Opinie o BI-ES w Iława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BI-ES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w BI-ES o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BI-ES w Iława

Były Operator

Iława jest miastem skostniałym, zero inwestycji, nowych zakładów pracy - tylko masz zaiwaniać u stolarzy dosłownie za jedzenie... - zdecydowanie nie polecam...

Były Operator

Pracowałem tam kiedyś - rzeczywiście te maszyny wszystkie na klucz... Powodzenia... Duża odpowiedzialność i najnizsza krajowa... Te maszyny pamiętają króla Ćwieczka... Nie polecam...

Były Operator

Słaba firma - nie polacam... - maszyny z epoki kamienia łupanego...

Były Operator

Pracowałem tam jakiś czas temu - i powiem tak - zdecydowanie nie polecam tej firmy - maszyny - pożal się Boże - chyba pamiętają króla Ćwieczka - wszystko na klucz - zero komputera - w XXI wieku to siarka, nic innego - i jeszcze ta najniższa krajowa...powodzenia (usunięte przez administratora)... NIE POLECAM TEJ FIRMY...

Po punktualnym przybyciu do siedziby biura pan prezes poprosił o zaczekanie minutki. Po 15 minutach siedzenia, podczas gdy pan prezes odbywał rozmowy w pokoju obok postanowiłam wyjść ponieważ szanuję swój czas. Na odchodne usłyszałam kilka niemiłych słów. Także nie polecam tracić czasu.

Czy skoro rekrutacja odbywa się w Warszawie, a produkcja i pewnie laboratorium mieści się w Iławie, w ogłoszeniu nie powinna znaleźć się taka informacja?

Leszno
No name

Czytam te opine i aż koszula się w tyłek wkręca od tych bredni... Prawda jest taka , że firma docenia dobrych-lojalnych pracownikòw , a nie pseudopracownikòw, nierobòw i krętaczy. Dodam, że codziennie popijam kawę z pięknym widokiem na Ogród Saski. Stawiam na tradycję, spokòj, rzetelnà pracę a nie korpo#wyścig szczòròw# poker face# pionek w sztuczniej machinerii życia

Żulik
@No name

Strasznie naciągana ta opinia no name, jak możesz codziennie pić kawę skoro w biurze z pięknym widokiem na ogród saski jest zakaz picia kawy i herbaty. Więc jeżeli pijesz to ukrywasz się z kubkiem za jakimś segregatorem bo jak są P. Nie pijesz bo się boisz. Opanuj się i nie kłam naciągając fakty.

Były
@Żulik

On akceptuje poprostu albo nie rozumie faktu, że jest ich parobkiem tudzież murzynem :))))

Kawa?????
@No name

Kawa w biurze to tylko może pisać pani B. Nikt inny kawy tam nie piją. Zakaz, zakaz i jeszcze raz zakaz dobrze że pozwalają oddychać. Nie polecam. Mijać szerokim łukiem!!!.

Okradziony
@No name

Jedyna prawda we wpisie No Name to widok na ogród Saski ... kanapki jedzone pod biurkiem, zero kawy i herbaty - chyba ,że "szefostwo" było poza biurem... P.S. A skoro jesteś takim/taką docenianym/ą osobą , która tak wiele może na Niecałej to dlaczego się ukrywasz pod nickiem No Name ? Bo oboje wiemy ,że piszesz bzdury i panicznie się boisz państwa P. ŻENADA !

@No name

Popijasz kawę jak starej nie ma :) ciebie docenili szczególnie że tak się ukrywasz pod nikciem no name a kazdy wie kto tam pracował kim jestes :) i przestan scieme walic ze cos robisz ogladasz (usunięte przez administratora) pod biurkiem :):) myslalem ze padne jak to widziałem :_)

@No name

Ty No name a ty nadal w tym ścieku? Każdy wie że popijasz kawe z kubka i udajesz ze to woda:) Po drugie non stop siedzisz w biurze i (usunięte przez administratora) do klienta nie ruszysz a jak masz cos obejrzec na telefonie typu (usunięte przez administratora) to sie chowasz pod biurkiem ze strachu ze Pani p. cie złapie na nierobieniu niiczego i po 3 słaba jesteś sprzedażowo :) takie mam zdanie o tobie:)

Tsubasa

Pracowałem jako PH w tej śmiesznej firmie przez rok 2013/2014. Podstawa wtedy wynosiła 1450 zł netto, a premia mimo że wyrobiona była wypłacana w zależności od "widzi mi się prezesa" czyli rzadko. Samochód wtedy to Skoda Fabia 1.2 60KM bez klimy. Nie chcecie wiedzieć jak się wyglądało wchodząc do klienta latem :) auto nie miało GPS i mimo podpisanego oświadczenia o nie korzystaniu z niego prywatnie, można było pojeździć na własne ryzyko, aczkolwiek były limity na karcie flotowej więc i tak było to ograniczone-kwota z karty musiała starczyć na cały miesiąc. Były też ograniczenia na takie rzeczy jak myjnia/płyn do spryskiwaczy w kwocie..... Uwaga..... 50 zł więc zimą było ciekawie bez płynu, bo czystość auta schodziła na 2 plan :) przez jakiś okres nie mieliśmy także takich narzędzi jak testery perfumow bo prezes twierdził że go okradamy z tych wspaniałych zapachów :) o innych narzędziach jak budżet nie WSPOMINAM, bo tego nie było . Każdy z góry traktowany tam był jak (usunięte przez administratora) i nierób, prezes bez pardonu darł się do kierowników regionalnych na spotkaniach przy PH. Mobbing jak nic. Polecam omijać ta firmę szerokim łukiem, bo nie wierzę że wielce się tam coś zmieniło a już na pewno nie mentalność prezesa Sławka P.

Zuzanna

@Brak kasy, jak często w Uroda Polska dochodziło do niewypłacenia wynagrodzenia? Czy pracodawca wyjaśniał Ci powód swoich działań? Proszę o wypowiedź na ten temat ze względu na innych użytkowników poszukujących informacji o tej firmie.

Brak kasy
@Zuzanna

To tradycyjna praktyka właściciela. Jeżeli odchodzisz z pracy nie płaci należnego wynagrodzenia. Obecnie sprawy są wyjaśniane przez sądy. Słyszałem, że Sąd już prawomocnie w jednej sprawie ukarał właściciela za łamanie praw pracowniczych min. za nie wypłacenie wynagrodzenia. Jeszcze raz podkreślam mijać tą firmę szerokim łukiem.

@Zuzanna

Z tego co wiem zarobki mizerne ale jeden plus autami można jeździć do bólu zero kontroli brak GPS.paliwo tankujemy i w świat nasza pani dyrektor z Bydzi co tydzień służbowym autem lansuje się nad morzem za firmowe pieniądze widać ze w Urodzie jakieś plusy są

Autko
@ja

Ciekawe? Jak przecież prezes rozlicza 100%vat od samochodów. Po drodze nie można zrobić nawet zakupów a ty takie rzeczy piszesz. Tam jest pełna kontrola. Jak ją wyrzucą lub odejdzie dostanie obciążenie za przejechane kilometry. Tak już pan S zrobił jednego pracownika. Policzył za kilometry jakby jeździł luksusową limuzyną.

Aga

A pani D...Z...z pamapolu jeszcze pracuje z jednej firmy poleciala to do drugiej sie doczepila I tez pojdzie uroda na dno jak pamapol za jej czasow???

@Aga

Tak pracuja obie I pani D.....I pani A.....pierwsze imprezowiczki w Pamapolu I w Urodzie to samo...

Iza

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach? Jak się generalnie pracuje?

Brak kasy
@Iza

Nie, nie, nie, nie, polecam wyzysk, traktują każdego jak złodzieja a i wynagrodzenia potrafią nie wypłacić.

jacek

Uroda powinna nazywać się Ściek Polska, nie dość że pracujesz po 10 godzin , płacą za 8, to jeszcze narażony jesteś na szykany i obelgi. Pan Szyjka fruwa helikopterem i pracowników widzi naprawdę z wysokiej perspektywy .

nigdy wiecej
@jacek

(usunięte przez administratora) mają się tylko dobrze :P a co do nazwy zgadzam się chociaż zmieniłbym na Ściek Prezesa :)

Zuzanna

@ślązok :D, jesteś zainteresowany pracą w Uroda Polska czy pracowałeś w tym miejscu? Zachęcam do podzielenia się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Uroda Polska? Polecilibyście aplikować do pracy w tym miejscu?

Pomocnik biskupa
@Zuzanna

Zdecydowanie nie polecam. Ta praca to antybenchmark dobrego pracodawcy.

Święta
@Pomocnik biskupa

Rzeźnia nie firma. Prezent dla wroga. Omijać z daleka!

ŚLĄZOK
@Zuzanna

HHEHEH Ni9dy w życiu do tego chlewu !!!! znów szukają ludzi ciągła rekrutacja bo ludzie spier..... Jak najdalej od tej firmy za 1400 lepiej iść do jakiegoś sklepu siecowego spokoj cisza :D Są już auta z klimą :D czy dalej radio czy klima :P

Zuzanna

@jacek, nadal pracujesz w Uroda Polska? Jeżeli tak, to za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny? Jeżeli nie otrzymujesz dodatkowej zapłaty od pracodawcy za nadgodziny, to możesz je w takim razie odebrać w tygodniu? Zachęcam Cię do wypowiedzi w tej kwestii.

Dziewica

A ja sobie radzę z piciem kawy. Kupuje po drodze w Costa i spokojnie wypijam w toalecie poprawiając makijaż. Na szczęście kamer tam jeszcze nie ma!

Profesjonalistka

Możecie coś pozytywnego napisać o Zarządzie? Jak firma wspiera pracowników w ich rozwoju? Jak atmosfera?

Zuzanna

@Pomocnik biskupa, a dlaczego tak uważasz? Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Tak ogólna opinia niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w Uroda Polska. Czy ktoś z Was ma jakieś informacje na temat prowadzonych aktualnie przez firmę rekrutacji? Na jej stronie internetowej nie znalazłam aktualnych ofert pracy, ale może któryś z pracowników wie coś na ten temat?

@Zuzanna

Tak jak napisali wcześniej. Nie polecam tej firmy zresztą ciężko nazwać to firmą, praca od 9-17 kawy się nie napijesz bo nie wolno przerwa o 13-13:45 nie zjesz tylko musisz iść do wynajętej kuchni 200 metrów dalej, w tej firmie brak awansów pionowych i poziomych będąc Kierownikiem czy kimś innym cały czas jesteś nikim, brak jakiejkolwiek decyzyjności, produkty to jeden wielki (usunięte przez administratora) , który leci do biedry i lidla i uwaga na wysokim wysokim stanowisku przysługuje Szkoda FABIA 1.0 60 koni i musisz (usunięte przez administratora) po całym kraju :) Pozdrawiam

Nick2

Potwierdzam !!

Obserwator

Smutna prawda o tej firemce. Ale bezrobocie ciągle spada. Nie będzie komu robić.

Zuzanna

@Nick, czy nie ma możliwości na więcej przerw? Co w momencie, gdy ktoś na przykład pali papierosy i musi wychodzić co jakiś czas chociaż na chwilę? Bardzo proszę o nieużywanie wulgaryzmów w swoich wypowiedziach. Forum GoWork.pl jest miejscem wymiany rzetelnych opinii na temat pracodawców.

Skąd Ty się urwałaś?

@Zuzanna

rozumiem jesteś podstawiona :)

@Zuzanna

jesteś w pracy albo w palarni:) musisz wybrać

HEJKA

Pracowałem w tej firmie cały 2013 rok. Nawet nie chcę się wypowiadać na temat poziomu rozmów prowadzonych przez właścicieli z pracownikami wtedy jeszcze Bi es, teraz Uroda

Royce Rolls
@HEJKA

Nie dziwi mnie to. Wlasciciciele to zdecydowanie prosci ludzie. Słoma...

ślązok :D

Czyżby znów zmiana PH na śląsku :)Czy może firma tak intensywnie się rozwija, że kolejnych rekrutują :D

Zuzanna

@Mara, rozumiem, że byłaś na rozmowie rekrutacyjnej w Uroda Polska tak? Czy jesteś pracownikiem tej firmy? @Rooster, długo pracowałeś w Uroda Polska? Czy w firmie nie ma problemu z uzyskaniem umowy o pracę? Jaka panuje w niej atmosfera? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii!

Mara

Zwroccie uwage na kulture osobista p. Prezes, w szczegolnosci na punktualnosc, mimike, poziom merytoryczny pytan oraz na to, czy zechce sie pozegnac usciskiem dloni, czy podziekowanie za przybycie na spotkanie. Spotkanie z nia to niezly folklor. Niebywale!

Zostaw merytoryczną opinię o BI-ES - Iława

• Jak się pracuje w BI-ES?

Zobacz opinie na temat firmy BI-ES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BI-ES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BI-ES?

Kandydaci do pracy w BI-ES napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BI-ES