Opinie o Dell Products Poland sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dell Products Poland sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dell Products Poland sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dell Products Poland sp. z o.o. w Łódź

Marzanna????

???? czytając wszystkie opinię na temat tej firmy.. Nasuwa mi się pytanie czy za ta stawkę czy wypłatę gdzie macie system 2 zmianową chcieli byście otrzymywać takie same wynagrodzenie ale za system 3 zmianową?? Wiem co mówię bo pracuje w systemie 3 zmianowym..... Z takimi stawkami jak macie państwo tam.... Daje do myślenia.??? Każdy ma swoje rację i każdy ma inny pogląd .. Ale wszystkich łączą nas dwie sprawy i nawet system tego nie zmieni. To są płacone rachunki i podatki ..???? pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Obserwator
@Marzanna????

Czy uważasz,że po 12 latach pracy ciężkiej pracy niecałe 16 zł brutto jest ok???

Buhahahaha
@Marzanna????

A może?????oto chodzi abyście wszyscy staży odeszli sami!!!!poto aby wam nie wypłacać dużych odpraw ??? Dell może na was już dawno postawił krzyżyk ! Upadłość firmy ma też swoje plusy ! Dla jego właściciela ,nie zawsze się traci można też zyskać ?a wy pracownicy z długoletnim stażem jesteście tylko mięsem armatnim w tej całej grze panów miliarderów kich dużych pieniędzy!!!!

Byly
@Marzanna????

Współczuję dellowcom i Pani, ale można pracować na jedną zmianę z dużą wyższa stawka, premia miesięczną, fajnym szefem i robić to samo co w dellu. Odwagi do zmian

Chciałbym pogratulować osobą, które przychodzą w najbliższą sobotę i poniedziałek ( święto) do pracy. Ja rozumiem, że pieniądze, ale wasze życie musi być strasznie smutne... Poza pracą nie macie sobie i bliskim nic do zaoferowania? Współczuję wam życia spędzonego w ścianach tej fabryki.

@Piotr

Kasa sie liczy w zyciu. Wolisz zeby Dell poszedł na Ukrainę przez egoistyczną postawę jaką reprezentujesz i namawiasz innych? Tam tak nie wybrzydzają i szanują pracę.

@Piotr

Po drugie "pogratulować osobą" , pisze sie osobOM, kup sobie słownik ortograficzny. Kosztuje złotowkę w antykwariacie.

@Konrad M

Pieniądze są bardzo ważne, ale ważniejsza jest rodzina i czas dla siebie. Nikogo nie namawiam, a jedynie współczuję... Pracę należy szanować, ale siebie jeszcze bardziej. Ty zresztą w te dni z pewnością będziesz miło spędzał czas... Poza firmą, a inni zamiast odpocząć i spędzić czas s bliskim lub znajomymi będą tu zasuwać. Życie to sztuka wyboru.

@Piotr

Kim ty jesteś knypku zeby mowic jak inni maja spedzac czas? Jedni lubia pracowac i miec extra kase a inni podcierac bachorom brązowe du/py jak ty.

Ktosiek
@Konrad M

Na Ukrainę? Która nie jest w Unii w dodatku w kraju gdzie cały czas nie jest jasna sytuacja w konflikcie z Rosją? Gratuluję poczucia humoru

@Konrad M

O to pewnie ty jesteś z tych zarobionych, z extra kasą. Pewnie masz jej tak dużo, że w czasie wolnym od pracy, którego masz mało podcierasz sobie swój przepocony kufer. Bez odbioru prymitywie.

Zmianaa
@Ktosiek

(usunięte przez administratora) Druga zmiana kiedyś (usunięte przez administratora) tak żae będziesz wspominał della jeszcze lepiej niż dotychczas. Nie myśl że nie wiemy kim jestes ;).

Byly
@Konrad M

Dell pójdzie na Ukrainę... Człowieku ogarnij się, co jak co ale do kraju w militarnym konflikcie, kraj który opuścila nawet śmieszna UE, nie przenosi się swoich biznesów. Pomyślalesz zanim to napisałeś?

Olo

Nie polecam duża rotacia nie szanują pracownika marne zarobki

Alex

pracuje w tej firmie od niedawna i mam takie pytanie czy w Dell występują jakieś premie dla pracowników tymczasowych , jakieś bony na święta itd. ?

BONY?
@Alex

W tej firmie nic nie ma ;) Czy to agencja, czy to dell = NIC Premia roczna... i to zapomoga.

He jakie nic?
@BONY?

Ale dzisiaj 510zl jest i co zatkało kakao?i takich dzionkow do końca roku będzie jeszcze kilka a na codzienne nadgodziny 100%tez do końca roku więc oco biega ????

Ktosiek
@He jakie nic?

Masz około 80 zlotych na pół roku za brak absencji :)

Pracownik Produkcji

Profesjonalna i miła rozmowa. Obszerne zaprezentowanie warunków pracy, płacy i umowy. Wykonanie prostego testu ukazującego zdolności manualne i bystrość umysłu. Warunki: stawka godzinowa 15,50 brutto, umowa z Agencją Pracy na dwa tygodnie próbne, następnie miesiąc, kolejna na bodajże 4 msc, i tak do 18 msc. Dopiero po takim czasie można ubiegać się o zatrudnienie bezpośrednie przez Dell na umowę o pracę. Brak dodatkowych premii uznaniowych. Jedyną możliwością dorobienie są płatne 100% nadgodzinny. Zmiana poranna na nadgodzinach zaczynała od 4 rano, natomiast popołudniowa do 24- 2 w nocy, ale była darmowa taxi za którą płaciła firma. Duży plus to stołówka z bardzo tanimi obiadami.

Standard: dotychczasowe doświadczenie, przedstawienie swoich zalet, dlaczego własnie ta firma.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Słowianin

Każdy czeka na październik,bo będzie "podwyżka"...jaka?... Minimalna stawka w Dell to 15,50 brutto... Ja tak myślę,że jak NIE dorzucą do tej NĘDZNEJ stawki CHOCIAŻ 2 zł to się bardzo mogą zdziwić ile osób powie "NARA". Dell już dawno przestał być dobrym miejscem zatrudnienia. Firma która globalnie zarabia MILIARDY $$$$$$ płaci takie grosze. Byle jaki serwer kosztuje kilkanaście tysięcy złoty... Ja też czekam do października. A wy???

Słowianin

Oooo...ooo Chyba jakiś głos z "Góry" :)...zaszczycił tutaj. Ale masz świadomość,że firmę Dell stać by było na zarobki 5 tysięcy Polskich złotych...niewiele by odczuli(to tylko 1285$ na tą chwilę). Ale cóż...Majkel i cała świta dyrektorów generalnych muszą zarobić,taka jest polityka korporacji!

Buhahahaha

Jakoś w UK de czy Francji wiele tu wymieniać płacą więcej niż 5tys zł i firmy nie padają świat się nie wali i wszystko prosperuje ok???w Polsce zyskują tani transport na Europę to już mają atrakcje ,nie płacą ceł bo jesteśmy wewnątrz uni gdzie przepływ towarów jest nie clony ??a jeszcze na prostych ciężko pracujących ludziach oszczędzają ! Ale ta polityka nie wyjdzie im na dobre stracą dobrych doświadczonych długoletnich lojalnych zdyscyplinowanych pracowników ,poprostu odejdą do lepiej płatnej pracy bo różnice między delem a innymi firmami są już znaczne to jest minimum 5zl na godzinę co przy 168godz podstawy daje ponad 800zl więcej a to już jest sporo ????czas przemyśleć szanowna ekipom zarządzająca nad tym co się uważnie dzieje i co się będzie działo w przyszłym roku!!!

k
@Buhahahaha

UK czy Francja budowała bogactwo wiekami i stabilne rządy wiec stac ich na to. PL miała rząd resetowany co 50lat i nie stac nas na płacenie prostym robolom jak ty 5tys zł za prace ktore moze wykonac kazdy murzyn. Nie podoba sie to przeniesiemy montownie na Bułgarię lub Rumunie i tyle bedziecie miec z podskakiwania.

@k

Nie za ładnie się wyrażasz..."robol"...murzyn...chciałbym żebyś mi tak w oczy powiedział/a... Czujesz się lepszy/a...że w biurze siedzisz?-tak wnioskuje?!?!? No to przenoście tego Della...nawet na Wyspy Owcze!

Nie pozdrawiam
@k

To co piszesz szanowna osobo nie świadczy dobrze o tobie, niestety, smutno gdy się to czyta, to jest po prostu bardzo słabe, a jeszcze slabsze jak czytają to potencjalni chętni to pracy w tym zakladzie. Autoreklama na poziomie, nie ma co. Nie wiem jaką funkcję pełnisz w tym zakładzie, ale powiem ci jedno, funkcja nie świadczy o człowieku, o człowieku świadczy szacunek do drugiego człowieka, ty go nie masz. Na szczęście rodzice nauczyli mnie okazywać taki sam szacunek sprzątaczce jak i prezesowi wielkiej firmy. Firmę Dell nie stać na przyzwoite wynagrodzenia dla pracowników?!?! Dell to nie polskie kilkunastoosobowe przedsiębiorstwo to korporacja międzynarodowa, która produkuje sprzęt komputerowy na cały świat za ogromne pieniadze, a jej właścicielem nie jest Polak. Skoro tak, przenoście zakład do innego kraju, tylko nie zapomnijcie o odprawach dla pracowników, myślę że wielu "białych murzynów" ta informacja niezmiernie by ucieszyła. Nie pozdrawiam.

????

Jakie 5 tys.????? Kto to tyle zarabia. My o normalnych pensjach, czyli 2500 podstawa to jest tak dużo???? Sory, ale ludzie już uciekają nie czekają do października. Czekanie chyba sie pracownikom już znudziło :)

@????

2500netto to jest 4000 brutto wiec bardzo duzo (usunięte przez administratora) A dell nie poto przyszedł do PL zeby wam placic jak na zachodzie !!!!! Nie podoba sie to ukraincy przyjda na wasze miejsce i wypad!!!!!

@Słowianin

muszą dorzucić i to bez łaski od nowego roku najniższa już 17.00 zł brutto na godzinę Wiec jeśli nie będzie koło 19.00 to nikt tu nie będzie siedział o zdrowych zmysłach i się urabiał. Myślę ze nowe aneksy już się drukują ,a Pana dyrektora głowa boli co ta władza wyprawia :))))

@KM

Panie KM nie pleć Pan głupot i nie obrażaj. Mogę zapewnić Pana ,ze Ukraińcy nie pracowali by za takie pieniądze jak Polacy . Uwierz mi ,ze z dodatkami jakie dostają maja stawkę wyższa niż nie jeden pracownik ze stażem 12 letnim . I niestety Panie taka jest prawda zabierzmy im dodatki i zobaczymy ile ich zostanie w firmie Dell

@arti

Nie podoba sie to mam 10 azjatów chetnych na twoje miejsce. Pracowici i nie jęczą jak polaczki.

@KM

Widać,że ty taki oświecony jesteś!:DDD ty opskoczysz wszystkie linie (usunięte przez administratora) Musisz sobie czasami ulżyć...bo żyłka ci pęknie wozie!

@KM

Ciemniaku ekonomiczny!!! 4000 BRUTTO TO 2853 NETTO!!! KOMPROMITACJA...szkoda czasu na ciebie.

@KM

No to dawaj na celowki !!!bo unas tylko tydzień wszyscy wytrzymują i uciekają ,,,hart kor hałas i ciągle napięcie i tępo no i że 30baz 500kg do wrzucenia zapraszam udzielę chętnie instrukcji jak pracować ,,panom poniżej 80 kg dziękujemy chyba że są Bruce Lee to zapraszam ????

@Robert

Tak gadacie od lat a nie uciekacie odważniaku, na serwerach i materialsach najwieksze płaczki wiem od tym od dawna co nie potrafią sie odezwac ze strachu na spotkaniach grupowych z kierownictwem ha ha .

@KM

Szanowny km pracuje tu 13miesiecy wtym 9miesiecy na pełnych obrotach na celowości ,,,pracowałem w takim tempie bo chciałem schudnąć schudłem od początku 30kg było fajnie po 25ton wrzucanych baz i towaru dzienie było ok bo jeszcze trochę i Pudzianowski by mi pięty mógł lizać a na pewno za 11zl netto by na godzinę nie tyrał ?jestem zadowolony chciałem miałem hard kor do nikogo niemam pretensji tylko chce zaznaczyć iż inni na moim miejscu dawno by z tego miejsca uciekali rekordzista wytrzymał trzy tygodnie non stop dojazdu i poszedł w długą !!!!więc zapraszam tych twoich Azjatów ,kiboli,zamiast siłowni może Dell jeszcze im zapłaci ,wszystkich kozaków na celowki ,wytłumaczę pokaże i życzę powodzenia aby wytrzymali tam ,ile czas okaże ,oprócz baz Jeszcze trzeba wrzucac towar na regały w chaosie trzeba słyszeć wołanie moich wspaniałych dziewczynek zapraszam na celowki ,jak ten rewir przejdziecie pomyślnie to Dell dla was stoi otworem będziecie królami życia za 11zl na rękę na godzinę...pozdrawiam

@Robert

Robert, rozumiem, ze jesteś jednym z pracowników, którzy chwalą sobie Dell Products Poland. Zechciałbyś doprecyzować co jeszcze sprawia, że poleciłbyś to miejsce?

Robert

Nie podszywają się pod kogoś grzybnio ,chcesz odchodzić ?droga wolna szerokie pola pod Dell na ciebie czekają !

były
@k

"Nie podoba sie to przeniesiemy montownie na Bułgarię lub Rumunie" myślę że powinieneś o tym wiedzieć i wszyscy inni też, ale wynagrodzenia w Rumunii właśnie się zrównały z tymi w Polsce, mam na myśli średnią, oczywiście głośno nigdzie o tym nie mówią media bo oficjalnie Polska jest potęgą regionalną . Co do Bułgarii to tam nikt nie przenosi produkcji z kilku powodów min. dostępność siły roboczej, infrastruktura, bardzo słabe uprzemysłowienie kraju, kultura pracy [ mentalność ]. Tu i teraz Polski nie da się zastąpić, nikt w regionie nie przyjmuje tak słabych inwestycji niczego nie wnoszących do gospodarki a czesi nawet chętnie by ich się pozbyli bo nie ma chętnych do pracy [ bezrobocie 2,7%] .

olo
@KM

KM to chyba "knur motylewski" pala jedna wypad to Tobie zrobili baranie.

Jan
@Słowianin

Mamy już październik i chciałem się dowiedzieć czy stawka godzinowa została ostatecznie podwyższona? Może jest teraz wyższa i warto aplikować do tej firmy? Jestem też ciekaw czy dostępne są nadgodziny lub dodatki, dzięki którym można by dorobić sobie do pensji. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Odeluś
@Jan

Po podwyżkach, a od atycznia wiele z nas będzie pracowało za najniższą krajową, nawet z 12 letnim stażem, nadgodziny są, ale nie wiadomo jak długo, możemy liczyć na premię absencyjną za 3 miesiące coś koło 80 zł oczywiście brutto, wstyd się przyznać, jedyny plus to dwie zmiany, ale pamiętam jak fabryka pracowała w nadgodzinach od 4 rano do 2 w nocy, to prawie trzy zmiany .

Dziewczyny jaki styl panuje w Dell Products Poland sp. z o.o.?

Odpowiedź

ostatnio MMa...wolna Hamerykanka głośno o tym...wiesz już o jaki styl biega?

Robert

Teraz zabieramy się za wózkowych brodatego zakorzenionego Krzysia który nie panuje nad swoimi pracownikami którzy traktują go z olewka i jego polecenia wyśmiewają .nawet robią sobie jaja z Krzysia kierownika że zmiany ,,a,, a wózkowy pikularnik wasz 10 letni (usunięte przez administratora) tzw Pinokio robi sobie z was jaja wszystkim opowiada jak to ma wyje,,je chyba chodzi mu o zwolnienie i odprawe!!!zrobił sobie sposób na życie ???albo pan dyrektor Wiesiu weźmie towarzycho pod lupę i rozgromi towarzycho albo będzie normalna praca albo pan Wiesiu pójdzie na trasy pod Dell ,bo już takie opinie krążą ! Będą umoczeni ...już niebawem rozliczeni!

Tylko Prawda

Jęczycie,że małe podwyżki,bo większość ma 17 zł BRUTTO,lub trochę ponad...a na ch_uj wam więcej jak i tak przybiegniecie BIEGUSIEM na nadgodziny i będziecie zap....ć jak te murzyńskie woły! I tu się koło zamyka,bo dyrektorstwo wie,że ludzie przyjdą(i się jeszcze cieszą)że mogą dorobić...padają na pysk,ale wstają w środku nocy i przyjeżdzają na 4-tą. Ale mamy "święte krowy" tzn BILDERZY-budowniczy(fundament tej firmy)oni mają stawki godzinowe tak 23zł-28 zł brutto! Zastanówcie się czy to nie przesada,żeby jednych tak wynosić na wyżyny?a drudzy to co kur_wa gorszy sort?inne żołądki mamy? W którą stronę zmierza Dell???...na pewno nie w dobrą!

@Tylko Prawda

W Polsce jest tak abyś zarabiał tyle aby Ci ledwie starczyło od 10 do 10. Jak chcesz sobie coś odłożyć lub kupić to niestety robisz nadgodziny. No chyba, że weżmiesz kredyt na początku kariery i po jakimś czasie dojdziesz do wniosku, że Ci z wypłaty nic nie zostaje to chcąc nie chcąc zapiepszarz nadgodziny. O to chodzi abyś był uzależniony od swojego pracodawcy to wtedy jesteś dobrym niewolnikiem na każde jego zawołanie.

@Witek

Witek masz rację niewolnictwo na świecie zawsze jest modne i porządne !!!ja pracuje bo niemam co z czasem swoim zrobić ?za biedny jestem by zwiedzać świat za bogaty by umrzeć?więc tyram i nadgodziny bo mi na zdrowie wychodzą ..????

@Robert

Każdy ma jakiś cel w swoim życiu :) ja tyram po to aby wykształcić swoje dzieci żeby nie musiały w takim zakładzie jak nasz pracować.

@Witek

Chwała ci za to ?krztalc dzieci bo to największy kapitał ,,,my tytanu może nasze dzieci już nie będą musiały???ale spojrzeć prawdzie ktoś ta brudna robotę musi na tym świecie robić ?

Tylko Prawda
@Witek

Dobrze piszecie chłopaki:Witek z Robertem. Można Wam polać :) Miejmy nadzieje,że nasi "przyjaciele" ze wschodu będą uciekać,to Nam się jeszcze poprawi. Pozdrawiam normalnych.

Kocham Della ha ha
@Tylko Prawda

Jedną sprytną zagrywką zamknęli usta na buildzie. Uznali, że im dadzą kosztem innych działów to tell Dell za rok będzie lepszy. Nie będzie!!! Bo teraz podzieli załogę. Niech na buildzie mają więcej, ale teraz to już przegina. Z drugiej strony racja, że ludzie sami sobie winni. Walą te nadgodziny jak roboty. Zero szacunku dla samego siebie... Były by na 2 w nocy też by przyszli. Ale jak można było strajk zrobić to wszyscy kleksa w gaciach mają. Narzekają, płaczą, ale jaj nie mają.

@Kocham Della ha ha

Szybciej Ukraina by zastrajkowała niż Polacy. Podobna sytuacja była w Irlandii jak byliśmy na gościnnych występach i nie zabardzo spodobały nam się wypłaty. Jakie miny mieli menagerowie jak nie było chętnych aby wejść na halę produkcyjną.

nienaiwny
@Tylko Prawda

"Miejmy nadzieje,że nasi "przyjaciele" ze wschodu będą uciekać" uwierz mi ale nie będą bo nie mają dokąd [ chodzi mi o kraj ] Poza Polską tylko Czechy im pozwalają tzn dają kontyngenty 20tys osób rocznie [w tym roku 40 tys] reszta krajów pozwala na prace dla dosłownie kilkuset osób. Niemcy dały w 2017 pozwolenia na prace dla 700 osób!!!!! z ukrainy. Tylko o tym jest cicho, zmowa medialna, oficjalny przekaz: ' NIE MA KOMU PRACOWAĆ, POLSKA SIE ZAWALA BO BRAKUJE RĄK DO PRACY" etc. Wystarczy zobaczyć jakie jest bezrobocie u sąsiadów nasze 5,2 % wypada marnie przy Czechach, Węgrach, Niemcach. A będzie jeszcze gorzej, w zeszłym roku delegacja rządowa nie po to jechała na filipiny żeby podziwiać tamtą biede.

Stało się...

I nastały te czasy, 17 brutto od dzis... Nie wróżę kolejnego teldela tej firmie pozytywnego. Cały zarząd do zmiany, bo to oszusci. Godne podwyżki? HAHA...

@Stało się...

Biedaczku jak ci zle to dachser i ceri obok czekają. Codziennie mam 20 cefałek z chetnymi do pracy w miedzynadodowej firmie DELL o swiatowej renomie wiec jak nie podoba sie do wiesz gdzie są drzwi.

@Stało się...

Masz racje, ostatnie lata to potwierdzaja i spora czesc opini osob tam pracujacych. Widac dalej zarzad lodzkiej placowki sie nie nauczyl ze Polska to nie Chiny.

aga
@Stało się...

Ty mieszkasz z mamusia wiec 17zł to wystarczajaco.

Pr
@Stało się...

Co roku słyszę że tell Dell pójdzie (usunięte przez administratora)i tak ta średnia wychodzi w miarę może nie tak dobrze jak w innych fabrykach ale bez tragedii. Zawsze jest tak że dużo ludzi narzeka a potem w efekcie tylko garstka daje bardzo niskie oceny.

Zaje..sty dellowiec

Dziwi mnie że ktoś dostał tylko 24.80 zł, ja dostałem o prawie 3 zł więcej zarabiam 27,60zł, a pracuję na tym samym dziale. Również czuję, że wyrosły mi skrzydła, skrzydła ? haaa, czuję jak mi wacław się wydłużył. Kto by pomyślał, że Dell może być taki wspaniały , pomyśleć, że do niedawna pojękiwałem żyjąc na skraju ubóstwa. Muszę się jakoś odwdzięczyć i zacząć budować jeszcze więcej systemów ! :) #DELL #BestPlaceToWork

Dolar zawsze góra
@Zaje..sty dellowiec

Uważaj aby ten Wacław zabardzo ci się nie wydłużył bo pozostaną ci tylko kozy do zapinania hahaha !!!!

skubi
@Zaje..sty dellowiec

gratuluję kolejny raz udanej ironi to już druga Twoja podwyżka w tak krótkim czasie pozazdrościć jeszcze trochę i będzie 30 zł brutto podbij trochę :)

@Dolar zawsze góra

Dzięki za dobre rady :) A Ty jak widzisz te podwyżki, dostałeś już może ? Fajnie, że w końcu Dell traktuje nas poważnie

@skubi

Kolega widać mnie pomylił z inną osobą. Nie musisz wierzyć, sam się przekonasz, pracuj wydajnie, a góra to doceni. Wiem co mówię, ja jestem świetnym przykładem. Pozwodzenia ! :)

LEGION
@Zaje..sty dellowiec

Nasuwa się poważne pytanie...czy w twojej "bajce" jest smok?- myślę,że jest i to duży! Kolejne teraz stwierdzenie,że zaopatrujesz się u za.....go dell-ERA! Ja wiem o podwyżkach rzędu 0,80-1,10 ZŁOTY BRUTTO...czy to dużo... Dla mnie żenada...ale firma ma zawsze odp,że "NAS NIE STAĆ"....buchchcaaa...i tak zawsze jesteśmy ru....ni bez mydła!

@LEGION

Widocznie masz inną wiedzę na temat podwyżek. Ja chyba lepiej wiem ile dostałem, zresztą co tu dyskutować...

Maykel Dell
@Zaje..sty dellowiec

Dam wam dobrą radę ...mniej chodzenia na papieroski więcej pracy a będą efekty finansowe ?bo wizyty na palarni co pół godziny nie najlepiej świadczy o pracy i pracownikach ! Flex wprowadził bramki dla palaczy na zachodzie to norma ,palisz nie zarabiasz .a w dell stała się to norma i jakiś kult nierubstwa .gwarantuje wam że jak zmienicie system pracy to płacą będzie godziwa i nikt nie będzie narzekał ..pozdrawiam maykel

Nie podoba sie to wypad . 100 chetnych mam na twoje miejsce

DI
@KM

(usunięte przez administratora) się w czoło.

Zdaje..sty dellowiec
@KM

Ale komu sie nie podoba ? Nie bardzo rozumiem. Chyba jasno sie wyraziłem, ze jest bardzo zadowolony. A te 100 chętnych ? Coz, z tego co nam wiadomo to nikt tu za bardzo pracować nie chce, ale co my tam wiemy... ????

Zdaje..sty dellowiec
@Maykel Dell

Święte słowa, wystarczy dać trochę od siebie to i DELL to doceni, w ogóle uważam ze składanie komputerów to czysta przyjemność, dłubanie w komputerach to moje hobby od młodych juz lat i tak zostało do dziś, pozdrawiam wszystkich zadowolonych ze swojej pracy i wreszcie wymarzonych podwyżek :)

@Maykel Dell

A tak na koniec. Zanim coś napiszesz, to zajrzyj do słownika, bo takie błędy w pisowni to może robić dzieciak ze szkoły podstawowej, a nie dorosły człowiek Panie „Maykel”

@Zdaje..sty dellowiec

Są chetni, jest duzo zapytan pracownikow z azji.

Another
@KM

To śmiało na co czekacie ? Nikt tu robić już niechce. Wszyscy mają wyj...ane na tą robotę i może byc tylko gorzej. Takze nie pier...ie głupot i róbcie swoje. Pozdro

@Another

@Zaje..sty dellowiec

To zamiast siedziec i pisac komentarze to nie trac czasu i idz zapier...ac do oporu i jak najwiecej.

Lkjhg

Podwyżka 80gr stawka 17.20 po 8 latach pracy. Idę wysyłać Cv

@Lkjhg

zadowolony
@Lkjhg

Idz wysyłaj. Amazon czeka na ciebie z otwartymi rekoma. JAk wam tak źle to sie zwolnijcie. nikt nie trzyma nikogo na siłe. Wiekszość z Was pewnie po gimnazjum ledwo i chcecie zarabiać po 4tys na rekę. To czemu jeszcze nie zmieniliście pracy skoro dookoła dają wiecej??? To proste bo was nie chcą

@KM

Za robote sie wez zamiast pierd..lic farmazony. Za duzo gadasz czlowieku, wkoncu ktoregos dnia zlapia cie ludzie na ulicy, obija facjate to moze przestaniesz kozaczyc i spokorniejesz.

prawda

Sytuacja wygląda z podwyżkami tak: Niestety tzw. godziwe podwyżki na które wszyscy liczyli z racji bardzo słabych zarobków okazały się tylko dla pracowników wybranych tj. budowy gratuluje. Na cala resztę zarząd się wypiął i postanowił podnieść pensje do 17.00 brutto lub niewiele więcej. Czyli szczerze mówiąc nie dal podwyżek tylko wyrównał do tego co będzie gwarantowane ustawowo od stycznia 2020r. przez rząd. Na pewno większość nie zapomni i podziękuje w przyszłym roku podczas ankiety. Wiec od stycznia ludzie ze stażem pracy miedzy 8-12 lat będą pobierać wynagrodzenia bliskie najniższemu w kraju. Jeśli w styczniu nie zostaną podniesione wynagrodzenia tym pracownika z najniższymi zarobkami to zaczniemy zarabiać tak jak pracownicy tymczasowi bez jakiegokolwiek doświadczenia i elastyczności. Dziwi mnie taka postawa dyrekcji bo prowadzi to do autodestrukcji,może taki mają cel. Wniosek jeden kolejny rok z rzędu stawka pracowników z najniższym wynagrodzeniem poszła w dól co przełoży się na jeszcze gorszą sytuację materialną ich rodzin.

Baron
@prawda

Można powiedzieć, że kpiny ciąg dalszy. Jedynie pracownicy buildu dostali nawet 2,5 zł. Podwyżki, więc im zamknęli usta na jakiś czas. Nie mam problemu z tym, że na buildzie zarabiają więcej ok... Ale jeżeli różnica jest między 17 zł na backendzie, nawet 25 zł build to to już przegina. A takie są różnice. Za rok ankieta będzie podobna. Nadal mają nas cynicznie w D.

Ktoś
@Baron

Hehe, a pamiętasz jak dell przekazał 1000 zł dla niepełnosprawnych, z czego 700 od ludzi a 300 dodali? Oni uważają sie za najlepszych, a prawda taka że są najgorsi. Ta klika ktora siedzi na górze jest poprostu nastawiona na pieniadze. Oni każdego maja w (usunięte przez administratora) dopóki nikt nie poruszy tego dalej ten zarząd dalej będzie niszczyć życie Firma upada po malutku, ale może o to chodzi?

siostra
@prawda

prawda napisałeś wszystko jak jest. Również jestem oburzona zaistniałą sytuacją jak można docenić tylko jednych pracowników, a resztę odstawić na bok przecież to jawna dyskryminacja. W dodatku największą krzywdę wyrządzono pracownikom z najniższą stawką Ci ludzie naprawdę zarabiają już tylko na utrzymanie się. Pytam gdzie jest Pan wspanialomyslny, czy on tego nie widzi i mu nie wstyd że ludzie w firmie za którą odpowiada zarabiają najniższą krajową po tylu latach pracy Może jak będą kolejne nadgodziny to warto się zastanowić nad zostaniem? W takiej sytuacji niech zostanie sama budowa zbuduje, spakuje i wyślę.

Shipping
@siostra

Hola hola to my wysyłamy :P a już tak zupełnie poważnie to pracujemy w korporacji a wiadomo jakie są korporacje nastawione jedynie na zysk bo liczy się tylko cyfra człowiek jest gdzieś dalej bo jest tylko półśrodkiem do osiągnięcia tej cyfry. Pracownicy buildu zostali bardziej docenieni bo gdyby oni odeszli to wyszkolenie nowych osób zajęłoby wiele więcej czasu niż wyszkolenie takiego pracownika z mojego działu czy beckendu.

boxer
@Shipping

Nie do końca się z Tobą zgadzam, żeby pracować na dziale boxingu trzeba mieć uprawnienia na podnośniki pneumatyczne wydane przez UDT. Na budowę można wprowadzić i zacząć szkolić od reki osobę nowo zatrudnioną. Uwierz mi żeby na boxie osiągać target to też nie jest lekka sprawa. Jakoś nikt z nowych osób, które tam trafiają nie jest w stanie zagrzac dłużej miejsca czy to Polak czy Ukrainiec. A tym bardziej jeśli mieli okazję pracować na innych działach w firmie. Więc daję to do myślenia chętnych chcących się sprawdzić serdecznie zapraszamy L2BOX

@siostra

O to im chodzi abyśmy zarabiali mało bo wtedy chętni na nadgodziny zawsze się znajdą. Zależy im na wydobieniu cyfry w danym kwartale za co mają kasę a bez prawie darmowej sile roboczej tego nie osiągną. I koło się zamyka.

Ktoś

Coś w tym jest...

Ahhaha
@Shipping

Idź na beckend i zrób wynik ;)

T.
@Baron

Jeśli chodzi o podwyżki na buildzie, to tylko kilka osób z najniższymi stawkami dostało ponad 2 zł, niezależnie od wyników pracy i absencji, cała reszta dostała 6 % swojej obecnej stawki, choćby nie wiem jak bardzo wysilali się dla tej firmy. I to jest niesprawiedliwe.

@T.

Ghjk

Mieliście ludzie okazję do przeprowadzenia strajku gdy chciały zrobić to związki zawodowe była ankieta. Nie chcieliscie. Większość osób tell della wypełnia tak aby mieć spokój. Na zebraniach jak zmieniają grafik albo gadają o pieniadzach wy pytaliscie się o piknik. Daliście sobie napluć w twarz to teraz macie jak macie. Może porwą w końcu przestać gadać że odchodzę i naprawdę odejsc

arti

A na co liczyliście ??? Mam nadzieje ,że osoby które miały jeszcze jakąkolwiek nadzieje i wierzyły w dobre intencje naszej kochanej dyrekcji przejrzą w końcu na oczy. Teraz już bez skrupułów podziękuje im w przyszłorocznej ankiecie za te godziwe podwyżki. A Wy róbcie jak uważacie. Nic nie jesteśmy dla nich warci taka jest prawda każdy z nich dla zachowania swojej posady,przywilejów i wynagrodzenia puści Nas z torbami. Przykre jest to że ludzie z ponad 10 letnim stażem pracy będą zarabiać od nowego roku praktycznie najniższa krajową. Co roku zarobki maleją w tej firmie ,a teraz sięgnęliśmy już dna . Ciekawe czy Pan złotousty będzie na tyle bezczelny ,żeby zapytać czy jesteśmy zadowoleni z podwyżek. Moi drodzy kolejny raz się zawiodłem na tej firmie nie mam już zaufania ,żadnej motywacji i chęci do pracy. Pora podjąć decyzje i coś zmienić. Pozdrawiam pracowników

Buchacha
@arti

Wreszcie się doczekałem ? Mam 24.80zl na godzinę brutto ? No mogę dalej budować i pracować aż dostałem skrzydeł czuje się jak wybrany anioleczek !!!niech żyje Dell hura !

skubi
@Buchacha

gratuluje udanej ironi :)))))))))))

zaje..sty dellowiec
@skubi

To nie ironia, takie są realia. Jasne, że nie wszyscy dostali jeszcze podwyżki, ale będziesz zaskoczony pozytywnie #GreatnessAwaits

Realnie myślący
@arti

Żebym ja zamiast zająć się praca i jej efektami musiał w takiej firmie myśleć o pieniądzach ????????????????to są kpiny !!!!!!!!!!!!albo praca albo walka o byt ! Coto komuna i rządy komuchów czy demokracja i kapitalizm ,,chcesz mieć super towar ,dobry markowy to płać a jeśli chcesz mieć tandetę to zatrudni sobie więźniów ,,,bezdomnych i patologie choćby z limonki oni wybudują ci takie serwery i komputery że świat się zachwyci ??za flaszkę i zagryche ...i napewno cię nie okradną i nic nie wyniosą ...

Zenek

I podwyżki cyk po 50gr.

Już wiadome
@Zenek

(usunięte przez administratora) Nie będą to godne podwyżki :) Nie zdziwcie się. Ptaszki cwierkaja coraz głośniej, więc szukajcie robótki albo przezimujcie tylko. Omijać ta firmę!!!!

K
@Zenek

POdwyzki za wykonywanie prostych czynnosci magazynowych sie nie nalezą bo każda małpa ogarnie to co robicie na celówkach i na liniach serwerowych. O packu juz nie wspomne. Nie podoba sie to dowidzenia. Po to dell przyszedł do polski aby było tanio.

Wolna

Ze względu na potrzebę biznesową oraz prestiż odeszłam po 12 latach pracy. Jestem wdzięczna firmie że umożliwiła mi zwiedzić Irlandię.

Shi
@Wolna

Na jakim dziale pracowałaś ?

Wolna
@Shi

Podobno na najlepszym dziale w firmie.

sdg
@Wolna

On pytal o dział de/bilko a nie ocebe działu. Umiesz czytac ze zrozumieniem dziecko?

Zenek

Od stycznia stawka min. 17 zł. A w Dellu tyle nie mają ludzie co pracują po 10 lat. TA FIRMA TO DNO

biedny polak
@Zenek

Tu taką zobaczysz ale za 5 lat... Nie oszukujmy sie :) Firma dno, a nie najlepsze miejsce pracy-tak o sobie mowia ????. Jakby ukrainy tu nie bylo to firma upadla by w moment. Ale glupi wschodni narod bedzie za tyle pracowal, to... to nigdy nie zamkną. Byl porada zlodziej, teraz kolejnych nam przywialo.

Zdolny facet
@Zenek

Nikt im nie broni zalozyc zwiazku zawodowego i walczyc o podwyzki albo zmienci firme co placi wiecej. A jak tego nie umiecie to zawsze bedziecie nędznymi polskimi cebulionami narzekającymi jak wam źle. Ukraincy potrafia wiecej walczyc o podwyzki niz wy. I dostaja co chcą.

Hee

Zegar cyka... cyk. Cyk. Cyk. A aneksy sie drukuja z 80 gr netto

Srell
@Hee

Dla polskiego białego murzyna 80gr dodatku to swieto bo ma na browara

asper

-szefie dlaczego nowi zarabiają więcej od nas? -bo nikt nie chce robić za tyle ile wy mata.

Po ponad 10 latach pracy w dell z połową września odchodzę powód: zarobki jeśli po tylu latach pracy stawka zaszeregowania to dalej okolice 16,80 i mimo wysokiego wskaźnika nadgodzin oraz braku l4, zaangażowania to po prostu istna kpina i żenada, na ile mogę liczyć w tym roku na kolejne 60groszy.... Dzięki za wspólną pracę, jedynie czego żałuję to że nie wziąłem udziału w programie dobrowolnych odejść ostatnim razem, ponieważ z każdyn rokiem miał przyjść to co nowy cud, który do tej firmy raczej nigdy nie przybędzie.

@Adam

Powodzenia :)

Kilkuletni pracownik

Jak tam wasze nastroje, spodziewacie się "godnych" podwyżek jak to mówili ?

Maja
@Kilkuletni pracownik

Z Twojego nicku wnioskuję, że pracujesz w Dell Products Poland sp. z o.o. już od dłuższego czasu. Może jako wieloletni pracownik chcesz opowiedzieć użytkownikom forum o warunkach zatrudnienia jakie tam aktualnie panują? Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy otrzymujecie wspomniane podwyżki w firmie regularnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Dell Products Poland sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Dell Products Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dell Products Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dell Products Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 5 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dell Products Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dell Products Poland sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dell Products Poland sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 169 ocen.
  • Informatyczna 1
    92-410 Łódź
  • NIP: 5213402110 KRS: 0000262028

Dell Products Poland sp. z o.o.