Opinie o jubitom.pl - JUBITOM Kazimierz Tomasiewicz w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jubitom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jubitom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jubitom w Częstochowa

Kamil

Praca lekka fizycznie , gorzej trochę psychicznie . Góra wydaje polecenia czasem nie do końca jasne , ale bez tragedi . Bardziej martwi mnie wynagrodzenie , które od dawana stoi w miejscu miniemy nadzieje ze w tym roku coś się zmieni . Praca 5/5 ani dobrze ani najgorzej

D z i a d o s t w o
@Kamil

Szukajcie gdzie indziej

Magda

czekam na wolny wakat w Poznaniu, na pewno tam zaaplikuje

Bodzio
@Magda

A ja w Piasecznie: albo w Jankach. Nie mogę się doczekać. )))))) Boję się ze nie podołam, taki wysoki poziom tam mają.

B….

Jest na stronie Jubitom Janki i Piaseczno etat , powodzenia

Etat
@Magda

Jest wolny etat w Poznaniu, zapraszam CV można wysłać na leonek8@op.pl

Kraks

Praca na dłuższy okres pracy, można nieźle zarobić

Remek
@Kraks

No i wielkie bum!!Otwieramy salon na lotnisku w Radomiu.To będzie największy i najbardziej prestiżowy salon w tej części Polski. Kto teraz powie że firma się nie rozwija? Zainteresowanych pracą prosimy o składanie CV poprzez stronę.

Basia
@Remek

Super.Jestem z Radomia.Kiedy pojawią się ogłoszenia o prace na stronie internetowej??

Radomiak
@Remek

Możesz mi powiedzieć coś więcej. Kiedy będzie otwierany. Na stronie nic nie ma? Ja bym chętnie aplikował, interesują mnie zegarki.

Hit

Wow, dobra wiadomość

Karła
@Remek

Super , gratuluje ! To skoro Firma się rozwija i stać ich na otwarcie nowych salonów , to czy nie warto by było uregulować premie świąteczne 2019? Byłoby l miło

Worker

Kilka zdań uczciwie trzeba powiedzieć o Jubitomie muszę powiedzieć: trzeba pracować. To firma jest tak zarządzana , żeby leń się nie uchował. Narzekają bumelanci i intryganci. Oni mają gorzej, a inni mają lepiej. Nie wiedzą jednak, że ci doceniani więcej z siebie dają. Pierwsi wyciągają pieniądze po benefity - daj bo mi się należy, są jednak ostatni do roboty. Kto uczciwie pracuje i zajmuje się swoją robotą nie narzeka.

@Worker

Każdy kto uczciwie pracował, już tego nie robi, bo firma nie docenia i nie potrafi godziwie wynagrodzić swoich pracowników. Wg nich godziwie wynagradza najniższą krajową, a jakby tylko mogli to jeszcze pensje by obniżyli. Podsumowując pracuj więcej, zarabiaj mniej, takie jest motto tej firmy.

Worker
@Skromny

Problemem było to, moim zdaniem, że prowizja była równo rozkładana na Salon a nie wypłacana idywidualnie. Własnie to generowało patologie. Bo jeden sprzedawał wiele, a miał prowizji tyle samo co ten co sprzedawał mało. Ale to wina poprzedników.

Irys
@Worker

Tak to prawda trzeba pracować z siedmio osobowej załogi zostają cztery osoby masz więcej obowiązków i płacą najniższą krajową i góra ma to gdzieś i tylko kłamstwa i lanie wody na temat podwyżek ...

@Worker

A wiesz, że oprócz sprzedaży tam trzeba też robić inne rzeczy? Zresztą niech wejdzie prowizja indywidualna dla każdego sprzedawcy, miło będzie popatrzeć na wyścig szczurów. (usunięte przez administratora) w tej firmie to regionalni i zarządzający tą firmą, którzy śmieją się z pracowników, wiecznie nic nie wiedzą i piszą pozytywne komentarze o sobie, jacy to oni kompetentni i z wielką wiedzą. Żałosne

@Worker

Widzę, że kadra zarządzająca już mają nas na leni to znaczy mieli tylko teraz piszą jawnie.

worker

nie jestem kadrą zarządzającą

Irys
@Worker

Jak zrobią wyscig szczurów to już widzę te witryny pelne kurzu i na salonie (usunięte przez administratora) Nikt nie będzie marnował swojego cennego czasu na sprzatanie tylko będzie polował na klienta....tak tak niech tak zrobią wolę sprzedawać niż sprzątać :))))))

@Irys

Zrobią wyścig hehe a potem nie wypłaca nagrody jak 2 lata temu

Bo to kłam cy
@Anna

Nie można im w nic wierzyć.

@Bo to kłam cy

To prawda nie można wierzyć tym ci wypisują takie banialuki na Jubitom

Kalinka
@Worker

Ta firma w ogóle nie jest zarządzana.Jeden wielki chaos.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Jubitom spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Mops

Myślę tam pracować, może mi się uda tam dostać. Byłoby super :)

Smutne
@Mops

Jak chcesz zarabiać najniższa krajową i być odpowiedzialną za wszystko, startuj. Ogłoszenia wiszą całe lata

Wspomnienia
@Mops

Startuj a nuż się uda Ci dostać. Będziesz na pewno zadowolony.

Jakiś
@Mops

Przecież wszędzie są przyjęcia do każdego sklepu w Warszawie, Piasecznie i wielu innych w Polsce, nikt nie chce pracować za grosze, więc gdybyś naprawdę chciała to nic nie stoi na przeszkodzie. Przyjmują wszystkich, którzy się tylko nawiną, więc po co ta aura wyjatkowosci?

Mops
@Jakiś

Myślałem o Wrocławiu...

Nie zapomnijcie o Cicadzie
@Mops

Ja słyszałem ostatnio w sklepie spożywczym jak klientka mówiła klientce ze jej wnuczek w Jubitomie pracuje i jest zadowolony.Usłyszała to tez ekspedientka z tegoż sklepu i zaczęła im wtórować ze jej znajomej córka tez w Jubitomie pracuje i nie narzeka.To usłyszał klient który wchodził i od progu zaczął krzyczeć ze Cicade w Jubitomie kupił i Ci pracownicy to tacy są zadowoleni ze chyba sam wszystko rzuci i do Jubitomu pójdzie na doradcę.A jak!!.Takie się teraz niesamowite rzeczy na mieście dzieją.To nie może być przypadek

Wspomnienia

Bardzo dobrze wspominam pracę w firmie Jubitom. Nauczyłem się bardzo dużo, współpracowałem tutaj z najlepszą kadrą zarządzającą. Bardzo dużo mi to dało. Zarobki w porządku, do tego co jakiś czas ciekawa premia, nieraz konkursy. Po prostu polecam.

Jubifas

Widać zdecydowaną poprawę, pewnie po Nowym Roku, znaczna cześć otrzyma podwyżki.

Jubifas

Tak dla tych co mają najmniejszą wypłatę

Blue eyes
@Jubifas

Ale po czym poprawe, przecież jest tak wspaniale? Najlepsza firma, zarząd, kierownicy reg- do rany przyłóż, zarobki swietne, najlepsza kadra! Który aspekt do poprawy? Zapetlila się pani regionalna w swoich wywodach, zapomniała co wcześniej napisała pod różnymi nickami.

@Blue eyes

Nie jestem Pania Regionalna, a nawet Pani. Napisałam że się poprawi jeszcze zarobki tyle.

@Jubifas

Znaczna część w centrali dostanie podwyżki od regio w górę

@Jubifas

Firma jubitom i co tu poprawiać? Chyba że wypłacanie zaległych premii może od tego zacznijcie nowych koszul i podstawowych pudełek bo wstyd przy kliencie

Monia

Postanowiłam i ja się wypowiedzieć. Bardzo dobra praca, fajne zarobki. Dużo możliwość rozwoju i awansów. Naprawdę można tutaj rozwinąć skrzydła.

Jarek

Pozytwyne wrażenia, dora i stabilna praca.

Eki

Nie myślałem nigdy, że po studiach będę pracować w Jubitomie. Tak jakoś wyszło i w praktyce przekonałem się, że to jest ciężka praca. Wymaga odporności na stres, elastyczności co do grafiku oraz odpowiedniego podejścia do wymagającego klienta. Co taka praca daje - na pewno uczy właśnie tego, jak rozmawiać z klientami, cierpliwości i dokładności. Można było nieźle zarabiać, pracować z miłymi ludźmi i nie martwić się o to, czy pieniądze będą na czas. Pracowało mi się dobrze przez ten czas, który spędziłam w Jubitomie.

Irka

Praca i zarobki super. Nie ma na co narzekać.

Klient

Byłem ostatnio na zakupach weszłam fo salonu Jubitom i się załamałem . Obsługa w szarych , spranych zżółknialych koszulach , ciężko ocenić kolor pare lat temu chyba były białe ? Panie nie znają asortymentu , inne ceny niż na metkach . Brak wiedzy o sprzedawanym towarze związana z breakiem szkoleń czy nieudolnością kadry zarządzającej personelem ? Już nigdy nie kupię nic w Jubitom

Irek
@Klient

Klient, kandydat, kolejna ściema. Obecnie Jubitom ma coraz lepszych pracowników. Nikt w takie bzdury nie uwierzy.

Rejsu
@Irek

Sciema , to te pozytywne opinie . Jubitom płaci najniższa krajowa wiec wątpię ze to sciema

Ilona
@Irek

W którym niby salonie poproszę o konkrety . Bo za ladami same młode osoby bez podstawowy wiedzy takie są fakty

Irek
@Ilona

Takie młode osoby mają więcej zapału i są dla klientów bardzo miłe. I mają bardzo dużo wiedzę.

Ilona
@Irek

Co za kłamstwo , poprostu nikt z doświadczeniem nie będzie marnował czasu na Taka prace jak w Jubitom

@Klient

Firma żałuje nawet na stroje dla personelu , który przecież reprezentuje firmę

Elo
@Irek

A niby skąd mają mieć dużą wiedzę? Przecież żadnych szkoleń od ponad dwóch lat nie było....a nikt z branży do Jubitom nie przyszedł nie za tę kasę i za takie traktowanie

ex

Praca super, siedzisz na zapleczu i pijesz kawe lub herbatke + zjadasz pyszności które sobie przynosisz, w czasie wolnym chodzisz po sklepach żeby zabić czas,jak wejdzie klient na hurra wszyscy na sklep, bądź chociaż jedną osoba żeby nie było. . Poza tym praca super często jakieś premie zł trafisz do odpowiedniego sklepu.

@ex

Siedzisz pijesz kawkę to fajnie masz , my musimy sprzątać witryny zmieniać kolekcje itd robić przesunięcie międzysalonowe itd co za bajka , a inne obowiązki kto robi wróżka ? Jaka niby premia 200 zł na pół roku

Prawdziś
@Inka

To u Was, nie można sobie pójść na zaplecze wypić kawkę czy herbatę. Macie poważnie wyliczane 15 min. przerwy. Zmieniacie kolekcje 2 x dziennie, a te przesunięcia są aż tak skomplikowane, wzięcie rzeczy, zeskanowanie i wydrukowanie z automatu dokumentu. Hahaha

Lili

Wszędzie dobrze byle nie w Jubitom

@Lili

Święta prawda

Jeszcze tak dobrze jak teraz w grudniu nie było. Dora praca...

Inka

Dobrze dla kogo dla szefostwo to Onj dostaną premie za nasza sprzedaż my jak zwykle nic jak w 2019 obiecali i nie wypłacili dodatkowych premii co było obiecane

Pan Janek

Jestem klientem i jako taki chciałbym się wypowiedzieć. Zawitałem niedawno do Salonu marki Jubitom i co mnie zaskoczyło to bardzo wysoki poziom obsługi i niesamowitą wiedzę jaką posiada personel tych sklepów. Widać tutaj duży poziom szkoleń jak i dobór najlepszej kadry przez zarządzających tą firmą. Na uwagę zasługuje doskonały wybór zarówno biżuterii i zegarków. Kiedyś też wchodziłem do Salonów Jubitom i tego nie było widać. Jednak zmiany które zachodzą, są widocznymi zapowiedziami, że Jubiom staje się liderem na rynku jubilerstwa i zegarmistrzostwa.

@Pan Janek

Ale sciema ! Który niby salon ? I co klienci piszą na stronie o pracy . Szefostwo przechodzi już samych siebie

Komi

Fatalna praca , obiecują premie potem się wymigują ze to były nagrody uznaniowe i nie wypłacają

Hhhhh

Nie polecam , uciekajcie póki możecie :)

Karol

Kiepska praca , niby nie ciężka fizycznie ale kasa to słaba bardzo

Z znajomych co pracują, widzę ze tamm są ludzie raczej zadowoleni

@Kandydat

Haha to już nawet nie piszą klienci, byli pracownicy, ale znajomi pracowników i chwała tą firmę. Ta jasne haha, uśmiałem się :D niedługo zacznie pisać babcia pracownicy i chwalić jak to wnuczka zadowolona z tej pracy :P

@Skromny

Piszę powaznie pracuje w innej firmie, konkurencyjnej do Jubitomu i tam zazdroszczą Wam pracy. Chciałem przejść do Was ale nie było wakatu.

Informacja
@Kandydat

Te kandydat.Wejdź na stronę Jubitomu i zobacz ze poszukują do wszystkich salonów.płaca jeszcze podobno po 300 pln jak ktoś zacznie prace.Spróbuj nie zawiedziesz się

@Informacja

Ja chciałem na stanowisko Kierownika Salonu lub Zastępcy Kierownika. Sam mam kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu personelem i nigdzie w żadnym mieście nie widziałem ogłoszenia na to stanowisko.

Ferdek
@Kandydat

Generalnie to dla ludzi z twoim doświadczeniem nie ma pracy w tym kraju. Hehaha

@Kandydat

Haha, śmieszny jesteś pisząc takie banialuki. To w końcu jesteś znajomym pracownika czy pracujesz w konkurencji? Bo się pogubiłem. Prawda jest taka, że to z Jubitom odchodzą do konkurencji bo tam więcej płacą.

Prawda sama prawda

Zdenerwowany
@Prawda sama prawda

Kolejny wypis kogoś z góry. Tego się nie da czytać

@Zdenerwowany

Spokojnie, przecież sobie żartował. Jak napisał ironia ;)

Pati
@Prawda sama prawda

Czyli jednak nie jest aż tak źle, a w jakim to mieście i jakie są wymagania. Ale brzmi zachęcająco.

Inez
@Kandydat

W jakiej firmie konkurencyjnej można wiedzieć zazdroszczą nam najniższej krajowej w Jubitom ?

Inga

Który salon , podaj dane

Zostaw merytoryczną opinię o Jubitom - Częstochowa

• Jak się pracuje w Jubitom?

Zobacz opinie na temat firmy Jubitom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jubitom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 242, z czego 9 to opinie pozytywne, 147 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jubitom