Opinie o Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o. w Bilcza

Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o.
3 19 19 5 1
Admin

DRAMAT! Jesli chodzi o firme AnnaBud to nigdy więcej, to co sie dzialo w umowach i przy odbiorze mieszkania to az szkoda slow! Kierownicy nie kompetentni, na kazdym kroku oszukują i zwlekaja z kazdym poczynaniem, prawnicy prawie poupadali na lopatki piszac pisma. Nie polecam . Uwazajcie na to co obiecuja bo my po roku od.zamieszkania dostalismy jaki kolwiek odzew w sprawie usterek a co do napraw to jeszcze gorzej , zwlekanie do momentu az klient jednak sie rozmysli !

Tak5Nie
Weronika
@Admin

Trochę zadziwia mnie to, co nam tu przekazałaś, ponieważ Firma Budowlana Anna-Bud jest laureatem wielu wyróżnień i nagród (na przykład: Ambasador Biznesu, Diamenty Forbesa czy Gazele Biznesu. Można byłoby zatem przypuszczać, że ich usługi są na bardzo wysokim poziomie. Czy są już jakieś postępy w sprawie, którą nam opisałaś? Informuj nas na bieżąco.

Tak2Nie1

Gość Nowy wpis
@Weronika

Rozbawiła mnie ta wypowiedź :) przede wszystkim od kiedy Anna-Bud buduje mieszkania a kiedy dostali Gazele Biznesu.... po drugie, czy powyższe wyróżnienia dostaje się za wysoki poziom usług czy za wysokie obroty firmy ? Nie trzeba chyba tłumaczyć, że w tej branży to niekoniecznie jest tak, że wysokie obroty wynikają z wysokich standardów. Pozdrawiam.

Tak2Nie
Weronika Nowy wpis
@Gość

Czy miałeś jakieś doświadczenia związane z pracą w Firma Budowlana Anna-Bud? Zastanawia mnie, z jakiej perspektywy napisałeś swoją wypowiedź. Bo jeśli jesteś bądź byłeś pracownikiem, to liczę, że podzielisz się konkretnymi argumentami, które wpływają na Twoją opinię.

Gość Nowy wpis
@Weronika

Wystarczy umieć łączyć fakty i mieć jakieś pojęcie o zwyczajach w budowlance

Czesław Nowy wpis
@Gość

Z tego co piszesz wynika, że firma kumuluje zyski, ale nie ma zbyt wysokich standardów jako wykonawca. Jeśli nie współpracujesz z firmą nie możesz być tego pewien. Wiele firm prócz tego, że dobrze zarabia ma duże sukcesy jeśli chodzi o jakość wykonania lub design i właśnie za to zdobywa dobrą renomę. Mógłbyś się do tego odnieść?

Anonim

Czy Tatuś z firmy S juz z ekipą działa.

Tak12Nie
....
@Anonim

DziAla na strefie w Tychach i ma doskonała ekipę TB i DG

Tak7Nie1
Bubu
@....

Dwa trzy lata i Śląsk będzie taty

Budapeszt
@Bubu

Ja jak sam zrobi firmę typu SkowroBud bo Anna ma źle notowania. I mówię to z całą stanowczością jako zewnętrzny obserwator. A tata też już się zmienił. Tak jak nasi politycy. A szkoda iż zawsze był moim autorytetem i mentorem.

Tak4Nie

Budapeszt
@Budapeszt

Z okazji dzisiejszych imienin życzę Tatusiowie wszystkiego najlepszego dużo zdrówka

Tak3Nie

Arek Pol

Potwierdzam. Co prawda od strony kontaktu z NIMI. Prezesina M...ęga nawet nie raczy odpisać na pismo. (usunięte przez administratora) TOTALNY!!!!! W Kielcach startują z nową inwestycją mieszkaniową. Uważajcie na nich zarówno podwykonawcy jak nabywcy mieszkań.

Tomasz

@Wecki w swojej wypowiedzi użyłeś mocnych i obraźliwych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Jeśli nie masz dobrych wspomnień związanych z tym pracodawcą, to opisz to w sposób kulturalny i merytoryczny.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Wiesz jak wyglądają zarobki w Anna Bud Bilcza - Bilcza? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

Tak6Nie

Bartosz

NIE NIE NIE i jeszcze raz NIE!!!! Bardzo opóźniają płatności kontrahentom, dla nich 60-90 dni po terminie to cos normalnego. Zdecydowanie odradzam wspólpracę w jakimkolwiek obszarze budowlanym. Jeśli już to wszystko z prawnikiem i bardzo dokładnie zapisane w umowie. Z kolei z pracownika na budowie i w ochroie wycisnąć wszystko co się da. Odradzam !!!!

Tak53Nie

MP
@Bartosz

Z nabywców mieszkań również. Uważać

Tak3Nie

Co sądzicie o wynagrodzeniu w Anna Bud Bilcza - Bilcza? Czy w ostatnim czasie uległo ono zmianie?

Tak14Nie

krzysiek

zgadzam się z poprzednikami ta firma nie placi podwykonawca ju nigdy nie będę pracować dla nich nawet ich wlascicielka obiecala mi przelac pieniądze i czekam już klejny miesiąc kochani omijajcie te firme szerokim lukiem

Tak24Nie

Aga

Opinia o Anna Bud Szkoda tylko że jest to firma, która rozkłada podwykonawców na łopatki, nie płaci w terminie, na kasę trzeba czekać bardzo długie miesiące, na rynku Kieleckim ma bardzo złą opinię i jeszcze trochę nikt nie będzie chciał z nimi współpracować. Zapewnienia ich szefa że przelew wyszedł ma się nijak do rzeczywistości okres oczekiwania na kasę jest bliżej nie do określenia. Może atmosfera w pracy miła ale pracownicy miejcie się baczności bo wierzyciele zaczną pukać do drzwi i to Was w pierwszej kolejności spotkają przykre słowa z ich ust. Jak dla mnie to firma na pokaz cacy a przy bliższym poznaniu tzn kiedy trzeba płacić fakturki pokazują swoją fałszywą twarz. Podwykonawcy wszystkich branż jeśli niechcecie przez lata sponsorować firmy Anna-Bud albo jeszcze gorzej doprowadzić do upadłości własnej firmy strzeżcie się współpracy z nimi!

Tak54Nie

Zostaw opinię o Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o. - Bilcza

Chcę opublikować:

Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o.