Opinie o WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. w Poznań

baner wywiady
Pracownik
Pracownik

Odradzam pracę w tej firmie, ambicje są korporacyjne ale standardów żadnych. Nadgodziny, kolesiostwo, brak premii i niskie wynagrodzenie.

XYZ
Kandydat
 Pytanie
@Pracownik

Na jakim stanowisku Pan pracował?

Helena Nowy wpis

Widziałam ogłoszenie o pracę na stanowisko inżynier budowy w tej firmie. Pisali, że aplikować może także osoba w trakcie studiów. Czy jako studentka będę miała na takim stanowisku przydzieloną osobę do wsparcia czy raczej sama będę musiała sobie radzić na stanowisku? Jaką umowę firma proponuje studentom?

Pracownik
Pracownik

Odradzam pracę w tej firmie, ambicje są korporacyjne ale standardów żadnych. Nadgodziny, kolesiostwo, brak premii i niskie wynagrodzenie.

XYZ
Kandydat
 Pytanie
@Pracownik

Na jakim stanowisku Pan pracował?

656988
Były pracownik
@Pracownik

dobrze napisane, potwierdzam

Łukasz
@656988

A ile płacą? Powyżej 3000 się zarobi chociaż?

Olga
@XYZ

Wypłata tutaj różni się o stanowiska? Na którym zgarnia się tutaj najwięcej?

Kieras robót
Były pracownik
@Pracownik

Potwierdzam kolegi opinię. Niestety firma, w której rządzi swoje kolesiostwo nie dająca dobrego rozwoju dla młodych inżynierów. Praca często niezgodna z ustaleniami na rozmowach o pracę, mnóstwo nadgodzin i brak wynagrodzenia za tą pracę, bo przecież kierownik ma w ustach firmy nienormowany czas pracy... szkoda tylko że ten nienormowany czas pracy odnosi się tylko do nadgodzin, gorzej jak pracownik opuści stanowisko pracy tylko po 8 godzinach :(

Olga
@Kieras robót

"Tylko" po ośmiu godzinach? To nie zabrzmiało zachwycająco. :( A co się wtedy dzieje, gdy taki pracownik zaryzykuje i opuści po tym czasie?

Ola123456 Nowy wpis
Pracownik
@656988

Też potwierdzam, szerokim łukiem omijać tą firmę. Zachowania we firmie jakie mają tam miejsce spokojnie można podciągnąć pod mobbing.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Olga

Ale czemu mieliby chcieć kogokolwiek oszukać? O co konkretnie chodziło w waszej współpracy, że masz tak negatywną opinię?

656988
Pracownik
@Olga

nie wypłacili ostatniego wynagrodzenia

Olga
@656988

Nie? A jak to uargumentowali?

Rekruter Nowy wpis
Pracownik
@656988

Informuję, że opinia została zabezpieczona. Spółka złoży zawiadomienie o popełnieniu na jej szkodę przestępstwa zniesławienia.

Olga Nowy wpis
@Rekruter

Czyli tylko w ramach wyjaśnienia. Po zwolnieniu jakiegokolwiek pracownika nigdy nie doszło do sytuacji, w której nie otrzymałby ostatniego wynagrodzenia?

Pytanie
 Pytanie

Wiecie może, czy w WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. szukają chętnych na staż?

Rekruter
Pracownik
@Pytanie

Cześć :-) Jak najbardziej poszukujemy chętnych na praktyki/staże. Zapraszamy studentów budownictwa i architektury jednak nie wykluczamy również innych kierunków (prawo, kadry i płace, finanse/rachunkowość, logistyka i inne). W tym roku m.in ponownie współpracujemy z Uniwersytetem Przyrodniczym oraz Politechniką Poznańską i gościmy na stażu studentów z tych uczelni. Jesteśmy otwarci również na inne uczelnie. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez email: rekrutacja@wegner.pl.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spedytor / Spedytorka
Poznań
Galaxy Logis Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Praca sezonowa w Wielkiej Brytanii bądź Irlandii
Poznań
Ametros Facilities Management
(253 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Finansowy
Poznań
Doradztwo Finansowe Barbara Borkowska
Wyślij CV
logo firmy Lektor języka obcego
Poznań
LINGUA MAGISTER Sp. z o.o
(4 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kontrahent
Klient

Moja opinia o tej firmie jest na wskroś negatywna. Brak współpracy, gdy pojawia się problem - przestają odbierać telefony i odpowiadać na maile. Totalny brak profesjonalizmu w kontaktach zawodowych. Problemy z płatnościami, przeciąganie terminów, za to reklamacje natarczywe, często naciągane.

AR_33
Kandydat

Witam, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej ( kierownik robót elektrycznych ), muszę przyznać że sama rozmowa kwalifikacyjna nie napawa optymizmem, brak konkretów, dwie osoby prowadzące spotkanie nie do końca współpracują ze sobą , jedna drugą informuje o nowych decyzjach zarządu, ogólnie wyglądało to śmiesznie :) Oczywiście po mimo uzgodnienia terminu informacji zwrotnej, nikt ze strony pracodawcy nie raczył się odezwać. Świadczy to tylko o profesjonalizmie i szacunku dla rozmówców. Reasumując - całkowita strata czasu, nie polecam !!!

Pytanie
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.?

9637
Pracownik
@Pytanie

tak

Janko
Były pracownik
@Pytanie

nadgodziny to normalność w tej firmie. Za zostawanie po godzinach nie oczekuj nagród, pochwał. Lecz za spóźnienie się 5 minut będzie odwrotnie...

Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Lukasz
Były pracownik
@Pytanie

kilka lat temu kierownik budowy nie miał co liczyć na auto służbowe, auta mieli tylko dyrektorzy, nie wiem jak teraz

ja
Pracownik
@Lukasz

podobnie niema co liczyć na samochód odradzam tą firme

Dżon
Pracownik
@Pytanie

o aucie pomarzyć możesz ale telefon i laptop dostaniesz z poprzedniej dekady. Zanim dokument się otworzy to chwila minie, gorzej jak musisz pracować na kilku programach jednocześnie, wtedy zawiecha laptopa murowna...

Dziadek
Klient

No to, postaram się aby ktoś z zarządu, choć w minimalnym stopniu, poczuł bata na swoich plecach. Nie dawno, wpadł mi na kamerkę, ktoś z zarządu, śmigał firmowym Passatem, po ciągłych liniach, kończąc manewr wyprzedzania na skrzyżowaniu. Filmik poszedł tam gdzie trzeba, uszczupli się komuś w kieszeni. Niech nie myślą, że duża firma, to może sobie pozwolić. Wcześnie rano, kto by tam kierującemu zagrażał, Janosik i tak dalej a tu bęc, będą punkty i odpowiednie wynagrodzenie. Pozdrawiam, wszystkich zawiedzionych tą firmą.

Maciej
Kandydat
 Pytanie

Odbyłem rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie i mam mieszane odczucie ponieważ nie potraktowano mnie poważnie a moja propozycja zarobków chyba ich przeraziła że nie zaproponowałem 2.500 na rękę. Oczywiście zero odzewu do dnia dzisiejszego, a jak próbowałem się czegoś dowiedzieć i raz zadzwoniłem to powiedziano mi że oddzwonią i nadal cisza.

Loli
Kandydat
@Maciej

Potwierdzam, również odbyłam rozmowę kwalifikacyjną, najwyraźniej oczekiwania finansowe były za wysokie, pomimo obietnicy nikt nie skontaktował się.

abc
Pracownik
 Problem

Jedno słowo "atmosfera"! Szczerze nie polecam, każdy na (usunięte przez administratora)zachowanie ze strony przełożonych, które ciśnie i wymaga ponad ludzkie możliwości. W czasach pandemii ciężko by wybrzydzać, ale jeśli masz stalowe nerwy i brak innej możliwości zatrudnienia, to jedynie wtedy warto.

defg
Były pracownik
@abc

w pełni popieram ! pozdrawiam pracownika abc

Vader
Pracownik
@abc

Niestety praca w "budownictwie" nie jest dla każdego jak widać. Jeżeli ktoś myślał, że będzie łatwo, lekko i przyjemnie to powinien niestety zmienić zawód :( Tyle "luzu" ile jest w tej firmie to świat nie widział ! Wystarczy tylko dawać z siebie to co się potrafi najlepszego.

1234
 Pytanie

Ze strony Wegnera: 1ASYSTENT DZIAŁU FINANSOWO – KSIĘGOWEGOApllikuj Szczegóły 2SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH Apllikuj Szczegóły 3SPECJALISTA DS. MARKETINGU Apllikuj Szczegóły 4SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC Apllikuj Szczegóły 5INŻYNIER BUDOWY Apllikuj Szczegóły 6SAMODZIELNA/-Y KSIĘGOWA/-Y Apllikuj Szczegóły 7ASYSTENT DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI Apllikuj Szczegóły 8KIEROWNIK ROBÓT ELEKTRYCZNYCH Apllikuj Szczegóły 9PRAWNIK Apllikuj Szczegóły 10SPECJALISTA DS. REKLAMACJI – GWARANCJI – BRANŻA BUDOWLANA Apllikuj Szczegóły 11SPECJALISTA DS. KONTROLINGU Apllikuj Szczegóły 12BRYGADY BUDOWLANE Apllikuj Szczegóły 13ASYSTENT ARCHITEKTA Apllikuj Szczegóły 14DYREKTOR KONTRAKTU Apllikuj Szczegóły 15KIEROWNIK PROJEKTU Apllikuj Szczegóły 16KIEROWNIK BUDOWY Apllikuj Szczegóły 17ASYSTENT ZARZĄDU Apllikuj Szczegóły 18INŻYNIER BUDOWY Apllikuj Szczegóły 19KOSZTORYSANT Apllikuj Szczegóły 20PRAKTYKANT | STAŻYSTA Apllikuj Szczegóły 21MURARZ ... ciekawe, że poszukują WSZYSTKICH... nie mogą nikogo utrzymać...? Wymieniają całą kadrę. Ciekawe, dlaczego :)

Vader
Pracownik
 Pytanie
@1234

A nie pomyślał nikt z komentujących, że firma nie stoi w miejscu i się rozwija a co za tym idzie potrzebuje kolejnych pracowników? Do rozwoju potrzebni są wykwalifikowani ludzie, których w tym kraju najwyraźniej brakuje czytając niektóre wpisy ;)) Pozdrawiam Darth Vader

Pytanie
 Pytanie

Wiecie, czy WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Józek

@pytanie2 Może ktoś wybrał sobie niewłaściwe zajęcie ? Firma ok pod warunkiem, że każdemu jest po drodze z pracą

Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

pytanie2
Były pracownik
@Pytanie

tak, tylko radzę się zastanowić nad praca w tej firmie

John

Przeczytałem opinie i stwierdzam ze wyszły one od osób które pracowały w tej firmie. Ja niestety mimo zapier....ania za 3ech miałem tę przyjemność poznać specyfikę pracy, współpracy której brakuje. Stwierdzenie „ryba osobę się od głowy „ jest jak najbardziej zasadne. Kolesiostwo rządzi!

Kolega kolegi

Nie polecam. Obowiązków jak na trzy etaty, presja, wyniki, brak szacunku, brak współpracy, brak wsparcia. Wynagrodzenie przeciętne. Bardzo duża rotacja, dochodzi do sytuacji że w ciągu jednej budowy przewija się na niej 4/5 kierowników. Pracowników z dłuższym stażem niż 4 lata jest w tej firmie kilku. Kolesiostwo wszechobecne. Złą atmosferę tworzy zarząd z jedną przodowniczką na czele. Jak nie masz pracy to można przyjść i międzyczasie szukać czegoś lepszego.

Anna

Jesli chodzi o rozmowe kwalifikacyjna, to moim zdaniem odbyla sie w sposob profesjonalny i w milej atmosferze. Po rozmowie uzyskalam informacje, ze zostalam przyjeta na stanowisko specjalisty ds. marketingu. Mialam tylko podpisac umowe (z miesiecznym wyprzedzeniem, aby moc zwolnic sie w obecnej firmie) i od stycznia zaczac prace w Wegner. Pani(usunięte przez administratora) poprosila mnie o przeslanie swiadectw pracy i innych dokumentow, ktore zwykle dostarcza sie po podjeciu pracy. Poniewaz czas gonil, zufalam i przeslalam jej skany. Zamiast umowy dostalam „draft” czyli szkic umowy, zawierajacy warunki inne, niz zawarte w ogloszeniu o prace i uzgodnione na rozmowie kwalifikacyjnej (mialam pracowac w siedzibie firmy w Poznaniu - na umowie widniala lokalizacja oddalona od Poznania o 70km), niesprecyzowany zakres obowiazkow („wykonywanie innych polecen przelozonego”), sugestie, ze poza dzialaniami typowo marketingowymi mialabym zajac sie rowniez obowiazkami handlowca, sugestia wyjazdow sluzbowych (dopytywalam o delegacje i praca miala byc w 100% w Poznaniu, niedoprecyzowany zakaz konkurencji. Poprosilam o wyjasnienia / uscislenie i od tej pory Pani (usunięte przez administratora) przestala odbierac maile, SMS i telefony ode mnie, a informacje przekazane innym pracownikom z prosba o kontakt nie przyniosly rezultatu. Przyznaje, ze po tak duzej i znanej firmie nie spodziewalam sie tak wielkiego braku profesjonalizmu. Ciekawa jestem, czy inni mieli podobne doswiadczenia...? P.s. Ogloszenie na „moje” stanowisko jest ponownie dostepne w Internecie.

Aga
@Anna

:) Aniu, dzięki za info. Własnie chciałam tam aplikować właśnie na to stanowisko, co Ty ;) Tylko bardzo zastanawiało mnie, dlaczego jest tam tak dużo wakatów na różne ciekawe stanowiska...Może ktoś przeprowadza tam całkowitą zmianę kadr... ;) ? hmmm...dziwne...

Vin
@Anna

Ogłoszenie na wyżej wymienione stanowisko pojawiło się właśnie na Linked In.

Xxx
@Anna

A na jakie zarobki na takim stanowisku można liczyć?

Kiz
@Xxx

Zarobki w tej firmie są na kiepskim poziomie no chyba , że jesteś pupilkiem kogoś z zarządu.

Adam

@vin a ty aplikowałes ?

Dagmara

@kot a możesz rozwinąć tak negatywna opinie ? Dlaczego mamy omijać firmę ?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.?

  Zobacz opinie na temat firmy WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.?

  Kandydaci do pracy w WEGNER Spółka z o.o.Spółka k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
WEGNER Spółka z o.o.Spółka k.
Przejdź do nowych opinii