EXotic Green (Goodmorning)

Złotów

Opinie o EXotic Green (Goodmorning)

janek

Czy może ktoś coś dokładnie opisać

BYŁY PRACOWNIK

UWAGA U PROSZĘ ZGŁASZAĆ ZŁODZIEI Z GOODMORNING, Holenderskie Ministerstwo Pracy uruchomiło infolinię Inspekcji Pracy w języku polskim 0800 – 270 0000 Pod tym numerem telefonu można anonimowo zgłaszać wypadki złego traktowania i wyzysku przez holenderskich pracodawców i biura pracy tymczasowej. Zgłoszenia są przyjmowane także w języku polskim. Opublikowane w portalu Polonia.NL 07.02.2011 Wydawca portalu: STEP – Stowarzyszenie Ekspertów Polskich w Holandii. Czytaj o nas

Nika

W hotelu w Zwijndrecht dzieje się jakaś prowokacja. Ciepła woda jest chyba tylko dla koordynatorów bo jak pracownicy wracają do hotelu woda jest zimna! od jakiegoś czasu nie działa ogrzewanie!!! Czy tak traktuje się ludzi w dobrych firmach?? Odtrącacie pieniądze nawet za czajnik a Oszczędzacie na wodzie i ogrzewaniu? Bezczelność. Dzięki tym ludziom tam jesteście przypominam.

jg1423
@Nika 05.12.2017 12:12

zobaczysz jak cię okradną przy wypłaci.

jagoda2541

Podaję mój adres poczty na który można pisać jagoda2541@onet.eu. Szykuje pozew ,więc kto jest chętny odzyskać swoje pieniądze( urlop wakacyjne i inne dodatki) proszę o kontakt, wszystkie potrącenia powinien zawierać Jarograf Osobiście będę wszystkich reprezentować .

@jagoda2541 23.11.2017 18:08

Jestem zainteresowany pani sprawom proszę odpisać odp pozdrawiam na forum

@anonymous 02.12.2017 02:57
Jestem zainteresowany pani sprawom proszę odpisać odp pozdrawiam na forum

Szanowny Panie ja jestem po prawie i ekonomi pomagam ludziom na forum prawnym , więc nie potrzebuje pomocy.Moja obecność tu jest po to , by ostrzec innych .Mimo to dziękuje za zainteresowanie sprawą.

ruda85

Agencja jest sprawdzona, praca jest znośna-wiadomo trzeba pracowac żeby zarobić- przy 40 godzinach przelewy około 300 euro na czysto. Polecam

@mmmm. 22.11.2017 09:32
Jutro minie trzy tygodnie jak nie otrzymałem grosza za przepracowane dwa tygodnie w spartańskich warunkach....

Napisz jakom umowę podpisałes polskom czy holedrskom

jg1423
@ruda85 29.08.2017 10:30

RUDA -- pracuje w tej agencji i ją reklamujesz

anonymous

Moji drodzy czy możecie napisać jakom umowę potpiswaliscie holederskom czy polskom?. od pewnego czasu zaszły zmiany do holenderskich ispekcjach pracy można się zwracac o pomoc w języku polskim pozdrawiam pip

Piotr

Przeczytałem opinie i chcę Wam podziękować...jutro miałem tam się stawić.No ale jeśli tam jest tak jak piszecie to bym musiał którejś tej bezczelnej paniusi jak by mi weszła do pokoju bez pytania lub ubliżyła wygarnąć strzała..No i bym wrócił tam gdzie nie chcę....Dzięki

@Piotr 21.04.2017 20:43

Moji drodzy nie jesteście sami Inspekcja pracy działająca na terenie holandi nr telefonu infolinia 0800-51-51 pod tym numerem możecie rościć swoje prawa pracownika a tagrze jego zmiany jakie następują w holandi pozdrawiam pip

@anonymous 02.12.2017 01:03

Kochani nie dajcie się oszukiwać zakladjcie zwioski jednocie się nie dajcie się okraść wykorzystać oni z tego zyjom a ciężko pracującym ludziom rodakom smiejom się w twarz powarzajom Rumunię a ja prawo pracy i godne wynagrodzenie za niom adekwatne Inspectie szw +317-3335678 lub +31703334444 stadionweg 43c 3377 as Rotterdam Inspekcja pracy w holandi +31104798300

jagoda2541

DZIŚ OTRZYMAŁAM TAKĄ OTO WIADOMOŚĆ SPRAWA DOTYCZY MOJEGO SYNA I NIE WYPŁACENIA MU ZA PRZEPRACOWANE GODZINY, KIEDY SIĘ UPOMNIAŁ POSTRASZONO GO RADCĄ PRAWNYM. PROSZĘ WSZYSTKICH NIE POZWÓLCIE SIĘ DAĆ ZASTRASZYĆ PRAWNIKAMI PRZEZ NIEUCZCIWĄ FIRMĘ JA JESTEM GOTOWA IŚĆ DO SĄDU I WALCZYĆ O PRAWDĘ Z TYM PANEM .JEŚLI SĄ OSOBY , KTÓRYM GOOTMORING JEST WINIEN PIENIĄDZE PROSZĘ O KONTAKT ZŁOŻĘ POZEW ZBIOROWY I SKARGĘ DO pip W Holandii. W dniu 2017-11-23 16:08:28 użytkownik Kancelaria Tojza napisał: > > Szanowna Pani, > > > > Na zlecenie spółki GOODMORNING B.V., kontaktuję się z Panią drogą > > mailową, w związku z podejmowanymi przez Panią działaniami szkalującymi > > opinię GOODMORNING B.V. > > > > Pragnę wskazać, że jeśli Pan XXXXXXXXXX lub Pani dostrzegacie > > jakieś nieprawidłowości w wypowiedzeniu przez mojego Klienta umowy w > > związku ze stwierdzeniem spożywania przez Pani syna alkoholu, to służy > > ku temu droga sądowa. > > Pani jednak w internecie prowadzi niczym nie poparte działania > > naruszające dobra osobiste GOODMORNING B.V. Informuję, że takie > > działania wiążą się nie tylko z kwestią odpowiedzialności cywilnej, ale > > i karnej. > > W związku z powyższym wzywam Panią do natychmiastowego zaprzestania > > naruszania dóbr mojego Klienta, a nadto do zamieszczenia sprostowań > > zamieszczanych przez Panią na forach wpisów. > > Niezaprzestanie przez Panią dotychczasowych działań skutkować będzie > > wystąpieniem o wypłatę przez Panią na rzecz GOODMORNING B.V. > > odszkodowania, zamieszczenia w mediach stosownego ogłoszenia z > > przeprosinami oraz wystąpienia ze sprostowaniem do wszystkich > > instytucji, w oczach których naruszyła Pani dobre imię i interes > > GOODMORNING B.V. > > > > W celu prowadzenia innej korespondencji, niż w formie mailowej, proszę o > > podanie Pani danych kontaktowych. Moje dane znajdzie Pani poniżej. > > Jednocześnie wierzę, że nie będzie Pani bronić się przed ich wskazaniem > > i jest Pani gotowa bronić swych opinii w sądzie, a nie tylko występować > > anonimowo na forach internetowych. > > > > Z poważaniem > > Tomasz Tojza > > > > -- https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,813754 > > Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Tojza > > Al. Powstańców Wlkp. 105/3 > > 64-920 Piła > > tel. 600 59 19 63 > > fax. 67 348 20 48

@jagoda2541 23.11.2017 17:17

Sz.p Mecnasie jaka agcja pracy na terenie zakwaterowania swoich pracowników pozwala na obrut alkoholem lub sama go sprzedaje a później ma pretensje że ktoś go sporzwa Goodmorning tom agcjom zajmnie się instytucja działająca na zasadach pip polskiej inspekcji pracy a zapewne minimalny procent pańskiego chonorarjum pochodzi właśnie z pieniędzy o których ludzie piszom z poważaniem rzecznik prasowy pip

anonymous

Krótko na temat (usunięte przez administratora) robisz na takich i w twarz ci naplujom lub kaleke okradnom na takie agecje polecam w Polsce pip

MICHAŁ

Agencja Goodmorning --- UWAGA TO SĄ OSZUŚCI UKRADLI MOJE PIENIĄDZE CIĘŻKO PRACOWAŁEM ZA DARMO TERAZ MUSZĘ ZGŁOSIĆ SPRAWĘ DO POLICJI SKARBOWEJ I WALCZYĆ Z NIMI O ODZYSKANIE PIENIĘDZY JA IM TEGO NIE PODARUJĘ. POŚREDNIKIEM BYŁA ILONA ZE ZŁOTOWA I JOANNA Z HOLANDII.

luba 568

Jeśli się link nie wczyta warto skopiować i obejrzeć prawdę o firmie Gootmoring. https://youtu.be/fDwVs2-VF9U https://youtu.be/pdILgIsAnxg https://youtu.be/gMejjBI843w

Panek

@irek Chyba jednak przesadzasz, bo agencja jest spoko . Nie szukaj afer tam gdzie ich nie ma.

HGF564
@Panek 20.08.2017 19:53

PAN JEST CHYBA NAGANIACZEM .? OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ AGENCJĄ

irek
@HGF564 17.11.2017 13:30
PAN JEST CHYBA NAGANIACZEM .? OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ AGENCJĄ

Jaki tam naganiacz, wszystkie pozytywne opinie pisza ludzie z biura w zlotowie albo z holandii....

oszukana/y

Podzielam opinie innych w biurze goodmorning nie sa uczciwi, pracujesz, zarabiasz a jeszcze potrafia Cie okrasc i wmawiac czegos czego nie ma w umowie tak ma moja znajoma ze poszla na prywatne i jest 2 miesieczne wypowiedzenie najmu domku firmowego a jej pani koordynator powiedziala ze przez ten czas beda jej odciagac za domek w ktorym juz nie mieszka, a w umowie nie ma zadnej wzmianki o platnosci przez ten czas. Kolezance koordynatorka powiedziala ze to sa ich zasady ze musi palcic za domek, dla mnie to jest lamanie zasad i nieuczciwe takze czasami zastanawiam sie czym sie kieruja osoby ktore pracuja w goodmorning i czemu mydla ludzia oczy mowiac w ten sposob bo jak na razie z tego co wnioskuje to oni lamia zasady i jezeli oni nie przestrzegaja zasad sami ktore sa w umowie to raczej nie sa dobra zaufana firma. To moja opinia

oszukana/y

JANEK

Wybierasz się do pracy za granicę OSTRZEŻENIE nigdy przez firmę Goodmorning BO ZOSTANIESZ OSZUKANY.

MMG 123

OSTRZEŻENIA PRZED FIRMĄ GODMOORING.!!!!!!!!!!!!!!! ZWRACAM SIĘ DO WSZYSTKICH Z OSTRZEŻENIEM PRZED TĄ AGENCJĄ PRACY CZYTAJCIE DOKŁADNIE NEGATYWNE OPINIE , BO TO JEST PRAWDA NATOMIAST CI CO CHWALĄ TĄ AGENCJĘ TO PRACOWNICY KTÓRZY ZARABIAJĄ NA NIEWOLNICTWIE.

Ja

Bylam kiedys przez to biuro w NL co prawda musialam zjechac po 3tyg ( sprawy rodzinne) i takze czytalam komentarze dodane o tej firmie byly tez zle ale postanowilam sprobowac i o dziwo bylo dobrze pracowalam cale 3tyg mieszkalismy w domku 8os pokoj po 2 os dom byl duzy do pracy rowerem nie bylo to daleko. Kiedy wrocilam do domu otrzymalam pieniadze na konto ktore zarobilam. Teraz postanowilam zlozyc dokumenty ale teraz te komentarze przerazaja mnie jeszcze bardziej co tam sie dzieje. Kiedys bylam w lepszej sytuacji zeby wyjechac nie mialam rodziny wiec moglam probowac teraz musze zarobic a nie siedziec jak to opisujecie.Czy ktos moze napisac czy juz nie ma prywatnych domkow tylko te hotele? Naprawde jak bylam wtedy bylo super tam moze bylam zbyt krotko i wszystko by sie zmienilo pozniej. A dodam ze zadnej kary nie dostalam za to ze zjechalam a mialam byc tam minimum 3mies. Prosze o pomoc.

Robert

Jesteście przekonani, że o EXotic Green (Goodmorning) nie można napisać nic pozytywnego? Może są jakieś sprawy, które można poprawić i praca z agencja byłaby możliwa? Tam pracują również ludzie, może ktoś czegoś nie dopilnował i zrobił się problem dla pracowników.

Partulak

Nie piszcie bajek, chyba każdy umie czytać swoje dokumenty. Tego się trzymamy i po co to narzekanie?

sprawiedliwy

Madrzy korzystaja z tego: http://wholandii.pl/praca-w-holandii/prawa-pracownicze/zwiazki-zawodowe

Sztorm

Robcio

@Robcio 31.08.2017 22:58
Niestety nie ma idealnych agencji. Czasami trafi się coś gorszego i ludzie mają słuszne pretensje, takie życie....

Ale powinien być na takie agencje bat, żeby wypłacili ludziom odszkodowanie za okradzenie z możliwości zarobku.

Kaliber

Koordynatorzy nie dają potwierdzenie szczególnie Izabela Ale na nią już przyszedł moment...tylko najdzie okazja A już prawie jest .my sobie z nią pogadamy...myśli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze kim jest?to jej pokażemy jej czas dobiegł końca!!

Paweł

Szukałem dobrej agencji i wyszło , że EXotic Green (Goodmorning) ma dobrą opinię wśród pracowników!

malina

A mi tam się dobrze pracowało. Byłam tylko na wakacje, ale chcieli żebym została. Wystarczy tylko chcieć pracować bo postawa większości pracowników jest masakryczna... Wieczne balangi, chodzą na kacu do pracy jak im sie chce a jak nie chcą to nie idą. A potem sie dziwić że lecą zwolnienia.

Alicja

Czy wyjeżdżając do pracy za granicę możemy liczyć na doszkalające kursy językowe oferowane przez pracodawcę? Bardzo często bariera językowa jest przeszkodą w podjęciu pracy poza granicami Polski. Dodatkowe lekcje języka będą na pewno przydatne dla osób nie czujących się komfortowo w komunikacji z innymi pracownikami czy obywatelami kraju, w którym przyszło im pracować. Jak sytuacja wygląda w EXotic Green (Goodmorning)?

ja

Agencja powinna dawac szanse ludziom na prace i zarobek. Jezeli od kilku lat pojawiaja sie podobne komentarze, to chyba znaczy, ze agencja nie wyciaga wnioskow, nie uczy sie na bledach, zeby cokolwiek polepszyc. A moze agencja wcale nie chce sie polepszac, tylko jak najwiecej zarobic?

Piotr

Czasami nieudany wyjazd za pracą za granicę powoduje, że obwiniamy agencję i dopatrujemy się różnych kombinacji. Życie pokazuje, że czasami coś nawet najlepszym nie uda się tak jak planowali. To nie znaczy, że jest to działanie celowe, sądzę ,że agencja mogłaby dużo stracić.

@Piotr 15.08.2017 13:20

Drogi Piotrze. Agencja na tym nie traci. Po prostu robi duży przemiał.

irek

Goodmorning zeruje na naiwnosci ludzkiej. Gdyby agencja byla zla to by juz jej nie bylo... nie do konca. Placa kary, za oszustwa. Szukaja z pomoca specjalnie zatrudnianych osob sposobow by jak najwiecej z ludzi wyciagnac, oczywiscie "zgodnie z prawem"... Gdyby wszyscy wiedzieli jakie maja prawa i sie ich domagali za pomoca zwiazkow zawodowych, dosyc preznie prosperujacych, to Goodmorning juz dawno by nie bylo. Jasne ze najwiecej zlych komentarzy wstawiaja lewusy, co wylecieli za picie, cpanie lub obijanie sie w pracy. Ale o Goodmorning musi wiedziec jedno - to agencja, ktora zeby istniec, musi realizowac zamowienia na ludzi za kazda cene, a zwykle cene ludzkiej naiwnosci. Co roku w okresie wakacji potrzebuja po 100 osob na likwdacje szklarni. Musza ich wyslac bo do klienta wejdzie konkurencja. Obiecuja wiec ze praca niewiadomo jaka i bonusy itd. te 100 osob ma w praktyce prace na tydzien. Potem okolo 30 zostaje w domu i kolejny (drugi ttydzien - tez niepelny) pracuje ok 70 osob. po czym 50% konczy kariere. zostaje 30 w pracy na kolejny tydzien poczym jest koniec pracy. W miedzyczasie na male, inne zamowienia, Goodmorning potwierdza kolejne osoby. po jakis 3 tyg maja ponad 120 osob w domu bez pracy i bez zamowien. Poniewaz 120 oso korzysta z pradu, gazu itd...to wszystko kosztuje, wiec najlepiej polowy sie pozbyc.. i tak sie dzieje. co lepsi albo po ukladach cos tam dostana na 3/4 dni w tyg a reszta posiedzi i zjedzie... Zycie. ale kazdy chce zarobic na wakacje wiec kusi sie na oferte bez jezyka i prawa jazdy... Padlo pytanie, dlaczego nie podpisujemy sie z nazwiska pod negatywnymi komentarzami? A dlacze Panie w Zlotowie nie przedstawiaja sie z nazwiska, podczas rozmowy z kandydatami? odpowiem. zeby nie bylo roszczen bezposrednich za opowiadanie bzdur podczas rekrutacji... potem po przyjezdzie do NL jak sie okazuje ze pakowanie ciastek staje sie zrywaniem pomidorow nik nic nie wie i nie wiadomo do kogo miec pretensje i jak sie nazywa osoba co opowiadala tak pieknie o pracy, zarobkach i zakwaterowaniu. zacznijcie myslec, zanim zapozyczycie sie by wyjechac do pracy z Goodmorning.

Klaudiusz

Bardzo różne opinie i trudno wyciągnąć jednoznaczne wnioski. Ale ktoś napisał coś rozsądnego, że gdyby agencja była zła to już dawno by jej nie było. Myślę, że ludzie jadą za granicę z nastawieniem, że tam jest spoko praca.

Iwo

Tak czytam te kometarze i widze ze od lat tam sie nic nie zmienilo takie dziadostwo bylo kilka lat temu i jest dalej co to za firmy ze w nl nie ma na nich paragrafu od 3 lat czekam hehe az mi wyplaca zalegle pieniadze za 3 tygodnie zapierniczania na szklarni polacy ktozy siedza tam w biurach jako menagreowie badz opiekunowie sprzedali sie za euro i gnoja ludzi slabszych ktozy chca zarobic a Tomek dziwie sie ze on tam jeszcze jest ladnie musial w d..wejsc holendrowi ze przydupas tam jeszcze jest takich ktorzy sie za euro sprzedali i robia z siebie wielkich holendrow jest duzo ale kiedys i na nich czas przyjdzie holandia wieczna dla nich nie bedzie bo wkoncu zatrudni sie ktos mlodszy i madrzejszy i takie os.jak np. Tomek czy nawet panie opiekunki heh na ktore niie mozna liczyc kiedy sa pitrzebne czas przyjdzie i zostana zdegradowane ze swoich stanowisk i ktos nimi bedzie pmiatal tak jak oni teraz robia polki sprzedaly sie holendra jak zdz.....dla nazwiska i pieniedzy

Piotr

Nie widziałem aktualnych ofert pracy, czyżby agencja nic nie miała? Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie szukać?

podróżnik

Dlaczego się nie podpisujecie z IMIENIA I NAZWISKA ???pod negatywnymi wypowiedziami ? jakby GOODMORNING NIE BYŁO SUPER - to już dawno by tej agencji nie było !!!!

OBYWATEL

Każdy KOMPUTER ma swój IP !!!! Zniesławienie lub pomówienie to przestępstwo !!! Pomówienie innej osoby, grupy osób, osoby prawnej (na przykład jakiejś firmy) czy instytucji o postępowanie lub przymioty, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej albo narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, jest przestępstwem wymienionym w art. 212 Kodeksu karnego.

@OBYWATEL 02.08.2017 07:53

Powiedzenie prawdy nie jest pomówieniem. Zresztą masa ludzi potwierdzi negatywne opinie. I przy badaniu wariografem wyszłoby, że mówią prawdę. Jak firma nie potrafi zapewnić pracy to niech się za to nie bierze. Firma postępująca uczciwie nie musi się obawiać o straty z powodu złych opinii, bo takowych nie będzie, bo uczciwie będzie traktować swoich klientów.

Palestra

Jeśli ktoś chce podjąć pracę za granicą to powinien być świadomy,że nie będzie lekko. Za wszystko trzeba płacić ale myślę, że jak się dobrze pracuje to zawsze jest ok

Tom

Nie polecam agencji tragedia oszusci i nic wiecej.

Nowy

Witam Wszystkich. mam jedno pytanie, ponieważ ta agencja Goodmorning dzwoniła do mnie z oferta pracy na szklarni i opłata bedzie wynosiła za mieszkanie 97e i 22 za ubezpieczenie. Czy to jest dobra suma bo mi sie wydaje ze trochę za duza. A ja bym miał gdzieś 9.50e Brutto (8.20e). Boje sie zeby mnie w konia nie zrobili.

Nowy

Paulina

Czy EXotic Green ma jakieś aktualne ofert pracy za granicą? Czy mają coś dla kobiet? Szukam agencji z którą wyjazd będzie spoko i słyszałam sporo dobrego . Może mi ktoś podpowiedzieć kiilka informacji?

obywatel

Zniesławienie lub pomówienie to przestępstwo Pomówienie innej osoby, grupy osób, osoby prawnej (na przykład jakiejś firmy) czy instytucji o postępowanie lub przymioty, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej albo narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, jest przestępstwem wymienionym w art. 212 Kodeksu karnego. IP komputera - to skrót od angielskich słów Internet Protocol. Jest to protokół komunikacyjny, zwany czasem "dowodem osobistym" komputera, który można namierzyć ! Przestępstwo zniesławienia podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jeżeli jednak sprawca dopuści się pomówienia za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. W razie skazania za przestępstwo pomówienia sąd może też (obok kary grzywny, pozbawienia lub ograniczenia wolności) orzec nawiązkę finansową.

@obywatel 22.07.2017 17:57

Baju baj panie obywatel.

Piotr

Niektórym zawiść przesłania wszystko!. Nawet mozliwości legalnego wyjazdu i pracy do innych krajów .

Leszek

EXotic Green potrzebuje pracowników do Holandii, o jaką robotę chodzi?

Pawelec

Jakich pracowników do Holandii poszukuje Exotic? Może ktoś wie i mógłby coś napisać? Czy warto wyjeżdżać i na co trzeba zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy? Jak stoi sprawa mieszkań na miejscu?Dzięki

Q
@Pawelec 29.06.2017 11:47

Witam. Ktoś wie z autopsji jak praca na wózkach? Podstawę mam mieć 10.10e i minimum 40h/week. Często jest możliwość nadgodziny? A i jeszcze jeśli ktoś się orientuje jak wyglądają te wyższe stawki na wozkach i ile mniej-więcej po odliczeniu mieszkania zostanie na rękę za 40-50h? Tak pi razy oko niech ktoś kto pracuje się wypowiedzi... Z góry dzieki

SzuszU

Każdy jak wiadomo ma swoją opinie staram sie to wszystko jakoś wypośrodkować bo wiadomo ze każdy ma inne mniemanie o tym co zastanie. Zastanawiam się nad wyjazdem z tą agencją . Czy ktoś może tak konkretnie mi powiedzieć czy warto czy nie ?

Puszek

Smutna jest ta opinia ale jakże prawdziwa. Jeździłem już za pośrednictwem EXotic Green i wiem jak było. Jedni jadą i ciężko pracują a inni balują i maja kłopoty, tam się nikt nie pieści z takimi.

Puszek

Myślę, że niektórzy celowo wprowadzaj w ład innych? Najlepiej dowiedzieć się wszystkiego w firmie.

Kimboldt
@Puszek 18.06.2017 15:39

Puszek - w firmie to ci powiedzą to co ty masz usłyszeć. A co się dzieje po twoim przyjeździe to inna bajka. Biuro zawsze będzie kłamać na swoją korzyść. Mam nadzieję tylko że skończy się to Eldorado takich KonzentrazionsLager'ow jak Goodmornin jak unię diabli wezmą.

popek

Ludzie 300 euro za tydzień?? jakieś jaja.ta firma jawnie okrada ludzi i pewnie zakwaterowanie za swoje i dojazd?W niemczech na budowie jako zwykły pomocnik miałem 10 euro na h.10h pracy i stówka za dzień a nie 300 za tydzień.nie dajcie się oszukać.uwarzajcie też na firme searchwork ze złotowa oszuści.1000 euro i za swoje nocleg.To w polsce te 3 tysie się zarobi

Alicja

@Puszek więcej na ten temat możesz dowiedzieć się na stronie internetowej EXotic Green (Goodmorning), gdzie można zarejestrować swoje CV: https://www.goodmorning.eu/pl/kandydaci/twoje-cv/

Puszek

Fajnie, że EXotic Green ma taką ofertę pracy. Jak ludzie szukają pracy żeby dobrze zarobić to jest z czego wybierać.

Do Holandii

Czy wybiera się ktoś w maju??

Daniel
@Do Holandii 14.05.2017 18:59
Czy wybiera się ktoś w maju??

Tak jest ja jadę :) jak coś pisz "cherrykokolino@gmail.com"

Zostaw opinię o EXotic Green (Goodmorning) - Złotów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EXotic Green (Goodmorning)