Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k.

Nick Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Co nowego w firmie? Wszyscy zadowoleni? :)

Halina Nowy wpis
@Nick

Również się dołączę do pytania , interesuje mnie praca :) czy jest możliwość zostawic swoje CV mimo braku rekrutacji np.na recepcji? Czy jest spora rotacja w firmie lub szukaja często pracowników?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Alplast S.j. Towarzystwo Handlowe są szkolenia zewnętrzne?

Jędrula Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Tak, przed budynkiem, jak nie da się wytrzymać pod blachą latem

Jędruś
Pracownik

Panowie, jutro audyt! Wszystkie puszki po piwach, papierosy, ewentualne flaszki, mają do godziny 7.00 (!!!) Powędrować do kalosza, który znajduje się w kantorku mistrza produkcji. Dla niepoznaki proszę wypchać kalosza gazetami. Leży ich dużo na biurku u majstra. Alleluja i do przodu! Polska Biało-czerwoni!

Janusz Nowy wpis
@Jędruś

Sugerujesz że popija się w pracy? Nikt tego nie pilnuje? Chyba jest jakiś kierownik na zmianie który ma nadzór?

Dyrektor
Pracownik

Jak najbardziej polecam super zgrana ekipa, każdy chętnie pomoże na samym początku pracy. Jestem bardzo zadowolony i czuję się doceniany w mojej firmie. Serdecznie polecam i pozdrawiam :D

Irena
@Dyrektor

A jestes dyrektorem czy to tylko taki nick? ;) Pisząc, że czujesz się doceniany masz na myśli wynagrodzenie? Ciekawa jestem jakie.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko POMOCNIK ŚLUSARZA w firmie Alplast S.j. Towarzystwo Handlowe? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Benny
Były pracownik

Nigdy więcej... Fatalny pracodawca...

Irena

Trzeba? Zachęcasz? Bo jeśli jest niefajnie, to może lepiej wiedzieć co i jak?

Maggie
Były pracownik

Tak jak już ktoś napisał: chaos organizacyjny, słabe płace, fatalna atmosfera, ciągła i nieustanna rotacja nowych pracowników. Od lat nic się nie zmieniło.

Karolina
@Maggie

A ta fatalna atmosfera to między pracownikami czy chodzi o relację pracownik-pracodawca?

Maggie
Były pracownik
@Karolina

Między kierownictwem a pracownikami. Zdecydowana większość ekipy "z dolnej hierarchii" jest bardzo spoko.

Irena
@Maggie

Czyli w ekipie totalnie zero kwasów i konfliktów czy sami się coś zdarzy?

T
Były pracownik

Polecam firmę

ona
Pracownik

Ogólnie szacunek i dobra praca. Zrozumienie, że oprócz roboty jest też jest rodzina

Ja

Generalnie jest w porzo

anonymous

Też się dołączę. Na plus: : - Większość ekipy jest OK - Z każdym, a nawet z szefami, można normalnie porozmawiać i ułożyć sobie stosunki - Generalnie ludzie dzielą się doświadczeniem zdobytym w firmie (no może nie wszyscy). -Jak na Kołobrzeg rozsądne zarobki i dobre podejście do spraw osobistych pracowników - Nikt nie narzeka na przerwy, kawę lub telefon prywatny podczas pracy - Praca generalnie na jedną zmianę Na minus: - ??? jeszcze nad tym pomyślę

bandyta
@anonymous

jakie stanowisko zajmujesz? jaki staż pracy?

anonymous

Dla mnie spoko

Iza

Witam, czytałam sporo opinii na temat tej firmy, niestety ile ludzi tyle opinii. Jestem bardzo ciekawa co możecie powiedzieć na temat struktury i funkcjonowania Alplast S.j. Towarzystwo Handlowe? Jak wygląda kwestia wynagrodzeń, czy można liczyć na premie bądź inne benefity?

Ola

Pracuję w Alplaście od 3 lat i ciekawa czytam opinie. I oto nasz wywalony z hukiem z pracy kolega napisał wiele słabych tekstów. Przyznam, że powinien być mądrzejszy. Za to co zrobił, mogło się dla niego skończyć znacznie gorzej. Może warto byłoby też się podpisać :)

1
StaszQ
@Ola

Odezwała się "zdziwiona". Jeden z głównych wazeliniarzy, mącicieli, fałszywców i spiskowców w firmie. Komentarz pisany w godzinach pracy pod nadzorem przełożonego? :)

anonymous

Polecam :)

Iza

@1, dlaczego, uważasz by za słabą atmosferą w firmie Alplast w Kołobrzegu stała wyższa kadra oraz właściciele? Może wiesz coś w temacie aktualnego rozwoju tego pracodawcy i kwestii wynagrodzeń? Zapraszam Cię do podzielenia się z nami Twoim kolejnym wpisem.

Iza

Widzę tu wiele nowych komentarzy w tym roku, proszę opiszcie dla nas atmosferę panującą obecnie w firmie Alplast w Kołobrzegu, kwestie dodatków płacowych oraz benefitów również będą bardzo przydatne na forum. Proszę dodajcie jak oceniacie czas przerw u tego pracodawcy. @Andrew, dlaczego uważasz że inne opinie są sztuczne? Nie widzę Twojego komentarza w wątku - zapraszam Cię do zabrania głosu i przedstawienia swojego zdania w dyskusji. @Tymon, a Ty obecnie pracujesz w Alplaście? Możesz odpowiedzieć na któreś z moich powyższych pytań?

1
@Iza

Ludzie, którzy odpowiadają za słabą atmosferę w firmie są trzonem tej firmy, od kierowników zaczynając na właścicielach kończąc, więc nic się na pewno nie zmieni. Pozytywne komentarze lecą z polecenia szefa ;)

Tymon

Generalnie negatywne opinie piszą osoby ,które są już poza firmą!!

Andrew
@Tymon

Przynajmniej są szczere i prawdziwe, a nie takie sztuczne jak kilka poniższych...

Anka
@Andrew

Pewnie standardowo był odgórny nakaz pisania pozytywnie gdziekolwiek się da :D

olabaoga
@Tymon

i te opinie sa najbardziej wiarygodne. slabe place, nerwowa atmosfera, straszny chaos organizacyjny, zero profesjonalizmu. Nie dajcie sie zwiesc na poczatku

Stefek

Nie ma to jak nabijać sztuczne komentarze, że niby się jest dobrym pracodawcą i miejscem pracy - w ten sposób nie poprawi się beznadziejnej opinii jaka panuje na mieście :) generalnie pracownicy są co chwile zwalniani przez pożal się boże pseudo zakompleksionych dyrektorów bo "nie zarabiają na siebie". Nie polecam

Ciekawy
@Stefek

Wyrzucili Cię z pracy, czy tak z dobrego serca ludzi obsmarowujesz ?

Baxus
@Ciekawy

... bo "nie zarabiają na siebie" - rozumiem, że Ty w roli pracodawcy utrzymywałbyś takich pracowników; ciekawe jak długo byś pociągnął prowadząc taką politykę kadrową?

Agnieszka

Jestem klientką firmy ALPLAST od wielu lat, wdrożyli u mnie symfonię i znakomite płace. Nie wiem jak się pracuje, ale zespól mają świetny, a Pan od symfonii i płac -genialny. Pozdrawiam cały personel.

Igor

Słyszałem, że Alplast to dobry pracodawca ale forum również pozytywnie się wypowiada. Podpowiedzcie czy potrzebujecie pracowników?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k. - Kołobrzeg

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k.?

    Zobacz opinie na temat firmy Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k.
Przejdź do nowych opinii