Opinie o Auto Handel Komis Profi Patryk Zych w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto Handel Komis Profi Patryk Zych. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auto Handel Komis Profi Patryk Zych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Komis Profi Patryk Zych w Gniezno

Jaca

Żałuję że w ogóle kupiłem tam samochód !!! Tyle mogę powiedzieć. DZIĘKUJĘ!!!

AUTOGNIEZNO
@Jaca

Witam Panie Jacku,nie bardzo kojarzymy jakie autko Pan u nas kupił,nic Pan nie zgłaszał,żadnego telefonu !!! Jeśli naprawdę by Pan kupił u nas samochód to wiedział by Pan jak działa gwarancja którą dajemy każdemu klientowi !!! W przypadku awarii wskazujemy warsztat gdzie trzeba się zgłosić celem zdiagnozowania usterki za której usunięcie płacimy my !!! Klientom z naszych okolic dajemy auto zastępcze i usuwamy usterkę na nasz koszt,tak działa u nas gwarancja !!! Mielismy również przypadki gdzie wymienialismy naszemu klientowi auto na inne,wiec nie bardzo wierze że Pan kupił u nas auto... bo każdy nasz klinent o tym wie !!! Jeśli jednak naprawdę ma Pan problem to proszę o kontak bezpośrednio ze mną a napewno pomożemy tel.698-55-55-00 lub e-mail: autogniezno@interia.pl pozdrawiam Patryk Zych AUTOGNIEZNO

Arkady

Autko okazało się ok,Pan Patryk jest naprawde solidnym sprzedającym.Chwile oczekiwania mieliśmy,ale pracownik którego imienia już nie pamiętam,z taką długą fajną brodą ogarnął papiery,i mogliśmy jechać.Na końcu jeszcze ten Pan z brodą wytłumaczył działanie wyposażenia auta i odjechaliśmy.Solidna firma. Moje sugestie dla Auto Handel Komis Profi Patryk Zych: Polecam

Tomek Żagań

Zakupiłem tam Honde Civic z 2012 roku.Jestem zadowolony z zakupu,poświęcono mi dużo uwagi i czasu,sprawdzona na stacji diagnostycznej,nie ma za bardzo do czego się przyczepić.Zostawiłem też starą Honde Jazz w rozliczeniu,nie mam czasu jej sam sprzedawać,więc bardzo mi to pasowało.Za 2-3 lata jestem znowu po kolejne auto!!!!

Taxi Wawa

Kupiłem Toyotę Prius plus,jestem taksówkarzem więc trochę się znam i mogę powiedzieć że jestem pod ogromnym wrażeniem samochodów które posiadali w ofercie(dla ludzi z branży chyba największy wybór tego modelu w Polsce) od samego początku normalna rozmowa,pozdrawiam chlopakow z Gniezna i napewno w przyszłości do nich wróce.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Handel Komis Profi Patryk Zych? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Ryszard

Wprawdzie słyszałem, że to bardzo dobra firma ale miałem nadzieję, że dowiem sie cos o pracy. Tak dobrze się pracuje i dlatego nie piszecie?

AUTOGNIEZNO
@Ryszard

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszym komisie jednak na dzień dzisiejszy posiadamy pełną,wykwalifikowaną i zgraną kadrę pracowników.Myślę że właśnie to nas wyróżnia,pracownicy czują tu rodzinną atmosferę i stabilizację pracy.Mamy jednak plany na rozwój :) pozdrawiamy komis PROFI

Skaut

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym komisem i ich podejściem do klienta. Wycena mojego auta uczciwa, normalna rozmowa i negocjacje. Całość transakcji zamknęła się w godzinkę, polecam.

Ustrzyki

Miałem z Ustrzyk Dolnych ponad 800km i bardzo się wachałem przed taką wyprawą.Rozmawiałem kilkukrotnie telefonicznie i mimo obaw (żona chciała biały kolor ) zdecydowaliśmy się pojechać.Jestesmy pod wrażeniem samochodu który spełnił marzenie żony oraz sprzedających chłopaków z Gniezna,pozdrawiamy z Ustrzyk Dolnych

Kia Sportage

Zakupiłem w tej firmie Kia Sportage,jestem bardzo zadowolony.Sprawna obsługa,rzetelna informacja,konkretne podejście do klienta.Zdecydowanie POLECAM

Gucwinskaa

Ponad trzy miesiące temu kupiła u Pana Patryk samochód hybrydowy do którego nie bylam do końca przekonana.Pan Patryk wytłumaczym mi wszystko od A do Z !!! Jestem ogromnie zadowolona z zakupu,opinie wystawiam bo obiecałam że jeśli po upływie 3 miesięcznej gwarancji którą otrzymałam przy zakupie auta nic mi się nie wydarzy to taką opinię wystawię

kupujący

Kupuje już w tej firmie kolejny samochód,swój znów zostawiłem w rozliczeniu.Transakcja zawsze przebiega profesjonalnie i fachowo,uczciwa rozmowa i wycena!!! Szczerze polecam!!! Jestem bardzo zadowolony z zakupionego u nich kolejnego auta i podejścia do klienta. Pozdrawiam Moje sugestie dla Auto Handel Komis Profi Patryk Zych: Polecam Lubię atmosferę w Auto Handel Komis Profi Patryk Zych za: Polecam

Renata

@Mirek i Kasia Informacja o tym, że firma Profi dba o klienta jest bardzo ważną informacją, za którą Ci dziękuję. Czy któryś z pracowników mógłby jeszcze powiedzieć jakie warunki oferuje firma Profi swoim pracownikom? Każdy kto rozważa pracę w tej firmie, na pewno chciałby to wiedzieć.

Mirek i Kasia

Polecamy ten komis, gdyż spotkaliśmy się z bardzo rzetelnym podejściem i pomocą kiedy okazało się, że trzeba wymienić niektóre części eksploatacyjne samochodu. Pan Patryk załatwił części po niższej cenie, zaprowadził nas do warsztatu, gdzie spotkaliśmy się z fachową obsługą i cena za naprawę była niższa niż w innym warsztacie, na czas naprawy otrzymaliśmy auto zastępcze, co bardzo ułatwiło nam codzienne funkcjonowanie.Pan Patryk wykazał się dbałością o klienta również po zakupie auta.

miku

igor, firma nie jest jakaś wielka i nie rozwija się tak prężnie jak przeciętna korpofirma. Tak naprawdę więcej ugrasz - skoro ci tak zależy - gdy wybierzesz się tam osobiście. Może od biedy wtedy cię zechcą :)

Jacq

Miałem tą samą sytuacje po zgłoszeniu tematu wlascicielowi nie widział problemu nie zainteresował się tym

Kossa

Książka serwisowa była tak starannie wypełniona ze zgadzał się z portalami ognie dostępnymi w internecie a krajowe aso nie udziela info na telefon podczas wizyty w aso Niemcy wyszło szydlo z worka

ja też kupiłem tam auto niedite niby i z cofniętym licznikiem

mati Ino

Kupiłem juz w tej firmie czwarty samochód i jestem bardzo zadowolony.Firma idzie na rękę i jest u nich możliwość zostawienia swojego auta w rozliczeniu co w moim wypadku gdy nie mam czasu samemu sprzedawać jest naprawde dobra opcja.Auta sa naprawdę w porządku i do tej pory chodza.Super jest tez gwarancja którą dają bo raz już z niej skorzystałem gdy pompa wysokiego ciśnienia siadła w moim mondeo.Auto naprawili i dostałem auto zastępcze.Polecam gorąco i kolejne auto też tam kupię.

szukam roboty
@mati Ino

Kolego ile dają od jednego wpisu pochwalnego? moze ja bym tez coś zarobił aa?

Kossa
@mati Ino

Hej kolego ile dostałeś za taką opinie ja mam inne zdanie a chętnie bym zarobił kasę na napawe auta kupionego w tym komisie i nadodatek z przekrenconym licznikim

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Komis Profi Patryk Zych - Gniezno

• Jak się pracuje w Auto Handel Komis Profi Patryk Zych?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Handel Komis Profi Patryk Zych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Handel Komis Profi Patryk Zych?

Auto Handel Komis Profi Patryk Zych
4.6/5 Na podstawie 97 ocen.
  • Poznańska 49 lok. 1
    62-200 Gniezno