Opinie o Selgros Cash&Carry w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Selgros Cash&Carry. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Selgros Cash&Carry o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Gliwice

Miłaaa

Zgadzam sie z czescia opiniu tu na temat selgrosa w Gliwicach. Jestes slabsza to beda Cie gnoic ile wlezie albo czlowiekowi bedzie sie chcialo szukac czegos albi innego albo bedzie sie tkwilo tam.. Ja narazie tkwie ale az mi sie tam nie chce chodzic jak ide na wspanialy swoj dzial gdzie ludzie potrafia sie ino opierdalac ...Nie potrafia Cie docenic pochwalic ani nic... i kazdy kazdego obgaduje ploty sie roznosza szybciej po hali niz zabawa w guchy telefon pozdrawiam:)

free

/to pisałam ja, Ślicznotka (w pionie!) :P

Laki

Sowy ptaki są dobre hu hu

freeq

@czerep ta firma dobrze zarządzana? Przez spadochroniarzy z innych sieci? Kiedyś Selgros błyszczał na tle innych, teraz poziom się wyrównał, nie ma tu nic lepszego.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Makaronowa

Wkoncu ktos zrobi tam porzadek ludzie wylatuja za nic

Milusińska

Jestem byłą pracownicą Selgrosa i też nie mam dobrego zdania o tej kierowniczce. Szybko zmienia zdanie na dany temat,co innego obiecuje co innego robi. Ja też mam ochote coś z nią zrobić,zresztą z innymi też,jak coś jest nas więcej. Narazie zamierzam zadzwonić ponownie do centrali w Poznaniu i opowiedzieć całą moją sytuację i sytuację innych uciśnionych.

Milusińska

Do samego Selgrosa nie mam pretensji, to zwykli pracownicy i kierownictwo wprowadzają nieciekawą atmosferę. Praca mi się podobała,raz ciężej raz lżej ale zawsze jakiś grosz wpadł do kieszeni. HMMM po mnie zwolniło się w ciągu miesiąca już kilka osób z S bo nikt nie wyrabia z ludziskami tam pracującymi. A już jest masakra z tym jak klient stoi ci za plecami i czeka aż wózkowy ściągnie towar z góry a wózkowy mówi ci że ma to w (usunięte przez administratora) bo nie ma czasu. Masakra,potrafią tak przy klientach powiedzieć.

Milusińska

Docenienie docenieniem ale liczy się też atmosfera i szacunek do pracownika,a tam tego brak :(

Milusińska

Selgros Gliwice to (usunięte przez administratora), kierowniczki trzymają ze sobą a zwykli robole pomiatają tymi z mniejszym stażem pracy,wyzysk człowieka przez człowieka,wieczna nerwówka i podpierdalanie i obgadywanie innych. Na rozmowie kwalifikacyjnej jest pięknie,ładnie,grafik do ustalenia indywidualnie a jak przyjdzie co do czego to i tak jeśli wychylasz się przed szereg to lepiej żebyś się zwolnił. DNO DNO DNO. Może by ktoś w końcu przyjrzał się temu ponuremu cyrkowi z bliska. (usunięte przez administratora)

Sistema

Zatrudnimy operatorów wózków widłowych do pracy na terenie Gliwic Oferujemy: • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bez pośredników • stawkę godzinową 15,50 pln brutto • miłą atmosferę pracy • możliwość zdobycia doświadczenia • osobom z potencjałem - możliwość rozwoju Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: rekrutacje@sistema.com.pl

kasia

No własnie, ja teraz pracuje w innym markecie na kasie, market bardzo popularny z owadem w nazwie. tutaj róznice kasjerskie do 9,99 sa pomijane, powyżej trzeba pisac stosowne oświadczenie. Jednak nawet jak się pomylę, to nie obcinają z pensji, dlatego ciekawi mnie jak Selgros traktuje takie rzeczy, ktoś może napisać?

tam jest tak ze jak niczego nie zepsujesz i bedziesz wszystko robic jak nalezy i stosowac sie do polecen to premie dostaniesz , jak cos spieprzysz to Ci zabiora .. za bhp nie do konca zabieraja ... bardziej jak cos narobisz , zniszczysz .. maja bzika na punkcie BHP ale bardziej rozchodzi sie o to co napisalem

NieBądźNaiwny
@pracownik

Bzdury...., niczego się nie jest pewnym, a z informacją jest tak, jak byś chciał od skąpca pożyczyć powiedzmy 5 złotych. W tej firmie kierownictwo robi ci łachę, mogą ci odpowiedzieć, albo i nie. Zawsze jest to drugie.....Selgros w Gliwicach to po prostu pomyłka wśród "firm", chyba gorsza jest Farmacol w Katowicach, albo są "po jednych pieniądzach"............

były

Witam w tamtym roku dostałem oferte pracy przy sprzedaży karpia ale w 1 dniy pracy od kierownika (usunięte przez administratora)dowiedziałem się że mam pracować przy wykładaniu towaru chociaż miałem podpisaną inną umowę ewidentnie i w żywe oczy (usunięte przez administratora), człowiek się dla mnie ich nie liczy najważniejsza jest dla nich kasa (usunięte przez administratora)

Czy łatwo cos rozwalic ? hmmm noo jak sie nie uwaza to latwo , jak sie uwaza to nie rozwali sie nic , wazne zeby nie narobic zaduzo strat im o to sie najbardziej czepiaja , no bhp jest przestrzegane az zabardzo , tylko szkoda ze BHPowiec troche zawieszony chodzi ... :) ale jak sie zatrudnisz poznasz zasady funkcjonowania wywnioskujesz na wlasnej analizie proste i logiczne ;-)

Selgrosz

Też jest ta "premia".

mała

czy na okresie próbnym też jest premia czy tylko póżniej jak jest już umowa na czas określony

Onitchi

Witam. Byłem wczoraj na rozmowe z kierownikiem hali w Gliwicach. Powiem tak, magazynier(przyjęcie towaru) to minimalna krajowa czyli 1680brutto + 10% premii za obecność ale premie może ci przełożony zabrać za nie przestrzeganie bhp, co ma jedno do drugiego ?!. Ogólnie nie polecam pracy gdyż trzeba walić również weekendy, jak za taką kase to nie ma sensu. Ogólnie dobrego wrażenia nie zrobiło. NIE POLECCAM

Wolny/Wolna od selgrosa

Zatrudnij się, to się przekonasz. Ta akurat "marka" marka nie znaczy "fair play".

luk

co masz na mysli piszac oszustwo?

zwolniony

Ten market to jakiś ponury cyrk. Wszyscy (usunięte przez administratora)przez dyrektora i ogromna rotacja pracowników na każdym dziale. Zwolnienie dostałem bez podania przyczyny pod koniec dniówki. Atmosfera w pracy nie do pozazdroszczenia z powodu braku klientów, ale to pewnie z powodu wysokich cen. Także przygotuj się, że po paru miesiącach Ci podziękują

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Gliwice

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros Cash&Carry?

Kandydaci do pracy w Selgros Cash&Carry napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros Cash&Carry