Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane Resbex Sp. z o.o. w Przeworsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Budowlane Resbex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Budowlane Resbex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowlane Resbex Sp. z o.o. w Przeworsk

Karol Nowy wpis

Czy firma naraża na duży stres podczas pracy?

gumiś Nowy wpis

Witam. Dawno nie było aktualnych wpisów na temat tej firmy,ale poczytałem i okazało się że właściciel ogłosił już dawno upadłość układową. Wrzucam dla chętnych cały artykuł. http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/1,34962,14075818,Resbex_upadl__sto_osob_bez_pracy__Co_z_inwestycjami_.html?disableRedirects=true

jjjjjjj Nowy wpis

właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia dzieki za odpowiedzi

;/ Nowy wpis

Firma zalega z płatnościami, nie można się w żaden sposób z nimi skontaktować. Jedno wielkie oszustwo!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane Resbex Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
xyz

Najgorsza firma !!!!!!!!!!!!!!! Ludzie wy też myślcie jak można tam ryć za darmo!!!!!!!!!! Chłopy a D..Y

saymon07

to juz koniec serwanki oglasza upadlosc od maja syndyk bedzie w resbex

alaaa

Zarobki???? Mąż do dziś nie ma wypłaconej delegacji zaległej od września, zarobki to około 1600 zł na reke za to trzeba jeszcze dojeżdzać i wyżyć ... To ile zostaje..??? powiem tak kiedyś było dobrze a teraz to nie ma za co tam pracować.

Zuczek

Witam chciałem się przyjąć do pracy jako operator żurawia ale nie wiem czy warto? jakie są zarobki i warunki ,może mi ktoś życzliwie napisać proszę jak najszybciej jeśli to możliwe pozdrawiam

obiektywny

do roboty przyjmuja ludzie nie pchajcie sie wyplaty za luty do dzisiaj niema i niewiadomo kiedy bedzie tylko obiecuja zeby robic zobaczymy co pip pokaze papiery juz poszly

paragraf

I to ma być firma?, przedsiębiorstwo? Kiedy będziecie płacić ludziom.Wypłata wg umów i kodeksu pracy ma wpływać do 10 każdego miesiąca a nie wcale. Co mam dać dzieciom jeść, kto zapłaci moje rachunki. Uważajcie na tą "firmę" - przestrzegam!!!!!

były

ja na resbex narzekać nie mogę było dobrze to pracowałem|||||||||| było żle to się zwolniłem .. najgorsi są ci co nic nie robią a chcą dużej kasy i tylko buntują innch

rumunek

na wawa 1600 u kierownika od pogody za 237 h

dzibek

2200 to i tak duzo niewiem na jakiej budowie jestes unas 1350 za caly miesiac pracy pozdawiam a kierownicy majol to samo[usunięte przez admina]e

sknera

Prawda jest taka ze pracujac caly miesiac zarabiamy 2200 zl bez premi 3 miesiac bez delegacji 3 miesiac wyplaty sie spuzniaja lepiej sie oplaca chorowac nisz pracowac bez posilkow regeneracyjnyh bez ubran zimowyh i kierownicy czy majstry mowia jak wam niepasuje to sie zwolnij cala prawda o firmie

lilox11

wylpbev92ata za ostatni miesiac w delegacji 1560 zl za 220 h modre my niemamy na chleb co mam dzieciom powiedziec ze[usunięte przez admina] zabil mikolaja

lilox11

my nie pracujemy u [usunięte przez admina] tylko w w resbex co na obchodol ich rozliczenia mysmy swoje wykonali

obiektywny

fakt kiedyś byli w porządku, ale teraz jest źle i będzie coraz gorzej, odradzam stanowczo, nie dajcie sobie wmawiać głodnych kawałków, wszystko zmierza ku upadłości firmy

alaaa

To nie głupoty ! Prawda kiedy mąż pracował pod kierownictwem Króla było ok . A teraz nie płacą i delegacji już nie ma za trzy miesiące i pytanie za co maja ludzie żyć???

rysiek sekcja a, b

mam inne zdanie o tejże firmie. pracowałem tam 1/2 roku. kierownictwo w postaci [usunięte przez admina] oraz [usunięte przez admina] było przychylne robotnikom. nie stawiałem im wódki a mimo to nie traktowali mnie gorzej. a więc ci którzy piszą te bzdury kłamią. to nie od nich zależało czy otrzymamy przelew za faktury. tak więc nie obrażajcie niewinnych ludzi.

robex

miesiac to mało to juz drugi

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane Resbex Sp. z o.o. - Przeworsk

Przedsiębiorstwo Budowlane Resbex Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 53 ocen.

Przedsiębiorstwo Budowlane Resbex Sp. z o.o.