Nissan Zaborowski

Opinie o Nissan Zaborowski

niebieski

Witam, mam prośbę jeśli zobaczycie, dowiecie się, że przypadkiem marki aut które transportuje Joanna P. z Cat Polska wygrały w przetargach dla MON, MSWiA itd. to proszę o umieszczenie tej informacji na forum.

Zorientowany

Na początek info o kierowniku serwisu Adasiu.Facet jest fanem dwóch pedałów,pewnie dlatego wszyscy chodzą z zaciśniętym pośladem. Ma swojego przybocznego Maćka doradce jest z nim związany jakimś układem:] Jest kilka osób w porządku ale niewielu.Jeżeli chodzi o zarobki to podstawa to najniższa krajowa + premia wedle uznania danego kierownika. Większa część firmy zarabia kiepska kasę, dobrą dostają tylko ludzie układu[beton firmy]. Ostatnio było ogłoszeniu i info zarobki 2-4 brutto więc jak się domyślacie na czas nieokreślony 2 brutto a roboty tyle, że można zwariować. Zdecydowanie odradzam prace w tym serwisie a jeżeli chodzi o klimat według nich to super a prawda jest bolesna. Pozdrawiam

Emjot
@Zorientowany 15.07.2016, 15:03

Zorientowany MOŻNA się z Tobą jakoś skontaktować?Mam sprawę

Zostaw opinię o Nissan Zaborowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nissan Zaborowski