Opinie o WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. w Poznań

Zbychu

Pracuje @Pracodawca już ponad 5 lat i kasę zawsze miałem na czas a opini tyle ilu jest ludzi na świecie. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Polecam firmę jako solidnego pracodawcę !

Xd
@Zbychu

No ciekawe, pracowałem jako podwykonawca, kładliśmy panele podłogowe w Kołobrzegu. Z właścicielem nie ma kontaktu, pieniędzy też nie ma...i to dużych pieniędzy, więc coś z nim jest nie tak skoro w ten sposób traktuje mniejsze firmy, pracowników

Gabi Nowy wpis

dzień dobry. na stronie widziałam, że jest dostępna oferta dla asystenta architekta. Doświadczenie zostało w niej wskazane jako mile widziane więc od razu zastanawiam się czy wpływa ono jakkolwiek na oferowane zarobki czy raczej w każdym przypadku na początku będą podobne? ile mogą wynieść?

Zbychu Nowy wpis

Xd Nowy wpis
@Zbychu

Myślicie, że jest jeszcze więcej osób o kilkuletnim stażu? pokazywała mi się chociażby oferta dla Doradcy sprzed czterech lat, ale mimo to na stronie firmowej jest z 12 ofert. czy to ogłoszenie poglądowe? mogą kogoś przyjąć ale nie ma nacisku, że ktoś jest potrzebny na już?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Księgowa w WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.?

Pracownik Administracyjny

Ja byłam na rozmowie o prace moje odczucia bardzo pozytywne. Rozmowa przebiegła bardzo dobrze zdecydowanie była to rozmowa jedna z lepszych, ktore miałam. Pracy nie dostałam u nich potrzebowali kogos zupełnnie innego bardzo duzo wymagań na tym stanowisku.

Pytania były ogólnie cakiem fajne.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Praca

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Firma bardzo słaba nie dbają o pracowników.

Ayo

Księgowa musi mieć to wykształcenie wyższe czy studium też wystarczy? Bo w ogłoszeniu nie doprecyzowali, czy chcą studentów czy nie ma to znaczenia i liczy się po prostu znajomość zawodu, prosze o informacje, bo jestem w kropce. Nie wiem, czy mam szanse i czy opłaca się wysyłać Cv w ogóle

Rob

Praca w tej firmie nie należy do łatwych mówiąc delikatnie. Atmosfera nerwowa, spychologia na każdym kroku, brak osób kompetentnych by uzyskać informację jak najlepiej wykonać swoje zadanie. Najczęściej pojawiającym się zdaniem na pokładzie " nie czuje się w obowiązku by posiadać taka wiedzę ". Czytaj radź sobie sam. Brak zangazowania władz firmy w strukturę i problemy. Załatwienie kontraktów to nie wszytsko, trzeba jeszcze wiedzieć jak zoptymalizować projekty i je prawidłowo wykonać a do tego już nie ma chętnych. Większość budów z przekroczonymi terminami oraz kosztami. Nie ma co się dziwić ze potem jest nerwowo i szuka się winnych.

Jurek

Z jednej strony mam tu słowa o braku premii, nadgodzinach i niskich zarobkach, z drugiej, że ustalone wynagrodzenie zawsze wpływa w terminie. Kto więc może wiedzieć w oparciu o co ustala się tu pensję na stanowisku doradcy podatkowego? I w jakich granicach można się poruszać? Parę lat temu wystawiając ogłoszenie potraktowano ten temat dość ogólnikowo. Ważne też jest dla mnie, czy tu jest UoP na czas nieokreślony? Pisano o stabilnym zatrudnieniu, ale, co to znaczy?

@Jurek

Umowa o pracę po okresie próbnym na czas nieokreślony. Czy zarobki są wysokie czy niskie? No takie, jakie ustalisz ;-) Premia uznaniowa. Pensja zawsze była na czas.

Aga
@Kasia

No a ile ten okres próbny trwa, krócej niż rok zanim dostanie się umowę na stałe? Ciekawe to co piszesz o zarobkach w kontekście innych komentarzy. Czyli na co zwracają uwagę przy negocjacji stawki? I co do premii, to każdemu przysługuje? Bo dziwi mnie, że niektórzy piszą, że jej nie ma. Zdarza się, że jest ucinana np. za frekwencję?

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Księgowa w firmie WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.?

Należne mi wynagrodzenie zawsze dostałem w ustalonej wysokości i terminie.

Helena

Widziałam ogłoszenie o pracę na stanowisko inżynier budowy w tej firmie. Pisali, że aplikować może także osoba w trakcie studiów. Czy jako studentka będę miała na takim stanowisku przydzieloną osobę do wsparcia czy raczej sama będę musiała sobie radzić na stanowisku? Jaką umowę firma proponuje studentom?

Odradzam pracę w tej firmie, ambicje są korporacyjne ale standardów żadnych. Nadgodziny, kolesiostwo, brak premii i niskie wynagrodzenie.

XYZ

Na jakim stanowisku Pan pracował?

dobrze napisane, potwierdzam

Łukasz
@656988

A ile płacą? Powyżej 3000 się zarobi chociaż?

@XYZ

Wypłata tutaj różni się o stanowiska? Na którym zgarnia się tutaj najwięcej?

Kieras robót

Potwierdzam kolegi opinię. Niestety firma, w której rządzi swoje kolesiostwo nie dająca dobrego rozwoju dla młodych inżynierów. Praca często niezgodna z ustaleniami na rozmowach o pracę, mnóstwo nadgodzin i brak wynagrodzenia za tą pracę, bo przecież kierownik ma w ustach firmy nienormowany czas pracy... szkoda tylko że ten nienormowany czas pracy odnosi się tylko do nadgodzin, gorzej jak pracownik opuści stanowisko pracy tylko po 8 godzinach :(

@Kieras robót

"Tylko" po ośmiu godzinach? To nie zabrzmiało zachwycająco. :( A co się wtedy dzieje, gdy taki pracownik zaryzykuje i opuści po tym czasie?

Ola123456
@656988

Też potwierdzam, szerokim łukiem omijać tą firmę. Zachowania we firmie jakie mają tam miejsce spokojnie można podciągnąć pod mobbing.

Olga

Ale czemu mieliby chcieć kogokolwiek oszukać? O co konkretnie chodziło w waszej współpracy, że masz tak negatywną opinię?

@Olga

nie wypłacili ostatniego wynagrodzenia

@656988

Nie? A jak to uargumentowali?

Rekruter
@656988

Informuję, że opinia została zabezpieczona. Spółka złoży zawiadomienie o popełnieniu na jej szkodę przestępstwa zniesławienia.

@Rekruter

Czyli tylko w ramach wyjaśnienia. Po zwolnieniu jakiegokolwiek pracownika nigdy nie doszło do sytuacji, w której nie otrzymałby ostatniego wynagrodzenia?

Wiecie może, czy w WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. szukają chętnych na staż?

Rekruter

Cześć :-) Jak najbardziej poszukujemy chętnych na praktyki/staże. Zapraszamy studentów budownictwa i architektury jednak nie wykluczamy również innych kierunków (prawo, kadry i płace, finanse/rachunkowość, logistyka i inne). W tym roku m.in ponownie współpracujemy z Uniwersytetem Przyrodniczym oraz Politechniką Poznańską i gościmy na stażu studentów z tych uczelni. Jesteśmy otwarci również na inne uczelnie. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez email: rekrutacja@wegner.pl.

Kontrahent

Moja opinia o tej firmie jest na wskroś negatywna. Brak współpracy, gdy pojawia się problem - przestają odbierać telefony i odpowiadać na maile. Totalny brak profesjonalizmu w kontaktach zawodowych. Problemy z płatnościami, przeciąganie terminów, za to reklamacje natarczywe, często naciągane.

AR_33

Witam, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej ( kierownik robót elektrycznych ), muszę przyznać że sama rozmowa kwalifikacyjna nie napawa optymizmem, brak konkretów, dwie osoby prowadzące spotkanie nie do końca współpracują ze sobą , jedna drugą informuje o nowych decyzjach zarządu, ogólnie wyglądało to śmiesznie :) Oczywiście po mimo uzgodnienia terminu informacji zwrotnej, nikt ze strony pracodawcy nie raczył się odezwać. Świadczy to tylko o profesjonalizmie i szacunku dla rozmówców. Reasumując - całkowita strata czasu, nie polecam !!!

Czy zdarzają się nadgodziny w WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.?

tak

Janko

nadgodziny to normalność w tej firmie. Za zostawanie po godzinach nie oczekuj nagród, pochwał. Lecz za spóźnienie się 5 minut będzie odwrotnie...

Jakie narzędzia pracy zapewnia WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Lukasz

kilka lat temu kierownik budowy nie miał co liczyć na auto służbowe, auta mieli tylko dyrektorzy, nie wiem jak teraz

@Lukasz

podobnie niema co liczyć na samochód odradzam tą firme

Dżon

o aucie pomarzyć możesz ale telefon i laptop dostaniesz z poprzedniej dekady. Zanim dokument się otworzy to chwila minie, gorzej jak musisz pracować na kilku programach jednocześnie, wtedy zawiecha laptopa murowna...

Dziadek

No to, postaram się aby ktoś z zarządu, choć w minimalnym stopniu, poczuł bata na swoich plecach. Nie dawno, wpadł mi na kamerkę, ktoś z zarządu, śmigał firmowym Passatem, po ciągłych liniach, kończąc manewr wyprzedzania na skrzyżowaniu. Filmik poszedł tam gdzie trzeba, uszczupli się komuś w kieszeni. Niech nie myślą, że duża firma, to może sobie pozwolić. Wcześnie rano, kto by tam kierującemu zagrażał, Janosik i tak dalej a tu bęc, będą punkty i odpowiednie wynagrodzenie. Pozdrawiam, wszystkich zawiedzionych tą firmą.

Maciej

Odbyłem rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie i mam mieszane odczucie ponieważ nie potraktowano mnie poważnie a moja propozycja zarobków chyba ich przeraziła że nie zaproponowałem 2.500 na rękę. Oczywiście zero odzewu do dnia dzisiejszego, a jak próbowałem się czegoś dowiedzieć i raz zadzwoniłem to powiedziano mi że oddzwonią i nadal cisza.

Loli
@Maciej

Potwierdzam, również odbyłam rozmowę kwalifikacyjną, najwyraźniej oczekiwania finansowe były za wysokie, pomimo obietnicy nikt nie skontaktował się.

Zostaw merytoryczną opinię o WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. - Poznań

• Jak się pracuje w WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.?

Zobacz opinie na temat firmy WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.?

Kandydaci do pracy w WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.

WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.