Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Podwykonawca Nowy wpis
Inne
@Pytanie

Nigdy

LR Nowy wpis
Inne

Hej, niedawno ktoś z pracowników pisał tutaj, że wszystko z płatnościami jest w porządku, ktoś z was jeszcze może to potwierdzić? Czy te inne wpisy są po prostu spamem? Zależy mi na odpowiedzi, firma wygląda na poważną, a mój tata widział na ich stronie ofertę pracy na kierownika robót elektrycznych i chciałby zgłosić swoją kandydaturę. Z góry bardzo dziękuję :)

Fv!690.009.574 Nowy wpis
Pracownik

Jeżeli ktoś nie ma zapłacone to proszę dzwonić na numer wyżej Uczciwość i pełne zaangażowanie tego biura to podstawa Proszę nie dać się opiniom negatywnym na ten numer które wypisuje takie opinie celowo Tu będą podjęte działania Każdy wpis jest zabezpieczony

4
BJ
Kandydat

Widzę na stronie firmy aktualne ogłoszenie na stanowisko inżyniera budowy, jest w nim wzmianka o gotowości do delegacji, korzysta się z własnego auta czy oferują służbowe? Jakich zarobków oczekiwać na start, bo o tym nie ma info w ofercie?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o. na stanowisko Zatrudnię zbrojarzy od zaraz? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Podwykonawca
Inne

Ostrzegam przed tym numerem telefonu to ordynarny wał. Każdy inny tylko nie on. Uważać na nich bo stracicie swoje pieniądze. Do tego stopnia są bezczelni że wiedzą że ludzie się przed nimi ostrzegają i dalej robią to samo. To (usunięte przez administratora) windykacyjno ludzka

Anna bud
Były pracownik

Sprawa jest w przygotowaniu do prokuratury Nie życzymy sobie wypisywania pod nasza firma treści niezwiązanych z naszą działalnością . Wszelkie wpisy z dnia wczorajszego zostały zabezpieczone . IP zostanie ustalone. Polecam Państwu zadbać dopiero teraz o swoją "cnotę i swój (usunięte przez administratora) "

3
Danuta
Inne

Hmm....ostatnio zamieściłam tutaj post dotyczący pracy na Kierownika Robót Elektrycznych, ale widzę, że bez odzewu...;< większość osób, które tutaj piszą to podwykonawcy, którzy ubiegają się o zapłatę.. naprawdę nikt z pracowników nie przegląda forum i nie może czegoś powiedzieć o tej firmie aktualnego? :( Mężowi zależy by czegoś się konkretnego o nich dowiedzieć...

Grześ
Kandydat

Ty jakoś przeglądasz :) Wiesz coś o warunkach pracy tutaj? Weź podpowiedz czy jeśli chodzi o pracowników to nie ma problemów z kasą? Bo trochę się zaniepokoiłem poprzednimi opiniami.

Współpracujący
Pracownik
@Grześ

Jeśli chodzi o wypłaty dla pracowników to nie ma najmniejszych problemów. Wszystkie płatności też już ruszyły i machina wraca na właściwe tory. Pracownicy są traktowani dobrze i mają możliwość rozwoju. Zalecałbym próbować aplikować :) Pozdrawiam

Tamara
Kandydat
@Współpracujący

Napiszesz coś więcej o możliwościach rozwoju w firmie? Mój chłopak właśnie chce podesłać swoje CV do pracy przy robotach elektrycznych. :) Orientujesz się, jakie stawki teraz obowiązują w firmie?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Danuta
Inne

Potwierdzam bardzo uważać na tą reklama bardzo nieuczcwii ludzie. Jak ktoś ma problemy z płatnością to każdy inny tylko nie on.

1
Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Lilka
Inne

Inżynier Budowy — co myślicie o tym stanowisku? Warto, aby mój mąż aplikował, czy sobie odpuścić lepiej? Opinie są tu różne niestety ;P Orientujecie się, jakie tam są wymagania, co mają do zaoferowania pracownikowi, może jakieś widełki? Cokolwiek :/ W ofercie nic nie ma

Danuta
Inne

Cześć, mój mąż chce do nich aplikować na stanowisko Kierownika Robót Elektrycznych. Wymagają gotowości do pracy w delegacji, jak często odbywają się delegacje i ile dni trwają? No i mój mąż zna tylko program AUTOCAD, a wymagają jeszcze NORMA PRO, czy mimo wszystko ma szanse na odzew z ich strony?

Inżynier
Były pracownik
 Pytanie
@Danuta

A nie lepiej zadzwonić lub podjechać osobiście i o wszystko spytać ?

Podwykonawca
Pracownik

Pozew o zapłatę Poszedł !!! Oprócz tego czekaja was i waszych wysoko postawionych pracowników procesy skarbowe i karne za branie łapówek pod kontrakty , wykonywanie prywatnych robót pod inne kontrakty obiecanki dyrektorów i kierowniczków o płatnościach !! Sa już na tapecie !!! Nie dajcie sie nabrać Podwykonawcy bo was Spakują i nie zapłacą. Firma z Budowlanej zrobiła się Kancelaria prawna i wszystkie kontrakty stawiaja prawnicy a nie budowlańcy !!!! Firma Krzak . Majątki poprzepisywane , to za chwile nie bedzie z czego sciagac !!! Na portalach przechwalają się jacy to oni super , do tego Sponsorzy jednak wewnątrz wyglada to Inaczej , NIE POLECAMM

Podwykonawca d/s pilnych
Inne

Jak potrzebowali podwykonawczy na 3 dni temu to była inna rozmowa, jak podpisano odbiór prac i poszła FV do zapłaty tak nastała cisza.

Podwykonawca
Inne

Nie polecam współpracy jako podwykonawca... Zamiast zarobić - dopłacie... Umowa jest tak skonstruowana że podwykonawca jest na straconej pozycji.

anonim
Kandydat
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

PODWYKONAWCA
Pracownik

NIE POLECAM. Firma nierzetelna, podsuwają do podpisu antydatowane dokumenty. Nie regulują należności za wykonana pracę.

Danuta
Inne

Czy ktoś z Was pracował lub wie jak wygląda praca na stanowisku kierownika robót elektrycznych? Widzę na ich stronie ofertę pracy na te stanowisko. Oczekują gotowości do delegacji, możecie powiedzieć gdzie pracownik jest wysyłany i jak często w skali miesiąca? Czy za delegację przysługują jakieś diety i zapewniają noclegi?

podwykonawca 3
Inne

Firma Anna Bud jest nie wypłacalna przynajmniej jeżeli chodzi o podwykonawców, zlecenie skończone w listopadzie a do dziś kasy nie ma i nikt nie odbiera nawet telefonów.

Aga
Były pracownik
@podwykonawca 3

Zainwestowali przyszedł kryzys i pewnie nie kogą odzyskać kasy, wlasciel „ po skanskowy „ to wie co robić

1
Daniel
Pracownik
@podwykonawca 3

jestem firmą która wykonuje różne usługi na wielu budowach dla firmy Anna-Bud po 30 dniach wystawia się FV na podstawie protokołu termin 30 dni płatności, na ogół spóźniają sie około 15 dni - wypłacają wszystko i da się z nimi dogadać jak z ludźmi. jeśli ktoś chce mieć przelew 3 dni od wystawienia FV to na pewno nie w tej firmie ale Dyrektora mówi uczciwie kiedy będą płatności itp. dlatego uważam ich za dobrą firmę i nie bał bym się współpracy pozdrawiam

podwykonawca
Pracownik
@Daniel

Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo anna bud jest nie wypłacalny faktury wiszą już ponad pół roku na prawie milion zł, sprawa będzie miała finał w sądzie.

anonim
Inne

Firma Anna - Bud działa i jest wypłacalna. Ogólnie są bardzo ciężkie czasy i zatory płatnicze są wszędzie. Firmy się borykają z problemami. Ja nie mam problemu ze współpracą z nimi. Życzę szczęścia i wytrwałości. Gratuluję tylu lat sukcesów.

2
Iwona
Inne
@anonim

Współpracujesz z nimi jako pracownik czy podwykonawca? Ludzie piszą na forum, że podwykonawcy mają opóźnione wypłaty od firmy. Czy w twoim przypadku jest inaczej?

Podwykonawca
Pracownik
@Iwona

Współpracuje jako podwykonawca już wiele lat. Wiem, ze są trudne czasy i na pieniądze poczekam. Teraz wszędzie się czeka. Zawsze swoje pieniądze dostawałem.

Zbyszek
Były pracownik
@Podwykonawca

Takich podwykonawców nam potrzeba :)

Podwykonawca
Pracownik

Firma Anna-bud jest niewyplacalna .

podwykonawca 2
Pracownik
@Podwykonawca

Jest wypłacalna

5
Iwona
Inne
@podwykonawca 2

To w końcu jest czy nie jest bo już się gubię? Pracownicy nie mają żadnych problemów z wypłatami? Wszystko na czas?

2
Kiero
Pracownik
@Iwona

Pracuje tu już kilka lat i nigdy nie było problemu z wynagrodzeniem

Wiktoria
Inne
@Kiero

Czyli z tego wynika, że firma swoim ludziom płaci normalnie ale co z podwykonawcami jest nie tak? Mam na myśli te skargi na forum. Z czego to może wynikać?

Podwykonawca
Pracownik
@podwykonawca 2

Nie po 6 miesięcy za kasa czeka się i nikt nawet telefonu nie odbiera

Były
Były pracownik
@Kiero

Z wypłatami dla pracowników masz rację, a napisz jak płatnościami Podwykonawcom i Dostawcom materiałów.

drogowiec
Kandydat
 Pytanie

podrzuci ktoś, czy warto na Kraków aplikować?

Ivo
Kandydat
@drogowiec

cześć.. oddział jest nowy także można liczyć na szybki awans :)))

2
mostowiec
Pracownik
@Ivo

na czele oddziału prężny, ambitny "młody wilk", więc wiecie...na co możecie liczyć;)

1
Bob
Pracownik
@drogowiec

w krakowskim oddziale jest 5 osób na krzyż, kierownik zbytnio się nie interesuje tym co się dzieje. Jak chcesz zostać sam na budowie z całą robotą to ta praca jest idealna.

drogowiec
Były pracownik
 Pytanie
@mostowiec

młody ,ambitny , prężny, kto te pierdoły pisze ? dział reklamy Annabud ?, gość wcale nie zna się na robotach drogowych ani na ludziach , wyceny z księżyca, potem się dziwią że nie ma podwykonawcy ,żeby mogli utrzymać stołki to trzeba by dokładać do roboty w Annabudzie, szkoda aplikować nie wróże im długo kariery

2
budowlaniec
Inne
@drogowiec

I juz po oddziale w Krakowie :)

Majster
Były pracownik
 Pytanie
@budowlaniec

Od roku krążyło pytanie kiedy? ale chłopaki przedobrzyli i się zes... , po co tak łapczywie? Szkoda już się takiej firmy nie znajdzie.Trzeba będzie za gołą pensje zapylać.

DROGOWIEC
Pracownik
 Pytanie
@budowlaniec

Rozwiniesz?

Przemysław
Inne
@Majster

Wg KRS-u firma jest nadal aktywna, strona internetowa działa i nawet mają wystawione ogłoszenia, więc nie wiem o czym tu mowa?

w gazetach piszą
Kandydat
@Przemysław

Przedsiębiorca, któremu firma Anna Bud, nie zapłaciła za wykonane prace w czasie budowy lotniska w Radomiu, odzyskał wreszcie pieniądze. Innym podwykonawcom Anny Bud, którym firma nie zapłaciła, pieniądze przelewają "Porty Lotnicze" Historię drobnego przedsiębiorcy, który podpisał kontrakt z firmą budowlaną Anna Bud, opisaliśmy w ubiegłym tygodniu. Anna Bud wygrała przetarg ogłoszony przez Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze" na budowę czterech obiektów kubaturowych na powstającym lotnisku w Radomiu. Anna Bud pieniądze dostała, podwykonawcom nie zapłaciła

5
Drogowiec
Były pracownik
@mostowiec

Mlody wilk zostal spuszczony Nadawal sie do tego jak nikt. Uwielbial prace zdalna. Nikt nie wiedzial gdzie on jest. Zycze mu z calego serca sukcesow w innej firmie. Moze w koncu zagrzeje gdzies miejsca. Zaczynajac od majstra bo napewno na wyzsze stanowisko to on sie nie nadaje!

Mario
Inne
 Pytanie

Czy firma Anna-bud zgłosiła upadłość? Z tego co słyszę ma problemy z płynnością finansową.

Łucja
Inne
@Mario

a gdzie to słyszałeś? na ich stronie www nie ma o tej upałości ani słowa a chyba by pisali ?

1

Pracodawca

@Mario

Szanowni Państwo, Informujemy, że Firma Budowlana ANNA-BUD Sp. z o.o. nieprzerwanie prowadzi działalność gospodarczą w profilu budowlanym. Zwracamy się z prośbą o pobieranie informacji z wiarygodnych źródeł. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdź nas na Facebooku!

Nie rozliczona FV !!!
Inne
 Problem
@Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o.

To dlaczego nie płacicie swoim kontrahentom za wykonane prace. Proszę poczytać opinie na google - to wszystko prawda. Pracuje w jednej z firm, która nie otrzymała płatności za wykonaną usługę od Anna-Bud. Roboty odebrane protokołem, potwierdzone przez kierownictwo - płatności brak ponad 48 dni czekamy !!!

2
Wiktoria
Kandydat
@Nie rozliczona FV !!!

Czy firma jakkolwiek się do tego odniosła? Udało się może już wszystko pomyślnie uregulować albo dogadać w tej sprawie?

1
w gazetach piszą
Pracownik
@Łucja

Lotnisko w Radomiu. "Porty Lotnicze" spłacają podwykonawców Anny Bud. rzedsiębiorca, któremu firma Anna Bud, nie zapłaciła za wykonane prace w czasie budowy lotniska w Radomiu, odzyskał wreszcie pieniądze. Innym podwykonawcom Anny Bud, którym firma nie zapłaciła, pieniądze przelewają "Porty Lotnicze" Historię drobnego przedsiębiorcy, który podpisał kontrakt z firmą budowlaną Anna Bud, opisaliśmy w ubiegłym tygodniu. Anna Bud wygrała przetarg ogłoszony przez Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze" na budowę czterech obiektów kubaturowych na powstającym lotnisku w Radomiu. Anna Bud pieniądze dostała, podwykonawcom nie zapłaciła.

2
Klient
Inne
@Nie rozliczona FV !!!

Witam, potwierdzam powyższą wypowiedź, protokół odbioru potwierdzony wraz z fakturą. Czekam na przelew od sierpnia 2022. Ogólnie dostałam wiele informacji, że jest dużo firm Podwykonawców , którym to AnnaBud nie zapłaciła-nie płaci. Mają problemy z płatnościami. Pani na sekretariacie łączy z księgowością ale tam już nikt nie odbiera- i tak w koło.

kazik129
Inne
@Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o.

Firma nie płaci podwykonawcom, nie reaguje na wezwania do zapłaty. My oddajwmy sprawę do sądu i nie jestesmy jedyni.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o. - Bilcza

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii