Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
XYZ

Ludzie, jeśli zastanawiacie się nad wyjazdem do pracy z biura good morning nie polecam! Za dużo nerwów, koordynatorzy świecą oczkami tylko na początku a później mają Cię w nosie, solarisy się nie zgadzają, warunki mieszkaniowe średnie, sam cyrk i dużo by opowiadać. Jeśli moja opinia uchroni kogoś przed wybraniem tego gówna to będzie sukces. Sami się zastanówcie, że więcej opinii jak się czyta jest negatywnych niż pozytywnych więc coś to znaczy.

Basia

Pracuje w Goodmorning już kilka lat i jestem zadowolona z pracy jak warunków mieszkaniowych. Miałam dobry kontakt z koordynatorem, wystarczy wykazać trochę chęci do pracy a nie mieć tylko same oczekiwania. Polecam tą agencję w 100%.

Jola

Jakie trzeba mieć wykształcenie, żeby otrzymać zatrudnienie?

Prawda

Jak dbasz tak masz jak wolisz ćpać niż zarabiać czyja to wina jestem 3 miesiące w tej agencji i jest mi dobrze pomogli mi założyć konto w Holandii . Jak jesteś (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie oczekuj że ludzie będę inni szanuj będziesz szanowany zarabiam w good mornig 350 -500 e tygodniowo pracuję 7 dni w tygodniu i mam dwa dni wolnego ludzie miejcie swoje głowy pracujesz masz jak się bawisz to nie masz ja polecam agecje jest to agencja dla ludzi którzy chcą zarobić a nie wyjeżdżają ćpać i się bawić

Nigy
Kandydat

Porażka. Czekanie na lokacje pod agencja 5 6 h i dowiadywanie się ze niemaja miejsc. Pokoje dwu osobowa a władowane po 3 lub 4 w małych ponieszczenaich. Masakra. Zero organizacji

Agata
@Nigy

to jak pokoj ma 2 lóżka to gdzie spia pozostałe 2 osoby, skoro piszesz ze nocuje w pokoju wiecej osób ?

Xyz
@Agata

Pokój dwuosobowy =/= dwa łóżka. Są pokoje małe, gdzie powinny być tylko dwie osoby, a pakują tam łóżka piętrowe i z dwuosobowego robi się czteroosobowy, jednak bez żadnych szafek, biurek czy krzeseł, a nawet okna. Po prostu pokój zmienia się w cele więzienną, za którą masz dziękować i płacić 100 Euro za tydzień, swoje rzeczy trzymać pod łóżkiem albo w swoim aucie, bo nigdzie nie ma na to miejsca.

Agata
@Xyz

można pewnie za te 100e wynajac sobie gdzies indziej samemu pokoj w lepszych warukach czy nie bardzo ?

Karolina Nowy wpis
@Agata

Jak szukać i próbować coś upolować. Prywatnie można znaleźć sporo mieszkań we wspaniałych warunkach, problem się pojawia tylko taki, że gdy nie bierze się zakwaterowania od agencji, to ona potem umywa ręce od wszystkiego, tj. nie udzielają pomocy w tłumaczeniu języka, nie oferują transportu na miejsce pracy oraz nie zwracają kosztów dojazdu, nie oferują pomocy pierwszej ręki (takich jak wypadek, choroba, jakakolwiek pomoc). Po prostu wtedy podpisują umowę o pracę bez zakwaterowania, więc tylko w pracy oferują koordynatorów. Poza godzinami pracy pracownik jest zdany na siebie.

Katarzyna Nowy wpis
@Karolina

Ale informują o tym na spotkaniu o pracę? Bo to jednak dużą różnice robi z tego co widzę.

ikonka

Sprawdź 5 opinii klientów firmy GOODMORNING w Złotów.

Sprawdź
Rozany
Kandydat

Czy ktoś pracował przy różach? Produkcja na porta nowej? Kros coś o tej pracy?

Niewazne Nowy wpis
@Rozany

Zależy czy pytasz o szklarnie czy sortownie i układanie/pakowanie bukietów

Ja

Da się zarobić ALE też dużo pieniędzy zabierają,wypłaty często się nie zgadzają.Kontakt z koordynatorami tragiczny jak masz problem to nagle nie odbierają i nie odpisują. Co tydzień przeprowadzki które są uciążliwe.Praca przez goodmorning kosztowała mnie dużo nerwów.

Paulina
@Ja

Ciągłe przeprowadzki? Ale skąd dokąd? Nie wiesz dlaczego firma nie załatwi stałego miejsca do zamieszkania tylko takie częste zmiany?

JGD Nowy wpis
@Paulina

Będąc od 4 tygodni w Holandii na tej agencji miałem 8 przeprowadzek 7 nowych prac żadnego dnia przepracowanego w zeszłym tygodniu. Jak zapytałem się o zaliczkę na jedzenie w tamtym tygodniu to czekam do tej pory na odpowiedź. A że nie jestem osobą która lubi pożyczać to siedze o suchym pysku jak pies i czekam na ich odpowiedź. Nie polecam tej agencji i pewnie mi ktoś napisze to nie trzeba było się bawić. Mam 23 lata wyjechałem z Polski żeby zarobić zabawę zostawię sobie po 50 teraz jest ten czas lecz nie w goodmorning. Zawiodłem się strasznie na nich????

Her Her

Nie wiem jak jest tam z pracą, godzinami itp ale mogę coś napisać o zakwaterowaniu w Stella Maris. Zależy jak trafisz. Albo trafisz zajeb**cie albo tak tragicznie, że uciekniesz z tamtad. Przyjechałam z partnerem tam na zakwaterowanie w Stella Maris. Pan z recepcji Dał nam klucze, poszedł nawet z nami nas zaprowadzić. Wchodzimy... Smród w całym pomieszczeniu, otwieramy pokój... 2m/2m dosłownie!!! Szafa się nie otwierała, bo było za ciasno. Tak jak by zrobili z pokoju jednoosobowego, dwuosobowy, wstawiając łóżko więcej i pyk... Pokój dla pary. Pan z recepcji "trochę ciasno" TROCHĘ? I ja mam płacić za to z chłopakiem łącznie 214e/tydzień??? Druga sprawa, ten hotel był z parą Rumunów, kuchnia i łazienka wspólna. Mówiłam od razu... Nie mam zamiaru sprzątać po nikim, bo nie jestem sprzątaczka... A tu jeszcze Rumuni, jak coś gotowali to się wyjść z tej klitki nie dało, tak śmierdziało... Non stop zajęta przez nich kuchnia i łazienka. (Mam zdjęcia zakwaterowania jak by ktoś chciał zobaczyć) Ja wiem .. że się nie jedzenie do Holandii żeby siedzieć w luksusowym hotelu tylko pracować.. ale nie przesadzajmy, ten pokój był może dla naiwnych studentów, którzy przyjechali na wakacje zarobić i więcej nie wrócić, ale nie my, my przejechaliśmy na STAŁE a nie na chwilę. Posiedzieliśmy 2 dni aż znaleźliśmy nowa pracę i uciekliśmy... Ze strony zakwaterowania nie polecam, tyle lat wyjeżdżam do Holandii ale takiego pokoju w ŻYCIU nie widziałam.

Pracowałam

Potwierdzam!

Wiktoria
@Her Her

A to nie ma możliwości wyszukania sobie kwatery na własną ręke?

Johnny
Klient
@Her Her

Witam.Moge prosić o zdjęcia tej lokalizacji?.

Magda
@Her Her

Hej. Jestem z chłopakiem w Holandii i też ciężko znaleźć pracę w miarę normalnym zakwaterowaniem. Dasz może namiary

Katarzyna
@Magda

I jak, dowiedziałeś się czegoś o sensownej robocie tam?

logo firmy Specjalista ds. zakupów
Złotów
"POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów
(70 opinii)
(132 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Abc
Kandydat

Zgłosiliśmy swoją chęć pracy na warunki przedstawione w ofercie, następnie dostaliśmy umowy współpracy do podpisania z agencją z wieloma zmienionymi informacjami, na pytanie dlaczego nagle są zmiany, usłyszeliśmy, że po prostu zmieniła im się oferta. Problem jest taki, że ogłoszenie dalej jest takie jak było, po zmianie oferty nic nie edytowali, czyli po prostu szukają (usunięte przez administratora), którzy będą się cieszyć z niepewnych warunków i nie będą zadawać zbędnych pytań. Dodatkowo rekruterki nie są profesjonalne, gdy cały czas próbowaliśmy dojść do informacji ile jest godzin w tygodniu, słyszeliśmy "zazwyczaj 38 i zdarzają się wolne niedziele, w zależności od zapotrzebowania pracodawcy", kiedy stwierdziliśmy, że to nie prawda co ona mówi, bo 8h/7dni w tygodniu to nie 38, to nas wyśmiała mówiąc "to na co państwo niby liczyli? Co państwo chcieli tu robić?". Albo pani nie umie liczyć, albo nie potrafi przekazywać informacji o których myśli. Z podaniem stawki też miała wielki problem, tłumacząc, że ona się tym nie zajmuje, potem podała stawkę zapewniając, że będą premie. To jak to w końcu jest? Na samym końcu dodam, że wyśmiewanie kandydatów za brak chęci (usunięte przez administratora) 8h/7dni w tygodniu to szczyt bezczelności. Ludzie szukają pracy dla ludzi, nie dla wołów, którzy będą marnować całe życie na pieniądze, które można zarobić w setkach innych lokalizacji o wiele lepszej jakości i bez takiego perfidnego okradania.

Paulina
@Abc

A jak ma się tamtejsze prawo pracy do tych 8h/7dni? Tam nie ma przepisów?

Interesuje mnie kariera na stanowisku Laborant. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie GOODMORNING?

GoodBye
@Basia

Jak widać GoodMorning nie próżnuje, tylko dalej pisze sobie pozytywne recki. hehe na szczęście nikt chyba się na to nie nabiera, wystarczy przejrzeć strone, poczytać opinie ludzi którzy naprawdę tam byli. Za taką kase co oni dają to już w Polsce lepiej wyżyć i nie trzeba użerać się z Rumunami, którzy rządzą tą śmieszną agencją

@GoodBye

Jestem parwdziwym pracownikiem, zawsze więcej znajdzie się tych osób którym wszystko nie pasuje i wtedy mają czas na wypisywanie takich komentarzy, zamiast wziąć się do pracy.

Xxx
@Basia

Dobry kontakt z koordynatorem. Ciekawe jaki ?. Bylas na nim czy pod?

@Basia

Tylko pracownicy biura piszą tutaj pozytywne opinie na temat tej okradajacej na każdym kroku ludzi. Do końca życie będę czasami tutaj wchodził w nadziejii że uda mi się chociaż uratować kilka osób a ta agencja przestanie zarabiać na ludzkiej krzywdzie?

HGWXIX
@Basia

Zawiera same kłamstwa. Prawdopodobnie pisana jest przez pracownika biura.

Krystyna
@HGWXIX

Przecież pisała że jest zadowolona z pracy jak i warunków mieszkaniowych więc chyba nie jest pracownikiem biura. Poza tym czy każdego trzeba oskarżać o kłamstwa? Ludzie, nie przesadzajmy.

pracownik 2019-2021
@Patryk

Co za bzdury wypisujesz. Są ludzie którzy pracują w Polsce i narzekają na pracę w Pl - dlatego wyjeżdżają, a jadąc za granicę wypisują potem bzdury że biuro ich (usunięte przez administratora) Człowieku jeśli przed wyjazdem godzisz się na warunki jakie masz na umowie, a potem płacz że biuro"okrada " bo zabierają za mieszkanie, za ubezpieczenie a firma w której pracujesz płaci za Ciebie wyższą stawkę jest totalną dziecinadą. Jeśli jesteś bardziej obeznany to załatw sobie pracę bez pośrednictwa, wynajmij mieszkanie i pilnuj całej papierologi sam.

A
@Basia

Wszystko ok tylko to źle że pobierają za transport do pracy.

Krystyna
@A

To jakoś jednorazowo płacicie czy za każdym razem? Kurcze, ja bym tak nie chciała... szkoda że tak robią.

Jacenty
@Basia

Jestem zadowolony z każdego dnia pracy przez agencję goodmorning polecam wszystkim zainteresowanym

Lila

Prawda . Jak ktoś chce to mają pracę

Marek
@Lila

Rozumiem że jeżeli ktoś chce pracować a nie narzekać to będzie zadowolony? Ile można mniej więcej zarobić? Jest jakaś podstawa + premia od wyników?

M

50 euro na tydzien zal

Alu
@Basia

Witam ostrzegam przed wyjazdem z good morning salarisy sie nie zgadzaja. Jak masz problem odsylaja kazdy do kazdego brak kompetentych osob zeby cos zalatwic. Hotel stella maris przepelniony czekanie na pokoj nawet do poznych godzin wieczornych

Nowyyy
Kandydat

A pokoje tam mają chociaż zamykane ma klucz ? Jakieś złodziejstwa się zdarzają?

Maja
@Nowyyy

Zależy na jaką lokalizację trafisz

Serro
Kandydat

Kompletny brak profesjonalizmu ze strony rekruterek, podają informacje o pracy niezgodne z prawdą do chwili gdy przeczytasz umowę i się o takowe bezprośrednio dopytasz, odradzam współpracę każdej osobie która która za granicą szuka pracy i nie chce stać się (usunięte przez administratora) przez agencję w (usunięte przez administratora):)

Paulina i Paweł

Nie polecam wgl tej Agencij Rumuńskiej zdzierają z ludzi tyle pieniędzy, państwo dofinansowali im wszystko a od nas tyle pobierają ze człowiek zostaje zniczym, nie ma żadnej organizacji, warunki okropne, mają ludzi w dupie szczególnie Polaków ogl masakra nie przyjeżdżajcie tutaj ! A napewno nie do Stella Maris

Znajomy

Co do Polaków to głównie cpuni i chyba głównym celem wyjazdu nie jest praca tylko cofie shoopa potem imprezy, nic dziwnego że niektórzy nie chcą już współpracować z Goodmorning skoro Polacy robią oborę, np obecnie na pewnym campingu, gdzie został niecały tydzień i agencja ma się wynieść....

Nie polecam właśnie odeszłam z tej firmy na kordynatorów nie można polegać cyrk nerwy faworyzują rumunów Polaków mają gdzieś a gdy dzwonisz do biura o pomoc twierdzą że nie mogą pomóc bo ich to nie dotyczy . Pracujesz starasz się bo na pracy ci zależy a nagle bez powodu cię zwalniają a na twoje miejsce biorą rumunów bo mają mniejszą stawkę dodatkowo nie pracują i wgl im nie zależy na pracy brak słów strata czasu i pieniędzy na busy do Polski i spowrotem cyrk nie praca .

Pracowałam
@Pracownik

Porażka- słowo które powtarzałam codziennie pracując przez goodmorning, byłam w pracy w firmie wlasnie gdzie większość pracowników to Rumuni.Na wejściu kiedy usiadłam na kantynie podeszła Rumunka z pretensją że mam się przesiąść bo to stolik dla ludzi tylko z Rumunii.

Jola

Jakie trzeba mieć wykształcenie, żeby otrzymać zatrudnienie?

Pracodawca

@Jola

Szansę dostaje u nas każdy- bez względu na wykształcenie. Liczą się tylko chęci do pracy.

@GOODMORNING

Witam, czy to prawda, ze jak wroce z urlopu w Polsce , to musze przepracowac 3 tygodnie bez wynagrodzenia, ktore pojdzie na poczet nastepnego urlopu?

@Ania

To o co Ty pytasz to już szczyt bezczelności ze strony goodmorning (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ! Jest wiele innych agencji gdzie możesz zarobić większe pieniądze bez konieczności użerania się o swoje. Pozdrawiam i życzę powodzenia w nowej agencji i nowej pracy bo w goodmorning możesz tylko niepotrzebnie stracić swój czas i zdrowie.

@GOODMORNING

Jola ty (usunięte przez administratora)!!! Jak możesz patrzeć ludziom w oczy ? Nie masz ani serca ani sumienia a ja z całego serca życzę tobie żeby całe zło które wyrządzasz ludziom poprzez świadome wprowadzanie ich w błąd wróciło do Ciebie z podwójną siłą .Wysyłasz ludzi gdzieś gdzie będą okradani na każdym kroku z ciężko zarobionych pieniędzy.Ludzie przez Ciebie tracą nerwy i zdrowie. Obyś kiedyś dostała za swoje.

@Patryk

Czemu niby szczyt bezczelnosci? Twoja odpowiedz nie ma nic do mojego pytania dostalam takie info wiec pytam czy ktos mial podobnie. Jak Ty nie to nie odpisuj

@Patryk

Hej, sorki zle zrozumialam Twoja odpowiedz czyli jednak to prawda? Pracowalam w roznych miejscach i agencjach, ale takie cos uslyszalam po raz pierwszy i niedowierzam...

Anetka
@Ania

Jezeli jeszcze nie wyjechalas to lepiej dla Ciebie , pracy brak wszystko zganiaja na pandemie a jak juz dostaniesz prace to za 40godz pracy od 16 do 1 w nocy dostaniesz 265 euro . A I jeszcze jedno zło to kordynatorzy a przedewszystkim Joanna ta osoba to wogole pomylka

Mariusz 1976
@Jola

Pracują tu osoby i po podstawówce, i po studiach/ wykształcenie nie ma znaczenia- jak dobrze pracujesz i dbasz o swój pokój, nie pijesz , to będziesz pracował tu długo.

jola
@Jola

możesz być nawet po Ohp, świadectw nikt tu nie wymaga

HGWXIX
@GOODMORNING

Wy nie dajecie żadnych szans. Ściągacie ludzi bez zabezpieczenia ich pracą. Potem pobyt 3 tygodnie na hotelu i może max 7 dni pracy. To wy odpowiadacie za pracę dla pracownika! Gdybyście mieli takie chęci do pracy jak pracownicy których ściągacie to nikt by o was złego słowa nie powiedział.

Irena
@HGWXIX

Ciebie coś takiego spotkało co opisujesz? Jak to rozegrałeś będąc w takiej sytuacji? :o

Kamil

Osoby po odsiadce też ?

Pracował ktoś z Was jako Pracownik Laboratorium w GOODMORNING? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Prawda

RolandMcdonald
@Prawda

500 E tygodniowo nie rozśmieszaj mnie. Pracowałem tam pół roku, 5 albo 6 dni w tygodniu, największa tygodniówka jaką wziąłem to 235 euro. Czasem nawet 200 euro nie było. Więc przestańcie pisać takie bajki. To pewnie ci z tej firmy piszą bo coraz mniej chętnych jest. Nikt nie będzie pracował za pół darmo i mieszkał jak szczur w jakiejś klitce z dala od wszelakiej cywilizacji i sklepów.

Kami
@Prawda

Widocznie masz farta i trafiłeś z normalnymi ludźmi na domek. Mnie ukradli zegarek i bluzkę, który kosztował kilkaset złotych, a w robocie się nie zwróciło. Poza tym koordynatorzy są aroganccy i np. jak poprosiłam o powtórzenie, co facet do mnie mówi, a mówił po angielsku, to powiedział, że się nie będzie powtarzał

Michał
@Prawda

Goodmorning to firma która okrada Polaków ile może. Wraz z narzeczoną nie otrzymaliśmy ani ostatniej tygodniowej ani pieniędzy wakacyjnych i urlopowych i wiem że takich przypadków jest mnóstwo .Wszystkie pozytywne opinie nie są prawdziwe mają na celu wprowadzać w błąd potencjalnego pracownika który chciałby zaryzykować. A jedyna6 obrona biura jest nazywanie wszystkich poszkodowanych ćpunami i alkoholikami którzy nie chcieli pracować. Taka fama wprowadzania w błąd jest skuteczna bo sam się kiedyś na to nabrałem .

Ewa
@Prawda

Zależy na kogo na domku trafisz. Trafiłam na babę, niejaką Kasie, która robiła aferę o wszystko, i chlubila się tym ile to osob ona już wyrzuciła z tego domku i sprawila, że albo się przeniesli, albo wyjechali karnie do Polski (socjopatka) nie dało się z nią dogadać, bo próbowałam, tj. Jak zapytałam, czy w ten weekend mam posprzątać, to powiedziała, że nie, bo ona posprząta, a później miała pretensje, że nie posprzątałam. Ponieważ po pracy chce odpocząć, a nie uzerac się z (usunięte przez administratora) zolza, zmienić domku się nie dało, dogadać się z Kaśka się nie dało. Jak powiedziałam koordynatorowi, że w tym wypadku to chcę rozwiązać umowę i wracać, to powiedział, że wiąże mnie umowa, a ponieważ balam się kar umownych, wydawało mi się, że znalazłam się w sytuacji bez wyjścia i doszłam do wniosku, że trzeba zrobić taką aferę, że sami mnie wyrzuca i wyrzucili :) następnego dnia. Poza tym na inbej miejscowce. Ukradziono mi drogi szwajcarski zegarek, a koordynator nie zrobił nic, żeby mi pomóc zgłosić to na policję. Poza tym obsluga hitelu wchodzi do pokoju kiedy chce i grzebie w rzeczach podobno w poszukiwaniu narkotyków, nie żebym miała jakieś narkotyki, ale sobie nue życzę, żeby ktoś dotykal moich rzeczy, bielizny itp.

Anetka
@Prawda

Dobry żart napisz jeszcze że super kordynatorzy, Kto Ci płaci za taka nie prwde

Wiola
@Ewa

Grzebią a nie daj boże niech ktoś cię sprzeda że masz te narkotyki kupisz ci taki zrobią że nawet chusteczki nawilżające nie otwarte rozpierdolą po pokoju bo przecież tam dragi mogły być, osobiście pracowałam pół roku przez ta agencje, było ok aż pewnego razu wracamy a pokój rozwalony do góry nogami 5 minut później zadzwonił koordynator że znaleźli i nas narkotyki(3gram zioła) i mamy 24 godziny żeby się wyniesc

Jurek
@Prawda

Co ma bawienie się do nie płacenia i kręcenia Solarisow?

Goska

Jak czytam te wszystkie opinie na temat agencji to żaglowe się łapie ludzie czego wy oczekujecie że miliony będziecie zarabiać prze stańcie tyle pić brać narkotyki po prostu imprezować i zadajcie sobie pytanie po co wy tu tak naprawdę jesteście bo jak tylko dla zabicia czasu i imprez wrażeń to dajcie miejsce innym którzy chcą pracować i przyjechali tam po to ja pracowałam przez tą agencje i wypłaty były na czas mieszkanie bardzo ładne i teraz jadę po przerwie kolejny raz jak ktoś chce pracować i nie imprezuje to kasę będzie miał a co czytam opinie to nikomu agencje się żadne nie podobają to szukajcie sobie pracy sami życzę powodzenia

Dominik
@Goska

Tak a Ty Małorzato aby nie w Delft ????

Wiktoria
@Goska

A skąd ty wiesz kto ile imprezuje?

W Rotterdam GOODMORNING poszukuje pracownika na stanowisko Pakowacz. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Milkowskiadrian19@gmail.com
Kandydat

witam jestem młodym człowiekiem mam dopiero 19 lat i moje pytanie jest takie jakie minusy ma ta firma proszę podać powód chociaż jeden i dowód żebym wiedział czy jechać czy nie

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Robotnik Produkcyjny prowadzona przez firmę GOODMORNING. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

dOMINIK

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Narkomania i alkoholizm na lokacjach które nie spełniają wymogów Holenderskich (usunięte przez administratora) człowieka nawet z pieniędzy chorobowych Ludzi których (usunięte przez administratora) wyrzucili z lokacji chociaż mieli zabranie pieniądze za cały tydzień mieszkania i posiadają jakiekolwiek nagrania wideo z lokacji zdjęcia dokumenty ze szpitali proszę o dołączenie się do grupowe jej skargi na stronie internetowej(usunięte przez administratora) Takie agencje trzeba gnoić mnie wyrzucili bez środków do życia a takich osób morze być więcej ja osobiście posiadam nagrania wideo, zdjęcia dokumenty ze szpitala dołączcie się czekam na wasze wiadomości pod adresem email: hetwerk1943@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 9 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie GOODMORNING?

Liczba opinii klientów firmy GOODMORNING, to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

GOODMORNING