Alplast S.j. Towarzystwo Handlowe

Kołobrzeg

Opinie o Alplast S.j. Towarzystwo Handlowe

Ja też polecam

Ona

Ja pracuje i nie zamieniłabym tej pracy na inną. Nie wiem co umiesz, najlepiej zwyczajnie przyjdź i porozmawiaj z Panią Prezes. Życzę sukcesu :)

Iza

Czy ciężko jest dostać się do firmy Alplast S.j. Towarzystwo Handlowe? Ktoś pracuje? Jakie trzeba spełniać wymagania? Wyrażając swoją opinię pomagacie osobom, które chcą się zatrudnić, ale nie są pewne czy sprostają wymaganiom stawianym w firmie.

seo

a możesz szanowna koleżanko napisać dlaczego konkretmnie tak uważasz? napisz konkretnie jakie ma plusy

Daga

Moim zdaniem super firma.

Daga

Moim zdaniem super firma.

Ona

Gorąco polecam firmę. Mają zasady, na początku płacą mniej ale później jest super. Żadnych umów śmieciowych, żadnych kantów a po 3 miesiącach stała umowa i lepsza kasa.

Ilona

Ja też dołączam się do pytania - jak do nich aplikować ?

Piotr

świetna praca, ale wszystko zajęte, potwierdzam opinię Roberta, jak dziecko jest chore, to nikt się nie czepia, kasa też OK

Piotr

nie wiem ile się teraz u nich zarabia, ale pracowałem tam parę lat wcześniej, później z dziewczyną wyjechaliśmy do Warszawy i teraz jak jestem w Kołobrzegu często ich odwiedzam. No więc jeśli możesz tam pracować, to bardzo polecam, pensje zawsze były dobre, zgrana ekipa i fajna praca z wyzwaniami

Robert

znam osoby pracujące w tej firmie, mówią, że lepszego pracodawcy w regionie nie znajdziesz. Pensje jedne z lepszych, nikt nie czepia się o zwolnienia lekarskie i urlopy, szacunek i kultura. Strasznie głupia ta poprzednia opinia, zwykłe chamstwo. A może sam chciałeś tam pracować ?

mimzu

Tragedia i nieporozumienie. Firma ustawiona na dojenie funduszy unijnych i [usunięte przez moderatora] przetargi publiczne. Cieszy się tak fatalną opinią na lokalnym rynku, że lokalne przedsiębiorstwa unikają jej jak ognia - firma żeruje na nie znających jeszcze jej reputacji podmiotach z innych części kraju. [usunięte przez moderatora] Niekompetentni właściciele, kiepsko zarządzający przedsiębiorstwem, pod byle pozorem ucinają premie pracownikom, ale nie krewnym i dobrym znajomym zatrudnionym w firmie. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Alplast S.j. Towarzystwo Handlowe - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alplast S.j. Towarzystwo Handlowe