Opinie o Auto Handel Komis Profi Patryk Zych w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto Handel Komis Profi Patryk Zych. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auto Handel Komis Profi Patryk Zych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Komis Profi Patryk Zych w Gniezno

Jakie narzędzia pracy zapewnia Auto Handel Komis Profi Patryk Zych? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

AUTOGNIEZNO Nowy wpis

Witam, nie poszukujemy pracowników Dziękujemy za zaintersowanie. Pozdrawiam Patryk Zych "AUTOGNIEZNO" Samochody z Gwarancją

@AUTOGNIEZNO

Czy ma Pan na myśli sytuację w momencie pisania komentarza, czy ogólnie? Chodzi mi o to, czy w najbliższym czasie są w planach jakieś rekrutacje? Czy raczej nie należy się na to nastawiać?

Doris

Myślałam, że znajdę tu opinie pracowników o warunkach pracy. Czytam jednak same komentarze zadowolonych klientów :) Często w ogóle trwają tu rekrutacje? Mąż pracował w komisie samochodowym, a teraz po przeprowadzce szuka czegoś właśnie w takim miejscu. Jakie wymagania musiałby spełnić żeby wzięto go pod uwagę?

AUTOGNIEZNO
@Doris

Witam serdecznie, DZIEKUJĘ za kontakt i zainteresowanie moją firmą. Od wielu lat nasz zespół pozostaje bez zmian kadrowych, co gwarantuje nam zgrany i profesjonalny zespół obsługi i sprzedaży oferowanych samochodów. W najbliższym czasie nie planujemy żadnych zmian personalnych w firmie. Pozdrawiam i zapraszam 7 dni w tygodniu od 9-18 jeśli pojawią się dodatkowe pytania proszę o telefon bezpośrednio do mnie tel. 698-55-55-00 PROFI Patryk Zych AUTOGNIEZNO Samochody z Gwarancją

Karolcia
@AUTOGNIEZNO

A czy przyjmujecie praktykantów na stanowisko sprzedawcy? :) Poszukuję dla syna praktyk w takiej branży i zainteresował go właśnie Wasz komis samochodowy. :) Jeśli jest szansa na przyjęcie, to czy będzie mógł liczyć na jakieś wynagrodzenie? :)

AUTOGNIEZNO Nowy wpis
@Karolcia

Dzień dobry, nie zajmujemy się szkoleniem praktykantów, nasza załoga składa się z przeszkolonych i wykawlifikowanych pracowników. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za zainteresowanie Patryk Zych AUTOGNIEZNO Samochody z Gwarancją

kasia

W 100% mogę polecić Auto Handel Komis!! Dwukrotnie zakupiliśmy samochód i jesteśmy mega zadowoleni. Profesjonalne podejście do klienta. Na pewno wrócimy po raz trzeci. Pozdrawiam Katarzyna Braniewicz

mara221

Serdeczne podziękowania dla Pana Patryka za jego podejście do klienta, profesjonalizm i uczciwość. Jestem zadowolony z zakupionego samochodu Peugeot Partner Tepee. Wato było jechać z Lublina po samochód. Gorąco polecam i pozdrawiam. Radek

Urszula
@mara221

A skąd wiedziałaś o komisie? :D Tzn. ktoś polecił ci, że jest profesjonalne podejście do klienta?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Handel Komis Profi Patryk Zych? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno
Izabela Podżorska

Czasem opłaca się przejechać ponad 500km po samochód. To usłyszeliśmy od Pana Patryka kiedy rozmawialiśmy na temat samochodu. Nie był to nasz pierwszy zakup samochodu a nie znam takiej osoby jak on. Pomógł doradził oddzwaniał w wolnej chwili. Odpowiadał na każde pytanie. A samochód na żywo wyglądał lepiej niż na zdjęciach. Z całego serca polecamy Pana Patryka i jego komis. Przejechaliśmy szmat drogi bo aż z Wisły (woj. śląskie) ale bardzo się opłacało. Na pewno w przyszłości jeszcze odwiedzimy komis. A ludziom, którzy się zastanawiają czy jechać pół polski do AUTOGNIEZNO. TAK! Polecamy z całego serca i dziękujemy za pyszny obiad. :)

Karol
@Izabela Podżorska

Ja napisze tak jedno co moge podziekowac temu komisowi to otworzyl mi oczy na to ze nie warto jedzic przez cala Polske za samochodem tym bardziej 500 lub wiecej kilometrow , poprostu nie warto . Na poczatku 2016 roku zaintersowalem sie samochodem w tym komisie pojechalem sprawdzilem i odjechalem w szczegolow nie bede pisal ( napisze tylko ze Panowie byli bardzo mili ale to tez w koncu ich praca i zarobek ) odjechalem i co sie okazalo ze ten samochod do dzis stoi nie sprzedany tak wiec samo mowi za siebie pisac wiecej nie trzeba . Ja natomiast za 3 dni po tej wycieczce kupilem samochod 60 km od mojego zamieszkania ta sama marka nawet ten sam kolor silnik ten sam model , po 6 latach cieszenia sie tym samochodem go sprzedalem i to bardzo szybko . Tak wiec dla mnie wyjazdy po calej Polsce sie skonczyly pierwszy i ostatni raz bylem za to bez zadnej zlosliwosci dziekuje temu komisowi naprawde duzo sie nauczylem i zrozumialem .

tomasz Nowakowski

Witam serdecznie chciałbym podzielić się pozytywna opinią.Zakupiłem kolejny pojazd w Gnieżnie przy Poznańskiej 49 i po kolejny również tutaj zawitam.100% Pozytyw pisane prze duże P.Auta sprzedaja z gwarancja czyste ,ładne,zadbane,POLECAM

Totalna kpina z klienta. Niestety przeświadczenie o komisach się potwierdza. Każdy miły i pomocny do momentu wyjścia z bramy i kupna auta. Po telefonie czy auto aktualne i potwierdzeniu przez pracownika pojechaliśmy obejrzeć auto. Już na placu nikt nie wiedział gdzie się znajduje auto, okazało się, ze jeździ nim prywatnie żona właściciela. Po dojeździe do auta okazało się, ze stan faktyczny znacząco różni się od stanu ze zdjęć, pęknięte plastiki. Mimo wszystko chcieliśmy te auto. Po chwili rozmowy okazało się, ze treść ogłoszenia mija się z prawdą ponieważ na auto nie dostaniemy faktury VAT, tylko umowę kupna / sprzedaży auta. Usłyszeliśmy, ze po prostu panowie kopiują treść ogłoszenia i nie usunęli tego. Obiecano nam numer do poprzednich właścicieli, oczywiście już po odjechaniu temat ucichł i nikt nie jest w stanie pomoc, totalna olewka ze w strony wszystkich pracowników. Zdecydowanie odradzam. Niestety nie jesteśmy zadowoleni z obsługi tego komisu, pomimo wielu pozytywnych opinii

Kultura! Poziom! Ludzie ! Wrócę !!!

Stanislaw

Panie Patryku jupiłem u pana Ford mondeo mk5 jest ok.zostawilem w rozliczeniu Ford mondeo mk4 nr.rej Dl.... nie mam do tej pory dokumentow czy auto sprzedane czy nie?pozdrawiam

@Stanislaw

Witam Panie Stanisławie. Jeszcze nie udało się sprzedać Forda. Proszę o kontakt telefoniczny w razie dodatkowych pytań,bądź potrzeby wyjaśnienia kwestii dotyczącej samochodu tel.698-55-55-00 Pozdrawiam Patryk

PROFI Patryk Zych

Witam serdecznie, ciężko komentować takie bzdury !!! Nigdy nie lekceważymy żadnego klienta, staramy się fachowo i profesjonalnie spełniać oczekiwania klienta. Nie zawsze jednak jesteśmy wstanie poszukać takiego auta jakiego oczekuje klient, tym bardziej jeśli oczekiwania są nierealne !!! Zakup i sprowadzenie auta pod indywidualne zamówienie nie jest BŁACHYM tematem. Pozdrawiam i zapraszam 7 dni w tygodniu od 9-18 jeśli pojawią się dodatkowe pytania proszę o telefon bezpośrednio do mnie tel. 698-55-55-00 PROFI Patryk Zych AUTOGNIEZNO Samochody z Gwarancją

Marcin Stelmach

Przed zakupem kierowałem się pozytywnymi opiniami o tym komisie i chce bardzo podziękować za wskazanie tego komisu.Dodając swoją opinie tuż po zakupie,zdecydowanie mogę polecić firmę AUTOGNIEZNO za pełen profesjonalizm i obsługę.Zakup mojego nowego autka okazał się całkiem prosty,bo pojechałem prosto do nich i mam swoje wymarzone volvo.Pozdrawiam i polecam wszystkim,bo tam można kupić fajne autko!!!

Juliusz Cezar

A jednak muszę przyznać że te wystawione opinie nie wzięły się z niczego.Byłem,zobaczyłem,kupiłem!!! Mam ładne autko od Pana Patryka!!! Zdecydowany plus za normalną rozmowę bez ściemniania????

Amperka

Opinie o tym komisie nie są przesadzone, dziś zakupiłem Opla Ampere,takiej obsługi nie spotkałem nigdzie indziej a w sumie za moim autem byłem w 6 komisach i przejechałem prawie tysiąc kilometrów. Polecam bo znają się na tym co robią i robią to z głową!

PROFI Patryk Zych

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych moją firmą !!! Jest takie powiedzenie że nie ważne czy mówią źle czy dobrze na twój temat, ale ważne że mówią !!! Odnosząc się do wpisu Deniro zapewniam że żaden z moich pracowników nie napisał tych bzdur !!! Moja firma składa się w większości z rodziny. Taką opinię mogłą wystawić tylko osoba kompletnie nieznająca reali w mojej firmie. Zawiść konkurencji nie zna granic, ale cóż każdy się czuje w internecie bezkarny, mam nadzieje że tym razem jednak spotkamy się w sądzie bo przy pomocy Gowork znajdziemy po ID urządzenia osobę która wystawił tą kłamliwą i szkalującą moje dobre imię opinie. Pozdrawiam moich obecnych i przyszłych klientów oraz zapraszam 7 dni w tygodniu od 9-18 jeśli pojawią się dodatkowe pytania proszę o telefon bezpośrednio do mnie tel. 698-55-55-00 PROFI Patryk Zych AUTOGNIEZNO Samochody z Gwarancją

Podróz do Gniezna

Byłem oglądać dwa super autka jedno na duńskich blachach z przebiegiem 161tyś.km a drugie z pełną historią czarne.Obsługa super. Bardzo rozpalony chęcią zakupu z nich do powrocie do domu wykupiłem raporty VIN. Teraz scenariusz z filmu dlaczego ja. Pierwsze autko pochodziło z Włoch z przebiegiem 232tyś.km. a drugie okazało się, że było białe. Koszt podróży 100 zł paliwo i 75zł raporty VIN. Przysłowia mądrością narodów. Podróże kształcą.

melania1975@gmail.com

Witam, zachęcam wszystkich szukających auta, do zajrzenia do przemiłych Panów na ul.Poznańską 49 w Gnieźnie. Obsługa, doradztwo, i w ogóle wszystko jest super. Panowie bardzo mili i bez problemu odpowiadają na wszystkie pytania. Na początku lipca kupiliśmy Opla Zafira, swojego zostawiliśmy w rozliczeniu, auto nie miało żadnych ukrytych wad i jesteśmy mega zadowoleni. Na pewno tu jeszcze zajrzymy nie raz. Ceny jak najbardziej ok. Polecamy w 100% ten komis. Pozdrawiamy Małgorzata i Robert.

Patrycja

Z czystym sumieniem polecam komis. Obsługa na najwyższym poziomie. Właściciel bardzo profesjonalnie podszedł do sprzedaży wszystko wyjaśnił bez owijania w bawełnę. Dodatkową zaletą jest 3-miesięczna gwarancją oraz kontakt który oferuje właściciel gdyby coś się działo z samochodem po okresie gwarancyjnym. Zostałam dumna posiadaczką Forda Kugi ???? serdecznie polecam każdemu. Super wybór w samochodach oraz przemiła obsługa.

Po raz kolejny zjawiłem się w komisie,i teraz jestem zadowolonym posiadaczem auta Kia Niro. Swoje auto pozostawiłem w rozliczeniu,szybko,rzetelnie i fachowo. Polecam i na pewno tu wrócę nie raz. Pozdrawiam

HAZE

W lipcu kupiłem w tym Komisie mitsubishi outlander. Jechałem po niego ponad 500 km z Bochni - małopolska i byłem pełen obaw. Na miejscu okazało się, ze obawy były bezpodstawne. Spotkała mnie bardzo miła i profesjonalna obsługa. Najważniejsze wróciłem do domu zakupionym samochodem. Miałem okazje go przetestować w drodze powrotnej. Samochód sprawował się bez zarzutu. Przerejestrowanie odbyło się bez problemu. Polecam !!!!

wytrych

Miła i profesjonalna obsługa od momentu kontaktu telefonicznego z komisem do zakupu pojazdy.Uczciwa wycena pojazdu pozostawionego w rozliczeniu. Komis warty polecenia. Agnieszka i Krzysztof

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Komis Profi Patryk Zych - Gniezno

• Jak się pracuje w Auto Handel Komis Profi Patryk Zych?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Handel Komis Profi Patryk Zych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Handel Komis Profi Patryk Zych?

Auto Handel Komis Profi Patryk Zych
4.6/5 Na podstawie 97 ocen.
  • Poznańska 49 lok. 1
    62-200 Gniezno