bricomarsche avila

Iława

Opinie o bricomarsche avila

eryo

Firma od lat oferuje szeroki asortyment produktów do domu i ogrodu no i można u nich spokojnie załatwić też zniżki dla firm, wiec to jest na pewno na plus, ale można też zamówić wtedy u nich przywóz gratis na przykład, wiec nieżle to wygląd naparwde.

alias

do aneksa Jeżeli obsługa i ich usługi ciebie zadowalają, to pogratulować. Dla mnie brak cen, bałagan na regałach, naburmuszone kasjerki... porażka.

lol

Tak to wszystko prawda, ale ludzie są głupi że nic z tym nie robią, pracują i narzekają niech się wezmą w garść i zgłoszą gdzie trzeba. Dobrze mają tylko ci co słuchaja się kierowniczki i mają gumowe uszy, i znoszą upokarzanie innych. Jak można nie mieć do siebie szacunku, i dawać się innym poniżać,żal.

xxxx

niestety to wszystko prawda!!!!!!!!!!!!

LOLEK

Tragedia. Tak można jednym słowem opisać prace w brico iława. Za najniższą krajową co raczej nikogo nie dziwi. szefem jest kobieta teoretycznie bo praktycznie rządzi tam jej ala mąż który siedział w kiciu za machloje i teraz struga pana. klimat w pracy taki że szkoda słów każdy na każdego patrzy jak mu się noga powinie żeby [usunięte przez moderatora] kierowniczce [usunięte przez moderatora] która ma z 60 lat i wymaga od ciebie żebyś wykonywał jej robotę, zamawianie towarów itd. z góry jesteś też potencjalnym złodziejem przeszukanie dokładne codziennie po pracy. popracujesz parę miesięcy i wylatujesz albo sam się zwalniasz bo nie wytrzymasz. Już nie wspomnę że w godzinach pracy szef zabiera cię do siebie na budowę i robisz na budowie, czy na zimę drewno trzeba pociąć, trawe skosić, itp. nie ma że boli jedziesz albo sie zwalniasz. sami ocencie.

Zostaw opinię o bricomarsche avila - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bricomarsche avila