Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k.

Stefek

Nie ma to jak nabijać sztuczne komentarze, że niby się jest dobrym pracodawcą i miejscem pracy - w ten sposób nie poprawi się beznadziejnej opinii jaka panuje na mieście :) generalnie pracownicy są co chwile zwalniani przez pożal się boże pseudo zakompleksionych dyrektorów bo "nie zarabiają na siebie". Nie polecam

Ciekawy
@Stefek

Wyrzucili Cię z pracy, czy tak z dobrego serca ludzi obsmarowujesz ?

Baxus
@Ciekawy

... bo "nie zarabiają na siebie" - rozumiem, że Ty w roli pracodawcy utrzymywałbyś takich pracowników; ciekawe jak długo byś pociągnął prowadząc taką politykę kadrową?

Agnieszka

Jestem klientką firmy ALPLAST od wielu lat, wdrożyli u mnie symfonię i znakomite płace. Nie wiem jak się pracuje, ale zespól mają świetny, a Pan od symfonii i płac -genialny. Pozdrawiam cały personel.

Igor

Słyszałem, że Alplast to dobry pracodawca ale forum również pozytywnie się wypowiada. Podpowiedzcie czy potrzebujecie pracowników?

Małgorzata

Moim zdaniem jedna z najlepszych firm w regionie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Ja też polecam

Ona

Ja pracuje i nie zamieniłabym tej pracy na inną. Nie wiem co umiesz, najlepiej zwyczajnie przyjdź i porozmawiaj z Panią Prezes. Życzę sukcesu :)

Iza

Czy ciężko jest dostać się do firmy Alplast S.j. Towarzystwo Handlowe? Ktoś pracuje? Jakie trzeba spełniać wymagania? Wyrażając swoją opinię pomagacie osobom, które chcą się zatrudnić, ale nie są pewne czy sprostają wymaganiom stawianym w firmie.

seo

a możesz szanowna koleżanko napisać dlaczego konkretmnie tak uważasz? napisz konkretnie jakie ma plusy

Daga

Moim zdaniem super firma.

Daga

Moim zdaniem super firma.

Ona

Gorąco polecam firmę. Mają zasady, na początku płacą mniej ale później jest super. Żadnych umów śmieciowych, żadnych kantów a po 3 miesiącach stała umowa i lepsza kasa.

Ilona

Ja też dołączam się do pytania - jak do nich aplikować ?

świetna praca, ale wszystko zajęte, potwierdzam opinię Roberta, jak dziecko jest chore, to nikt się nie czepia, kasa też OK

nie wiem ile się teraz u nich zarabia, ale pracowałem tam parę lat wcześniej, później z dziewczyną wyjechaliśmy do Warszawy i teraz jak jestem w Kołobrzegu często ich odwiedzam. No więc jeśli możesz tam pracować, to bardzo polecam, pensje zawsze były dobre, zgrana ekipa i fajna praca z wyzwaniami

Robert

znam osoby pracujące w tej firmie, mówią, że lepszego pracodawcy w regionie nie znajdziesz. Pensje jedne z lepszych, nikt nie czepia się o zwolnienia lekarskie i urlopy, szacunek i kultura. Strasznie głupia ta poprzednia opinia, zwykłe chamstwo. A może sam chciałeś tam pracować ?

mimzu

Tragedia i nieporozumienie. Firma ustawiona na dojenie funduszy unijnych i [usunięte przez moderatora] przetargi publiczne. Cieszy się tak fatalną opinią na lokalnym rynku, że lokalne przedsiębiorstwa unikają jej jak ognia - firma żeruje na nie znających jeszcze jej reputacji podmiotach z innych części kraju. [usunięte przez moderatora] Niekompetentni właściciele, kiepsko zarządzający przedsiębiorstwem, pod byle pozorem ucinają premie pracownikom, ale nie krewnym i dobrym znajomym zatrudnionym w firmie. [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k. - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k.?

Towarzystwo Handlowe Alplast Sp. z o.o. Sp. k.