Opinie o Kovo w Rumia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kovo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kovo o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kovo w Rumia

GRZEGORZ

Pieniądze jak wszędzie bez rewelacji po prostu niektóre lokalizację maja więcej godzin dlatego się więcej zarabia. Żaden pracodawca nie płaci że swojego bo zamiast zarabiać powiedzmy 18 euro to dostajesz 13 i z twojej pensji jest płacone za mieszkanie. Pojawię się problem z płatnościami. Wypłaty nie docierają na czas lub są płacone w ratach. Nie po raz pierwszy ta sytuacja z płatnościami się pojawiła.

lalala
@GRZEGORZ

Co to za głupoty? Dostajesz tyle na rękę na ile się umówiłeś.

PiotrK

Pracuje u nich od kilku miesięcy i na razie jest okej. Moje sugestie dla Kovo: Pracuje u nich od kilku miesięcy i na razie jest okej.

robrobak2

finansowo spoko można zarobić, u mnie jest po 55 godzin tygodniowo mogłoby być więcej ale i to nie jest źle

@robrobak2

Czy możliwości rozwoju w Kovo również oceniasz pozytywnie? Jeżeli tak, to napisz proszę, jak one wyglądają i czy odbywa się to poprzez szkolenia bądź kursy. Zachęcam Ciebie do dalszej aktywności na forum i odpowiedzi na powyższe pytanie. Twoja wypowiedź pomoże użytkownikom w podjęciu decyzji o zatrudnieniu w firmie.

robrobak2
@Maja

Możliwości rozwoju oceniam pozytywnie. Robią kursy na swój koszt dla pracownika. Jak ktoś jest dobry i chce pracować dla nich i klient jest zadowolony robią np nowe certyfikaty.

@robrobak2

A co możesz powiedzieć odnośnie atmosfery panującej w Kovo? Jak kontakty interpersonalne pracowników wpływają na pracę w zespole? Myślę, że użytkowników może zainteresować ta kwestia, więc podziel się swoimi spostrzeżeniami odnośnie sytuacji wewnątrz firmy.

Z
@robrobak2

to ile wyciągnąć można tak mniej więcej na rękę i w jakim dziale pracujesz?

Ciekawy
@Maja

Dlaczego niewygodne komentarze są usuwane? Te w których ktoś pisał o tym że płatności nie docierają na 10ego oraz są płacone w ratach?

Ciekawy
@Ciekawy

A nie najmocniej przepraszam komentarz nadal jest

proteusz33

Kolega dla nich pracuje i mnie przekonał też. Jadę sprawdzę czemu nie, słyszałem że jest OK

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Monter kadłubowy Holandia aluminium w firmie Kovo? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
spawacz

można zarobić

Młody91

byłem, sprawdziłem, nie mam zastrzeżeń

Były już pracownik

Byłem na wyjeździe w Holandii. Kasa ok na czas. mieszkanie to budynek nadający się do rozbiórki.... Straszna melina mieszkaliśmy po 2 osoby w pokojach. Co do koordynatora to mogliby zmienić facet zamiast pomagać to wszystko robi z łaską jakby robił to za darmo, poprostu cwaniaczek .

Maja

@Pracuś, na jakim stanowisku pracujesz i co należy do Twoich obowiązków? Czy zakwaterowanie oferuje i pokrywa firma, czy musisz to zrobić sam i na swój koszt? Atmosfera w pracy i relacje z pracodawcą Ci dopowiadają? Firma oferuje stabilne zatrudnienie? Mam na myśli umowy na czas nieokreślony. Twoja opinia pomoże innym użytkownikom forum, którzy poszukują pracy.

Zygi
@Maja

Zakwaterowanie zapewnia i pokrywa pracodawca, ale później jakąś część odejmuje od wynagrodzenia. Zatrudnienie stabilne, zarobki dobre. Nie ma co narzekać.

info
@Zygi

Odnośnie zakwaterowania to nic odejmują, dojazdy do pracy albo zwrot kosztów i dodatek albo dają auta, po stronie pracownika tylko wyżywienie i dojazdy do domu na wakacje. Ogólnie polecam.

Ryba
@info

Nic nie jest potrącane - ani za zakwaterowanie, ani za dojazdy do pracy. Firma wypłaca pełną stawkę.

koza

pracowałem w tej firmie otto to nadaje sie do tarcia chrzanu niezna sie na robocie nie zna izometryki poraszka

zenek
@koza

poraszka kurde blaszka

Spawacz
@koza

Raczej radził bym ci kolego pierw ortografii się nauczyć

Wiktor

Na jaką umowę można liczyć na początek?

Maja

@leo, interesujesz się pracą w dziale handlowym w firmie Kovo? Będziesz aplikował do tego pracodawcy? Jeśli tak, napisz na forum jak Ci poszło i czy udało Ci się znaleźć zatrudnienie? Użytkowników tego wątku interesują szczegóły zatrudnienia, jakie warunki pracy oferuje firma i jakich kwalifikacji wymaga od pracownika? Informacja ta będzie pomoże znaleźć im zatrudnienie.

Pracuś
@Maja

Praca ok dużo pracy głównie na remontówce, płacą terminowo ok, prowadzący z wiedzą średnio ale jest dostepny, warunki zamieszkania tez w porządku, generalnie firma ok, jestem zadowolony

Maja

@Gucio, mógłbyś rozwinąć swoją opinię? Nie podałeś żadnych konkretów na temat firmy. Przypominam Ci, że wypowiadasz się na forum publicznym, które jest poświęcone zbieraniu merytorycznych informacji o firmie jako pracodawcy, tak aby pomóc poszukującym pracy. Czy w związku z tym, mógłbyś się wypowiedzieć w tej kwestii?

leo
@Maja

Szukaja pracowników do działu handlowego? Co oferują? Ktoś coś jakieś informację? Co tu tak głucho?

Maja

Kovo poszukuje kandydatów na stanowisko kierownika działu rekrutacji. Warunkiem koniecznym do przystąpienia do rekrutacji jest znajomość języka angielskiego i minimum 3-letnie doświadczenie w dziale rekrutacji. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość podnoszenia kwalifikacji i stabilność zatrudnienia. Zamierza ktoś z Was aplikować na to stanowisko? Co o nim sądzicie i warunkach proponowanych przez pracodawcę?

Gucio
@Maja

Jeszce zapomniałaś Maju dodać ze dobry bajer ,obiecanki cacanki ,poważne pensie ,wypłacalność ,rzetelność inne rzeczy nie do spełnienia itp.

Maja

Nowe oferty pracy w firmie Kovo. Link do strony z ogłoszeniami: http://www.nuzle.pl/firma/kovo-sp-z-oo. @anonymous, może zdecydowałbyś się na rozwinięcie swojej opinii o firmie. Na pewno są osoby, które chciałby się z nią zapoznać.

WARUNKI SĄ OK, KASA 10 TAK JAK SIE UMOWILISMY, MIESZKANIE TEZ OK, MIESZKALISMY WE 4

były

Omijajcie ta pseudo firmę szerokim, jak najszerszym łukiem!!! Oszukują wszystkich pracowników, nie tylko fizycznych. Nie wierzcie, w ani jedno słowo bo na pewno kłamią. Firma krzak, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Aa
@były

A to fizycznych mozna?

Płockie Echo

Firma"Kovo" szuka nawet fajerów w miescie Płocku za pomocą Urzędu Pracy itp.Ale ludzie z Płocka jeżdza po kontraktach/ Holandia ,Norwegia ,UE / i słyszeli dużo złych opini od ludzi z wybrzeża na temat tej firmie rodem z Trójmiasta .

mm.
@Płockie Echo

dla sprostowania , Rumia to nie trójmiasto !

Polskie echo
@Płockie Echo

Nic dobrego w świecie nie mówi się również o firmach z Płocka

Tygodnik Płocki.
@Polskie echo

Zgadzam się i dlatego omijam Płockie firmy _a jestem z Płocka _a ty skąd ? Czy polecasz to agencje jeśli jesteś z trójmiasta i okolic ?

Karni-ster
@Tygodnik Płocki.

Teraz nawet otworzyli swój oddział w Płocku _Tylko nie ch nie myślą z Ludźmi z Płocka będą robić jakieś wałki ? Takich firm krzaczastych w Płocku nie brakuje _i fachowcy z Płocka zaraz je piętnują ..

monter

Nie mają może najwyższych stawek, ale za to praca pewna jak już się pojedzie. warunki mieszkalne całkiem fajne, osobny pokój, czysto. Ja nie narzekam.

Maja

Śledzicie aktualne oferty pracy? Znajdziecie je na stronie internetowej firmy: http://kovo.pl/pl/praca/ Co możecie powiedzieć osobom zainteresowanym aplikacją do Kovo? Jak wyglądają obecnie warunki pracy w firmie?

Angelo

a rumia to co

Zostaw merytoryczną opinię o Kovo - Rumia

• Jak się pracuje w Kovo?

Zobacz opinie na temat firmy Kovo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kovo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kovo