Uroda Polska

Iława

Opinie o Uroda Polska

No name

Czytam te opine i aż koszula się w tyłek wkręca od tych bredni... Prawda jest taka , że firma docenia dobrych-lojalnych pracownikòw , a nie pseudopracownikòw, nierobòw i krętaczy. Dodam, że codziennie popijam kawę z pięknym widokiem na Ogród Saski. Stawiam na tradycję, spokòj, rzetelnà pracę a nie korpo#wyścig szczòròw# poker face# pionek w sztuczniej machinerii życia

Kawa?????
@No name 06.10.2017 22:24

Kawa w biurze to tylko może pisać pani B. Nikt inny kawy tam nie piją. Zakaz, zakaz i jeszcze raz zakaz dobrze że pozwalają oddychać. Nie polecam. Mijać szerokim łukiem!!!.

@No name 06.10.2017 22:24

Jedyna prawda we wpisie No Name to widok na ogród Saski ... kanapki jedzone pod biurkiem, zero kawy i herbaty - chyba ,że "szefostwo" było poza biurem... P.S. A skoro jesteś takim/taką docenianym/ą osobą , która tak wiele może na Niecałej to dlaczego się ukrywasz pod nickiem No Name ? Bo oboje wiemy ,że piszesz bzdury i panicznie się boisz państwa P. ŻENADA !

Brak wypłaty

Wszystkim, którzy nie otrzymali wypłaty polecam PIP Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie ul. Płocka tam tylko czekają na takie sygnały a już szczególnie o tej firmie. Pan S. właśnie na to liczymy, że nie pójdziecie nie zgłosicie i będzie bezkarny. Tylko większą ilością osób zgłaszających, może ustrzec innych przed pracą za darmo. Walczcie o swoją sprawiedliwość i pieniądze to nic nie kosztuje. Nawet nie musicie się ujawniać w stosunku do pana S.

@Brak wypłaty 11.12.2017 20:50

PiP nie ma mocy wykonawczej. Dostałem pismo ,że po weryfikacji przyznają ,że należy mi się zaległa premia i wynagrodzenie za ostatni miesiąc...oraz ,że wystąpili do pracodawcy o wypłatę... i nic... Teraz spotkamy się w sadzie pracy ...

Animator

Nie chce mi się wierzyć żeby tak dobra firma w tak nieprofesjonalny sposób postępowała z pracownikami. Znając życie to piszący coś zaokrąglili żeby lepiej wyglądało.

@Animator 30.09.2017 20:36

... kto każe Ci to pisać Pan S. czy Pani B. Porozmawiamy jak Ciebie w przypływie jakiegoś szaleństwa też zwolnią ... podaj swoje dane to wezwę Cię jako świadka na jedną ze spraw jakie mam w sądzie pracy z w/w ... żenada. Współczuje tym co tam zostali... bo najgorsze jeszcze brzed nimi.

Sąd
@Okradziony 04.10.2017 21:56

To w sądzie trzeba się zjednoczyć. Jak będzie więcej osób to wygrana 100%. Ja bym się dołączyła.

Brak wypłaty

Były Kierownik

Czyli od 2010 roku nic się nie zmieniło, żenująca firma to prawda. Pracowałem tam 2 lata.

Piotr
@Były Kierownik 28.09.2017 18:11

Ja tam też pracowałem ponad 2 lata od 2010 jako kiero i co prawda szału nie było ale nie miałem też wielkich powodów do narzekań :) Mój zajefajny dyro mnie zwolnił ale do niego też pretensji nie mam, bo dzięki temu jestem tu gdzie jestem. Nie wiem jak teraz ale kiedyś Bi-es, a później Uroda to wg mnie super start w sprzedaży. Poradzisz sobie tam to później jest łatwiej :) Pozdrawiam wszystkich z którymi miałem przyjemność pracować!

uśmieszek

Syf, syfem pogania w tej firmie. Zero poszanowania dla każdego nowego pracownika na stanowisku ph. Jak najdalej od tego pracodawcy. Oszuści na każdym kroku. Inspekcja pracy się kłania.

Ula

Chyba niesprawiedliwie oceniacie firmę? Tu jest spoko!

Anatol

Nick
@Anatol 16.10.2017 21:49
Na jakie wyposażenie może liczyć przedstawiciel handlowy? Jaka jest atmosfera w firmie? Jakieś dodatki do podstawy?...

Możesz liczyć na obsraną Fabianke bez klimy i elektryki. Zimą płyn do spryskiwaczy kupujesz za swoje bo nie starcza limitu na karcie. Atmosfera i kwestie finansowe szeroko opisane powyżej :) Poszukaj pracy gdzie indziej nie pakuj soe w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Były 2

Coś mi się wydaje, że zaczęli dawać dodatki za pisanie pozytywnych opinii o firmie :-D

Ula

Czy to przejściowe problemy w firmie czy większy problem?

@Ula 04.10.2017 17:30
Czy to przejściowe problemy w firmie czy większy problem?

Omijaj ... to nie będziesz miała problemów.

Zuzanna

@Były 2 na jakich stanowiskach były te zwolnienia? Jaki został podany jego powód? Dopytuję, bo widzę, że pojawiły się niedawno oferty pracy jako Key Account Manager w Warszawie.

Zuzanna

@były czy dobrze rozumiem, że nie otrzymałeś wypłaty za ostatni miesiąc pracy w firmie? Czy też może wypłata ta była z opóźnieniem? Mógłbyś wyjaśnić tą kwestię? Czy ktoś jeszcze z Was miał podobne problemy?

Były 2
@OKRADZIONY 17.09.2017 17:47
Wiele osób z ostatnio zwolnionych ( listem poleconym - bo pracodawca nie ma odwagi zrobić tego osobiście ) nie otrzymało wynagr...

Nic dodać, nic ująć... Ja też nie dostałem kasy.

anty
@OKRADZIONY 17.09.2017 17:47

Nie chodzi, że nie mają odwagi tylko dla nich to jest koszt. W wielu firmach pracowałem i za każdym razem dostawałem zwrot za bilet tutaj za przyjazd żeby podpisać umowę zapomnij. Za bilet po rozwiązaniu umowy oddali 1/4 bo napisali, że za drogo środek transportu wybrałem.(miałem czekać parę godzin żeby wracać 7 kolejnych godzin pociągiem na południe )

Weronika

Może firma ma w danym momencie jakieś problemy i nie może we czasie uregulować zobowiązań? Czasami bywają jakieś zatory finansowe ale to nie znaczy, że jest źle!

Urokliwa

Czy Uroda Polska ma jakieś aktualne oferty pracy?

allelujah

Boże, widzisz i nie grzmisz. Własnie się zwalniam z tej firmy. O wlascicielach i zarządzajacych..... boże widzisz i nie grzmisz ale prądu przez plastik nie przewodzisz. Z pozdrowieniami dla DORCI :)

Pracownica

Uroda Polska nie potrzebuje spektakularnych sukcesów żeby dalej funkcjonować. Prowadzi swoją działalność spokojnie i bez zbędnych fam far. Jeśli ktoś woli coś innego jego wybór ale niech nie narzuca swojego stylu.

były
@Pracownica 16.08.2017 11:46

Koleżanko, w większości powyższych opinii nie jest poruszana kwestia sukcesów firmy na rynku czy związanych z tym famfar czy zapotrzebowania na to. Nie chodzi też o narzucanie stylu. Problemem jest raczej atmosfera wewnątrz firmy, szacunek do pracowników , którego zupełnie brakuje. Np. czy uważasz, że niewypłacenie należnego wynagrodzenia za ostatni miesiąc pracy w firmie , w dzisiejszych czasach jest do zaakceptowania zjawiskiem? Przecież to zwykła kradzież Ostrzegam przed tym pracodawcą.

Anonim

Jeśli ktoś nie ma nic pozytywnego do powiedzenia to zaczyna obrażać wszystkich. To właśnie można wywnioskować z niektórych wpisów. Uroda nikogo siłą nie trzyma w firmie.

Dsd
@Anonim 13.08.2017 11:30

Nieznajoma
@Dsd 14.08.2017 09:25
Poprostu na temat tej firmy nie ma nic pozytywnego do powiedzenia. Wymień proszę 4 ważne plusy pracy w tej firmie....

Pracodawca docenia ciężkà pracę, nigdy nie robi promlemòw z dniem wolnym lub wcześniejszym wyjściem z pracy, super dodatki na święta, produkty sà wysokiej jakości jak na Polskà firmę a nie korpo , dlatego godnie jest reprezentować firmę z polskimi korzeniami .

obeznany

Zuzanna - rozumiem ze też jesteś z wewnątrz. Też siedzisz zapewne w tym pięknym biurze w Warszawie. Trochę to przykre, że nawet kawy przy biurku napić się nie możesz bo szefo burak zabronil... Zwraca się do Ciebie chociaż po imieniu? Czy standardowo - ona? Stać Cię na lepszą pracę!!! Wierzę w Ciebie!!!

Zuzanna

@Unikat rozumiem, że nie zgadzasz się do końca z negatywnymi opiniami. Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie? Co według Ciebie powinny wiedzieć osoby, które myślą o przesłaniu do swojego CV do Uroda Polska? Kto dobrze się odnajdzie odnajdzie w tej firmie?

Unikat

Nie ma idealnej firmy, wszędzie można znaleźć błędy. Sądzę, że Uroda ma natomiast historię, której może pozazdrościć niejedna firma. Jeśli ktoś woli pracę w korporacji to zawsze może odejść. Spoko praca czasami jest więcej warta niż ciągły stres i większe zarobki.

Eddy
@Unikat 09.08.2017 12:22

Unikat - Pracowałas/es w tej firmie? To nie jest miejsce dla wpisów robionych przez opłacanych trolli... Historie kilkudziesięcio letnią to ma marka uroda, a nie firma w obecnej formule, która kupiła prawa do posługiwania się jedynie logo uroda. Obecny twór to granda a nie spoko praca. Jeśli ktokolwiek chce być traktowany jak gówno przez właścicieli, w ten sposób się dowarrosciowujacych, nie chce się rozwijać, nie chce mieć wpływu na decyzyjnosc i procesy za które pozornie odpowiada - niech tam idzie :) Praca dla studentów i masohistow.

Eddy
@Unikat 09.08.2017 12:22

Jon

Prawda. Tyle spraw w sądzie pracy co oni mają pozakladame przez pracowników to rzadko sie zdarza. W ostatnim czasie bardzo dużo osób które odeszło zostało oszukanych i nie wypłacili im pieniędzy. W stosunku do kontrahentów podobnie działają. Uwaga na tę firmę. To oszuści!

Wieśniak Sławek i ubezwlasnowolniona Beatka ;)

Firma dla ludzi bez ambicji. Właściciele to zwykli nowobogaccy prostacy. Prezes szczyt buractwa i niestety złodziej. Brak decyzyjnosci, ogólna bardzo niska kultura organizacyjna. Pieniądze nigdy na czas. Taki oto zestaw podstawowych info nt uroda.

Alka

Chyba przesadzacie z tym narzekaniem. Gdyby firma nie trzymała dyscypliny to dawno byłoby po firmie.

Zuzanna

@byly 2 co sprawia, że jest to praca dobra dla początkujących? Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy firmy? Wspominasz, że można liczyć tylko na siebie. Czy to znaczy, że inni współpracownicy nie są pomocni w udzielaniu rad nawet osobom wdrażającym się do pracy?

Zuzanna

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. W związku z tym chętnie dowiemy się więcej i Twojej pracy@Byly 2 . Co więcej mógłbyś powiedzieć na temat swoich doświadczeń w Uroda Polska? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które będą szukać odpowiedzi na pytanie jakim pracodawcą jest firma. Wspominasz o tym co w firmie nie działało zbyt dobrze. A jakie były jej plusy?

byly 2
@Zuzanna 29.05.2017 08:40

Praca dobra dla osób początkujących , prawdziwa szkoła życia. Jesli chcesz sie czegos nauczyc lub masz jakis problem , musisz liczyc tylko na siebie i swoja kreatywnosc. Plusem jest to ze po godzinach pracy nie trzeba robic nic dodatkowo w domu, malo pracy biurowej. Istotne jest to, ze kazdy pracownik traktowany jest przez przelozonych wyzszego szczebla jako gorszy, co jest bardzo odczuwalne podczas spotkan firmowych i moim zdaniem swiadczy o bardzo niskiej kulturze niektorych osob.

Byly 2

Pracowalem w tej firmie dwa lata jako PH. Zarobki tak jak wczesniej ktos wspomnial..atmosfera beznadziejna..zero deputatow na jakiekolwiek akcje a kazdy PH jest rozliczany z ich ilosci na swoim terenie. Firma potrafi wydzwaniac do PH o jeden tester ktory sie nie zgadza na stanie w emigo. Mimo ze ktos stara byc dobrym pracownikiem, na koniec dostaje rozwiazanie umowy pocztą z powodu oszczednosci w firmie a przelozeni udaja ze nie wiedza o co chodzi... Przykre.

Anna

Uroda Polska to firma z wieloletnią tradycją nagradzana za swoje wyroby.

Zuzanna

@byly długo pracowałeś w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń. Jakie benefity otrzymywałeś?

Zuzanna

Firma Uroda Polska obecnie poszukuje do pracy w Iławie osoby na stanowisko Referent ds. Eksportu. Ktoś z Was zamierza aplikować?

Anatorka

Szukam wolnego etatu dla sprzedawcy ale niestety nic nie mogę znaleźć. Uroda ma dobrą opinię i może dlatego tak ciężko się dostać. Ile zarabiają w firmie ph? Czy ogólnie firma ma jakieś dodatki, może socjalne? Jaka jest atmosfera wśród załogi to tez jest ważne.?

byly
@Anatorka 19.02.2017 16:43

Kiedys dostawałas 1600 złoty podstawy :) ,a czy trudno sie hmmm Uważam, że nie :)

ja
@Anatorka 19.02.2017 16:43

Wszystko zależy ile otrzymujesz za spłodzenie jednego postu;)

anna

Piszesz o stanowisku ph-owca @odp? Taka mała byłaby podstawa jak gwarantują tutaj umowę o pracę? A powiedz ile można wyciągnąć na prowizji bo skoro masz informacje jakie dostaje się konkretnie auto no to może wiesz też czy opłaca się w ogóle zaczynać pod względem finansowym

ojojojojojoj

10 letni i taka dostałem propozycje bez możliwości jakichkolwiek negocjacji, wiec staz nie ma tu większego znaczenia zaznaczam raz jeszcze ze podane kwoty to kwoty brutto wiec jako doświadczeni PH powinniście Sobie łatwo to policzyć

Tom

No Ameryki to nie odkryłeś/łaś. Skoro twierdzisz że to takie oczywiste to pewnie mogę zarobić 50.000 zł jak będę miał taką kosmiczną sprzedaż? System premiowy na to pozwala z tego co piszesz? Pytam o realia, w jakich przedziałach kwotowych zarabiają ph? Oraz czy plany są realne a nie naciągane żeby tylko nie płacić premii. Pracuje w handlu już 10lat więc nie pisz głupot, takie gatki to Możesz zachować dla świeżaków

ojojojojojoj
@Tom 10.08.2016 12:15

dotyczy zarobków po rozmowie podst 2300 brutto + premia za obrót (max 1200)+40 zł za każda dodatkowa ekspozycje,+900 za tzw półkę czyli merchandising(towar wykładasz sam) zaznaczam ze to kwoty brutto proszę sobie zsumować

Tom

Może ktoś zdradzić jakie są warunki dla PH do spraw sieci międzynarodowych? Jaka podstawa netto, jaki system premiowy, czy plany realne, dodatkowe benefity dla ph?.

Rumcajs

Chodzi o to że 80% firm obiecuje gruszki na wierzbie a później się okazuje że pieniądze o których była mowa na rozmowie są nierealne. Szczerze to ostatnio na trzy takie firmy nadziałem więc dziękuję bardzo... nie mam zamiaru co 2-3 miesiące zmieniać bo u mnie krótka piłka - stan faktyczny nie zgadza się z przedstawianym na początku to do widzenia, jest wystarczająco dużo ofert pracy dla PH więc szkoda tracić swój czas na firemki. Podstawa też jest dla mnie istotna - praca PH jest narażona na ryzyko wypadku samochodowego (odpukać na razie 0). Lecz gdyby mnie kiedyś jakiś pech dopadł i przez 2 miesiące będę musiał siedzieć w domu z kołnierzem ortopedycznym to chciałbym dostawać jakieś godziwe pieniądze z L4 za które mógłbym chociaż czynsz zapłacić i się wyżywić a nie jałmużną z minimalnej krajowej. Ludzie szanujmy się bo czasy gdzie pracodawcy mogli nas robić w balona i wykorzystywać już minęły - emigracja, niż demograficzny jednak zrobiły swoje. Wiadomo że każdy mierzy swoją miarą ale jak ktoś jest ogarnięty i ma chociaż trochę doświadczenia jako przedstawiciel to nie powinien pracować za mniej niż 3000.

Olek

Czy ktos tez dostal zaproszenie na rozmowe w katowicach na ph ds. Sieci.?

@@@@
@Olek 09.08.2016 18:11
Czy ktos tez dostal zaproszenie na rozmowe w katowicach na ph ds. Sieci.?

witaj olek czy byleś na rozmowie w Katowicach ,jak to wyglądało, jakieś szczegóły dot zarobków i warunków?

kuzyn janosika

@haw a jaka ma podstawe ?

Janosik

@anter Rumcajs chce 3k na reke z samochodem do użytku prywatnego lub 3,5 k bez możliwosci użytkowania samochodu do celow prywatnych ;p

Rumcajs

Witam. Zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko PH ds. sieci międzynarodowych. Czy mógłby mi ktoś zdradzić jak się pracuje w tej firmie? Atmosfera, czy czas pracy jest mocno korpo czy jednak liczy się efektywności, jakie samochody i czy do użytku własnego, no i przede wszystkim jakie wynagrodzenie? Dodam tylko że sobiście nie interesuje mnie praca w której miesiecznie zarabia się conajmniej 3k netto rękę, przy założeniu że pracodawca zezwala na prywatne użytkowanie samochodu - jak nie to 3,5k - jak się to ma do Urody Polskiej ???

odp
@Rumcajs 08.08.2016 17:24

3 tysięcy nie dostaniesz :) Podstawa to 1460 czy jakos tak na ręke w okresie próbnym :) Premia jest jakiś system premiowy o którym usłyszysz na rekrutacji :) Auto Skoda fabia jak dla nowego pewnie bez klimy :)

moniaa

Hey, na czym dokladnie polega praca przedstawiciela handlowego ds sieci? czy chodzi tylko o rozwozenie i zamowienia towarow do poszczegolnych sieci czy trzeba jezdzic z oferta i pozyskiwac klientow?

tak se
@moniaa 12.07.2016 22:37

Praca polega na -Dostawianiu testerów -Robieniu zdjęć ekspozycji -Klikaniu w emigo -- Pozycji produktu za każdym razem -- Ceny raz w miesiącu --Czy jest tester czy nie za każdym razem --Ilości produktu (inwentaryzacja )za każdym razem --Klikaniu swoje pozycji czyli wysyłaniu lokalizacji gps na telefonie -- stan licznika w samochodzie Proszeniu Kierowników o dodatkowa ekspozycje bez budżetu itd itp :D

anty

Widać ,że firmie jest duża rotacja pracowników

anty anty
@anty 19.06.2016 19:37
Widać ,że firmie jest duża rotacja pracowników

Do Anty: jeśli nie masz informacji lub nie umiesz czytać ze zrozumieniem to nie pisz głupot. a jeśli ktoś nie pisze debilizmów lub nie wylewa syfów to nie znaczy, że jest podstawiony. nie wszyscy to trolle

Czarna

Dziękuje za skopiowanie ogłoszenia :)

Czarna

Czym się u nich dokładnie zajmuje Koordynator Sprzedaży?? Ogłoszenie napisane bardzo ogólnikowo...

zdegustowany

AUTOPROMOCJA PEŁNĄ GĘBĄ...żenada

Sandra

Nie wiem jak teraz ale tez mówiono na rozmowie ,że duza częścią składowa zarobków jest premia Rzeczywistośc jest bolesna Premii praktycznie nie bylo :D Wiec życze powodzenia

Abe

Dałam ocenę na 2, bo i tak przestali tak wyzyskiwać ludzi. Do końca 2015 roku stawka na tej wysepce handlowej to było śmieszne 5zł/h. Dodam tylko, że święta, nie święta, praktycznie wszystkie dni w roku pracujące.

d
@obca 18.04.2016 20:07
To mówisz,że gdzie ta wyspa była? Z tego, co się orientuję, to wyspy są w centrach handlowych, a centra handlowe w święta są us...

Niektóre centra handlowe takie jak M1 chociażby w święta takie jak Wigilia i Sylwester są otwarte i w tym wypadku również było :)

kuzyn Hanki
@d 20.06.2016 15:48
Niektóre centra handlowe takie jak M1 chociażby w święta takie jak Wigilia i Sylwester są otwarte i w tym wypadku również było...

Wigilia i Sylwester dla większości Polaków to są dni pracujące.

Abe

Pracowałam dla nich na wyspie handlowej i.. dramat! Szukają osób uczących się, nie umożliwiając przy tym nauki. Pani kierownik obiecywała 2 weekendy pracujące, 2 wolne, tymczasem pracujące były wszystkie i nagle nikogo nie obchodziło to, że się uczysz. Do tego doszedł wyzysk 8.26pln/h gdzie na sąsiednich wyspach uczniowie dostawali minimum 10pln na rękę. A premia od obrotu o której tyle było gadane? chore kwoty utargu nie do zrealizowania, co najwyżej może przed świętami. Wtedy jednorazowo dało radę go zrealizować i dostałyśmy po 250 pln.. za 90 czy 100%! Za standardowe zrealizowanie 60% (o ile się uda, czasami jest jeden klient dziennie, czasem nie ma wcale), to raptem 50 pln, bo podają tylko kwoty brutto. Z maksymalnych 500pln za 100% utargu dostaje się nieco ponad 200. Nie wspominając o umowie ZLECENIE na pół roku. Najgorszej kategorii śmieciówka, co jest w zasadzie niezgodne z prawem, bo pracuje się w stałych godzinach na terenie centrum handlowego na pełen etat. Praca prosta, ale z racji tragicznie nie prouczniowskich warunków i zwyczajnego wyzysku nie polecam, nie polecam i jeszcze raz nie polecam. Chyba, że jest się w finansowym dołku, wtedy co najwyżej na miesiąc.

michelin

A nie wiesz jakich zarobków jako specjalista ds eksportu mozna sie spodziewać i czy jest to praca na miejscu czy w terenie?

michelin

Hej A nie wiecie czy tam jest jakaś dobra praca na miejscu? Bo podobno niezłe laski tam pracują:) kolega tam był i mi mówił że oh i ah :)

Leszek

Wykształcenie wyższe ??Jako przedstawiciel ds sieci wystarczy zawodowo wykładać towar będziesz bo kasy niema na merchendaiserow

Zostaw opinię o Uroda Polska - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uroda Polska