Anna Bud Bilcza - Bilcza

Bilcza

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 18 ocen.

Anna Bud Bilcza - Bilcza
3 18 6 1

Opinie o Anna Bud Bilcza - Bilcza

Anonim

Czy Tatuś z firmy S juz z ekipą działa.

....
@Anonim 23.07.2018 21:09

DziAla na strefie w Tychach i ma doskonała ekipę TB i DG

Administrator

Wiesz jak wyglądają zarobki w Anna Bud Bilcza - Bilcza? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

Bartosz

NIE NIE NIE i jeszcze raz NIE!!!! Bardzo opóźniają płatności kontrahentom, dla nich 60-90 dni po terminie to cos normalnego. Zdecydowanie odradzam wspólpracę w jakimkolwiek obszarze budowlanym. Jeśli już to wszystko z prawnikiem i bardzo dokładnie zapisane w umowie. Z kolei z pracownika na budowie i w ochroie wycisnąć wszystko co się da. Odradzam !!!!

MP
@Bartosz 27.04.2011 10:20

Z nabywców mieszkań również. Uważać

Administrator

Co sądzicie o wynagrodzeniu w Anna Bud Bilcza - Bilcza? Czy w ostatnim czasie uległo ono zmianie?

Wecki

Szkoda że ktoś pozwala takim oszustom na funkcjonowanie. Niech ktos się za to weźmie

krzysiek

zgadzam się z poprzednikami ta firma nie placi podwykonawca ju nigdy nie będę pracować dla nich nawet ich wlascicielka obiecala mi przelac pieniądze i czekam już klejny miesiąc kochani omijajcie te firme szerokim lukiem

Aga

Opinia o Anna Bud Szkoda tylko że jest to firma, która rozkłada podwykonawców na łopatki, nie płaci w terminie, na kasę trzeba czekać bardzo długie miesiące, na rynku Kieleckim ma bardzo złą opinię i jeszcze trochę nikt nie będzie chciał z nimi współpracować. Zapewnienia ich szefa że przelew wyszedł ma się nijak do rzeczywistości okres oczekiwania na kasę jest bliżej nie do określenia. Może atmosfera w pracy miła ale pracownicy miejcie się baczności bo wierzyciele zaczną pukać do drzwi i to Was w pierwszej kolejności spotkają przykre słowa z ich ust. Jak dla mnie to firma na pokaz cacy a przy bliższym poznaniu tzn kiedy trzeba płacić fakturki pokazują swoją fałszywą twarz. Podwykonawcy wszystkich branż jeśli niechcecie przez lata sponsorować firmy Anna-Bud albo jeszcze gorzej doprowadzić do upadłości własnej firmy strzeżcie się współpracy z nimi!

Zostaw opinię o Anna Bud Bilcza - Bilcza - Bilcza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anna Bud Bilcza - Bilcza