2 Dodaj opinię
2 81 255 5 1

Opinie o BI-ES

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Uroda Polska?

Aktualność
Kolejne nowości o marki BI-ES !
Kolekcja Ready to Wear - linia zapachów inspirowana modą!

Sprawdź spot

Aktualność
Bardzo się cieszymy, że od dziś jesteśmy z Wami na GoWorku!

Wasza obecność w tym miejscu i zainteresowanie firmą Uroda Polska zmotywowało nas, by również zabrać głos, a przede wszystkim przybliżyć autentyczny obraz naszej firmy. Dbamy o komfort pracy i dobrą atmosferę. Za cel przyjęliśmy, by podzielić się z Wami pozytywnymi emocjami, które towarzyszą nam w codziennej pracy.

Dziękujemy za Wasze konstruktywne komentarze i spostrzeżenia. Niestety w dobie powszechnie obecnego w sieci „hejtu” dotknął on również nas. Chcemy jednak, aby nasze rozmowy tutaj nie były nim przesiąknięte, a mowa nienawiści była absolutnie nieobecna.

Wierzymy, że szczery, wspólny dialog pozwoli rozwiązać konflikt, a nie raz nawet może mu zapobiec. Potrafimy przyznać się do błędu i nie zamierzamy przykrywać faktów „uśmiechem”. Obiecujemy wnikliwie podejść do wpisów, które pojawiły się na forum, przeprowadzimy ich analizę i wyciągniemy z nich wnioski.

Zapewniamy Was, wbrew niesprawiedliwym opiniom i panującym stereotypom, że nasza firma działa dynamicznie i nowocześnie. Stale odpowiadamy na pojawiające się zapotrzebowania rynkowe i śledzimy najnowsze trendy branży perfumeryjnej na całym świecie.

Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą się osobiście przekonać się, jak wygląda kariera w firmie będącej jednym z największych producentów kosmetyków zapachowych w całej Europie, zachęcamy do odwiedzania zakładki Kariera, gdzie na bieżąco będziemy informować o nowych rekrutacjach.
Gwarantujemy nieustające i fascynujące wyzwania oraz możliwości rozwoju na każdym etapie kariery zawodowej!

W przypadku szczegółowych pytań lub kwestii wymagających wyjaśnienia jesteśmy dla Was dostępni również pod adresem e-mail: hr@urodapolska.eu

Pozdrawiamy ciepło zespół Uroda Polska.
Tak4Nie1
Prawda boli

Na pozycję i opinię pracuje się latami. To nie hejt się na was wylał tylko prawda. Traktujecie pracowników jako zło konieczne. Chyba nie ma kto pracować dlatego ten wpis.

Tak5Nie1

@Prawda boli

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Absolutnie nie traktujemy pracowników tak jak opisujesz powyżej. Aktualnie praktycznie w każdym dziale mamy pełną kadrę, którą mocno szanujemy i doceniamy ich pracę :). W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wiadomość na hr@urodapolska.eu :) pozdrawiamy Team URODA

Jshshdd
Nazwa działu: Handlowy
@Uroda Polska

Szacunek to słowo które w waszej firmie jest nie znane a te śmieszne wpisy i robienie dobrej miny do złej gry nie działa każdy ucieka z firmy

@Jshshdd

Dzień dobry, w ostatnich latach mamy bardzo niską liczbę osób, które opuszają naszą firmę, także nie możemy się zgodzić z tym, że "każdy ucieka z firmy". Brak szacunku do kogokolwiek to poważne oskarżenia, ale na szczęście to zjawisko nie ma miejsca w naszych szeregach :) PS: Nie otrzymaliśmy od Pana/Pani maila w celu wyjaśnienia wszystkiego o czym mowa. pozdrawiamy Team URODA

Hsjsjsj
Nazwa działu: Marketing

Firmy nie polecam zero profesjonalizmu (usunięte przez administratora) od dołu do samej góry słaba kasa brak rozwoju walka o to żeby ci wyplacili kasę w całości firma marna jedna dyrektor sztuczna porobiona l...... a drugi dyrektor handlarz autami który udaje że coś robi.

@Hsjsjsj

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinie. Zaniepokoiło nas to, co opisałeś/łaś powyżej. Nasi dyrektorzy są z nami od wielu lat, pracują bardzo dobrze i jesteśmy z nich zadowoleni. Prosimy o maila na hr@urodapolska.eu w celu wyjaśnienia tego co piszesz powyżej :) pozdrawiamy Team URODA

Luna
Nazwa działu: Handlowy

Witam. Czy Firma posiada karty multisportu dla pracowników?

@Luna

Dzień dobry, w tym momencie pracujemy nad wprowadzeniem tego systemu dla naszych pracowników. Mamy nadzieję, że wdrożymy go od nowego roku. pozdrawiamy Team URODA

Aktualność
Czy widzieliście nowe produkty marki BI-ES?
Po gruntownym rebrandingu na rynku pojawiły się nowe linie zapachów! Między innymi Vegan Collection - czyli zapachy w 100% bezpiecznie dla wegan! To zupełna nowość i innowacja na polskim rynku perfumeryjnym!

Wszystkie nowości znajdziecie na http://www.sklep.bi-es.eu
Tak1Nie

Wypłacają dodatkowe nagrody w Uroda Polska?

@Pytanie

Dzień dobry, jak najbardziej w naszej firmie bardzo często pojawiają się nagrody dla pracowników! :) Bardzo często nagradzamy naszych najlepszych pracowników :) pozdrawiamy Team URODA

Tak1Nie1

Aktualność
Kochani, jeszcze jutro (22 wrzesień) jesteśmy obecni z naszą marką BI-ES na Targach Beauty Days 2019 w Nadarzynie!
Zapraszamy Was na stoisko 255 w Hali B 0d 10 do 18 :)
Edi

Najlepsi od lat xD

@Edi

Ale miło :) Dzięki! Pozdrawiamy Team URODA

Tak1Nie

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Uroda Polska? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 31 lipca i zastanawiam się nad złożeniem CV.

@Pytanie

Dzień dobry po wszelkie informacje odsyłamy na adres hr@urodapolska.eu, udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania. Z powodu rozwoju naszego działu eksportu, rekrutacja jest nadal otwarta. Pozdrawiamy Team URODA

Tak1Nie1

Czy Uroda Polska zapewnia kartę multisportu?

@Pytanie

Dzień dobry, na ten moment niestety nie, ale już wkrótce się to zmieni! :) Pozdrawiamy Team URODA

Tak1Nie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Uroda Polska?

@Pytanie

Dzień dobry, tak, jak najbardziej! Ostatnio rozpoczęliśmy cykl szkoleń którym towarzyszą spotkania integracyjne naszych pracowników. Planujemy organizować je zdecydowanie częściej :) Pozdrawiamy Team URODA

Tak1Nie

Można liczyć na jakąś dodatkową kasę w Uroda Polska jako Menadżer Sprzedaży? Znowu 31 lipca wstawili na GoWork.pl ogłoszenie.

@Pytanie

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu pod adresem hr@urodapolska.eu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Rekrutacja do działu Eksport jest u Nas cały czas otwarta, gdyż rozwijamy się na kolejne rynki zagraniczne. Zapraszamy do kontaktu :) Team URODA

Agunia

Ciekawa oferta w sprzedaży eksportowej tylko często w tym kierunku duże wymagania nie idą w parze z warunkami i wynagrodzeniem xD Ktoś wie jak jest u tego pracodawcy? Czy warto angażować się w rekrutacje?

@Agunia

Dzień dobry, zapraszamy do udziału w rekrutacji oraz o kontakt pod adresem hr@urodapolska.eu. Postaramy się odpowiedzieć na Pani pytania. pozdrawiamy Team URODA

EXPO

Rekrutacja na export managera zkonczona? Brak odp. A ogłoszenie wisi...

@EXPO

Ogłoszenie nadal jest aktywne, przeprowadzamy weryfikację zgłoszonych aplikacji i będziemy kontaktować się z wybranymi osobami w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną, życzymy powodzenia :) Team URODA

Tak1Nie

Kobieta jak wino, czym starsza tym lepsza w układaniu klocków ;)

urodzianka
@.

A kogo masz dokładnie na myśli panią dyrektor D.Z z Bydgoszczy? ??

Zuzanna
@urodzianka

Chciałabym Wam przypomnieć, że forum GoWork.pl w żadnym razie nie służy do prowadzenia rozmów o takim charakterze. Jak sądzę - jesteście zatrudnione w firmie Uroda Polska, a więc byłby dobrze, jakbyście się skupiły na opisaniu na specyfiki w pracy w niej. Jestem ciekawa, czy wspomniany pracodawca wpływa w jakiś sposób na Wasz rozwój zawodowy? Mam tu na myśli organizowanie szkoleń i kursów. Co o tym powiecie?

Iławianin
Nazwa działu: Produkcja

Czytając komentarze zdaję sobie sprawę, że wszędzie jest tak samo źle. Panuje wyzysk, najniższa krajowa, zmuszanie do nadgodzin i.t.d. Pracowałem w kilku zakładach i wszędzie był praktycznie taki sam "wschodni" model rządzenia. Nie dać, zabrać, oszukać... Tak jest w całej Polsce. I będzie do tej pory, dopóki ludzie rzeczywiście nie zaczną walczyć o swoje. W Polsce panuje niewolnictwo, naród jest zniewolony finansowo. Dopóki ludzie nie odejdą od swoich stanowisk pracy, wszystko nie stanie, zapanuje ogólny paraliż kraju - to nic się nie zmieni... Przychodzi mi na myśl tytuł amerykańskiego filmu z 2007 roku "To nie jest kraj dla starych ludzi" - bo Polska to nie jest kraj w ogóle dla ludzi...

Ja

Ta firma to dawny PGR a sołtys z Iławy, któremu słoma z butów wystaje nie ma pojęcia o zarządzaniu. Stawki dla managerów to jakaś porażka. Trzeba być dupolizem by mieć dobrze. Sołtysowa i jej pomysły na biznes są lepsze niż Kabareton w Opolu. Poza tym nie wypłacanie ostatniej pensji to już standard. Sąd pracy tylko zaciera ręce na takiego buraka. Nie warto tracić czasu chyba, że ktoś ma ochotę zobaczyć jak to było w PRLu. Nikomu nie polecam.

Tak16Nie
Kaska
@Ja

Jak nie wypłacił ostatniej pensji to proponuję PIP i sąd pracy. Jest już tam znany za takie numery i płaci z odsetkami.

Tak8Nie
@Kaska

Dokładnie ! Tylko sąd pracy !!! Na dzień dzisiejszy 2:0 dla mnie ; jeszcze jedna sprawa się ciągnie bo odwleka jak tylko może ... i zapłaci z odsetkami.

Mickey

Powiem Wam, że większość wpisów , jakie tu czytam są chyba pisane przez zapienioną konkurencję. Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy w tym roku i nie jest tak, jak piszą. Może kiedyś w 2013 albo 2014 było źle, ale teraz jest zdecydowanie inaczej. Samochód miałem 2-letnią Fabię z klimą i z radiem - nie musiałem wybierać, jak ktoś sobie tu dworował. Kasa zawsze na czas, ani dnia poślizgu. Podstawa może i niska - miałem 1700 na rękę, ale z premią przeganiałem 3 tysie. I premie realne - może nie zawsze 100%, ale tylko raz nie dostałem na 5 miesięcy. Pracowałem po 8 godzin normalnie, tylko na okresie próbnym dłużej, bo wiadomo trzeba było poznać trasy, rynek i klientów i nauczyć się trochę. Firmą teraz rządzi Pani (usunięte przez administratora) z czego wszyscy są zadowoleni. P.S. Odszedłem, bo mam swoje lata i taka praca to już trochę nie dla mnie. Ale dla kogoś, kto zaczyna pracę i ma 20-30 lat, albo dla dziewczyny, która sama nie utrzymuje mieszkania - praca jest naprawdę dobra - spokojna, bez godzin z mailami, jak w korporacji i przyjemna. I nie jestem podstawiony. W przeciwieństwie chyba do wielu pieniaczy z konkurencji ;)

Tak5Nie3

s
@Mickey

Z tego co piszesz to jest część prawdy. Ok premie może i tak ale samochodu nie można uzytkowac po pracy, Kierowniczek śmieszny gość któremu się wydaje ze robi dobra robote a jest odwrotnie . Firma dla początkujących ph , firma krzak

Urodzianka
@s

niby nie można użytkować co co bzdety ...w Bydgoszczy się wozi pani błon kierownik ze swoim fagasem po sklepach w soboty i niedziele nie wspomnę już o pani Dyrektor w czarnym mercedesie kto nie może to nie może a kto dobrze robi... to i może ..Pozdrawiam

były dyrektor
@Urodzianka

dodaj proszę przymiotnik przed słowem Dyrektor............ może najlepsza? może najsłodsza? może najcwańsza? może najprzebieglejsza? może ........jakaś inna? na pewno taka, która potrafi urobić "sami wiemy kogo" :) :) :) Potrafi nawet "urobić" pana dyrektora ze świętokrzyskiego :) :) :)

były dyrektor
@Mickey

a jakie wynagrodzenie miesięczne? przy założeniu, że trzeba spłacić kredyt mieszkaniowy (np.2000 zł.). Jakie szkolenia w terenie z przełożonym? jakie kompetencje merytoryczne przełożonych? .......czy mam zadać więcej pytań?

@były dyrektor

No może i masz rację za dużo tych przymiotnikow byłoby. ..no ale cóż jakie było moje zdziwienie jak mercedes urody stał w sylwka i nowy rok w Pile na Andersa ..czyżby ktoś tam z przedstawicieli handlowych mieszkał ...???nie sadzę bo urody nie stać na mercedesy dla nich wiec kto...? ? Chyba wiemy kto..

olo

Praca dla desperatów!!!!!!!!!! Traktowanie ludzi na poziomie rynsztoka!!!!!! Kultura pracy zerowa!!!!!! Liczą się jedynie tzw. "du-o lizy"!!!!!! Im więcej chwalenia właścicielki Beci tym jesteś lepszym pracownikiem. Zero socjalu, zero benefitów!!!!! O dziale farmaceutycznym nie wspomnę! Była fajna osoba z marketingu, potem zatrudnili gościa z doświadczeniem farmaceutycznym....ale co z tego? Product manager uciekł, KAMA zwolnili.............nie da się nic zrobić bez inwestycji finansowych!!!!! Jeżeli komuś wystaje słoma z butów...to niech do farmacji się nie dotyka!!!!!!!!! O zastraszaniu pracowników nie wspomnę.......bo przed świętami szkoda czasu. A ludzie piszący pozytywne opinie o tej firmie (ci pracujący kilkanaście lat) to w 99% ściemniacze i leniuchy!!!!!! Albo tacy, którzy w danym regionie nie znajdą innej pracy (czytaj Iława). Reasumując--------zastanówcie się proszę 1000 razy przed podjęciem pracy w tej "pseudo firmie". Poczytajcie opinie na go work, sprawdźcie częstotliwość ofert na pracuj.pl......i sami odpowiecie sobie na pytanie "czy warto pracować w prostackim stresie"?

@olo

Bravo - potwierdzam w całości...

Zadowolona

Pracuję w firmie uroda ponad 15 lat i jeszcze nie zdarzyło się żeby nie wypłacono nam wynagrodzenia zawsze w terminie nie wiem skąd te wszystkie opinie praca od 7-15 czysto i przyjemnie zarobki jak wszędzie a kawę też wypijemy może nie oficjalnie ale w końcu jesteśmy w pracy więc nie rozumię w czym problem. PS. Jak komuś się nie podoba niech swoją firmę otworzy i będzie super szefem . Pozdrawiam

Tak3Nie2

@Zadowolona

nawet nie skomentuję.........bo to co jest napisane śmierdzi Koreą :) :) :)

Tak10Nie

Były Operator

Dodam tylko jeszcze, że nawet Ukraińcy nie chcą już tu pracować - mowa o całym skostniałym od układów mieście Iława... stolarze, stolarze i jeszcze raz stolarze - kiedyś wam się to skończy wyzyskiwacze...

Były Operator

Iława jest miastem skostniałym, zero inwestycji, nowych zakładów pracy - tylko masz zaiwaniać u stolarzy dosłownie za jedzenie... - zdecydowanie nie polecam...

Były Operator

Pracowałem tam kiedyś - rzeczywiście te maszyny wszystkie na klucz... Powodzenia... Duża odpowiedzialność i najnizsza krajowa... Te maszyny pamiętają króla Ćwieczka... Nie polecam...

Były Operator

Słaba firma - nie polacam... - maszyny z epoki kamienia łupanego...

Były Operator

Pracowałem tam jakiś czas temu - i powiem tak - zdecydowanie nie polecam tej firmy - maszyny - pożal się Boże - chyba pamiętają króla Ćwieczka - wszystko na klucz - zero komputera - w XXI wieku to siarka, nic innego - i jeszcze ta najniższa krajowa...powodzenia (usunięte przez administratora)... NIE POLECAM TEJ FIRMY...

No name

Czytam te opine i aż koszula się w tyłek wkręca od tych bredni... Prawda jest taka , że firma docenia dobrych-lojalnych pracownikòw , a nie pseudopracownikòw, nierobòw i krętaczy. Dodam, że codziennie popijam kawę z pięknym widokiem na Ogród Saski. Stawiam na tradycję, spokòj, rzetelnà pracę a nie korpo#wyścig szczòròw# poker face# pionek w sztuczniej machinerii życia

Żulik
@No name

Strasznie naciągana ta opinia no name, jak możesz codziennie pić kawę skoro w biurze z pięknym widokiem na ogród saski jest zakaz picia kawy i herbaty. Więc jeżeli pijesz to ukrywasz się z kubkiem za jakimś segregatorem bo jak są P. Nie pijesz bo się boisz. Opanuj się i nie kłam naciągając fakty.

Tak11Nie

Były
@Żulik

On akceptuje poprostu albo nie rozumie faktu, że jest ich parobkiem tudzież murzynem :))))

Kawa?????
@No name

Kawa w biurze to tylko może pisać pani B. Nikt inny kawy tam nie piją. Zakaz, zakaz i jeszcze raz zakaz dobrze że pozwalają oddychać. Nie polecam. Mijać szerokim łukiem!!!.

@No name

Jedyna prawda we wpisie No Name to widok na ogród Saski ... kanapki jedzone pod biurkiem, zero kawy i herbaty - chyba ,że "szefostwo" było poza biurem... P.S. A skoro jesteś takim/taką docenianym/ą osobą , która tak wiele może na Niecałej to dlaczego się ukrywasz pod nickiem No Name ? Bo oboje wiemy ,że piszesz bzdury i panicznie się boisz państwa P. ŻENADA !

anonymous
@No name

Popijasz kawę jak starej nie ma :) ciebie docenili szczególnie że tak się ukrywasz pod nikciem no name a kazdy wie kto tam pracował kim jestes :) i przestan scieme walic ze cos robisz ogladasz (usunięte przez administratora) pod biurkiem :):) myslalem ze padne jak to widziałem :_)

Nick
@No name

Ty No name a ty nadal w tym ścieku? Każdy wie że popijasz kawe z kubka i udajesz ze to woda:) Po drugie non stop siedzisz w biurze i (usunięte przez administratora) do klienta nie ruszysz a jak masz cos obejrzec na telefonie typu (usunięte przez administratora) to sie chowasz pod biurkiem ze strachu ze Pani p. cie złapie na nierobieniu niiczego i po 3 słaba jesteś sprzedażowo :) takie mam zdanie o tobie:)

Tsubasa

Pracowałem jako PH w tej śmiesznej firmie przez rok 2013/2014. Podstawa wtedy wynosiła 1450 zł netto, a premia mimo że wyrobiona była wypłacana w zależności od "widzi mi się prezesa" czyli rzadko. Samochód wtedy to Skoda Fabia 1.2 60KM bez klimy. Nie chcecie wiedzieć jak się wyglądało wchodząc do klienta latem :) auto nie miało GPS i mimo podpisanego oświadczenia o nie korzystaniu z niego prywatnie, można było pojeździć na własne ryzyko, aczkolwiek były limity na karcie flotowej więc i tak było to ograniczone-kwota z karty musiała starczyć na cały miesiąc. Były też ograniczenia na takie rzeczy jak myjnia/płyn do spryskiwaczy w kwocie..... Uwaga..... 50 zł więc zimą było ciekawie bez płynu, bo czystość auta schodziła na 2 plan :) przez jakiś okres nie mieliśmy także takich narzędzi jak testery perfumow bo prezes twierdził że go okradamy z tych wspaniałych zapachów :) o innych narzędziach jak budżet nie WSPOMINAM, bo tego nie było . Każdy z góry traktowany tam był jak (usunięte przez administratora) i nierób, prezes bez pardonu darł się do kierowników regionalnych na spotkaniach przy PH. Mobbing jak nic. Polecam omijać ta firmę szerokim łukiem, bo nie wierzę że wielce się tam coś zmieniło a już na pewno nie mentalność prezesa Sławka P.

Zuzanna

@Brak kasy, jak często w Uroda Polska dochodziło do niewypłacenia wynagrodzenia? Czy pracodawca wyjaśniał Ci powód swoich działań? Proszę o wypowiedź na ten temat ze względu na innych użytkowników poszukujących informacji o tej firmie.

Brak kasy
@Zuzanna

To tradycyjna praktyka właściciela. Jeżeli odchodzisz z pracy nie płaci należnego wynagrodzenia. Obecnie sprawy są wyjaśniane przez sądy. Słyszałem, że Sąd już prawomocnie w jednej sprawie ukarał właściciela za łamanie praw pracowniczych min. za nie wypłacenie wynagrodzenia. Jeszcze raz podkreślam mijać tą firmę szerokim łukiem.

ja
@Zuzanna

Z tego co wiem zarobki mizerne ale jeden plus autami można jeździć do bólu zero kontroli brak GPS.paliwo tankujemy i w świat nasza pani dyrektor z Bydzi co tydzień służbowym autem lansuje się nad morzem za firmowe pieniądze widać ze w Urodzie jakieś plusy są

Autko
@ja

Ciekawe? Jak przecież prezes rozlicza 100%vat od samochodów. Po drodze nie można zrobić nawet zakupów a ty takie rzeczy piszesz. Tam jest pełna kontrola. Jak ją wyrzucą lub odejdzie dostanie obciążenie za przejechane kilometry. Tak już pan S zrobił jednego pracownika. Policzył za kilometry jakby jeździł luksusową limuzyną.

Aga

A pani D...Z...z pamapolu jeszcze pracuje z jednej firmy poleciala to do drugiej sie doczepila I tez pojdzie uroda na dno jak pamapol za jej czasow???

Kasia
@Aga

Tak pracuja obie I pani D.....I pani A.....pierwsze imprezowiczki w Pamapolu I w Urodzie to samo...

Iza

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach? Jak się generalnie pracuje?

Brak kasy
@Iza

Nie, nie, nie, nie, polecam wyzysk, traktują każdego jak złodzieja a i wynagrodzenia potrafią nie wypłacić.

Zostaw opinię o BI-ES - Iława

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie