Studio Reklamy Neon System

Gdynia

Opinie o Studio Reklamy Neon System

ononon

tragedia!! na umowie najniższa krajowa! reszta pod stołem ale nigdy w terminie. potrafią spóźniać się w wynagrodzeniem nawet dwa miesiące!!!trzeba chodzic i prosic sie za wlasne pieniądze. pani Asia (wlascicielka) za kazdym razem podlicza inną stawkę godzinową! tak jak pisal poprzednik bhp w tej firmie nie istnieje! omijać szerokim łukiem!! jedyne co dobre w tej firme to porządnie wykonana robota, brak fuszery!

ja

Nie polecam. Najniższa krajowa na umowie, reszta pod stołem, brak badań i szkolenia bhp, niejasny zakres obowiązków. W firmie dziwna atmosfera

Sebastian

Słowa kojarzące się z Studio Reklamy Neon Systemsolidna, profesjonalna, rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są spoko Najbardziej podobało mi się w Studio Reklamy Neon System:

Zostaw opinię o Studio Reklamy Neon System - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Reklamy Neon System