Opinie o Goodmorning w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Goodmorning. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Goodmorning o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goodmorning w Opole

xxf

Hej jak oceniacie dokładnie ta firme? Czy naprawde jest tak ja pisza? Wyjezdzam za tydzien i chciałabym sie czegos dowiedziec o nich :)

Kuku

Witam czy ktos jedzie na pomidory 29.02.2016 czy ktos wie cos wiencej na ten temat prosze o odp.pod nume.516695398 lub na meila.Grzegorz-200@wp.pl

Pablo

Witam,wybieram się w przyszłym tygodniu przez tę firmę na szklarnie do pracy,jedzie ktoś jeszcze? jakieś nowe newsy na temat ich działalności??

NIKI
@Pablo

WITAM ZASTANÓW SIE ZA NIM POJEDZIESZ NIE WARTO OSZUSTWO

Witam, w zeszłym tygodniu przyjechałem z Holandii po 3 tygodniach pobytu tam przez firmę GM. Nie polecam tej firmy. Uzasadnienie: - koszt przejazdu do Holandii - 350 zł busem, który wyglądał jak by dzień wcześniej przewożono w nim kartofle; - na miejscu w hotelu Stella Maris dowiedziałem się, że umowa podpisana w Polsce w biurze tam w Holandii się nie liczy i mogę sobie nią tyłek podetrzeć; - codziennie musiałem prosić się o pracę, bo gdybym siedział i czekał aż mnie gdzieś wyślą, to pewnie bym się nie doczekał, - konsekwencją mojego codziennego upominania się o pracę było to, że przydzielali mnie do najgorszych robót; - 90 euro / tygodniowo wynosi opłata za pobyt w hotelu, gdzie powiedziano nam, że wi-fi i tv kablowa (satelita) jest wliczona w tę opłatę, po czym okazało się, że dodatkowo z tygodniówki nam to odciągnięto; - odciągane jest ubezpieczenie które tygodniowo wynosi ponoć 10 euro, ale mi z ostatniej tygodniówki odciągnięto 17; - niby GM zapewnia transport do pracy i z pracy, ale odciągają po 6 euro / tygodniowo z wypłaty za to, że cię wożą - śmiech na sali; - wyżywienie we własnym zakresie trzeba sobie zapewnić, a wiadomo tam drogo, więc żeby tam pojechać trzeba ze sobą wziąć "trochę" gotówki; - po 3 tygodniach przeniesiono mnie z hotelu na domki, do innej pracy, na następny dzień po pierwszej przerwie powiedziano mi, że pracy jednak nie ma i mam wracać do kraju - na własny rachunek i transport też samemu trzeba sobie zorganizować. Wyglądało to tak, że żona w Polsce dzwoniła po firmach transportowych, szczęśliwym trafem udało się w ten sam dzień zorganizować busa, za który zapłaciłem już w Polsce, gdyż zostałem tam bez pieniędzy - koszt podróży powrotnej - 300 zł Przelewy na konto owszem są, ale z tego co zarobiłem połowa jest odciągana i odliczane są jakieś dziwne opłaty, kwit z wypłatą jest w języku holenderskim, trzeba siedzieć z tłumaczem google, żeby w ogóle wiedzieć o co chodzi, podsumowując - nie wiem czy pokryją się wszystkie wydatki jakie poniosłem, żeby w ogóle z tej firmy pojechać.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Goodmorning? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
ana

płacisz za mieszkanie nawet jak nie pracujesz popracujesz trochę zabierajo dlug za chate jak nie ma stalej roboty to się kasy nie zarobi będziesz ciogle na minusie a później dostaniesz zjazdowke

Ahahahaha dofinansowanie do mieszkania!! Dobre :D

Robin

Jak dla mnie to wyjaz za pośrednictwem tej firmy nie opłac się... o to moje argumenty. -wynagrodzenie w załeznosci od wieku to okolo 6-7 euro z tego w tygodniu nie wiadomo czybedizemy mieli prace, na maxa mozna miec 38h w tyg. z tego nadgodzin nie zapewniają wiec wychodzi ze tygodniowo zarobimy 235 euro. Wszystko by bylo ok lecz trzeba zaplacic za zakwaterowanie 89 euro + ubezpieczenie około 30 euro czyli 120 euro/tydz. Podsumowując tygodniowo zarobisz 120 euro jezeli dobrze pojdzie. Teraz od tego trzeba odjac jedzenie picie nie mowiac juz o jakis przyjemnosciach. -Wiec jak dobrze pojdzie to po pierwszym miesiacu zarobisz 300-400 euro. To juz lepiej znalesc sobie prace w polsce i miec spokoj.

uleczka
@Robin

Hej.Mozesz mi odpowiedzieć dlaczego sie wycofałeś.Mam zamiar pojechać z chlopakiem i czytam wszystkie opinie na temat tej firmy.Pozdrawiam a to mój adres stokrotka79-79@wp.pl

maestro

A ja miałem teraz jechać do nich do pracy ale się wycofałem.Z tego co widzę dobrze zrobiłem.Wam też radzę się wycofać

Zostaw merytoryczną opinię o Goodmorning - Opole

• Jak się pracuje w Goodmorning?

Zobacz opinie na temat firmy Goodmorning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goodmorning?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Goodmorning