Kovo

Rumia

Opinie o Kovo

Płockie Echo

Firma"Kovo" szuka nawet fajerów w miescie Płocku za pomocą Urzędu Pracy itp.Ale ludzie z Płocka jeżdza po kontraktach/ Holandia ,Norwegia ,UE / i słyszeli dużo złych opini od ludzi z wybrzeża na temat tej firmie rodem z Trójmiasta .

Tygodnik Płocki.
@Polskie echo 14.09.2016 11:08

Zgadzam się i dlatego omijam Płockie firmy _a jestem z Płocka _a ty skąd ? Czy polecasz to agencje jeśli jesteś z trójmiasta i okolic ?

Karni-ster
@Tygodnik Płocki. 10.11.2017 12:04

Teraz nawet otworzyli swój oddział w Płocku _Tylko nie ch nie myślą z Ludźmi z Płocka będą robić jakieś wałki ? Takich firm krzaczastych w Płocku nie brakuje _i fachowcy z Płocka zaraz je piętnują ..

monter

Nie mają może najwyższych stawek, ale za to praca pewna jak już się pojedzie. warunki mieszkalne całkiem fajne, osobny pokój, czysto. Ja nie narzekam.

Maja

Śledzicie aktualne oferty pracy? Znajdziecie je na stronie internetowej firmy: http://kovo.pl/pl/praca/ Co możecie powiedzieć osobom zainteresowanym aplikacją do Kovo? Jak wyglądają obecnie warunki pracy w firmie?

Angelo

a rumia to co

nick

Ile może zarobić Laminarz w Rotterdamie? Ktoś zna kwoty?

ktos

Firma krzak najniższe skladki płaca na kato reszta w kopercie gdzie tomasz kuczynski kierownik biedronki okrada nawet ich nie stać na wodę w upały dla pracowników

monter

poki co to oni siedza w czarnej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie w przepysle morskim i jadrowym he.jakbys byla w temacie to bys wiedziala, napisalem ze w chorwackiej stoczni i podalem nick monter to chyba nie spawacz!reklamowac ten syf mozesz na wiele sposobow.pozdrawiam Romana.

Monter

co do pieniedzy , przelali tak jak mowili i w terminie . Odnosnie mieszkan i prawdomownosci co do warunkow w nich panuujacych to skandal , akurat w moim przypadku .Ubezpieczenie z umowa jakies kombinowane z szemranym . To wszystko dziekuje za uwage :P

Z innych stron

Panowie to jak jest tak naprawdę z ta Firmo ''Kovo '' -płaco czy nie ?A słyszeliście moze o czym takim jak ESTOM -proszę o szczera odpowiedz ..ale tylko nie z biura .

monter

Drodzy koledzy a jaką firmę byście polecili dla montera rurociągów -praca zagranicą

Medic

Welder 141, zalecam pobyt w sanatorium, przedawkowal pan argon..

monter

jak bedziesz niegrzeczny to i wcale

Andrzej
@monter 26.01.2016 11:24

A jeśli będę grzeczny? :)

Andrzej

Zapytam z ciekawości: jak wygląda kwestia stawek dla pomocnika montera z pewnym doświadczeniem na tym stanowisku? Na ile PLN netto/h można liczyć? Jak z pracą w GSR (ile godzin dziennie, ile w skali miesiąca)? Z góry dzięki wszystkim za odpowiedź.

welder 141

To kolejny gniot z trójmiasta pisze ogłoszenia z wymogów formalnych ,a później na twoich papierach zapie......la Ukrainiec !!!!!!!!!!Nie dajcie nabrać się na pozytywy bo sa pisane pod przymusem i naciskiem przez maluczkich !!!!!! Wer buja po łebkach dla konekty w Holandii to taki sam przek....t jak Cofo !!!!Jak jesteś po kursie to mowo je dla ciebie ale i tak nie dotrzyma słowa ,a już nie wspomnę o umowie !!!

r

stachu nie pisz głupot wes sie za robote czubku

starosta

jak dla mnie super kasa na czas, pracy full ale jak w niedziele nie moge to nikt mnie od razu nie zwalnia tylko do tej remontowki strasznie daleko mam i korki czaesto sa jakby tak wiecej pracy mieli w Gdyni

nowy z gd

polecam, jak ktos lubi i umi pracowac nawet w sobote czy niedziele mozna przyjsc do pracy i sobie dorobic

SAUEL

SZEF Z KOVO SIE ZDENERWOWAŁ ZABOLAŁA PRAWDA MUSI KUPIC NOWY JACHT

Kolega mily

Sluchaj kolego w teco nie pracujesz . Robisz w kovo. Wlasciciele ok tylko maja kilku prawdziwkow takich jak ty ktorych powinni sie pozbyc. Niedosc ze lewus jestes to kombinator i 90% wpisow to twoje ad...e drogi. Przestan pisac bzdury dla mnie koncowka wyplaty ( wczoraj wszyscy dostali przelewy z tego co wiem ) jak sie 1 dzien przesowa a wiesz dla czego to nie jakis dramat. Jak ci tak bardzo zle to sie zwolnij i idz do teco. I dobrze ze chociaz cos sobie kupili bo inny to pewnie by nowym autem zaraz szpanowal. A jak jestes choc troche inteligentny to wiesz ze taki jacht to zaden wydatek , mysle ze x2 twoj citroen. I wiesz co powiem wlascicielom kto tak glupio pisze o nich. Masz dlugi jezor a swiat jest maly, nawet wlasna rodzina cie sprzedala.

samuel

pracuje w teco rozmawiałem z chłopakamiz kovo zaczyna leciec w kulki z pieniedzmi nie płaci terminowo ale jacht kupili nie polecam tej firmy usuneli kilka wpisów banda oszustow

firma, ok dużo pracy głównie na remontówce, płacą terminowo ok, prowadzący z wiedzą średnio ale jest dostępny i pomaga więc też ok, generalnie firma ok

Jurek

Jakby mogli pewnie by reszte usuneli, mysle ze to portal albo sluzby. Ja wypadam z tej stronki.

rogal

no widze ze kovo usuneli wpisy ze otto rozpieprzył stocznie marynarki wojennej zaraz mnie szczysci

kowal

podobn otto ma odejsc ze stoczni remontowej nie wytrzymał jaja mu pękły ludzie odpoczną

Gustlik

Nie, przemysł stoczniowy w Polsce to położą - Norweskie Stocznie , bo wszyscy teraz tam pracują z Trójmiasta .A Górnicy,Chemicy i piekarz nie chcą w Polski Stocznia pracować ?

kuba

otto pracował w stoczni marynarki wojennej w gdyni zwolnili go z bo nie potrafił wykonac swojej pracy zadłuzył stocznie przez niego na stocznie syndyk połozył ręke niedługo utopi firme kovo ostrzegam wszystkich przed tym delikwentem

Chrzan

Wiem bo spotykam sie z panami na gsr. Otto slyszalem ze idealem nie jest alse nikt mi nie mowil ze z kasa jest cos nie tak, a o tym szybko sie roznosi. Moim zdaniem sa ok.

tor

to przyjmij sie do pracy to zobaczy jaki system jest w firmie kovo otto pokarze ci jak ta firma działa

Chrzan

Ja słyszałem że tam nieźle zarabiają w tym kovo. A za co obcina ?

rudy

otto opcina stawki nie polecam tej firmy bałagan [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

koza

pracowałem w tej firmie otto to nadaje sie do tarcia chrzanu niezna sie na robocie nie zna izometryki poraszka

adam

Z tego co wiem to mają duże zapotrzebowanie na Holandię, i każdy monter i spawacz musi zrobić próbki ( zakład mają gdzieś w rumi ) i tylko po przejściu próbek można wyjechać, może z tąd cały czas dają ogłoszenia. Dzwoniłem ostatnio o pracę w Polsce i nic nie mieli, babeczka mówiła, że jak będzie coś w Polsce to da znać. Chłopaki mówią że na czarno u nich nie da rady, i słyszałem też że kasa na czas.

gdanszczanin

Ja u nich pracowałem w Gdańsku jeszcze miesiąc temu, było mało pracy i podjąłem zajęcie w innej firmie. To prawda że teraz trzeba pracować i nie da się ciemnoty wcisnąć nowemu kierownikowi, i to może się nie wszystkim podoba. Facet bynajmniej wie co się na projektach dzieje i wymaga po prostu lojalności i rozsądku. za 2 tygodnie kończę zlecenie i chcę do nich wrócić. Chyba jako jedna z nielicznych Firm nie zatrudniają na czarno i kasa jest na czas. pozdrawiam i osobiście polecam tym którzy chodzą do pracy żeby pracowaać !!!

karol

przecież oni ciągle dają ogłoszenia czy taka rotacja jest tam czy dziadostwo??????

bee

holandia moze ok ale to co sie dzieje w polsce dzieki nowemu pasterzowi to nawet szkoda gadac i kasa idzie pod stolem

kowal

witam o prosze widze nowe opinie o firmie kovo podpisuje sie po tym nie polecam firmy a propo pana otto nie wypowiadam

rogal

pracowałem w kovo za kadencji OTTO masakra w miesiacu moze ze 100godz nie polecam tej firmy z nikim nie mozna powaznie porozmawiac straszny bałagan

xenos

nie wiem jak pracuje sie przez nich w Pl ,ale w Holandii nie ma na co narzekac,wspolpracuja z Konekta ,dobre mieszkania,dobre stawki,dlugie projekty-ja polecam ,moze nie w Polsce,ale w Nl na pewno,pracowalem i kasa sie zgadzala,ale tak jak mowie-nie wiem nic o ich pracy w Pl-slyszlaem,ze nie za wesolo jet na tej remontowce i do tego jakis nowy -mowili mi znajomi-jakas zenada nie prowadzacy,Holandie polecam

krzychu

witam pracowałem w tej firmia na stoczni w gdansku przyjeli pana ( usunięte przez administratora ) kierownika niema pojecia o robocie niezna rysunku izometrycznego nie polecam firmy oszukuja z godzinami i stawkami

Welder

Nie wiem czy moja opinia bedzie pomocna - Ale byłem na kontrakcie w Norwegii z ludzmi z Gdanska i Gdyni -I każdy o tej firmie wyrazła sie ŻLE - a o wlascicieli to juz prawdziwe (...) opowiadano -jednym słowem ''MOCNY W GęBIE ''-jak w reklamie ..tych słynych papierosów .

bodo

dobre firmy ciagle szukaja ludzi bo maja prace glabie kapusciany,pracuje dla nich,nie ma kasy pod stolem ,sa przelewy na kata jak w cywilizowanym kraju a nie w rumunii,maja dobre kontrakty i dobrze placa,rzygac mi sie chce od tych wpisow-same niedojdy pisza glupoty,zawsze narzekaja najslabsi.ja nie narzekam,mam prace,mam przyzwoite mieszkanie i ubezpieczenie -musza je miec/myslcie do cholery czasami.jak sie cos stanie na stoczni to kto za to beknie? mamy polskie umowy.i oni placa ubezpoieczenie za nas.

spawacz

Dobra firma co ciągle szuka ludzi ?ogólnie nie polecam z kasa i godzinami problem !

monter

pracowalem w firmie kovo w holandii.firma jest wyplacalna nie ma problemu z godzinami i kasa.jednak nie polecam tej firmy.slabe warunki mieszkaniowe nawet bardzo slabe obsluguja stocznie chorwackie gdzie raczej czujesz sie jak niewolnik i slyszysz jak chorwat krzyczy tempo tempo.zapewniaja transport na terenie holandii jak przyjedziesz swoim autem to masz transport.jest wiele lepszych firm od firmy kovo.ciagle szukaja nowych jeleni najwiecej oglasza sie firma kovo czyli rotacja jest ekstremalna nie bez przyczyny.

I jak się okazuje pieniądze pod stołem albo i wcale.....W ogóle ta firma to sepy i zatrudnia tylko młodych łamagów, bo stary nie chce zapieprzać za frajer !

spawacz

No to jest nieprawdopodobne ,ze o naciągaczach pisze ie dobrze .Domniemuję ,ze te pozytywne wpisy to panie z biura !Normalny człowiek nie chciałby osz...ć takiej pseudo firmy !

holender

pracując w holandii musisz miec ubezpieczeni np.CZ

xxxx2

brak holenderskiego ubezpieczenia, wypłaty co miesiąc a nie co tydzien jak na holenderskiej umowie. naganiacz dla konekta bv

ŁYSY

robie dla kovo od około pół roku. Z kasą ma problemu. A mieszkania są na normalnym poziomie. Zależy gdzie ja akurat miałem jednoosobowy chłopaki mają czasem 2. To są normalne mieszkania i wszystko jest ok, no chyba że nie którzy salonów oczekują. Jak poprzednio jechałem z innej firmy to mieszkaliśmy w 5 w jednym pokoju to była lipa a do tego okazało się na koniec że nie miałem ubezpieczenia, w kovo tego problemu nie ma. Zawsze można znaleść coś lepszego ale jak dla mnie są ok

ani konekta3

oj chyba pomyliłaś sie, przypomnij sobie z kim sądziłaś sie?

anti kovo i monekta2

koordynatorów koordynatorków koordynusiów czyba ze 20 a pracowników 10 nieźle no nie? jak przyjeżdzali w jakiejś sprawie to po trzy po czterech . (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Kovo - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kovo