Nissan Zaborowski
2 16 12 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Nissan Zaborowski?

Jacek Nowy wpis

Dobry pracodawca więc i na forum nie ma maruderów!

Jasiek Nowy wpis

Ale uwagi dla firmy nie powinny być na forum pracowniczym!

Radosław Nowy wpis

Miałem nieprzyjemność korzystać z usług tego ASO i ten siwy pan (usunięte przez administratora)to jest jakieś (usunięte przez administratora)taka osoba nie powinna pracować z klientem . Ogólnie rzecz biorąc nie polecam

Tak1Nie
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Kamila

Na forum zdarzają się wpisy od osób, które korzystały z usług oferowanych przez firmę Nissan Zaborowski. Taki komentarz zamieścił między innymi @Robert. Czy ktoś z Was może jednak pracuje w tym miejscu i chciałby się w jakiś sposób do niego odnieść lub po prostu napisać, jak wygląda praca w tym miejscu?

greyone
@Kamila

Różnica między obietnicami a rzeczywistością jest dość znaczna podobno nowych pracowników traktuje się lepiej niż starych a oczy otwierają się po 3- 6 miesięcy przy najmniej to dotyczy serwisu i jego kierownika

Kamila
@greyone

Rozumiem, że piszesz z pozycji osoby związanej z firmą Nissan Zaborowski. Pracujesz jeszcze obecnie w tym miejscu? Jakie podejście pracodawca ma do przerw w pracy, urlopów? Interesuje mnie też forma umowa. Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat?

Robert

(usunięte przez administratora) mnie, uważajcie sprzedali mi samochód demo, który był po wypadku. Sprzedali oczywiście jako bezwypadkowy. (usunięte przez administratora)

TakNie

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla pracowników mogą mieć pozapłacowe benefity. Czy Nissan Zaborowski jest takim przedsiębiorstwem?

niebieski

Witam, mam prośbę jeśli zobaczycie, dowiecie się, że przypadkiem marki aut które transportuje Joanna P. z Cat Polska wygrały w przetargach dla MON, MSWiA itd. to proszę o umieszczenie tej informacji na forum.

Zorientowany

Na początek info o kierowniku serwisu Adasiu.Facet jest fanem dwóch pedałów,pewnie dlatego wszyscy chodzą z zaciśniętym pośladem. Ma swojego przybocznego Maćka doradce jest z nim związany jakimś układem:] Jest kilka osób w porządku ale niewielu.Jeżeli chodzi o zarobki to podstawa to najniższa krajowa + premia wedle uznania danego kierownika. Większa część firmy zarabia kiepska kasę, dobrą dostają tylko ludzie układu[beton firmy]. Ostatnio było ogłoszeniu i info zarobki 2-4 brutto więc jak się domyślacie na czas nieokreślony 2 brutto a roboty tyle, że można zwariować. Zdecydowanie odradzam prace w tym serwisie a jeżeli chodzi o klimat według nich to super a prawda jest bolesna. Pozdrawiam

Tak25Nie

Emjot
@Zorientowany

Zorientowany MOŻNA się z Tobą jakoś skontaktować?Mam sprawę

Zostaw opinię o Nissan Zaborowski - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie