Opinie o Goodmorning w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Goodmorning. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Goodmorning o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goodmorning w Opole

MMM33

OSTRZEŻENIA PRZED FIRMĄ GODMOORING.!!!!!!!!!!!!!!! ZWRACAM SIĘ DO WSZYSTKICH Z OSTRZEŻENIEM PRZED TĄ AGENCJĄ PRACY CZYTAJCIE DOKŁADNIE NEGATYWNE OPINIE , BO TO JEST PRAWDA NATOMIAST CI CO CHWALĄ TĄ AGENCJĘ TO PRACOWNICY KTÓRZY ZARABIAJĄ NA NIEWOLNICTWIE.

gj675

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED PODJĘCIEM PRACY W TEJ FIRMIE.!!!!!!!!!!!!!!!1 --umowa nigdy nie jest zgodna ze wstępną rozmową -- jak będziecie na miejscu dają najgorszą pracę , bo tam nie mają obsady i jest straszna rotacja. --wynagrodzenie mniejsze od polskiej średniej krajowej po po ptronceniach. -żadnej pomocy ze strony koordynatorki z e strony polskiej jak i tej oddelegowanej za granicę. --spartańskie warunki zamieszkania , którymi powinna się zająć inspekcja pracy. --wkrótce ukaże się filmik na yutube , którego link będzie tu udostępniony, ponieważ na ich profilu facebooku wszystko co jest negatywne natychmiast usuwane a osoba dokonująca wpisu blokowana.

Lu

A jakiekolwiek dobre opinie ? ktoś ? coś?

jg1423
@Lu

kogo to dotyczy .? firmy która ma złą opinię --koniecznie trzeba to upubliczniać a nawet filmiki wstawiać.

OBYWATEL

Zniesławienie lub pomówienie to przestępstwo Pomówienie innej osoby, grupy osób, osoby prawnej (na przykład jakiejś firmy) czy instytucji o postępowanie lub przymioty, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej albo narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, jest przestępstwem wymienionym w art. 212 Kodeksu karnego. KAŻDY KOMPUTER MA SWÓJ IP !!!

TBC
@OBYWATEL

Tak każdy komp ma IP, ale chyba nie jest to takie proste, aby ruszyło postępowanie ,,wyjaśniające'' kto dysponuje tym IP, gdy powództwo dotyczy przestępstwa z naruszenia Kodeksu Cywilnego .... Z ustaleniem właściciela IP nie mają nigdy problemów wielkie zagraniczne korporacje, gdy naruszane są prawa autorskie w kwestii nielegalnego ściągania plików z sieci - z tym nie ma problemów, gdyż informacje o naruszeniu zasad wędrują do operatora sieci z której korzysta ,,przestępca'', operator w tym wypadku wysyła upomnienie do klienta z ostrzeżeniem o możliwości zawieszenia usługi ... SORRY, że się wtrącam ale na takie pierdoły jak ustalanie Źródła obraźliwego komentarza szkoda tracić czasu. Ludzie są rozczarowni - nie każdemu pracującemu w NL z tym agencjami, które są tylko po to, aby na pracowniku zarabiać, wychodzi.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Goodmorning? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
qwertyu

nie jedzcie przez ta firme. znajoomy pojechal i nie ma gdzie spac. niedociagniecia niedogodnosci nie! nie polecam

Kris

Znacie jakąs dobrą polecana Firme blisko piły ?

bozi
@Kris

wiatrak-jobs w Pile polecam

ddd

FIRMA SZAJS POJECHALEM DO PRACY A ONI MI AUTO DAJOM ZEBYM KORWA LUDZI WOZIL DO PRACY ZERO NAWI ZERO MAPY ZATO ZE JESTES KIEROWCOM TO NIC CI NIE PLACOM ALE ZA AUTO TY KORWA ODPOWIADASZ ZLODZIEJE NIE JEDZCIE Z TOM FIRMĄ

Bez lipy
@ddd

Tak jak mówisz . Ja też byłem przez tą firmę. Woziłem autem i gówno z tego miałem . Chcecie wiedzieć więcej piszcie na slawek-79-79@wp.pl Mieszkanie miałem na Parku peterswen niedaleko zundert. Ta firma to banda oszustów. Koordynatorzy to jakaś lipa .

Klaudia
@Bez lipy

Hej możesz mi napisać jak tam jest bo jadę właśnie z chłopakiem mamy być na hotelu stella maris piszcie proszę agunia.71@o2.pl

błażej

Dostalem oferte od nich dla par, wyslali mi email ze chca ode mnie skany dodowdu paszportu wszystkiego doslownie,papierow milion,mowie ''no chyba poj.e.b.a.o im sie w dupi3 " wejde lukne sobie opinie....przeczytalem wszystkie. adios amigos bombandior pierD.Ole rezygnuje i ciesze sie ze tam nie wyruszylem bo bym pozabijal :) elo helo niebylem tam nie zaczelem nawet pracy ale nieeeee jade i odradzam ludziom jechac tam jak tak traktuja ludzi, ukrainiec w polsce ma luksusy a myslalem ze hujNIE ,jednak moze byc wieksza hujNIA gdzie polak wyDYm.a polaka...elooooooo

Kasia L.
@błażej

no , super - Blazej - Jeden Czlowiek sie odwazyl Odwaznie napisac o takich sprawach . K.L.

adam

witam! jade w ta sobote do pracy w szklarni przy pomidorach.czy ktos cos wiecej wie na ten temat?mam mieszkac w tym hotelu stella.

Miki
@adam

@adam@ i jak tam na pomidorach jak wyglada ten hotel itp?

Redstarowska
@Miki

Hej. Wszytko zależy na którą szklarnie z pomidorami trafisz. Tzn obie kompanie są podobno ok. Tzn ja mogę wypowiedzieć się tylko o tej jednej na której pracuje. Pomidory jak pomidory, szklarnia jak szklarnia. Ciezko, gorąco, i godzin tyle że nie ma czasu na sen.... Jeśli trafisz na Redstar to 45 masz jak w banku. Czasem i 60. Praca rączej stała o ile nie będziesz się opie...lac. Wszystko jest ok. Poza tym że ja wraz ze swoim chłopakiem muszę dzielić Unit z rumunami, którzy nie mają za grosz kultury i higieny. ( Z reszta jak większość par, o tzw "apartamencie" możesz zapomniec) Pozdrawiam

Dssss
@adam

Zalerzy gdzie sie trafi na stelle to masakra durzy chotel sami rumuni 3 lata tam robilem do konca lutego ale bylem na domku teraz jade przez inna firme coraz gorzej tam jest i system im sie zawiesza wprowadzili jakas aplikacje p4f ze tylko przez to bedzie morzna sie znimi kontaktowac kordynatorem moim teraz zostala rumunka i jak sie z nia dogadac masakra i za transport sie placi do pracy 30 km jezdzilismy jak cos to piszcie odpisze do tego lutego robilem

Klaudia
@Dssss

Hej mam dzisiaj jechać z chłopakiem przez tą agencje goodmorning ze złotowa jakie są tam warunki bo jestem ciekawa będę bardzo wdzięczna pozdrawiam mój email agunia.71@o2.pl

Bolerioza

A ile się płaci za mieszkanie na tydzień?

jopek

Kiepska firma... zobowiazuja sie do zrealizowania projektu za wszelka cene, zwykle za cene dobra ludzi. Obiecaja wszystko, zeby tylko ludzie przyjechali, bo musza miec rezerwe na zapychanie dziur, jak ktos nagle wypadnie... projekty glownie tymczasowe, 2, 3 tyg i siedzenie w domu. jak ktos zrobi to co oni chca, to juz maja czlowieka w (usunięte przez administratora) i jak ktos domaga sie swojego, od razu mu dziekuja i wywalaja. ale jak sa w potrzebie to obiecuja prace..warunki mieszkaniowe, opieke itd. zartobki marne, najnizsze stawki w holandii...nikt nie zarobi. stale projekty sa sporadyczne, wiec jak ktos szuka czegos na dluzej to sie rozczaruje.

arti

obiecuja złote gory w polsce czyli biuro w zlotowie jak juz jest sie w holandi wszystko nie jest tak jak mowia w polsce trza samemu sie przekonac skoro ktos ma ochote wyjechac na wczasy i poto by zarobic na jedzenie i hoter prosze bardzo

Mateusz

czy przebywa ktoś aktualnie w pracy poprzez agencje Goodmorning? byłem zdecydowany żeby wyjechać, ale po przeczytaniu opinii mam mieszane uczucia.. proszę o kontakt mateuszprzybylowicz@wp.pl

jozefff

Nie dajcie się zwieść słodkim słówkom Pań z biura. Obiecują gruszki na wierzbie, a kiedy dojeżdżasz na miejsce WIEEEELKIE ROZCZAROWANIE. Pracy brak, codziennie musisz sprawdzać grafik czy idziesz do pracy i ewentualnie gdzie i o której godzinie, przerzucają z miejsca na miejsce, przez telefon koordynatorka zapewnia 38h pracy tygodniowo, a tak naprawdę ich nie ma. Chodzisz do pracy tylko po to żeby zarobić na pokrycie kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia. Jeśli przyjeżdżasz swoim autem to za parking liczą 5€ na tydzień, co miesięcznie daje 20€. My z żoną mięliśmy mieszkać w hotelu stella moris- który biuro tak bardzo zachwala... zresztą biuro zachwala każde zakwaterowanie, a na miejscu okazuję się że płacisz 90€ na tydzień od osoby za "niby pokój" w którym znajdują się dwa łóżka, szmaciana szafa i co najlepsze ten pokój nie ma ani ściany ani drzwi, drzwiami i równocześnie ścianą mają być dwie wielkie kotary!!! pokoje chyba zostały zrobione z jakiegoś dużego korytarza, mają tam powstawiane łóżka rozdzielone zasłonkami, na jednym korytarzu znajduje się ok 25 łóżek i do nich wszystkich jest przypisane jeden prysznic- podkreślę że w dodatku nie zamykany!! dwie toalety znajdujące się przy prysznicu i 2 pisuary również przy prysznicu. Poza tym porządek w tych toaletach pozostawia wiele do życzenia, może lepiej nie będę pisać szczegółów, bo chyba każdy się domyśla. W tym niby hotelu połowa to Polacy, a druga połowa to Rumunii i wszyscy śpią na jednym korytarzu. Jeśli ktoś nie wierzy mogę wysłać zdjęcia "pokoju" jozef.kaczorowski1234@wp.pl

Kasia L. z Lodzi
@jozefff

czesc - pusccie te sciany z zaslonek na youtuba to dopiero sie pochichramy - nie zlosliwie , oczywiscie . Kasia L. - potencjalna ofiara firmy Goo.....

byłem - widziałem

witam, Ostrzegam wszystkich, którzy zastanawiają się na tą agencją. Opiszę historię swoją i swojej dziewczyny jaka spotkała nas w kwietniu. Po wysłaniu aplikacji do pracy zadzwoniła do nas pani Aleksandra Sz. z biura w Złotowie. Porozmawialiśmy przez telefon, poprosiła o dosłanie dokumentów i zapewniła, że znajdą dla nas jako pary pracę i się będzie kontaktować. Dosłaliśmy wszystkie niezbędne dane i czekaliśmy. Po paru dniach dostaliśmy telefon, że jest dla nas praca. Dla mojej dziewczyny przy chryzantemach, dla mnie w tej samej fabryce prace produkcyjne. Firma miała się znajdować ok 1,5km od Stella Maris - ich ośrodka w którym Pani Aleksandra Sz. zapewniła,że dostaniemy własne jednopokojowe mieszkanie z łazienką i aneksem. Dodam, że informowałem właśnie, że bardzo nam na tym zależy aby nie dzielić z nikim mieszkania i łazienki. Pani kolejny raz potwierdziła, że nie ma problemu. Wysłała mi nawet link do strony gdzie były zdjęcia takich własnie pokoi. Jeśli chodzi o zarobki to powiedziała, że po potrąceniu kwoty za mieszkanie, dojazd do pracy i ubezpieczenie będzie to 6 euro netto za godzinę, chyba że będziemy pracować też nadgodziny to wtedy więcej. Zgodziliśmy się, mieliśmy czekać na telefon kiedy mamy wyjechać. Za kolejne kilka dni znów zadzwoniła i powiedziała, że praca się zmieniła na pracę przy warzywach, segregacja pomidorów, ogórków itp. Trochę dalej bo 7 km od Stella Maris ale wszystko pozostałe bez zmian. Praca od poniedziałku. Ustaliliśmy,że dotrzemy tam we własnym zakresie w sobotę, podpiszemy umowę i zaaklimatyzujemy się. Wysłała dane adresowe. Dotarliśmy na miejsce w sobotę ok 14. W Stella Maris byli trochę zaskoczeni naszym przybyciem i na początku nikt nic nie wiedział. Po paru minutach okazało się, że tam na pewno nie będziemy mieszkać i mamy jechać 50 km pod Rotterdam, tam mają mieszkania w blokach. Jak powiedziałem, że ustalaliśmy coś innego to odesłali nas do sławnego na tym forum koordynatora Ryszarda, który z cynicznym uśmiechem powiedział, że zawsze najpierw przysyłają do Stella żeby podpisać umowę itp a na miejscu dopiero rozsyłają dalej. Odesłał nas na portiernie żebyśmy podpisali umowy, ale my nadal drążyliśmy - czy będziemy mieszkać sami - chłopak który miał z nami podpisać umowę powiedział że nie może nam tego obiecać, jak zapytałem jaka to praca - do końca nie wiadomo jeszcze. Na pytanie dlaczego nie ma w umowie stawek za godzinę itp powiedział,że u każdego pracodawcy są inne i dlatego nie mogą mieć wpisanych. W umowie były informację, że: jest na rok i w ciągu roku muszą zapewnić 520 godzin pracy (tylko !) pracodawca może w każdej chwili zmienić warunki umowy bez naszej zgody, umowa jest w języku polskim dla nas i w holenderskim dla nich i w razie różnicy w tłumaczeniu brana pod uwagę jest ta holenderska (!) każą podpisać umowę na mieszkanie zanim je zobaczysz a koszt miesięczny dal pary to 760 euro! Po przeczytaniu tego wszystkiego powiedziałem temu z recepcji, że nie podoba mi się ta umowa to mi odpowiedział, że u nich i tak nie jest tak skomplikowana jak w innych agencjach. Zabraliśmy te papiery, wsiedliśmy w auto i wróciliśmy do Polski. Moim zdaniem Ci co dojadą tam ich transportem są skazani na męczarnie tam bo bus ich wysadzi na wiosce i zanim się zorientują, że to co obiecują w Polsce to oszustwo to już nie mają jak wrócić. Dla niedowiarków mam skan umowy, bo to nie wszystko co w niej się znajduje. Jedyne co ich chroni to to, że część informacji mówią przez telefon żeby ich potem nie zaskarżyć. Nie polecam nikomu.

Mariii

6-7 euro ? to chyba jestes na wiekówce

Pablo

Dostał też ktoś oferte pracy z Goodmorning do LG FLOWERS na 4 Kwietnia???

patryk1111
@Pablo

no tak ja jade tylko jak to czytam to mnie to rozkurwia i nie wiem czy pojade

Pablo

Witam,właśnie dostałem tel.z firmy Goodmorning z możliwością wyjazdu do pracy przy kwiatach(tj.ścinanie,magazynowanie,przygotownie do transportu itp.)w okolicach Bredy i Rotterdamu pod Holenderskim zleceniodawcą firmą: LG FLOWERS.Dostał też ktoś tą oferte i zamierza z niej skorzystać?? a może ktoś mógłby coś powiedzieć jak wygląda współpraca z tymi pracodawcami ??

moni

Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8+5=13. Godzina śmierci: 21:37 - 2+1+3+7=13. Data śmierci: 02.04.2005 - 0+2+0+4+2+0+0+5=13. Postrzelony 13 Maja. 9301 dni pontyfikatu - 9+3+0+1=13. Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter. czy to zbieg okoliczności? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić.... Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje....Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie. spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie. odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy. Jeśli tego nie zrobisz stanie się. przeciwność Twojego życzenia.i Odpowiedz

Paweł Jan
@moni

Ja nie przesłałam 10 osobom w 10 minut i ...żyję. JPII zatuszował pedofilię za to się w piekle smaży.

Pablo

Wybiera się ktoś może w przyszłym tygodniu do pracy z goodmorning? bo dzwonili do mnie,że jest praca tylko czekaja na potwierdzenie strony Holenderskiej,tylko niewiem czy w to wszystko wierzyć po przeczytaniu tych wszystkich złych opinii na ich temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Goodmorning - Opole

• Jak się pracuje w Goodmorning?

Zobacz opinie na temat firmy Goodmorning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goodmorning?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Goodmorning