?

Tak12Nie1
Lina
@Fik

Nie dość że premii nie płacą, to Jeszcze wypłata zmniejszona do najniższej krajowej :( i dalej brak premi za okres świąteczny

D
@Lina

Mam nadzieje, ze właściciel jest świadomy, ze skazuje nas na wybór: kupić jedziecie czy zrobić opłaty. Smutne to wszystko....

Baron
@D

Akurat właściciel o tym nie myśli, a już na pewno nie drapie się po głowie i nie zastanawia się w pierwszej kolejności czy masz co wrzucić do gara czy może opłaty do uregulowania. Na pewno z własnej kieszeni raptem nie będzie płacił pracownikom których nikt nie szanuje .... zaczynając od szefa, dyrektora i regionalnej

Lina
@D

Ważne , że oni mają:( smutne ciekawe czy będą zamykać jakieś salony ? Narazie cisza ale kto wie

Luna
@Lina

Przez jaki okres będziemy bez premii?

kontigo
@Luna

Na pewno masz z głowy 3 -miesiące bez premii z możliwością przedłużenia korzystają z tarczy może dojdą do wniosku że premia nam jest zbędna przecież jest uznaniowa żenada świątecznej też nie wypłacą.

K

Jak myślicie będą zamykać salony? Czy będą trzymać mimo małego utatgu ? Czy będą może zwolnienia pojedyncze ?

TakNie

Jak długo czekaliście na odzew z Jubitom? Oddzwaniają zawsze?

Odpowiedź
@Pytanie

Z reguły dzwonią dwa razy w rynnę i raz w parapet.Trzeba uważnie nasłuchiwać.

ania

Jak tam na postojowym?

Mag
@ania

50% płatne na czas kwarantanny i żadnych zwolnień też wam tak powiedzieli? Myślę że zwolnienia będą...

TakNie5
@Mag

Może trzeba zaufać szefowi przecież po kwarantannie otworzy salony raczej nie przekwalifikuje się wszystkie branże jadą na tym samym wózku i zachowują spokój i tego spokoju a przede wszystkim ZDROWIA wszystkim życzę.

Tak8Nie1
Kaprys
@Mag

Tak też nam powiedzieli, nie rozumiem dla dlaczego premii nie będzie, przecież przez 2 tygodnie marca wszyscy na nią pracowaliśmy. A zwolnienia na pewno będą bo przecież Kto będzie biżuterię kupował?? ....idzie mega kryzys

Taaa jasne
@temat

Taaa spokój nie bądź śmieszny/na :-D A te zaufaj szefowi można sobie, ale wsadzić...wiadomo gdzie. Nie raz ustalenia były inne, a później regionalna i dyrektor chodzą i "palą jana"

@Kaprys

Też nie rozumiem dlaczego nie będzie premii za 2 -tyg. pracy w marcu zobaczymy co do zwolnień niedługo przekonamy się 30.04 już nie długo czy dostaniemy wypowiedzenia na salonie kierownicy zaproszą pod byle pretekstem personel czy może wyślą pocztą zobaczymy ile słowa szefa są warte.

Baśka
@temat

Dotrzymali słowa czy zwalniają?

@Baśka

poczekaj do ostatniego kwietnia.

Ula

Czy otrzymaliście premie świąteczna?...

TakNie15
S
@Ula

Nie. I chyba nie ma na co liczyć

TakNie2
Mati
@Ula

Raczej firma nie zrobi takiego świństwa, bo było to ustalane i warunki bardzo obostrzone.

TakNie5
Jacek

No tak...zapomniałem ze zostały wprowadzone premie 3 miesięczne.Wybacz ale nie pracuje już w J od dłuższego czasu i czasem wchodzę na forum poczytać co się dzieje.

Ola
@Ula

Premia? Kilka lat tam pracowałam i nigdy nic takiego nie było. Owszem, masz wyższa pensje, bo w grudniu robisz jak mały robot. Jak dostaliśmy paczkę z herbatą i czekolada to było dobrze :) Dla firmy od czasów nowego dyrektora liczy się wyłącznie hajs -aparty, yesy pozamykane, a Jubitom otwarty w najlepsze, co tam zdrowie pracowników!

Tak3Nie1
Termin

Premie???3-miesięczne na razie odroczone, należy zapytać się o nasze pensje i co dalej firma chce zrobić z nami może wystawić za próg.

TakNie3
Koronawirus w Jubitom
Nazwa działu: Handlowy

W momencie kiedy w Polsce panuje pandemia koronawirusa i premier Mateusz Morawiecki ogłasza zamknięcie galerii handlowych firma Jubitom wyszukuję dziurę w ustawie, która nie wyszczególnia branży jubilerskiej objętej zakazem i nakazuje pracownikom przyjście do pracy. Same galerie handlowe dają przyzwolenie na zamykanie sklepów sprzedających wyroby biżuteryjne i nie zamierzają nakładać kar umownych. Galeria w części handlowej świeci pustkami, ale pracownicy Jubitom na polecenie przełożonych dzielnie trwają na swoich stanowiskach pracy, więc nie wiem w jakim celu na stronie internetowej firmy czytamy: "BĄDŹMY ODPOWIEDZIALNI #ZOSTANWDOMU".

Tak20Nie4
Robert
@Koronawirus w Jubitom

W których salonach pracownicy pracują?

Ja

A ja jestem ciekawa czy nadal kierownicy wożą utarg taksówkami bądź prywatnymi autami do banku? Jak mówiłam o tym prawie dwa lata temu jaśnie panu dyrektorowi to mówił że tak nie będzie. A jednocześnie powiedział mi, że przecież sto tysięcy, które mam w torebce to nie jest dużo pieniędzy :) jasne, że niedużo, zwłaszcza dla kogoś kto zarabia 2000, 50 miesięcy pracy za darmo i oddam, jakby ktoś mnie napadł i zabił :)))

Ball
@Ja

Taksówkami wożą, z duszą na ramieniu, tu nic się nie zmieniło ????

Rudy 102
@Ja

Tak wożą nic się nie zmieniło

Jaro
@Rudy 102

A w jednym z salonów wożą nawet rowerem????

był pracownik
Nazwa działu: Handlowy

Jedyne co chcialbym dodać o czym tu się nie wspomina to ze w Jubitomie funkcjonuje pełna inwigilacja pracowników. Rybie oko, które macie nad głową jest z mikrofonem i Pan Dyrektor skrupulatnie przeanalizuje wasze rozmowy. Jeśli tylko pojawi sie chociazby najmniejsza krytyka wielkiego wodza to mozecie pakować manatki :D Szef natomiast dopuscil do usuniecie calej starej kadry zarzadzajacej, ktora budowala filar tej firmy na rzecz "dobrej zmiany"- czyli pseudobiuletyny ect, donoszenie ploteczek o szefa itp. Tak czy inaczej to jest biznes wiec - były szefie - prosze sprawdzac i analizowac wyniki czy te magiczne wzrosty dobrej zmiany sie juz urodzily czy moze dopuscil Pan do zarzadu osoby, co stworzyly sobie swoj prywatny folwark finansowy dla siebie i rodziny. Co do firmy to polecam wszystkim co rozpoczynaja przygodę z handlem. Na pewno zdobedziecie cenne doswiadczenie i swietny start na szukanie innej pracy w przyszlosci.

Tak28Nie1
Bym
@był pracownik

Skąd masz info ze w kamerach jest podsłuch?

Ja.
@był pracownik

Fakt, była taka sytuacja, gdzie byliśmy zmuszeni podpisać zgodę na nagrywanie dźwięku. Jak się zbutnowalam i zapytałam dlaczego to usłyszałam, ze dla naszego dobra. W zasadzie zostaliśmy do tego zmuszeni. W zasadzie mam nadzieję, że pan dyrektor słyszał co o nim myślę :)

@Ja.

To prawda podpisywaliśmy taka zgodę.Natomiast było to tłumaczone koniecznością nagrywania przez „tajemniczego klienta” żeby później być w stanie poprawić uchybienia w obsłudze.Pewnie to była ściema jak większość komunikatów czy ogłoszeń.wiocha na maxa i tyle

@Prawda

Jasne, że to była ściema. U nas byl tajemniczy klient (jakiś pan z centrali, którego przedstawiali nam na szkoleniu), na ich nieszczęście poznaliśmy owego pana, był obsłużony najlepiej jak się dało (z resztą wszyscy nasi klienci byli tak obsługiwani), jak dostałam raport to okazało się, że ten pan był kobietą, a rzeczy opisane w raporcie są totalnie nieprawidziwe. doskonale pamiętałam całą sytuację, powiedziałam to kierowniczce regionalnej, w odpowiedzi usłyszałam, że mogli się pomylić. I teraz nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać. Żenada, cała obecna kadra zarządzająca, z kierowniczką regionalna na czele, która jedyne co umie to czepiać się krzywo ustawionych cenowek. Ja się dziwię, że taka "karierę" w handlu zrobiła, bo z taką mina, która ma na co dzień, to raczej dziwne, że klienci do niej wracali. w takiej pracy trzeba mieć podejście do ludzi i uśmiech na twarzy, a nie skwaszona minę non stop. Ale to może przez te lunche. :)

@Ja

Hahaha.Rozumiem ze chodzi o kierowniczkę regionalna z regionu centrum?

agnes
@Prawda

Cześć Wszystkim, pewnie samtne lanche bez pupilka który odszedł do konkurencji nie służą P. Regionalnej z centrum a nowego nie ma jak na razie co do podsłuchów na salonach widzę że ''wybrańcy są podsłuchiwani '' ciekawe jakie kryteria trzeba spełnić aby nim być ha.....ha.... u nas nie ma bo nic nie podpisywałam współczuję to kompromitacja firmy żeby P.Dyrektor musiał podsłuchiwać pracowników aby dowiedzieć się co myślą a wystarczy zapytać do mnie może przyjechać na salon odpowiem szczerze na wszystkie pytania zapraszam na region mazowiecki mam duże doświadczenie w wielu branżach ale w tej firmie doświadczenie nie liczy się tylko sympatie p. Regionalnej której pracownicy uciekają gdzie indziej więcej życzliwości życzę i profesjonalizmu.

@Prawda

Tak, o tą panią chodzi. :) Zero konstruktywnej krytyki. Czepianie się pierdół. No, ale co miała robić, skoro wszystko inne było dobrze? ????

były pracownik
@Bym

od kadry zarządzającej

Nat

W Bałtyckiej podsłuchują :D

@Ja

Wszystko prawda! Nie da się tej kobiety lubić!

@Nat

Jeśli macie na to dowody ,to jest to buractwo pełną gęba.wszystko to oparte jest jak widzę na kłamstwie i oszustwie.To jest obrzydliwe.To metody rodem z KGB .

Tak5Nie1
Życie w samotności
@Ja

Co zrobić...Samotne lunche, samotne wyjazdy w Polskę, samotne wizytacje w innych salonach bez swojego "świadka" w mokasynach robią swoje i teraz co żal i tęsknota Pani Regionalnej z Centrum. zamiast zająć się tym czym trzeba to do tej pory przeżywa odejście najbardziej " fachowego świadka, eksperta od zwolnień ludzi, od sztucznych afer i mody." Żenujący obraz P.Regionalnej i zero kompetencji

Tak13Nie1
Łuki
@Życie w samotności

Hahaha rozwalacie system tymi wpisami ????????

Ja 1
@Łuki

To nie rozwalanie systemu to pisanie prawdy o atmosferze w firmie, w salonach, o osobach tam pracujących ( na niby wyższych stanowiskach) i o sytuacjach które są może i śmieszne ale przede wszystkim PRAWDZIWE. I żenujące. Bardzo dużo ludzi skrzywdzono intrygami, zwolnieniami lub klasycznie nieprzedłużenia umowy. Czasami prawda boli i szkoda, że Pani Regionalna z Centrum nie ma cywilnej odwagi nawet spod okulara spojrzeć w oczy i choć raz zachować się jak trzeba. Cóż zrobić... niektórzy siłą rzeczy muszą się jeszcze tam męczyć i patrzeć na ten cyrk i jak ktoś słusznie napisał wcześniej "prywatny folwark "

Tak12Nie1
Big
@Ja

Ooo zmieniła taktykę, bo wcześniej było " siwo na witrynie" jak ktoś już wspomniał, a teraz krzywo cenka. Cóż za zaniedbanie i nietakt pracownicy weźcie się do pracy he he he

AGNES
@Ja 1

No cóż prawda w oczy kole kierownictwo, regionalnych w firmie wszyscy którzy piszą nie mogą mylić się pracuje się ciężko ale p. Dyrektor ze świtą dawno nie był w centrum pewnie wstyd go powstrzymuje przed wizytacjami w Centrum ciekawe jaki cel ma w tych zmianach może czas na zmianę P.REGIONALNEJ z Centrum bo raczej nie przyczynia się do rozwoju firmy tylko ją hamuje nie ma autorytetu pracownicy śmieją się z niej wpisy to potwierdzają żenada awansuje tylko ''swoich'' lizusów ciekawe kiedy wywaloryzują pensje bo zarabiamy coraz mniej i najmniej z wszystkich firmach jubilerskich tam były podwyżki a kiedy w Jubitomie??????? .Pozdrawiam.

Tak9Nie6
@AGNES

Odpowie że sam jesteś kowalem własnej premii, przecież masz 0,3% od utargu, widocznie za mało się starasz, no dalej nie dasz rady sprzedawać więcej???? Jakiś dramat z nią, może ją wreszcie odeślą z kąd przyszła...

Drops
@agnes

Nie upokazaj się bardziej tymi wypocinami panno najlepiej sprzedająca z Mazowsza. Ha ha ha ha nie sr*j nie s*aj bo się ze**asz. . Skoro jesteś chętna na rozmowę z p. G. I piszesz takie komentarze anonimowe to po prostu mu to powiedz, albo Pani regionalnej a nie pracujesz w firmie która ci nie odpowiada. Żenada!!!!!! Jeszcze raz zenada.Poza tym wszyscy wiemy kim jestes. Nie pozdrawiam super sprzedającej

Tak13Nie12
Big
@Drops

Ooo a my nie wiemy kim jest super sprzedawca z Mazowsza i myślę, że jest to nieistotne ( choć gratulacje za pisanie prawdy się należą) reszta jak widać ma podobne zdanie. Jeśli prawda w oczy kole to boli, prawda. To jest forum więc jeśli ktoś ma coś do powiedzenia o firmie, panującej tam atmosferze, pensjach i ludziach zarządzających to niech pisze . Widać na jakim Ty jesteś niskim poziomie kultury pisania odnosząc się w ten sposób.

Tak13Nie8
AGNES
@Drops

Mój drogi Dropsie kobieto, mężczyzno kimkolwiek jesteś ale wiem na pewno że jesteś wielkim tchórzem taki wpis nie jest w stanie zastraszyć mnie Ty również piszesz anonimowo ja swoimi wpisami nie zastraszam nikogo ani nie obrażam firmy również tylko wypowiadam się o osobach pracujących tam zarządzających mających wpływ na prowadzenie firmy i traktowanie pracowników jak widać większość podziela moje zdanie a ja zgadzam się również z wieloma wpisami pisze cała Polska jak długa i szeroka północ południe i centrum też, sądzisz że wiesz kim jestem nie wiesz możesz mi wierzyć nie jest powiedziane ze jestem kobietą pamiętaj ze to forum i każdy ukrywa swoją prawdziwą tożsamość, skąd wiesz że jestem panną może jestem rozwódką a może rozwodnikiem a może mężatką z trójką dzieci na utrzymaniu może wcale nie jestem super sprzedawcą ale wypowiadam się w ich imieniu prawda w oczy kole- jak piszą inni, widzę że zabolało i to bardzo no cóż cieszę się że kadra zarządzająca czyta forum to dobrze może nie wiedzą jak ich decyzje często krzywdzące wpływają na ludzi czasami warto zastanowić się co i jak robi się, jeżeli masz wpływ na poprawienie sytuacji sprzedawców to to zrób i faje byłoby jak wyróżniający się pracownicy byli zauważeni przez przełożonych a nie tylko sympatie, ludzie wszystko widzą tylko nic nie mówią bo każdy pracuje z jakiegoś powodu i liczy pewnie na waszą''przemianę''.Pozdrawiam i dzięki za wpisy które skrytykowały Twój żenujący wpis.

Tak12Nie11
Alex
@AGNES

Brawo Agnes, tak trzymać!!! Nie zamkną nam ust, a dzięki temu wszyscy się dowiedzą co się dzieje w Jubitom! Choć każdy kto pracuje wie że źle się dzieje i komu to zawdzięcza!

Tak14Nie7
Izabela
@Alex

Nie chcę na GoWork, publicznym forum ,oceniać innych pracowników i dopytywać o nich - moim zdaniem to sprawa do załatwienia prosto w oczy. Natomiast w ani jednej Waszej opinii, nie wspomnieliście o warunkach zatrudnienia w Jubitom. Napiszecie coś dotyczącego możliwości zarobkowych?

Jerzy
@AGNES

Agnes pracujesz jeszcze?? Udało się porozmawiać z kierownictwem??

@Jerzy

Nic dziwnego jak firma ciagle porównuje się z konkurencja i twierdzi ze jest równie mocna i nadaje rabatu ‚jeśli Ktoś z konkurencji da więcej dzwońcie do dyrektora’.

E
@Były pracownik

Grudzień to porażka. Brak pomysłu na kampanie. Z dnia na dzień wprowadzanie promocji, w kolejnym dniu likwidacja rabatu. Przecież to jest żałosne. Góra robi idiotów nie tylko z pracowników, ale przede wszystkim z klientów

Judyta
@Były pracownik

Witam;)To tam jest jakiś dyrektor?dziwne....

Tak11Nie

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Tak
@Pytanie

Coś o warunkach zatrudnienia :)

Szkoda.

(usunięte przez administratora) W ostatnim czasie, firma poszukuje nowych doradców klienta niemal w każdym salonie w Polsce. Zastanówcie się, przyszli kandydaci, czy Was to nie dziwi? Oczywiście, warunki pracy obiecane Wam podczas rozmowy będą zapewne kuszące, ale to tylko pozory. Pracownicy pracujący na tej samej stawce od kilku lat, brak obiecanych podwyżek, umów, aneksów, awansów... (usunięte przez administratora)Wcześniejsze komentarze jak najbardziej trafne i zgodne z prawdą. I niestety w dalszym ciągu aktualne.

Tak60Nie1
@Szkoda.

Cóż... jak widzę te ogłoszenia to chce mi się śmiać. Dobrze ,że mnie tam już nie ma! Pozdrawiam ciepło !

Tak32Nie
Marcin
@Były pracownik

Mógłbyś wytłumaczyć dlaczego masz takie podejście do firmy? Rozumiem z Twojej wypowiedzi, że byłeś zatrudniony w Jubitom i zrezygnowałeś z zatrudnienia. Napisz jak wyglądały warunki pracy i co spowodowało, że podjąłeś taką decyzję. Zachęcam Cię do wypowiedzi.

Tak3Nie11
No