Opinie o FRANKI FUNDAMENTY SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FRANKI FUNDAMENTY SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie FRANKI FUNDAMENTY SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRANKI FUNDAMENTY SP. Z O.O. w Toruń

Czy FRANKI FUNDAMENTY SP. Z O.O. zapewnia kartę multisportu?

Aneta Nowy wpis

Firma jest z mojego rodzinnego miasta i wydawało mi się ze jest porządna, nawet się zastanawiałem nad pracą tam, ale ktoś niżej pisze ze nie płacą? Nie wiem co na ten temat myśleć

Jony Nowy wpis

Nie płacą (usunięte przez administratora) !!!!!!!! Nie wypłacili za pracę koparka (usunięte przez administratora) !!!!!!! Pracownikom też nie płacą unikać ich

Rafał

Ja mam jeszcze za grudzień 2020 nie zapłacone jako podwykonawca , a jest październik 2021

Aleksander
@Rafał

Zgłaszałeś to gdzieś czy czekasz dalej? Trochę czasu już minęło, więc nie wiem czy masz dalej nadzieje że uda się to załatwić?

Yuko Nowy wpis
@Aleksander

JA bym jeszcze na jego miejscu chwile poczekał a jak nie to inaczej powalczyc

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FRANKI FUNDAMENTY SP. Z O.O.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Klimatolog

Poprawiło się chyba - bardziej aktywni na budowach.

Pod_Wyk

Mają roboty... mi płacą na bieżąco. Robię usługi sprzętem, roboty ziemne, drobne żelbety...

Martyna

Widzę ze sama firma wypowiedziała się na temat informacji o zaległościach pieniężnych. Czy na ten moment już wszystko jest ok? Ktoś z pracowników powie czy faktycznie firma się rozwija?

Życie na Budowie
@Martyna

Działają. Na ten moment wyglada ze to działa. W każdym razie- płacą...

Czy rozmowa rekrutacyjna w FRANKI FUNDAMENTY SP. Z O.O. odbywa się również w języku angielskim?

FRANKI FUNDAMENTY S.A. Poznań

Rozmowy rekrutacyjne odbywają się w języku polskim.

FRANKI FUNDAMENTY S.A. Poznań

W świetle pojawiających się na forum tak pozytywnych jak i negatywnych opinii jak i (co dla nas szczególnie cenne) zapytań ze strony potencjalnych współpracowników, chcielibyśmy przedstawić stanowisko naszej firmy w kwestiach poruszanych na forum oraz obiektywnie odnieść się do tematu sytuacji bieżącej. 1. Jest faktem, iż po jednej z realizowanych przez spółkę inwestycji na której była podwykonawcą – nie otrzymała pełnego wynagrodzenia za wykonane roboty budowlane co przełożyło się na zaległości płatnicze wobec dalszych podwykonawców. 2. W związku z pkt 1 firma podjęła określone działania dla zabezpieczenia jej interesów oraz zgłosiła stosowne działania wobec Generalnego Wykonawcy wspomnianej realizacji, które na chwilę obecną mają status roszczeń spornych. 3. Jednocześnie wszystkie zaległości wobec dalszych podwykonawców objęte są wykazem roszczeń wierzycieli. 4. W następstwie realizacji wskazanej wyżej budowy, firma znacząco obniżyła ilość realizowanych robót i działań podejmowanych na rynku co niestety przełożyło się na poziom zatrudnienia oraz przejściowe problemy w terminowej wypłacie wynagrodzeń. 5. Z cała mocą podkreślamy, że na chwilę obecną nie występują ŻADNE zaległości płatnicze wobec byłych pracowników a wynagrodzenia zatrudnionych pracowników regulowane są w 100% na bieżąco. 6. Zwracamy uwagę, że od w/w zdarzeń minął rok, firma nadal działa i profesjonalnie realizuje aktualne kontrakty budowlane, prowadząc wynikające z tego tytułu rozliczenia w sposób jeśli nie idealny to na pewno poprawny tj. wyraźnie lepszy niż średnia dla sektora na rynku. 7. Mamy nadzieję, że powyższe informacje okażą się przydatne w ocenie aktualnej sytuacji firmy i przyczynią się do pokazania jej obiektywnego wizerunku u progu roku 2020. Od wszystkich pracowników ale i w pewnym sensie od opiniujących na forum zależy jaki ten nadchodzący rok będzie dla naszej firmy.

x

nie płacą firma bankrut

ART

PROSZĘ UNIKAĆ !!!!! NIE PŁACĄ FAKTUR!!!! !! WINDYKACJA I SĄD!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie płacą faktur

Bogna

Jak atmosfera? Jest nadzieja na poprawę sytuacji?

Cezary

Jak zmieniła się sytuacja w firmie?

@Cezary

bez zmian brak płatności

Dorota

@były pracownik Czy używając określenia "firma ledwo dyszy" miałeś na myśli jej aktualny poziom organizacyjny FRANKI FUNDAMENTY? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Może akurat to czasowe problemy, przecież każda firma może mieć lepsze i gorsze momenty. Czy zaległości w wypłacie wynagrodzeń pojawiają się często? Jak myślisz, z czego to wynika?

@Dorota

Co do poziomu organizacyjnego sie nie wypowiem bo jest podobnie jak wszędzie, z tym że coraz mniej ludzi więc i coraz więcej obowiązków na jedną głowę. Ludzie się pozwalniali a na ich miejsce nikt nowy nie przyszedł. Zaległości w wypłatach są spowodowane brakiem płynności finansowej, a ta jest spowodowana długami i zajęciami komorniczymi z tym związanymi. Dobrze im życzę bo to firma z tradycjami, długo działająca na rynku. Ale realistycznie patrząc- szanse są marne bo konkurencja jak rekin- już poczuła krew.

Waldi

Czy firma normalnie funkcjonuje?

@Waldi

tak, sytuacja się stabilizuje, coraz większa nadzieja na przyszłość

@Waldi

firma dziad długi na długu a dalej długi

@anonymous

Firma ledwo dyszy. Większość pracowników odeszła (przez zaległości w wypłacie wynagrodzeń). Marne szanse na poprawę w przyszłości.

Dorota

@anonymous Napisałeś, że firma FRANKI FUNDAMENTY nie płaci. Czy ta przykra sytuacja spotkała wyłącznie Ciebie czy też innych pracowników? Czy sytuacja firmy od tego czasu uległa poprawie? Może zaległości w wynagrodzeniach nie były spowodowane wyłącznie działalnością pracodawcy?

POSZKODOWANY !!!!

Witam, uważajcie na tych oszutów! Nie płacą podwykonawcom! Nie bierzcie od nich robót.

@POSZKODOWANY !!!!

O jakich podwykonawcom chodzi? Chcemy wspolpracowac z firma i nie wiemy, czy rysykowac

@anonymous

Potwierdzam nie płacą , omijać szerokim łukiem

ff

sprzedać ich długi

Rafał D.

Oszusci kretacze jestem pracownikiem nie dostaliśmy wypłaty na święta

bauer
@Rafał D.

potwierdzam

operator
@Rafał D.

witam jestem pracownikiem tej firmy franki fundamenty potwierdzam wypłaty jeszcze niema za listopad pracownicy zmuszeni do wegetacji sprawa pójdzie do pip i kary sie posypią za naruszenie praw pracownika

Oszuści, nie płacą, omijać szerokim łukiem.

F.K.
@anonymous

Chodzi o Franki Fundamenty z Poznania?

Zostaw merytoryczną opinię o FRANKI FUNDAMENTY SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w FRANKI FUNDAMENTY SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FRANKI FUNDAMENTY SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRANKI FUNDAMENTY SP. Z O.O.?

FRANKI FUNDAMENTY SP. Z O.O.
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Bystra 7
    61-366 Toruń
  • NIP: 7792043559 KRS: 0000518682

FRANKI FUNDAMENTY SP. Z O.O.