Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane Resbex Sp. z o.o. w Przeworsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Budowlane Resbex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Budowlane Resbex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowlane Resbex Sp. z o.o. w Przeworsk

alaaa

Witam. Mój mąż pracuje w tej firmie już ponad dwa lata, na początku nie było żle .Ale teraz płaca grosze i na dodatek spóżniają się. Zaległych pieniedzy za delegacje nie ma już miesiąc a na pytanie kiedy bedą odpowiadaja że nie mają pieniędzy.

cicho ciemny..........................

Ten pan niewie o czym pisze a zwłaszcza o płacach . Kasa jest ale nie dla wszystkich . Skoro tak mu jest dobrze to niech się podzieli kasą z tymi co jej nie dostają . Operatorzy wszelkiego sprzętu i kierowcy dostają wypłaty głodowe . Tak zwaną podstawę a o reszcie mogą zapomnieć . Przy 250 godzinach oni dostali po 1300zł a gdzie reszta ? Oto cała prawda o zarobkach .Niech ten pan zastanowi się co pisze bo może naprawdę jego postrzeganie tematu jest zgoła inne .

zainteresowany

narzekacie ale robicie dalej za walenie(usuniete przez administratora)nikt nie placi, zarobki jak w kazdej firmie w naszym regionie ja pracuje prawie dwa lata i nie narzekam robota jak robota raz lekko raz ciezko proponuje tylko zeby niekturzy kierownicy wypelniali swoje obowiazki a nie liczyli na brygadzistow bo oni robote potrafia zorganizowac ale materialow i narzedzi niestety nie.

do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pracowałem w tej firmie i może będę dalej pracował. (usuniete przez administratora) w kółko zegar nie rozróżniałem już godzin-fakt (usuniete przez administratora) ale 10 następnego miesiąca kasa na koncie. Fakt z akordu naliczane -czyli ile godz tyle kasy. Do roboty (usuniete przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane Resbex Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

w firmie jest (usuniete przez administratora) pracownikow. Pracownicy fizyczni otrzykują jakieś wynagrodzenie za pracę w nadgodzinach i w soboty zaś pracownicy z kadry techniczej nie słyszeli nawet o płacy za nadgodziny i w soboty chociaz im sie to należy tak jak każdemu pracownikowi!!. Nie wiem ile jeszcze mozna to wytrzymać, jak długo nie bedzie się w tej firmie jeszcze doceniac ludzi fizycznych i technicznych. Czy jesteśmy (usuniete przez administratora) w wolnym kraju ?? Czy nas nie obowiązują przepisy prawa pracy. Ile tak można?? Czy czeka nas wielki bunt??

panowie niestety tak jest wszędzie nie tylko w resbexie skoro nie mamy na tyle odwagi by utworzyć związki zawodowe i postawić się tym wszystkim (usuniete przez administratora) to będziemy biedaki!!! i właśnie w ten sposób staje się u nas ta wielka przepaść między nami a pracodawcami zupełnie jak w (usuniete przez administratora) biedaki i bogacze!!! a dzieje się tak że oni zarabiają na nas maksymalne ilości pieniędzy dając nam te minimalne kwoty!!! Ludzie to my powinniśmy stawiać warunki!!! nie wyobrażacie sobie co bybyło gdyby tak wszyscy w jeden dzień powiedzieli nie i (usuniete przez administratora) nie będziemy za tyle robić rezygnujemy! sam (usuniete przez administratora) na kolanach by nas prosił o powrót do pracy i zarobki by się zmieniły!!! w takich umowach wykoniania robót za opóźnienia są ogromne kwoty i to nie są tysiące a miliony!!! NIESTETY TO NIE CZASY SOLIDARNOŚCI GDZIE JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO!!! ONI MIELI JAJA!!!

Jak nie potrafisz sobie wynegocjować i wypracować godnego wynagrodzenia w ciągu tygodnia to chodź do roboty i w niedziele!!! Widocznie kierownik wychodzi z założenia: "Jaka praca taka płaca" Poświadczasz to tym że jakbyś był wartościowym i szanującym się pracownikiem to nie pozwolił byś sobie na takie warunki pracy. Powodzenia w dalszej karierze zawodowej!!!

poszkodowany

ludzie uciekajcie jak najdalej od tej niby firmy płaca marna wymagania duże kierownictwo nieznające się na organizacji pracy, bhp brak. (usunięte przez administratora) kierownik (usunięte przez administratora) nawet wody do picie nie kupi a umywalnie z ubikacjami ma tylko dla siebie a pracownikom dała jeden toi-toi do którego nawet wejść się nie da, bo czuć go do skrzyżowania.zmuszanie do pracy w każdą sobotę bo inaczej odgraża się że zapłaci ze stawki godzinowej która wynosi (usunięte przez administratora) a godz.brutto.

to nie jest firma dla ABSTYNENTÓW żeby zarobić to musisz dobrze pilnować żeby (usunięte przez administratora) miał zawsze pełny KIELISZEK!!!!!

ddd

kiedyś tam pracowałem :) bezpieczeństwo i bhp na (usunięte przez administratora) tak jak i cała reszta. (usuniete przez administratora)

beznadziejne zarobki i organizacja pracy jeszcze gorsza. murarze i zbrojarze pracują tylko do pierwszej wypłaty i zwalniają sie szybciej jak sie przyjęli. he he

o zarobkach nie będe mówił.Napewno nie będziesz zadowolony

może mi ktoś powiedzieć jakie faktycznie sa zarobki

u mnie na budowie pare osob codziennie pijani kierownik nic na to jak zapytasz o zarobki to mowi ze kryzys (usunięte przez administratora) sie w tej firmie i tak (usunięte przez administratora) zarobisz maja tylko na sprzet ipremie dla kierownikow pracownik (usunięte przez administratora)

zainteresowany

(usunięte przez administratora) Im dłużej ( godzin) robisz tym mniej zarabiasz, zwłaszcza u niby-kierownika ((usunięte przez administratora)

anonim - 2011-02-25 20:47:19Prawda,jak masz fory z kierownikiem to mozesz spac na budowie a i tak zarobisz najwięcej i będziesz najlepszy,a jak nie to (usunięte przez administratora) a i tak nikt tego nie doceni. Płacą tak średnio,bez szału. Mówią o godzinach a stawka niby z akordu naliczana. Cięzko to jakoś ogarnąc zeby sie połapać.Praca w tej firmie to (usuniete przez administratora)pracownika.Pieniadze do nie zbyt dobre ;-( Wszystko zalezy od kierownika.

Prawda,jak masz fory z kierownikiem to mozesz spac na budowie a i tak zarobisz najwięcej i będziesz najlepszy,a jak nie to (usunięte przez administratora) sie a i tak nikt tego nie doceni. Płacą tak średnio,bez szału. Mówią o godzinach a stawka niby z akordu naliczana. Cięzko to jakoś ogarnąc zeby sie połapać.

ziom

To znaczy tak kiepsko z płacami. Nie płacą za godziny czy mało płacą, a dużo trzeba robić? O jakiej pracy piszecie e tej firmie?

obiektywny

To prawda, płace nie najlepsze, a i traktowanie pracowników też nie na poziomie, szczególnie jak się trafi na budowę pod opiekę (usunięte przez administratora) , gdzie jego zachowanie podchodzi pod (usuniete przez administratora), swoją drogą ciekawe kiedy ktoś się tym zajmie

Firma ta jest najgorsza pod względem płac !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane Resbex Sp. z o.o. - Przeworsk

Przedsiębiorstwo Budowlane Resbex Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 53 ocen.

Przedsiębiorstwo Budowlane Resbex Sp. z o.o.