Gołembiewscy Spółka z o.o. Spółka komandytowa

Ełk

Opinie o Gołembiewscy Spółka z o.o. Spółka komandytowa

Iwona

@B. usuwane są wyłącznie opinie, które naruszają postanowienia regulaminu, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Forum to, służy do pozostawiania merytorycznych opinii na temat pracodawców, które później służą jako źródło informacji dla osób, które chciałyby rozpocząć współpracę z wybranymi przez siebie firmami.

anonymous

w dniu 02.11.2017 roku zaprowadziłem umówionego dnia swoją Mazdę 626 do serwisu Mazdy w Ełku. Pomyliłem godziny lecz nie było to powodem do odesłania mnie z kwitkiem. Wręcz przeciwnie zostałem uprzejmie poinformowany, że mój samochód będzie w dniu dzisiejszym naprawiony. Chodziło o ustawienie zbieżności (samochód po wymianie drążka kierownicy w serwisie Fiata, mocno skręcał w prawo). Ponadto zgasło oświetlenie deski rozdzielczej. I tym problemem, jak powiedział kierownik serwisu , elektryk się zajmie. Jak powiedzieli tak i zrobili szybko solidnie i ramach kosztów jednej usługi. Ten serwis z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim użytkownikom mazd i tych nowych i tych starszych.

B.

Gdzie się podziały wcześniejsze opinie?

Zostaw opinię o Gołembiewscy Spółka z o.o. Spółka komandytowa - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gołembiewscy Spółka z o.o. Spółka komandytowa