Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

Manjakos

Witam Napiszę tak Agencja ani dobra ani zła lokacje jak się trafi czasami dramat co człowiekowi nieraz się w głowie nie mieści ale są i lokacje gdzie naprawdę fajnie się mieszka ale przestrzegam potencjalnych kierowców którzy są zadowoleni że firma dała im auto 9,5 km na tydzień to jakieś żarty przy sklepie spożywczym który się znajduje ( nie każda lokacja ) 5 km od zakwaterowania to jeden kurs tam i spowrotem i limit już jest przewalony i kary agencja to wręcz uwielbia.Koordynatora poznałem faktycznie jednego godnego uwagi w miarę możliwości pomagał mi jak umiał i raczej się na nim niezawiodłem (Pozdrawiam Filipie) reszta koordynatorów szkoda gadać kręcą mataczą aż czasami sami się w swoich kłamstwach gubią.Dużo by jeszcze pisać ale szkoda mi czasu i chęci Pozdrawiam Wszystkich

Kamil

Czy jest jescze praca w goodmorning i czy jest aż tak źle z współlokatorami?

Daga

Witam wszystkich proszę o jakieś namiary na normalną agencję pracy o ile taka istnieje. W sierpniu mam zamiar wyjechać lecz po przeczytaniu tych opini zastanawiam się. Dziękuję ????

Mała2

Najgorsza agencja jaką istnieje sami (usunięte przez administratora) nie pracujesz A oni zabierają po 200 euro to jest chore zamiast wypłat dostajesz śmieszne pieniadze A obiecują złote góry warunki lepiej nie komentować sami c(usunięte przez administratora). Lepiej omijać tych (usunięte przez administratora) szerokim łukiem łazienka i kuchnia na 6 osób masakra(usunięte przez administratora)totalne.(usunięte przez administratora) koordynatorzy lepiej nie mówić pytasz coś śmieją sienprosto e twarz i mają (usunięte przez administratora) zeroo pomocy. !!!

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
Pracownica produkcji

Witam. Czytając wszystkie wasze opinie, aż mnie skręca... Przyjechałam tutaj w maju zeszłego roku, pracuję do tej pory i nie mam żadnych zastrzeżeń. Tyle ludzi się tutaj przewinęło, którzy nie przetrwali pierwszego weekednu po zaliczce, bo zalali robaka i zaczęli (usunięte przez administratora) głupoty. Potem płacz, że zostali wyrzuceni. Tyle ludzi, którzy przyszli pierwszy dzień do pracy i musieli stać 7 godzin przy lince, był płacz że praca za ciężka. No proszę was..... Portugalska kierowniczka za każdym razem narzekała, że ludzie stoją i płaczą bo muszą np. ważyć pomidory i że to dla nich taka ciężka praca. Jeśli wykazujesz jakiekolwiek chęci to można szybko awansować i liczyć na podwyżki. Ja w tym momencie uzyskałam 5 podwyżkę. 2 podwyżki od agencji, 2 podwyżki od firmy i ostatnio jedną od Państwa bo podnieśli najniższą krajową. Idąc dalej odnośnie zakwaterowania. Zgodzę się, że w jednym przypadku zakwaterowanie było dość kiepskie, mam tu na myśli Hoeven. Aczkolwiek po przenosinach na inną lokację jestem wręcz zachwycona. Z osób które zostały po zakończeniu sezonu stworzyła się naprawdę zgrana ekipa. Nie mogę na nic narzekać naprawdę. W pokoju TV, Lodówka, czajnik, łazienka i naprawdę sporo przestrzeni a otwierając balkon mamy całkiem fajny taras i korty do tenisa ziemnego. Nie zgodzę się z ludźmi odnośnie tego, że firma nie wypłaca wszystkich pieniędzy. Osoba, która robi rozlicza godziny w firmie sprawdzała moje solarisy i wszystko się zgadzało... Dla nowych lub potencjalnych pracowników : Nie czytajcie opinii tych naćpanych alkoholików bo nic wam to nie da. Śmiało przyjeżdżajcie. Koordynatorzy są spoko, kontakt jest cały czas. Czasem nie mają czasu odpisać jak zacznie pisać parę osób ale wszystko ogarniają. Chcesz coś ? Śmiało piszesz i masz.

Negatyw
@Pracownica produkcji

Jakoś nie jestem "naćpanym alkoholikiem" i moja opinia na temat tego całego biura jest negatywna, kiedy masz problem i na odcinku wypłaty jest błąd nagle koordynator nie odpisuje na sms i nie odbiera telefonu to chyba nie jest normalne zachowanie. Jest wiele mniejszych i lepszych biur pracy w nl niż to (usunięte przez administratora)

@Negatyw

A gdzie pracowałeś i kto był twoim koordynatorem?

@Pracownica produkcji

Pieprzysz głupity. Znowu podstawiona z biura. Teraz pracuję w konkretnym biurze. Zakwaterowanie 85e,10e po odliczniu wszystkich kosztów wychodzi mi na ręke. Przepracuje 40h,ma 400e. Wypłata po tygodniu we wtorek. Tu się wszystko zgadza bez łachy,a w Goodmorning? Hahaha 7e na ręke,wszystko pokorojone i pokoje 3 osobowe. Hahaha. Pewnie pracujcie tam jak jelenie.

Teodor
@Adi86

Jeśli mowa o portugalskiej kierownicze i pracy na przyprawach w okolicy gorinchem (byłem 3 tyg temu)to tam Tylko jedna polka jest a jak przyjadą Polacy to na dzień góra dwa którzy stali sie ofiarami rotacji,dziwi mnie który pracodawca z takim biurem może chcieć cokolwiek podpisać

Maciej
@Adi86

A jaka agencje pracy polecasz?

Nieznajomy.
@Adi86

Witam. Mógłbyś podać jakiś kontakt do Siebie ? Wraz z koleżanką chcemy wyjechać do Holandi ale szukamy czegoś w 100% sprawdzonego.

Konrad

Z całego serca nie polecam firmy goodmorning w pracy jak i na lokacji jest prowadzony (usunięte przez administratora)dyskryminacja nakazy zakazy lokacje mają 10 km od sklepu lokacja przy Belgii. Zero kontaktu z firmą i z koordynatorami. Jeśli macie okazję pracować w tej agencji to za wszelką cenę ją unikajcie

Witam chciałbym kilka zdań o tej agencji napisać ,jestem osobą pracowitą przyjechałem tu zarobić odłożyć i wgl Ale gdy agencja cię wypiernicza 100 km od miejsca zamieszkania do pracy w jedną stronę dziennie pracuje się po 10 Godz o 4 wstajesz i o 19 jesteś spowrotem na hotelu z szklarni to jest to męczące ,brak organizacji w agencji przeprowadzke miałem mieć czekam na kierowcę i nagle się dowiaduje jak już spakowany jestem ze miejsca tam nie ma i mam się znowu wypakować dawaja Polaków z Bułgarami do Studia dwa pokoje jedna łazienka wspólna i kuchnia też wspólna logiczne że się nie dogadamy ,Szczerze jedna z najgorszych agencji które widziałem Można tu wiele więcej napisać ale to by brakło tekstu ,agencja też nie wymaga niekaralności ,to też możecie sobie odpowiedzieć sami jakich ludzi tu biorą A co do wypłat to pierwszy raz też widzę że agencja wypłaca tygodniówkę po 3 tygodniach w piątek i to jeszcze odciągają za wszystko ,hotel itp zostaje potem 150 euro po 3 tygodniach zapierdalania to już wgl cyrk na kółkach W Holandii jest jest bardzo dużo agencji ale idźcie tam gdzie jest porządek ,agencja która jest w miarę ogarnięta

Prawdę mowi kolega... Ten co miał 100 kilometrów do pracy... Pięknie wygląda jak jeszcze jesteś w Polsce te panie z biura potrafią zamydlić oczy. Kto mieszkał na hotelu chyba miał szczęście, ja w ciągu dwóch miesięcy byłem na dwóch hotelach i domku, jak można nazwać to domkiem. Szkoda gadać!!! Jeszcze korwy kasują ponad 100 euro za tydzień

Dew

Zaświadczenie o niekaralności to też jeden z punktów loterii który ma Cie z reguły zachęcić do wyjazdu i padło na Ciebie,ode mnie też carierre chciało a zaświadczenia jak nie było tak nie ma a już faza B

Goska

Jak czytam te wszystkie opinie na temat agencji to żaglowe się łapie ludzie czego wy oczekujecie że miliony będziecie zarabiać prze stańcie tyle pić brać narkotyki po prostu imprezować i zadajcie sobie pytanie po co wy tu tak naprawdę jesteście bo jak tylko dla zabicia czasu i imprez wrażeń to dajcie miejsce innym którzy chcą pracować i przyjechali tam po to ja pracowałam przez tą agencje i wypłaty były na czas mieszkanie bardzo ładne i teraz jadę po przerwie kolejny raz jak ktoś chce pracować i nie imprezuje to kasę będzie miał a co czytam opinie to nikomu agencje się żadne nie podobają to szukajcie sobie pracy sami życzę powodzenia

Dominik
@Goska

Tak a Ty Małorzato aby nie w Delft ????

Wiktoria
@Goska

A skąd ty wiesz kto ile imprezuje?

Dew
@Goska

Oj Gośka Gośka widocznie nie wszyscy są aż tak bardzo (usunięte przez administratora) i urywać się tysiące kilometrów żeby cokolwiek zyskać haha praca to jedno godziny godziwy zarobek w porządku ale bycie posłusznym psem organizowanym na rotacje w pracy która odbywa sie 4 dni w tygodniu w dodatku 2 zakłady pracy i siedzenie w niepewności na jakimś polu położonym 5 km od zakupów pierwszej potrzeby gdyż autem też musisz utrzymywać sie w linii prostej pod groźba kary to już wiele wyjaśnia jeśli ktoś by sie zastanawiał dlaczego im nie na reke jest za bardzo przyjazd prywatnym samochodem (kiedyś przyjeżdżając do nl pomieszali mi z ofertą byłem jeszcze tego dnia w następnej)wlasni rodacy Cie poniewierają a Ty im jeszcze przyklaskukesz (usunięte przez administratora)

Prawda

Jak dbasz tak masz jak wolisz ćpać niż zarabiać czyja to wina jestem 3 miesiące w tej agencji i jest mi dobrze pomogli mi założyć konto w Holandii . Jak jesteś (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie oczekuj że ludzie będę inni szanuj będziesz szanowany zarabiam w good mornig 350 -500 e tygodniowo pracuję 7 dni w tygodniu i mam dwa dni wolnego ludzie miejcie swoje głowy pracujesz masz jak się bawisz to nie masz ja polecam agecje jest to agencja dla ludzi którzy chcą zarobić a nie wyjeżdżają ćpać i się bawić

RolandMcdonald
@Prawda

500 E tygodniowo nie rozśmieszaj mnie. Pracowałem tam pół roku, 5 albo 6 dni w tygodniu, największa tygodniówka jaką wziąłem to 235 euro. Czasem nawet 200 euro nie było. Więc przestańcie pisać takie bajki. To pewnie ci z tej firmy piszą bo coraz mniej chętnych jest. Nikt nie będzie pracował za pół darmo i mieszkał jak szczur w jakiejś klitce z dala od wszelakiej cywilizacji i sklepów.

Kami
@Prawda

Widocznie masz farta i trafiłeś z normalnymi ludźmi na domek. Mnie ukradli zegarek i bluzkę, który kosztował kilkaset złotych, a w robocie się nie zwróciło. Poza tym koordynatorzy są aroganccy i np. jak poprosiłam o powtórzenie, co facet do mnie mówi, a mówił po angielsku, to powiedział, że się nie będzie powtarzał

@Prawda

Goodmorning to firma która okrada Polaków ile może. Wraz z narzeczoną nie otrzymaliśmy ani ostatniej tygodniowej ani pieniędzy wakacyjnych i urlopowych i wiem że takich przypadków jest mnóstwo .Wszystkie pozytywne opinie nie są prawdziwe mają na celu wprowadzać w błąd potencjalnego pracownika który chciałby zaryzykować. A jedyna6 obrona biura jest nazywanie wszystkich poszkodowanych ćpunami i alkoholikami którzy nie chcieli pracować. Taka fama wprowadzania w błąd jest skuteczna bo sam się kiedyś na to nabrałem .

@Prawda

Zależy na kogo na domku trafisz. Trafiłam na babę, niejaką Kasie, która robiła aferę o wszystko, i chlubila się tym ile to osob ona już wyrzuciła z tego domku i sprawila, że albo się przeniesli, albo wyjechali karnie do Polski (socjopatka) nie dało się z nią dogadać, bo próbowałam, tj. Jak zapytałam, czy w ten weekend mam posprzątać, to powiedziała, że nie, bo ona posprząta, a później miała pretensje, że nie posprzątałam. Ponieważ po pracy chce odpocząć, a nie uzerac się z (usunięte przez administratora) zolza, zmienić domku się nie dało, dogadać się z Kaśka się nie dało. Jak powiedziałam koordynatorowi, że w tym wypadku to chcę rozwiązać umowę i wracać, to powiedział, że wiąże mnie umowa, a ponieważ balam się kar umownych, wydawało mi się, że znalazłam się w sytuacji bez wyjścia i doszłam do wniosku, że trzeba zrobić taką aferę, że sami mnie wyrzuca i wyrzucili :) następnego dnia. Poza tym na inbej miejscowce. Ukradziono mi drogi szwajcarski zegarek, a koordynator nie zrobił nic, żeby mi pomóc zgłosić to na policję. Poza tym obsluga hitelu wchodzi do pokoju kiedy chce i grzebie w rzeczach podobno w poszukiwaniu narkotyków, nie żebym miała jakieś narkotyki, ale sobie nue życzę, żeby ktoś dotykal moich rzeczy, bielizny itp.

Anetka
@Prawda

Dobry żart napisz jeszcze że super kordynatorzy, Kto Ci płaci za taka nie prwde

Wiola
@Ewa

Grzebią a nie daj boże niech ktoś cię sprzeda że masz te narkotyki kupisz ci taki zrobią że nawet chusteczki nawilżające nie otwarte rozpierdolą po pokoju bo przecież tam dragi mogły być, osobiście pracowałam pół roku przez ta agencje, było ok aż pewnego razu wracamy a pokój rozwalony do góry nogami 5 minut później zadzwonił koordynator że znaleźli i nas narkotyki(3gram zioła) i mamy 24 godziny żeby się wyniesc

Jurek
@Prawda

Co ma bawienie się do nie płacenia i kręcenia Solarisow?

Pracownica Produkcji
@RolandMcdonald

235 euro ? :D:D:D:D Dobry kawał :D ja tu pracuję już jakiś czas i mniej niż 350 € jeszcze nie miałam.

Rafco
@Prawda

Bla bla bla albo pisze to pani która organizuje prace która łaskawie mi zaproponowała 3 dni po moim zwolnieniu (bo tak sie szasta ludźmi 4 dni w tygodniu i zmiany miejsc pracy) albo szczęśliwy traf którego szczyt ambicji to 320 euro byłem tam 1,5 tygodnia i powiem Ci że niezależnie od tego które biuro mniej wali a które więcej nigdy więcej pracy bez języka był to pierwszy i ostatni raz ,A co do twojego argumentu których lata mnóstwo po internecie to owszem chciałem pracować a kończyło sie to tak że z braku zajęcia i nacisku psychicznego zacząłem konsumować towar od tych lokalnych (usunięte przez administratora)którzy ta prace stała mieli i chodzili,to kto jest w końcu tym złym?

Tymo.m886@gmail.com

Witam chciałbym się zapytać o warunki hotelu i pracy

Człowiek

Też jutro mam wyjazd i również zaproponowala ofertę na sortownie, ale jest ale zaznaczała że nie chce mieszkać a terenie Belgii brali to pod uwagę a okazało się że mnie tam dadzą ..

Homosapiens
@Człowiek

A skąd wyjeżdzasz i o jakiej godzinie?

Człowiek

Planuje jechać przez tą agencje,mam pytanie widziałam że mają zakwaterowanie na "Hoeven viila park" ???? czy ktoś może powiedzieć z ludzi kto tam mieszka przy czym pracują? Zależy mi tam mieszkać.

@Człowiek

Na Hoeven? Przecież to ich chyba najgorsze zakwaterowanie. Zadupie,złe warunki i (usunięte przez administratora) Robota na sortowaniach warzyw i owoców z wiekszością rumunów i brak godzin. Radze szukać coś lepszego.

@Adi86

okej, czyli to masz przetestowane? a inne lokalizacje, żeby ewentualnie poradzić? co do tych warunków, które przytaczasz to po powrocie daje się agencji jakiś feedback z wyjazdu by wiedzieli mniej więcej czy dana lokalizacja jest ok czy też nie?

Pracownica
@Adi86

Na Hoeven masz dwie lokacje. Pierwsza to Olmen i tu się zgodzę, meliniarnia i najgorsi ludzie tam mieszkają. Oraz Villa Park gdzie warunki podobno są o wiele lepsze. Retie to jest totalny dramat jeśli chodzi o pokoje, internet ( a raczej jego brak) oraz ludzi. Jest parę normalnych osób z którymi można spędzić fajnie wolny czas. Ja nie wiem gdzie Ty masz Rumunów na scherpenie. Godziny też są więc nie wiem gdzie widzisz brak godzin.

Kiara

Czy ktoś wie , jak na dzień dzisiejszy wygląda praca w Son i związane z tym zakwaterowanie ?

kk

Fatalna organizajca, marnowanie czasu, złe planowanie transportu: dwie godziny codziennie w plecy! oprócz dojazdu! Dwa tygodnie pracy – 5 przeprowadzek!

Mała Mi
@kk

Ja z partnerem pracowaliśmy na firmie dwa miesiące. W piątek dostaliśmy informację że od wtorku będziemy pracować gdzie indziej.

W.

Dlaczego ignorujecie pracowników i obiecujecie nie wiadomo co a po przyjeździe na podana lokalizacje nie macie przygotowanego pokoju do tego beż wcześniejszej informacji zmieniacie pracę twierdząc że na poprzednia nie szukają ludzi . Nie polecam tego miejsca najgorsza agencja . Trzeba czekać nie wiadomo ile na auto które zawiezie na kolejną lokalizacje co wogule nie było w temacie . Dramat

@W.

sama teraz jestem ciekawa tego tematu, jak często ma to miejsce? czy to błędy komunikacyjne związane z kontaktem z innymi firmami? a agencja ostatecznie w jaki sposób zarabia za obsługę? na którym ewentualnym etapie?

@Irena

Agencja ta zarabia na każdym etapie na pracowniku,od samego początku ???? sprowadzenie pracownika,opłaty opóźnione o 3 tygodnie,kary finansowe za jakieś bzdury,kaucje,transport do pracy,kary dla kierowców,ZAKWATEROWANIE! Nielegalnie przepełnione pokoje,najwyższe ceny za łóżko jakie spotkałem,zgubienie karty na hotelu 25e,a one są chyba prawie za darmo tak naprawde. Cały czas pomyłki na solarisach,mi przytrafiły się zaginione godziny wakacyjne,dziwnie małe dodatki ET,dziwne koszta i kary.

Powiem tak, przyjmując się do pracy w GM też czytałem te wszystkie opinie, które jednak mijają się sporo z prawdą. Pracuję już przed GM 9 miesięcy, przeprowadzki miałem tylko dwie, ale tylko z racji tego że jestem kierowcą a ich brak. Pieniądze zawsze na czas i zawsze się zgadzają z ilością przepracowanych godzin. Ekipa w pracy jak najbardziej na plus, praca również. Możliwość szybkiego awansu na wyższe stanowisko. W ciągu czasu przepracowanego 5 podwyżek więc nie wiem czy to tak źle. Serdecznie wszystkim polecam. Jeśli będziesz potrzebować więcej informacji to napisz w odpowiedzi numer (usunięte przez administratora) lub e-mail a na pewno odpowiem na wszystkie pytania.

Bogdan

Na stronie firmy nie wyświetlają się żadne oferty pracy. Zapytam więc tu, jaki jest system pracy, po jakim czasie jest zjazd do kraju i jaka stawka dla kierowcy? Byłoby też dobrze gdybyś powiedział, jak duże trzeba mieć doświadczenie by przejść rekrutację?

@Bogdan

Nie możesz pracować tylko i wyłącznie jako kierowca. Ja pracuję na produkcji i mam auto służbowe ponieważ parę osób ze mną dojeżdża. Zjeżdżasz sobie do Polski jak tylko pracodawca wyrazi zgodę. Ja z racji pewnych załatwień byłem w przeciągu dwóch miesięcy dwa razy i nie było problemu z wolnym. Żadnego doświadczenia nie musisz mieć, ale warto jakiekolwiek mieć no i fajnie jakbyś znał język.

Mała mi

Czy możesz coś więcej napisać,bo się wybieram przez to biuro do pracy i po przeczytaniu tego wszystkiego ciężko się zastanawiam co zrobić

polaco
@Mała mi

nie polecam wszystko zależy gdzie trafisz , możesz trafić dobrze przykład pakowanie boczków i kwaterunek w nowym hotelu w belgi lub szklarnie i kwaterunek na patusie hooven masakra . Jeżeli oferują zarobek poniżej 400 euro netto po wszystkich odliczeniach to trzeba szukać czegoś innego .

Nie polecam żadnej lokalizacji. Ignorują unikają odpowiedzi , robią to co chcą i przezucaja ludzi jak (usunięte przez administratora) ta agencja dawno powinna być zamknięta

Her Her

Nie wiem jak jest tam z pracą, godzinami itp ale mogę coś napisać o zakwaterowaniu w Stella Maris. Zależy jak trafisz. Albo trafisz zajeb**cie albo tak tragicznie, że uciekniesz z tamtad. Przyjechałam z partnerem tam na zakwaterowanie w Stella Maris. Pan z recepcji Dał nam klucze, poszedł nawet z nami nas zaprowadzić. Wchodzimy... Smród w całym pomieszczeniu, otwieramy pokój... 2m/2m dosłownie!!! Szafa się nie otwierała, bo było za ciasno. Tak jak by zrobili z pokoju jednoosobowego, dwuosobowy, wstawiając łóżko więcej i pyk... Pokój dla pary. Pan z recepcji "trochę ciasno" TROCHĘ? I ja mam płacić za to z chłopakiem łącznie 214e/tydzień??? Druga sprawa, ten hotel był z parą Rumunów, kuchnia i łazienka wspólna. Mówiłam od razu... Nie mam zamiaru sprzątać po nikim, bo nie jestem sprzątaczka... A tu jeszcze Rumuni, jak coś gotowali to się wyjść z tej klitki nie dało, tak śmierdziało... Non stop zajęta przez nich kuchnia i łazienka. (Mam zdjęcia zakwaterowania jak by ktoś chciał zobaczyć) Ja wiem .. że się nie jedzenie do Holandii żeby siedzieć w luksusowym hotelu tylko pracować.. ale nie przesadzajmy, ten pokój był może dla naiwnych studentów, którzy przyjechali na wakacje zarobić i więcej nie wrócić, ale nie my, my przejechaliśmy na STAŁE a nie na chwilę. Posiedzieliśmy 2 dni aż znaleźliśmy nowa pracę i uciekliśmy... Ze strony zakwaterowania nie polecam, tyle lat wyjeżdżam do Holandii ale takiego pokoju w ŻYCIU nie widziałam.

Pracowałam

Potwierdzam!

Wiktoria
@Her Her

A to nie ma możliwości wyszukania sobie kwatery na własną ręke?

Johnny
@Her Her

Witam.Moge prosić o zdjęcia tej lokalizacji?.

Magda
@Her Her

Hej. Jestem z chłopakiem w Holandii i też ciężko znaleźć pracę w miarę normalnym zakwaterowaniem. Dasz może namiary

Katarzyna
@Magda

I jak, dowiedziałeś się czegoś o sensownej robocie tam?

@Her Her

Witam mogę prosić o zdjęcia bo mam zamiar wyjechac właśnie przez tą agencje na cebulki itp. bo pilnie szukam pracy i wyjazdu kredytowanego a ta agencja akurat się składa że znajduje się nie daleko mojej miejscowości i tak z ciekawości pytam czy naprawdę jest aż tak źle do niedawna pracowałem w Niemczech ale tam się praca skończyła no pracy się nie boję ale bardziej obawiam się lokacji czy żeby mnie ktoś nie wystawił że na ulicy wyląduje a tym bardziej że jadę sam a nikogo tam nie znam w Holandii e-mail adam-rymonlipinski@wp.pl pozdrawiam albo tak jak w meilu podałem imię i nazwisko można wpisać na Facebooku prosił bym o więcej informacji.

@Katarzyna

Zapraszam na sortowanie warzyw i owoców w Eindhoven ;) zakwaterowanie (usunięte przez administratora)

Czy można więcej inf.byla bym zainteresowana. Pozdrawiam.

Dariimkk

Hej mogę poprosić o więcej informacji? Szukam czegoś sprawdzonego. Może ig? Mail?

Irena

Co z tym zakwaterowaniem, bo ukryło? Miało to mieć wydźwięk negatywny? A na sortowaniu jaka sytuacja, ilu Polaków jest mniej więcej i jak są traktowani?

Ona

Byłam w Stenbergen

Ona
@Her Her

Również byłam w Stella Maris ale w roku 2011 i wtedy było bardzo ślicznie cudownie ludzie pracujący wszyscy byli na wielkim poziomie tego ośrodka w tamtych latach nie da się określić jak było ślicznie wielki poziom mieszkalny .Ale w roku 2019 jak tam pojechałam doznałam szoku ponieważ. Tak jak Pani opisuje tragedia zyciowa (usunięte przez administratora) nie do opisania koordynatorzy nie ogarnięci pełno Rumonow oczywiscie w jednym mieszkaniu Rumun i Polak można dostać depreiasji. Ludzie którzy mają rację bytu przetrwania to tylko Ci co cpaja i chleja ludzie którzy są na poziomie są niewygodni

Dol
@Her Her

A jak było z wypowiedzeniem? Może ktoś powiedzieć czy rzeczywiście 2 tyg obowiązuje?

@Dol

nikt nie udzielił odpowiedzi więc tym bardziej mnie to zastanawia. jeśli już to wypowiedzenie z obydwu stron przysługuje, więc czy jakkolwiek warunki się zmieniają dla pracownika przez ten dalszy okres gdy zostanie ono złożone od strony firmy? kto ostatecznie częściej je składa i z jakich ewentualnych przyczyn?

Pracownica
@Irena

Jakie wypowiedzenie ???????? mówisz ze rezygnujesz i koniec pieśni. Możesz zrezygnować z dnia na dzień i tyle. Sytuacja zmienia się na fazie B czy też C. A podejrzewam że masz fazę A więc żaden okres wypowiedzenia Cię nie obejmuje..

@Pracownica

ano fakt, dzięki za info. te fazy w zasadzie chyba pierwszy raz widzę w kontekście firmy. Odniesiesz się do nich jakoś szerzej? czym konkretnie cechują się te fazy i co z nich wynika? jakie obowiązki i odpowiedzialność?

Irena

a jaka liczba osób zajmuje sie obsługą rekrutacji? i czy wiadomo ilu kandydatów średnio się zgłasza? zastanawia mnie ta sugestia co do jakiegoś skoku nad dane, po co to komu, co to wnosi do firmy? wpływa jakkolwiek na prace?

Adi86

Anonim wiesz dlaczego ściągają ludzi,a nie ma pracy? Żeby przepełnione kwatery jeszcze dobijać ludzmi i robić interes na zakwaterowniach. Na wszystkim te urwy morningowskie Cię zdzierają. Transport,zakwaterowanie,ubezpieczenie,kary bez prawa odwołania. Na wszystkim każdego tam skubią.

@Adi86

Z całym należnym szacunkiem, ale co Ty (usunięte przez administratora) że nie ma pracy ? Ja pracuję już 9 miesiąc w jednej firmie i przez ten okres nie miałam żadnego dnia wolnego, bo niby pracy nie mam. Praca jest cały czas, widocznie coś Ty jak i kolega (usunięte przez administratora), że wam podziękowali za współpracę. Ja póki co złego słowa powiedzieć nie mogę. Kasa na czas, tygodniowo 400 €, fakt że zakwaterowanie mogłoby być ciut lepsze ale mieszkało się w gorszych i to dużo gorszych warunkach. Praca jest codziennie i nie ma żadnych tekstów typu masz wolne bo nie potrzebujemy dzisiaj tylu ludzi. Dziękuję i żegnam. Robicie taki (usunięte przez administratora) na tej stronie, że to szok. A jeśli masz ochotę zapytać co ja tu robię skoro pracuję dalej w GM, to już Ci śpieszę z odpowiedzią. Otóż na e-mail przychodzą mi powiadomienia o nowej opinii. I z całym należnym szacunkiem (czyli równym 0) skończ się tu udzielać i zajmij się życiem i szukaniem innej pracy. Pozdrawiam, albo i nie....

Edward
@Pracownica produkcji

Mam do pani kilka pytań, czy nadal pani tam pracuje? Jeśli tak to gdzie i co pani robi?

@Edward

Tak nadal. W Eindhoven na sortowaniu warzyw i owoców. Praca jest.

Xxx

Osobiście nie polecam. Najgorsze (usunięte przez administratora), zero szacunku do ludzi koordynatorzy mają wszystko głęboko (usunięte przez administratora) tam nie będę się wyrażać, jeszcze jak się trafi na szklarnie to już masakra. Warunki okropne,brudno,stołówka trudno to nazwać stołówka. Można dużo pisać.

Basia

Pracuje w Goodmorning już kilka lat i jestem zadowolona z pracy jak warunków mieszkaniowych. Miałam dobry kontakt z koordynatorem, wystarczy wykazać trochę chęci do pracy a nie mieć tylko same oczekiwania. Polecam tą agencję w 100%.

GoodBye
@Basia

Jak widać GoodMorning nie próżnuje, tylko dalej pisze sobie pozytywne recki. hehe na szczęście nikt chyba się na to nie nabiera, wystarczy przejrzeć strone, poczytać opinie ludzi którzy naprawdę tam byli. Za taką kase co oni dają to już w Polsce lepiej wyżyć i nie trzeba użerać się z Rumunami, którzy rządzą tą śmieszną agencją

Basia
@GoodBye

Jestem parwdziwym pracownikiem, zawsze więcej znajdzie się tych osób którym wszystko nie pasuje i wtedy mają czas na wypisywanie takich komentarzy, zamiast wziąć się do pracy.

Xxx
@Basia

Dobry kontakt z koordynatorem. Ciekawe jaki ?. Bylas na nim czy pod?

Patryk
@Basia

Tylko pracownicy biura piszą tutaj pozytywne opinie na temat tej okradajacej na każdym kroku ludzi. Do końca życie będę czasami tutaj wchodził w nadziejii że uda mi się chociaż uratować kilka osób a ta agencja przestanie zarabiać na ludzkiej krzywdzie?

HGWXIX
@Basia

Zawiera same kłamstwa. Prawdopodobnie pisana jest przez pracownika biura.

Krystyna
@HGWXIX

Przecież pisała że jest zadowolona z pracy jak i warunków mieszkaniowych więc chyba nie jest pracownikiem biura. Poza tym czy każdego trzeba oskarżać o kłamstwa? Ludzie, nie przesadzajmy.

pracownik 2019-2021
@Patryk

Co za bzdury wypisujesz. Są ludzie którzy pracują w Polsce i narzekają na pracę w Pl - dlatego wyjeżdżają, a jadąc za granicę wypisują potem bzdury że biuro ich (usunięte przez administratora) Człowieku jeśli przed wyjazdem godzisz się na warunki jakie masz na umowie, a potem płacz że biuro"okrada " bo zabierają za mieszkanie, za ubezpieczenie a firma w której pracujesz płaci za Ciebie wyższą stawkę jest totalną dziecinadą. Jeśli jesteś bardziej obeznany to załatw sobie pracę bez pośrednictwa, wynajmij mieszkanie i pilnuj całej papierologi sam.

A
@Basia

Wszystko ok tylko to źle że pobierają za transport do pracy.

Krystyna
@A

To jakoś jednorazowo płacicie czy za każdym razem? Kurcze, ja bym tak nie chciała... szkoda że tak robią.

Jacenty
@Basia

Jestem zadowolony z każdego dnia pracy przez agencję goodmorning polecam wszystkim zainteresowanym

Lila

Prawda . Jak ktoś chce to mają pracę

@Lila

Rozumiem że jeżeli ktoś chce pracować a nie narzekać to będzie zadowolony? Ile można mniej więcej zarobić? Jest jakaś podstawa + premia od wyników?

M

50 euro na tydzien zal

Alu
@Basia

Witam ostrzegam przed wyjazdem z good morning salarisy sie nie zgadzaja. Jak masz problem odsylaja kazdy do kazdego brak kompetentych osob zeby cos zalatwic. Hotel stella maris przepelniony czekanie na pokoj nawet do poznych godzin wieczornych

Zainteresowana wyjazdem
@Basia

@Basia powiedz mi jak jest q tej agencji? Bo opinie są różne.

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING