Opinie o SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Żarów

Kto mnie zna ten wie

Nie produkuje, dla twojej informacji, buble produkuje maszynownia w ktorej pracownikow wymienia sie czesciej niz papier toaletowy w ultra plusowej toalecie, owszem nie odpowiada mi pani kierownik ale nie kazdemu musi wszystko odpowiadac, nie prawdaz?

quniak

ty KTO MNIE ZNA nie wiesz skąd buble sie biorą , ty je pewnie produkujesz bo myslisz o zielonych migdałach .Czego chcesz od kierownika , wkurza cie że to kobieta ? czy co? zna sie na swojej robocie i nie wiem gdzie ty pracujesz skoro jak to piszesz elementów nie masz .Elementami jesteśmy zasypani , a ty ich nie widzisz ????????? moze cie tu wogole nie ma , czlowieku napisz cos z sensem

ktoś

(usunięte przez administratora) dobre firmy nie kupują takich produktów. Niestety w tym kraju jeszcze daleko jest do tego- do szacunku dla innych....

nowy M

widziałem wystapienie pani prezes i to mnie przekonało że chce pracowac w takiej firmie jak ultra plus. (usunięte przez administratora) warunki sa na prawde dobre , wynagrodzenie dobre , kierownika mam ok .robota jaka lubię ,oby tak dalej

@nowy M

nie gubisz sie w tej wazelinie? raz piszesz : widziałem wystapienie a w innym miejscu: pracowałam w poprzednich zakładach. Moze zmieniasz plec?? Hihihi

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie profesjonalne, mnie akurat rekrutowała Pani Prezes, widać było, że jest dobrze przygotowana, przedstawiła mi model działania firmy, produkty, pokazała materiały którymi posługują się handlowcy. Z tego co opowiadała firma cały czas się rozwija, wiec są szanse na większe zarobki i dodatkowe premie od wyników.

Raczej bez zaskoczeń, rozmowa była dość luźna, co pozwoliło mi się otworzyć i ustalić wszystkie warunki bez zbędnego stresu, jak ktoś jest pewny swoich umiejętności i ma doświadczenie bez problemu sobie poradzi. Przynajmniej na takie stanowisko jak handlowiec.

Leszno
Kto mnie zna ten wie

Tak kolego quniak masz racje analityk z zawodu, i nie potrzeba mi kanapy na stanowisku tylko material do pracy na czas a dla twojej informacji o moja norme sie nie martw zeby kazdy chcial dawac z siebie tyle co ja daje ,byloby tu jak w raju. Wez sie do pracy zamiast obrazac kogos za to co mysli i martw sie o swoja ciepla posadke bo ja o swoja nie musze sie martwic wiem ze to co robie,robie dobrze i sa tacy ktorzy to doceniaja, dziekuje i pozdrawiam

Sami

TA FIRMA TO FENOMEN!

quniak

Kto mnie zna …. ty analityk jakiś .wyhamuj kolego !!!!!!! jak nie jest różowo to okulary na rózowo proponuje , bo tu się pracuje, lansik sie skończył i sie nie podoba? no wiadomo zarząd kanape przy kazdym stanowisku powinien postawic , piwko na stoliczku i przekaski . A o rekordach ,takiś zorientowany i nie wiesz gdzie rekordy biją w ultra ? to moze do roboty sie zabierz i przynajmniej norme zrób bo cie wywalą

quniak

mm ale śmieszny jesteś ,myślisz że Pani Prezes takie portale obserwuje ? zabawne spostrzeżenie GRATULUJE

Kto mnie zna ten wie

Wrok, log, qkq,quniak jakoś bardzo podobne sposoby wypowiedzi. Czyżby Pani Prezes?

@Kto mnie zna ten wie

chyba sam dyrektor generalny

Nelly

i wrok milczy, podejrzana sprawa, hihihi

Kto mnie zna ten wie

Kolego quniak gratuluję optymizmu szkoda że jest wśród nas tak mało osób tak pozytywnie nastawionych do pracy. Nie jest tak źle jak piszą co niektórzy ale nie jest też tak różowo jakby się niektórym zwłaszcza przedstawicielom zarządu wydawało. Wiele jest jeszcze do zrobienia mam nadzieję że wystarczy nam siły i wytrwałości bo czasem jej brakuje. A te rekordy o czym piszesz rozumiem że chodzi o metry żeby tak jeszcze ilości szły w parze z jakością byłoby idealnie.pozdrawiam

quniak

Xxx Ty na handlowca chcesz przejść ? Wygląda na to że nie pracujesz w firmie ale mocno ją obserwujesz i się pastwisz pod kilkoma linkami .Może napisz co Tobie takiego złego się stało ?Ile przepracowałeś w firmie ? Na jakiegoś szpiega wyglądasz .Chyba mocno się nudzisz, a może Ty na zwolnionku sobie siedzisz a my tu zapierdzielamy ?Jeśli nie wiesz co się dzieje na maszynach , to po cholerę się wypowiadasz ? Twoje wypowiedzi są wyssane z palca i nie pokrywają się z realem .Na maszynach robota idzie , rekordy chłopaki walą .Dla Twojej wiadomości - Ukraińcy też . Ludzi zatrudniają bo drugą zmianę uruchamiają . Pozdrawiam

Xxx

Czy ty się zastanawiasz nad tym co piszesz? " zapewniają stabilne zatrudnienie" i znowu poszukują nowych pracowników i nie tyczy się to tylko przedstawiciela handlowego ale także pracowników fizycznych operatorów maszyn magazyniera i innych. Co do wymagań na stanowisko przedstawiciela handlowego czy wymagają języka obcego czy nie, szkoleń i wynagrodzenia nie jestem w stanie nic powiedzieć bo,, ja sem zwykły robol"

dżin

nie jest najgorzej w up placa dobra kase i zawsze w terminie a robota lajcik (usunięte przez administratora)

quniak

FIU, FIU , DUZO SIE O TYM ULTRA PLUSIE PISZE , .PRACUJE TU JAKIŚ CZAS , ALE W STOSUNKU NA TO CO ZAMIENIŁEM NA STEFIE TO TU JEST JAK W RAJU , A TEN ,, KTO MNIE ZNA….. DOBRZE TO UJĄŁ. Zawsze na forach jest ta sama śpiewka, jedni pluja inni chwala. Ten co nie zna UP niech sam przyjdzie i zobaczy . JA JESTEM ZADOWOLONY .Pozdrawiam

BYŁA

Idealne podsumowanie!!

Kto mnie zna ten wie

Chyba nie ma zakładu w którym wszystko wszystkim pasuje i wszyscy są zadowoleni. Zawsze będą pozytywne i negatywne opinie. A jak ktoś ma jakieś żale to najlepiej na forum napisać bo ludzie którzy pracują w UP i praca im odpowiada nawet tu nie zaglądają bo po co?

Kto mnie zna ten wie

Nie no w normalnie działającej firmie to się leży. Czasem jest większy zapierdziel czasem mniejszy jak wszędzie. A brak porządnej organizacji to fakt wcale nie zaprzeczam. Jest wiele plusów i minusów w tej firmie jest jeszcze wiele do poprawienia ale powoli do przodu jest spora różnica między tym co było jeszcze miesiąc dwa miesiące temu a teraz. Zobaczymy co będzie dalej. My jesteśmy dobrej myśli.

miś Koralgol

Tak żałujemy że za długo tam byliśmy. I tu Cie zaskocze-wszyscy narzekający pracują i mają się dobrze gdzie indziej i mamy czas na pracę na życie na przyjemności jak normalni ludzie.

Kto mnie zna ten wie

Nie podstawiona tylko na bieżąco bo my w tej chwili zapierdzielamy aż nam się (usunięte przez administratora) a wy co robicie? Tylko swoje żale wypisujecie że was pozwalniali.

• Jak się pracuje w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

Zobacz opinie na temat firmy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

Kandydaci do pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI