Opinie o jubitom.pl - JUBITOM Kazimierz Tomasiewicz w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jubitom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jubitom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jubitom w Częstochowa

To co proponują na rozmowie to jakaś kpina . Grosze niejasny system premiowy itd

Tiko
@Kandydat

Z kim miałeś rozmowę i kiedy. Podaj date.

Ddd

Zaraz 2022 a firma nie wypłaciła za 2019 obiecanych premi ile lat mamy czekać ?

Kkkk

Okropna praca , wyzysk

Mammmooo

Halo halo panie dyrektorze co z premiami czy nagrodami 2019/2020?! Już trochę czekamy ! Oddaj co nasze

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Jubitom spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Maruś

Postanowiłam opisać pracę w Jubitomie,kiedy jeszcze tam pracowałam. Kiedy pojawiłam się w pracy, powiem szczerze nie było łatwo. Dużo nauki i szkoleń, bardzo pomocni byli mi tutaj szczególnie kierownik regionalny i kierownicy Salonów. Kiedy już się wyszkoliłam, wtedy już było łatwo. Sama praca była bardzo łatwa i przyjemna. Można było się wy kazać i jeśli się dobrze pracowała uzyskać awans. Co do zarobków, to powiem szczerze to co mi dał do uzyskania Jubitom, było całkiwem w porządku. Gdy dodamy do tego miłą rodzinną atmosferę i to iż dba się o pracownika i traktuje jak równorządnego partnera jak i to, iż z każdym problemem możemy się zwrócić do Kierownika regionalnego to łączy się to w dobrą całość. Naprawdę polecam i piszę to z całego serca. To jest naprawdę cudowna praca, gdzie można się wyszkolić i poznać wysokie standardy obsługi klienta. Pracę tą należy traktować również jak doskonałą szkołę, po pracy w Jubitomie jesteśmy rozchwytywani na rynku pracy jak po najlepszej alma mater.

Iwona
@Maruś

Kolejny BYŁY pracownik , który wypowiada się jaka to cudowna firma żal. Zmieńcie już taktykę bo albo klient albo były pracownik opisuje jaka to cudowna praca . To czemu były pracownik ? Kto by odszedł z tak cudownej pracy która opisałeś ? A i jaki rejon który to regionalny jest taki pomocny i gdzie są szkolenia bo w moim rejonie nie ma

Kłamstwo ma krótkie nogi
@Maruś

Regionalna już przechodzi samą siebie, pisać taka propagandę!!! Prawda jest taka że szkoleń nie ma, rotacja jest ogromna, ludzie bez doświadczenia lapani z łapanki, atmosfery nie ma i nie będzie , ponieważ rotacja jak na karuzeli, a kierownicy regionalni są pomocą chyba we snie. Ta z Warszawy oderwana od rzeczywistości, nadęta do granic możliwości, stopami ziemi nie sięga, strach o cokolwiek zapytać, a jak się zapyta to słowa prawdy nie powie. Z pracownikiem nie porozmawia, mając go w największej pogardzie, a teraz się wybiela, podszywając pod Zadowolonego pracownika, który z rozrzewnieniem wspomina pracę w jubitomie i mityczna atmosferę, której w rzeczywistości nie ma. Gratuluję fantazji

Skromny
@Maruś

Jakie piękne bajki, kto ma taką fantazję? Niesamowite do jakich żałosnych kłamstw się posuwacie. Jest wręcz odwrotnie

@Iwona

Piszę z jakiejś perspektywy, czemu mnie wyzywasz. To co napisałam jest prawdą. Takie mam odczucia. Jak pisał polski poeta ...Nikt się nie dowie,. Jako smakujesz,. Aż się zepsujesz.

@Skromny

Może piszesz bo masz marginalne zdanie. Oczywiście kiedy pracowałam zdarzały się i jednostki, którym coś nie pasowało.

@Kłamstwo ma krótkie nogi

Propagande to Ty wypisujesz. Jak można pisać takie brednie! Mnie od czytania już głowa boli i oczy ! Piszesz pod kilkoma nickami. Po co? Dlaczego? Nudzi Ci się?

@Martuś

To nie czytaj jak cię głowa boli. Brednie to ty piszesz o tym jak jest cudownie w tej firmie. Nas głowa i oczy bolą jak po wypłacie patrzymy na konto, a przed zastanawiamy się czy te obiecane progi procentowe wypłacą i czy szanowny detektor stwierdzi że jednak nie w tym miesiącu bo przecież uznaniowa. Ludzie nie piszą z nudów tylko po to aby prawda miała swoje miejsce aby ludzie zewnątrz spojrzeli co to za firma i przed zatrudnieniem zastanowili się po 10 razy. Dlatego takie komentarza, oprócz tego każdy ma nadzieję że właściwie firmy coś z tym zrobią i zaczną rozmawiać z pracownikami. A nie cicho siedzą w rumii i udają że nic się nie dzieje

Martuś

Czytam i się dziwie tym wypociną. Dostajecie takie wypłaty na jakie się zgodziliście przy podpisywaniu umowy. Nikt Was nie (usunięte przez administratora) jest wszystko uczciwie. Premia a bardziej nagroda jest uznaniowa, by nie było jakiś nietycznych działań. Firma doskonale fukncjonuje, co ma odzwierciedlenie w wynikach finansowych i tym że Jubitom, ufa tak dużo firm zegarkowych. Popatrzcie jest Moser , jest Eberhard. Zawsze możecie porozmawiać z Kierownikiem Salonu, przekazać mu swoje żale i obiekcje, on może porozmawiać z RMS a ten na pewno przekaże to odpowiedniej osobie.

Rubi
@Martuś

Nie tyczne działania po pierwsze pisanie oddzielnie " nie tyczne" ( jaki, jaka, jakie) a po drugie, tak przy podpisywaniu umiemy wiedziałem co podpisuje i słyszałem też jakie to średnie są premie i podwyżki. Ja się wywiązywaniem z pracy i co- po 4 latach 100 zł brutto podwyżki, robiłem przyrosty w sprzedaży, kierownik co mi powiedział w twarz " wiesz jak jest może później, bo trzeba wniosek wysłać, porozmawiać z rms, dyrektor premie może uznać albo nie, a lepiej być w bezpiecznej pozycji i nie wychylać się" To co to jest ?wiedziałem co podpisuję, ale też wiedziałem co mówiono, co obiecywano co ja zrobiłem dla firmy, a z czego ona się nie wywiązuje. Jednym słowem ta firma nie zasługuje na dobrych pracowników

Ekonomista
@Rubi

Często te przyrosty związane były z akcjami promocyjnymi, rabatami a więc niższymi marzami

@Ekonomista

Te przyrosty były związane z leżeniem pracowników na ladzie, i zapleczu piciem kawy i bieganiem po sklepach. Takie promocje, że klienci stali przed salonem i to przed otwarciem.

Remek

Ba.W nocy kolejki się przed galeriami ustawiali i to tylko do Jubitomu.Takie rzeczy ze ciężko uwierzyć.A jednak!!!

Ekonomista

Najlepiej dać rabat 10 proc czy 20 i tym samym obniżać marże.

ela

dokładnie

@Ekonomista

I tym samym coś sprzedać niż trzymać towar 10 lat a później słuchać że w konkurencji to klient dostał Rabat

Kiko

Bond
@Kitka

Hahahaha dobry żart

Cziko

Mało fajna praca , centrala do bani jak i kierownictwo

Ulka

Szkoda. Czasu na prace w tym miejscu wysokie wymagania nieadekwatne do wynagrodzenia , przy najniższej krajowej odpowiedzialność materialna gdzie panie i panowie z centrali wchodzą nam za lady i grzebią po kosztownosciach

Magda

Bardzo kiepskie warunki

Dddddd

Nie polecam , nie dajcie się nabrać tym pozytywnym komentarzom

Dzidzi

Nie ma gorszego zakładu pracy niż Jubitom , to (usunięte przez administratora)

Kalinka

Nie dajcie się nabrać na dobre zarobki , podstawa czyli najniższa krajowa premii i nagród zdążą się im nawet w przypadku wyrobieniu planu nie wypłacić

Japa
@Kalinka

Nikt się nie nabierze na te wypociny. Każdy zna prawde

Ola

Najgorsza praca , brak organizacji czego kolwiek ze strony centrali

Mata

Jeśli chcecie dobrej i fajnej pracy, nie czytajcie negatywnych komentarzy. Bardzo fajna praca i zarobki

Kond

Nie jest źle, naprawdę. Nie ma na co narzekać.

Kicia

Moja najlepsza praca ever

Wiem że dużo tu jest negatywnych opinii ale chciałbym spróbować. Powiedzcie mi czy we Wrocławiu mógłbym liczyć na 2,8-3k jako kierownik. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w branży jubilerskiej, także na stanowiskach kierowniczych. Pozdrawiam

Jola
@Kandydat

Kolejny kandydat nie wierze haha nowa taktyka wszyscy chcą się ubiegać o stanowisko kierownika z ogromnym doświadczeniem . Kierownikiem w salonach Jubitom zazwyczaj zostają pracownicy po roku pracy jako sprzedawca bo są najdłuższymi stażem pracownikami . Kierownik oprócz 2 czy 3 raportów miesięcznie nie ma więcej obowiązków niż zwykły doradca . Do tego pensja to jakieś 500-600 zł od najniższej krajowi

Japson
@Jola

To zależy ale spokojnie koło 3 tyś będziesz miał jak na galerie dobra wypłata

Z czystym sumieniem nie polecam pracy w Jubitom . Marna płaca , zero szkoleń wszystkiego samemu musisz się uczyć i dowiadywać bo nike nigdy z przełożonych nic nie wie

Zostaw merytoryczną opinię o Jubitom - Częstochowa

• Jak się pracuje w Jubitom?

Zobacz opinie na temat firmy Jubitom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jubitom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 242, z czego 9 to opinie pozytywne, 147 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jubitom