Opinie o Gołembiewscy Spółka z o.o. Spółka komandytowa w Ełk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gołembiewscy Spółka z o.o. Spółka komandytowa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gołembiewscy Spółka z o.o. Spółka komandytowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gołembiewscy Spółka z o.o. Spółka komandytowa w Ełk

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Gołembiewscy Spółka z o.o. Spółka komandytowa?

Kazimierz Nowy wpis

Podobno nie ma tu żadnych szkoleń. Nawet jak pracownik zawnioskuje to nie dofinansują? Bo jednak zależałoby mi na rozwoju.

Były Nowy wpis
@Kazimierz

Rozwój jest ale przez pracę a nie szkolenia.

Kazimierz

W sieci pojawiło się ogłoszenie firmy Gołembiewscy na stanowisko doradca ds. sprzedaży samochodów używanych. Czy trzeba mieć doświadczenie żeby aplikować na to stanowisko? Nowi pracownicy przechodzą szkolenia wdrażające zanim zaczną pracę?

Łukasz d. Nowy wpis
@Kazimierz

Nie przejmuj się za 3 miesiące znowu będziesz miał szansę. I potem znowu za 3 miesiące i znowu.... Żadnych szkoleń nie przechodzą. Idziesz na głęboka wodę a jak się pomylisz masz zjeba.

Jak u was z socjalem ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Blacharz samochodowy w firmie Gołembiewscy Spółka z o.o. Spółka komandytowa? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Leszno
Steven

Dobra firma pod każdym względem lecz jednocześnie wymagająca dlatego nie każdy radzi sobie .

Gabryś

Widzieliście jakieś nowe oferty pracy w tej firmy ?

@Gabryś

Wykasuj ten serwis z pola wyszukiwań. Chyba ze chcesz stracic miesiąc życia

Maciej
@Mechanik

Bardzo krytycznie wyrażasz swoje zdanie o pracy w tej firmie, powiedz proszę, co na to wpływa? Jakie minusy zatrudnienia powodują, że wg. Ciebie nie warto starać się o pracę?

Łukasz
@Maciej

Właściciele to jedyny powód. Człowieka traktują jak przedmiot. Gdy staje się niewygodny zostaje usunięty. O czym świadczą notorycznie dawane ogłoszenia o pracę na portalu pracuj.pl Kiedy donosisz i liżesz rowa masz szansę pozostać trochę dłużej. Nie umieją prowadzić tej firmy pod względem doboru i kierowania zespołem tylko szczują nawzajem jeden na drugiego. A i jeszcze jedno: jak chcesz się zwolnić to po wypłacie bo o "premii uznaniowej" jak to masz w umowie zamiast prowizji jak być powinno zapomnij! Taka mała rada na koniec.

Bartosz

@Mechanik Czyżby konkurencja zainspirowała do napisania? ten watek dotyczy Ełku a nie Warszawy

@Bartosz

Nie ma tu mowy o konkurencji. To jakby porównać trabanta do tesli. Najgorszy warsztat jaki widziałem i miałem styczność to ASO;/ golebiewski w warszawie. Umowa o dzieło a wypłata miesięczna to tygodniowa u konkurencji. Pozdrawiam tych co tam daja rade, Podziwiam was

Czy w Gołembiewscy Spółka z o.o. Spółka komandytowa jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Łukasz

Tak. Skutecznie i z marszu rozwiążą twój problem po przez wywalnie cię na bruk.

Mery

Są szanse na premie?

Mechanik

Warszawa. Słaba kasa umowa o dzielo max 2 tys do ręki, praca w tygodniu przynajmniej 8h na dobę plus częste nadgodziny oczywiście darmowe plus co 2 sobota po 6 h. W zimie można zamarznac a a latem się rozpuścić. Warunki jak u Janusza w stodole po remoncie. Nie można nazwać tego ASO jedynie średnim warsztatem opinia o oddziale w Warszawie Pozdrawiam tych co tam pracują za wytrwałość.

Ptaszek
@Mechanik

W zimę można się zawsze ogrzać progiem zwycięstwa. Niestety nie ma wątku dotyczącego oddziału w Warszawie. Polecam pracę każdemu kto lubi być wykorzystywany

Iwona

@B. usuwane są wyłącznie opinie, które naruszają postanowienia regulaminu, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Forum to, służy do pozostawiania merytorycznych opinii na temat pracodawców, które później służą jako źródło informacji dla osób, które chciałyby rozpocząć współpracę z wybranymi przez siebie firmami.

w dniu 02.11.2017 roku zaprowadziłem umówionego dnia swoją Mazdę 626 do serwisu Mazdy w Ełku. Pomyliłem godziny lecz nie było to powodem do odesłania mnie z kwitkiem. Wręcz przeciwnie zostałem uprzejmie poinformowany, że mój samochód będzie w dniu dzisiejszym naprawiony. Chodziło o ustawienie zbieżności (samochód po wymianie drążka kierownicy w serwisie Fiata, mocno skręcał w prawo). Ponadto zgasło oświetlenie deski rozdzielczej. I tym problemem, jak powiedział kierownik serwisu , elektryk się zajmie. Jak powiedzieli tak i zrobili szybko solidnie i ramach kosztów jednej usługi. Ten serwis z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim użytkownikom mazd i tych nowych i tych starszych.

B.

Gdzie się podziały wcześniejsze opinie?

Zostaw merytoryczną opinię o Gołembiewscy Spółka z o.o. Spółka komandytowa - Ełk

Gołembiewscy Spółka z o.o. Spółka komandytowa
2.1/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Generała Stanisława Maczka 136
    15-691 Ełk
  • NIP: 9662084897 KRS: 0000416467

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042