LKK Sp. z o .o.

Opinie o LKK Sp. z o .o.

Emilia

@anonymous, jakie informacje są dla Ciebie w tym momencie istotne odnośnie do LKK? W jakim celu chciałbyś je zdobyć? Jeżeli nikt nie zdecyduje się na kontakt mejlowy z Tobą, to chyba najlepiej żebyś przekonał się o aktualnym przebiegu procesu rekrutacyjnego osobiście. Może będziesz mógł zrelacjonować go później na tym forum?

anonymous

@Jeremi możemy pogadać na priv? Mogę podać Ci swojego maila?

Emilia

LKK to firma zajmująca się rekrutacjami osób do innych firm. Jak natomiast wygląda rekrutacja do tej właśnie firmy. Jeżeli ktoś z Was niedawno brał udział w procesie rekrutacyjnym na wybrane stanowisko do LKK to proszę o zamieszczenie krótkiej relacji z jej przebiegu na tym forum. Z uwagi na fakt, że ostatnia aktywność w tym wątku miała miejsce aż trzy lata temu, to każda merytoryczna informacja dotycząca tej firmy będzie ważna dla osób planujących ubiegać się o zatrudnienie w niej.

niepalący

Osobiście uważam że rekrutacja składająca się a 3 etapów to przegięcie dla sprzedawcy papierosów. Pracowałem jako PH w branży narzędziowej, tam trzeba coś wiedzieć, znać się chociaż teoretycznie na maszynach obróbczych, parametrach pracy narzędzi, materiałach itp. Nie wspominając o mnogości oferty i ciągłych nowościach. Rekrutacja to jeden etap, góra dwa. Tak że rekrutacja z LKK do PM to wg mnie porażka. A wiszące miesiącami ogłoszenia na te same tereny to potwierdzają.

Jeremi

Aplikowałem przez LKK do Philip Morris. Nie zostałem wprawdzie zatrudniony, ale nie był to zmarnowany czas. Rekrutacja prowadzona w profesjonalny sposób - najpierw zadzwoniła do mnie Pani z LKK wypytując o moje kwalifikacje, doświadczenie, dlaczego Philip Moris i sprzedaź, kilka zdań po angielsku (chociaź nie wiem na tym etapie, po co?), po kilku dniach otrzymałem zaproszenie na spotkanie z LKK. Rozmowa ok.40 minut - najpierw 8 punktowy test, analiza cv, pytania o doświadczenie, osiągnięcia i tym podobne, jak wyobraźam sobie pracę. Dostałem teź info jakie są zadania Przedstawiciela i jakie warunki pracy. Po kilku dniach oddzwoniono do mnie zaproszeniem na kolejny etap, juź do Philip Morris, niestety ktoś inny został chyba zatrudniony, ale rekrutacja z LKK była dlamnie cennym doświadczeniem - czas nie był na pewno stracony.

Zostaw opinię o LKK Sp. z o .o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LKK Sp. z o .o.